forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Help to Tex!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/01/2009 : 18:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
@ Kit Carson & teller

Slažem se!

Ali sumnjam da ce decki objaviti koju vec objavljenu epizodu sve dok ne objave neobjavljene. A ima toga dosta.

A tu je i moguci crni scenarij s Ludensom, koji je ugasio Nathana, MrNO i MM jedva i da izlaze, a ista sudbina mogla bi zadesiti i Texa. Ako se to dogodi i Libellus preuzme nove epizode, ne vjerujem da cemo brzo docekati izdavanje onih najstarijih.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 15/01/2009 : 18:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Ja cu na aukcijama nabavit stare od Dnevnika! Tnx na prijedlozima!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...

Edited by - cibalia on 28/01/2009 10:23:26
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/01/2009 : 18:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

Super je recept i za njih kao sa Nickom. Jedna knjiga sa Texom od prvog broja, a tri neobjavljene.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/01/2009 : 18:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

Ja cu na aukcijama nabavit stare od Dnevnika! Tnx na prijedlozima!


Gubis strpljenje?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/01/2009 : 23:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson


Super je recept i za njih kao sa Nickom. Jedna knjiga sa Texom od prvog broja, a tri neobjavljene.



Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/01/2009 : 23:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

@ Kit Carson & teller

Slažem se!

Ali sumnjam da ce decki objaviti koju vec objavljenu epizodu sve dok ne objave neobjavljene. A ima toga dosta.




Ma bar tu i tamo po neku,kolko da nas mine zelja. Bar par komada godisnje uz ove neobjavljene. A i dalje forsirati neobjavljene.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 16/01/2009 : 19:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cibalia

Ja cu na aukcijama nabavit stare od Dnevnika! Tnx na prijedlozima!


Gubis strpljenje?


Matora kamilo šta ti nisi pesimist?

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/01/2009 : 19:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cibalia

Ja cu na aukcijama nabavit stare od Dnevnika! Tnx na prijedlozima!


Gubis strpljenje?


Matora kamilo šta ti nisi pesimist?


Samo u stripovima, inace po pitanju Texa sam veliki optimista. I sam znas da kad Tex nesto zapne , to i istera. A ovaj niski Tex bas zapeo i mogu tu reci da je i on dosta tvrdoglav. A i sam Dado je fan. Nece valjda cuvati ZS i LMS pored ovakvih knjiga.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30640 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/01/2009 : 10:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Izaci ce Tex sigurno od prvog broja, samo je pitanje kada? Dotad skupljajte lovu

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/01/2009 : 10:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
ne treba mi lova,platicu zlatom.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 08/02/2009 : 01:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Genijalan plan by Cibor Cibic:

2009. Bjegunac(21), Južno od Nogalesa(22),Kristalni idol(23 I KOLOR), Cast Colorada(24), Cetiri gada(25), Misija u Great Fallsu(26), Orao i munja(27), Dva rivala(28), Santa Cruz(29), Travanjski rat(30), Zasjeda u Washingtonu(31), Virginia City(32) to je to što se tice 09. ako se budete držali rokova


2010. Granice Foucha(32), Velicina dolara(33), Misteriozne piramide(34), Otvorena igra(35), Vrijedni napad(36), Žuti pas(37), Stranac u Elk cityu(38), Tajanstveni otok(39), Ocajni sati(40) ako se budete držali reda momci

2011. Ratnici s sjevera(41), Krvava zemlja(42), Sotonin marš(43), Vojnici zapada(44), Claws u mraku(45), Mojavska pustinja(46), Šerif u nevolji(47),Durbinska banda(48)

2012. Smak svijeta, ali Libellus živi: Fiesta smrti(49), Frezzatina strijela(50), Rossi jahac(51), Mefistova sjena(52), Tajna Sierra Madre(53), Krvnicka dozvola(54), Patrola(55), Dolina vode(56)

2013. Zasjeda kod male stijene(57) i kraj. Slijedi Tex od prvog broja!

Šta kažete Libellusovci. Vrijedi. Znam da ne vrijedi, ali može se pokušati

P.S. Ime mi je samo pseudomin ili kak se kaže. Dado, Gastone...

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...

Edited by - cibalia on 25/03/2009 01:48:15
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/02/2009 : 01:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

Bre gosn Cibicu, pa de ne zgura i ovaj jedan broj u 2112. Ko sad da ceka 2113.g. samo za taj jedan
Ovako pocnemo Novu godinu sa Texom od keca, kako i dolikuje.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/02/2009 : 10:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

Genijalan plan by Cibor Cibic:

2009. Bjegunac(21), Juzžno od Nogalesa(22),Kristalni idol(23 I KOLOR), Cast Colorada(24), Cetiri gada(25), Misija u Great Fallsu(26), Orao i munja(27), Dva rivala(28), Santa Cruz(29), Travanjski rat(30), Zasjeda u Washingtonu(31), Virginia City(32) to je to što se tice 09. ako se budete držali rokova


2010. Granice Foucha(32), Velicina dolara(33), Misteriozne piramide(34), Otvorena igra(35), Vrijedni napad(36), Žuti pas(37), Stranac u Elk cityu(38), Tajanstveni otok(39), Ocajni sati(40) ako se budete držali reda momci

2011. Ratnici s sjevera(41), Krvava zemlja(42), Sotonin marš(43), Vojnici zapada(44), Claws u mraku(45), Mojavska pustinja(46), Šerif u nevolji(47),Durbinska banda(48)

2012. Smak svijeta, ali Libellus živi: Fiesta smrti(49), Frezzatina strijela(50), Rossi jahac(51), Mefistova sjena(52), Tajna Sierra Madre(53), Krvnicka dozvola(54), Patrola(55), Dolina vode(56)

2013. Zasjeda kod male stijene(57) i kraj. Slijedi Tex od prvog broja!

Šta kažete Libellusovci. Vrijedi. Znam da ne vrijedi, ali može se pokušati

P.S. Ime mi je samo pseudomin ili kak se kaže. Dado, Gadtone...



