forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bonelli vs Svi ostali
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

alexts
Advanced Member



Serbia
7554 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/12/2008 : 19:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
Srecna Nova godina!

(nastavice se)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/01/2009 : 01:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by ken2

ja citam i jedne i druge, možda zadnjih godina više ove ostale, ili bolje receno, u zadnje vrijeme su me neki 'svi ostali' stripovi doslovno ostavili bez daha (svagdanja borba, špageti, from hell,tom's bar, potocici, preacher, los profesionales, kraken, bone, sambrovi, pogled, odmetnuti, noc bez kraja, MB 1957, ljubav i rakete, stranci u raju, 100metaka, cak i sandman, sin city nešto manje i brojni drugi), a još otprije volim gomilu 'ostalih' stripova
mene smetaju oni koji kažu samo boneli, sve drugo je sranje, a ima takvih, ima, i ne mogu shvatit da ne žele ni probati nešto novo, i nije problem u novcima, jer ti isti kupuju hc bonellija, koji je skuplji od albuma
smetaju me i oni koji govore da je bonelli sranje, šund... a ima i takvih, koji s visoka gledaju na ljubitelje zagora i texa; ja sam odrastao na zagoru, a i sada ga volim, kena ni ne držim za bonellija, MV je sjajan, julia isto, nathan ima legendarnih prica, mister noa obožavam, MM i DD su vec legende, tex vec 50-ak godina izlazi bez prestanka....
iako sam procitao gomilu stripova, neke epizode bonelli junaka su mi medu najboljima ikada, npr. demoni ludila, dugacki pozdrav, u ponoru sjecanja i ona surferska od nathana, kenove da ni ne spominjem... sve su to stripovi koji su meni visoko na nekakvoj ljestvici 10 ili 50 stripova štagod
dakle, moja preporuka iskljucivima je da zadu malo i u drugu domenu, naci ce nešto za sebe

Jesi možda citao onog Bouncera/Izbacivaca (od Dagde?) ?

U SNK-u su po 160 kuna svaki, to mi je puno za strip od stotinjak stranica. Pogotovo da ga uzimam preko pošte, bez da ga uopce vidim, pod uvjetom da ga uopce još imaju.

Kad vec vidim da sve citaš ;)

Sorry za offtopik.


Odlican strip.Ništa spektakularno , ali odlicno.Najgore je što treci nastavak ( po mojim informacijama) tek treba da se uradi, a baš bih voleo da znam kada ce to biti
Svim forumašima srecna Nova godina, mnogo zdravlja i stripova ( i Boneli i ovih drugih ) u 2009. godini

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/01/2009 : 01:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

a smora... ne zanimaju nas problemi, dozivljaji te zivotopisi stripoklepaca i segrta hlapica vec zanimljiv strip.



a smora... ne zanimaju nas tvoji problemi.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/01/2009 : 01:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Inace, kada sam vec tu, koliko vidim kada se pominje americki strip, govori se o superherojima i grafickim novelama novijeg datuma, a niko ne pominje jednog Bonea, a da ne spomijnem tek klasike: Princa Valianta,Rip Kirbija, Flaša Gordona,Stiv Kenjona,Brik Bradforda,Fantoma, Popaja, Hogara,Mikija Mausa%Company,Mandraka, ... - KAKVE SU TO STRIPCINE

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18727 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/01/2009 : 09:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Moderne stripcine!Ovo nabrojano je sve od reda skoro starije od mene.Izgleda da je zlatna doba(bar što se Amerike tice davno prošla).Da nema francusko-belgijskog stripa i Bonellija-crno bi se nam pisalo.
Postoje mange ali to bar kod nas baš i ne prolazi previše.
Uz retke izuzetke jedino je Bonelli znao zadržati vecinu junaka uz nekoliko novih, izpadne da kad
umre strip-jedino ce BOnelli živjet dalje.A kad propadne i on-ostaje samo Zagor,pa on je religija.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 01/01/2009 : 13:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Imam najvise Boneccoja ali sve vise dolazi stripova koji nisu Bonelli. Nadam se da ce se tako i nastaviti!...

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000