Presporo je ovo. Ici cemo mi brze.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 08/02/2009 10:42:58
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/02/2009 : 11:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

Tako se govori!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/02/2009 : 11:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson


Tako se govori!



Moramo paziti na vas dvojicu sotona iz Nis!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 08/02/2009 : 13:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

@ Kit Carson & teller

Slažem se!

Ali sumnjam da ce decki objaviti koju vec objavljenu epizodu sve dok ne objave neobjavljene. A ima toga dosta.

A tu je i moguci crni scenarij s Ludensom, koji je ugasio Nathana, MrNO i MM jedva i da izlaze, a ista sudbina mogla bi zadesiti i Texa. Ako se to dogodi i Libellus preuzme nove epizode, ne vjerujem da cemo brzo docekati izdavanje onih najstarijih.



Pa dobro, šta onda Ludens izdaje osim Zagora? Ako Tex šepa, MM, MNo-a više nema, šta onda izlazi???

No sikiriki
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/02/2009 : 14:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston


Presporo je ovo. Ici cemo mi brze.



Tako bre,70 i neka XX veka tesko moze da dozivi 70 i neku XXI veka.
Evo i kum mi stize za 10-ak dana na broj 9(mozda i 10 - ne znamo jos tacne cene jer su poskupeli u BG) od onih dva s kojima je poceo,a pored toga imace i sve almanahe Texa.
Iso bi on i brze nego sad ima velike izdatke da pronadje i prvi broj ZZCP koji dostize astronomske cene,a ona bitanga Dekara nece da mi ga nadje nesto jeftinije
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 08/02/2009 : 14:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Gaston


Presporo je ovo. Ici cemo mi brze.



Tako bre,70 i neka XX veka tesko moze da dozivi 70 i neku XXI veka.
Evo i kum mi stize za 10-ak dana na broj 9(mozda i 10 - ne znamo jos tacne cene jer su poskupeli u BG) od onih dva s kojima je poceo,a pored toga imace i sve almanahe Texa.
Iso bi on i brze nego sad ima velike izdatke da pronadje i prvi broj ZZCP koji dostize astronomske cene,a ona bitanga Dekara nece da mi ga nade jeftinije.


Vidi ovu, Sotonu! Ja se trudim, a on ni rijec hvale. Opet bio na pijanci, ha! Cut ceš ti mene kad tad, kamilo matora!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/02/2009 : 14:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia


Vidi ovu, Sotonu! Ja se trudim, a on ni rijec hvale. Opet bio na pijanci, ha! Cut ceš ti mene kad tad, kamilo matora!



Sve ja vidim,ne brini
Da nije tebe i jos nekih koji se u zadnje vreme prikljucuju skupljanju Libellusa,moje zelje da krene Tex od prvog broja bi i dalje ostale samo predmet sprdnje na forumu.
Ovako,siguran sam da je to vec realnost
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 08/02/2009 : 14:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
I ja! Libellusovci su vec odavno spustili oružje, shvacaju da su gotovi i da nema nade. Moraju objavit Texa od prvog broja. Inace, kakav je ovaj novi Tex južno od rio grandea! Jedino onaj Curunirko misli da je to samoubilacki pohod!



U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/02/2009 : 16:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

I ja! Libellusovci su vec odavno spustili oružje, shvacaju da su gotovi i da nema nade. Moraju objavit Texa od prvog broja. Inace, kakav je ovaj novi Tex južno od rio grandea! Jedino onaj Curunirko misli da je to samoubilacki pohod!






Nisam ga jos citao,nastavlja se pa cu da pricekam da se zavrsi.
Tek sam pre par dana procitao i ove do njega,slabo stojim s vremenom - posao,dete,forum
A i ne bi bio objektivan,jer za mene postoje samo manje ili vise dobri Teksovi stripovi.Losih nema
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2009 : 16:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

I ja! Libellusovci su vec odavno spustili oružje, shvacaju da su gotovi i da nema nade. Moraju objavit Texa od prvog broja. Inace, kakav je ovaj novi Tex južno od rio grandea! Jedino onaj Curunirko misli da je to samoubilacki pohod!







misle to i oni. ali, da bi im bio prvi, ne bi. ljubav je slijepa, gluha, nijema i s teskocama u intelektualnom razvoju
ja bih radije vidio Kerryja ili PIBDZ, nesumnjivo. ali svatko ima svoje zelje. moje najvece su ipak ostvarene: prvih 100 mm-a i mr noova, to se ne moze nadici nijednim serijalom gledajuci u cjelini. cak ni predivni mv ni apsolutni prvak KP ne mogu nadici "ono nesto" kad uzmem u ruke crvene sjene, hodnik za pakao, kristalnu kuglu ili sedmu zrtvu... nenadjebivo.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 08/02/2009 : 16:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
evo i ja sam poceo sa citanjem texa.prelistavam ove knjige,price su ok.ne mogu nikako da smislim letterija,a kako vidim medju neobjavljenim epizodama ima ga dosta(steta).
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2009 : 16:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ispravak, mno svakako i iznad 100 (ta tu su tek crvene sjene i nlo), recimo 120... ali i poslije imamo izvrsni africki serijal... mm je taman negdje oko 100...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 08/02/2009 : 16:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Bravo Curunirko, vidim da me nisi zajebavo u vezi prijevoda. Možda ipak nisi na mracnoj strani.

667. post: nisam uklet

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000