forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Grcko izdanje Zagora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 04/08/2009 : 18:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---
Ja sam ovog puta ipak kupio onog jednog Zagora, prvog od tri. sad mi fali taj treci. Malo mi se popravilo finansijsko stanje pa je bilo 2,5 eura za njega,cak sam kupio jos jednog Marka trobroj iako ne znam sta ce mi...



---dp--- znaci ta remitenda drzi cenu
I za 10 godina kada odemo tamo bice 2,5 evra i imace ga u prodaji
Nije ni cudo sto su ugasili ediciju

Sto se Marka tice, hteo sam i ja da ga kupim ali sam pomislio: a sta ce mi ...

Ko ide u Solun moze svratiti u povecu striparnicu koja je u centru grada i ima veliki izbor stripova.
Doduse, bio sam pre dve godine, mozda vise i ne radi
Imaju malo od Bonelija (ili je uzasnog kvaliteta), tako da sam samo na brzinu pregledao naslove.
Definitivno su vise okrenuti americkom stripu

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 04/08/2009 : 21:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
Ma jedino smo mi ex-Yu drzave posljednji Bonelli bastion.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16801 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 04/08/2009 : 21:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Ima li možda neko starih izdanja Fantoma na grckom?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/08/2009 : 22:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by ---dp---
Ja sam ovog puta ipak kupio onog jednog Zagora, prvog od tri. sad mi fali taj treci. Malo mi se popravilo finansijsko stanje pa je bilo 2,5 eura za njega,cak sam kupio jos jednog Marka trobroj iako ne znam sta ce mi...



---dp--- znaci ta remitenda drzi cenu
I za 10 godina kada odemo tamo bice 2,5 evra i imace ga u prodaji
Nije ni cudo sto su ugasili ediciju

Sto se Marka tice, hteo sam i ja da ga kupim ali sam pomislio: a sta ce mi ...

Ko ide u Solun moze svratiti u povecu striparnicu koja je u centru grada i ima veliki izbor stripova.
Doduse, bio sam pre dve godine, mozda vise i ne radi
Imaju malo od Bonelija (ili je uzasnog kvaliteta), tako da sam samo na brzinu pregledao naslove.
Definitivno su vise okrenuti americkom stripu



Ma da, kupio sam ga na istom mestu gde sam ga i video pre dve godine jer sam opet letovao u Neos Marmarasu. A ta u Solunu, ima li one stare grcke Zagore iz 70-ih godina?
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 04/08/2009 : 23:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---
Ma da, kupio sam ga na istom mestu gde sam ga i video pre dve godine jer sam opet letovao u Neos Marmarasu. A ta u Solunu, ima li one stare grcke Zagore iz 70-ih godina?



Ajde bezi, pa i ja letujem tamo
Ova mi je promakla ali sledece godine sam opet tamo

Ima u Solunu tih brojeva. Mislim da imam neku kartu Soluna pa ti mogu objasniti gde je striparnica.
Ako jos uvek radi nije je tesko naci

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/08/2009 : 23:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by ---dp---
Ma da, kupio sam ga na istom mestu gde sam ga i video pre dve godine jer sam opet letovao u Neos Marmarasu. A ta u Solunu, ima li one stare grcke Zagore iz 70-ih godina?



Ajde bezi, pa i ja letujem tamo
Ova mi je promakla ali sledece godine sam opet tamo

Ima u Solunu tih brojeva. Mislim da imam neku kartu Soluna pa ti mogu objasniti gde je striparnica.
Ako jos uvek radi nije je tesko naci



Jesi ove godine bio negde na letovanju? Inace, ova dva Zagora se mogu naci samo u jednom kiosku u celom Neos Marmarasu, i to prvom s leve strane nakon pocetka plaze (one koja je prema Porto Karasu)
Go to Top of Page

ciprijani
New Member



Serbia
180 Posts

Member since 03/08/2008

Posted - 05/08/2009 : 14:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ciprijani an AOL message  Send ciprijani a Private Message
meni je drugar trazio po grckoj zagora,ali na zalos bezuspesno :(
A gde mogu naci nemackog zagora,ili ti Rokija? link neki?

Grobar Do Groba!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 05/08/2009 : 14:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Ovi Grci nisu normalni,ovo je strasno.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/08/2009 : 15:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Ovi Grci su gori od Blazine 100 puta!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

djbojan
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
29 Posts

Member since 30/03/2009

Posted - 06/08/2009 : 15:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send djbojan a Private Message
blazina je mag dizajna u odnosu na ove grcke blazine :)
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/08/2009 : 18:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa Grci i nemaju dizajn, a nije mi jasno zasto se trude da naprave te odvratne korice kad imaju gotove originalne vec napravljene i sto puta bolje
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 06/08/2009 : 20:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
idioti

drale
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 23/01/2010 : 17:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
quote:
Originally posted by ciprijani

Ja hocu da skupim internacionalana izdanja bonelijevih junaka,imam naravno italijanskog zagora i dilan doga,nemackog dilan doga i malopre mi buraz javio da je stigla posiljka iz turske sa dilanom,zagorom,ken parkerom,,martijem..
Ako neko ima nesto da proda ili menja,neka mi se javi...



Imaš kod mene na aukcijama italijanskog Zagora, Magicnog, Marka i Bleka.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 17:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by ciprijani

Ja hocu da skupim internacionalana izdanja bonelijevih junaka,imam naravno italijanskog zagora i dilan doga,nemackog dilan doga i malopre mi buraz javio da je stigla posiljka iz turske sa dilanom,zagorom,ken parkerom,,martijem..
Ako neko ima nesto da proda ili menja,neka mi se javi...



Imaš kod mene na aukcijama italijanskog Zagora, Magicnog, Marka i Bleka.



Kako bre imas? Sve sto si naveo imas komplet ili sta???

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 23/01/2010 : 18:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by ciprijani

Ja hocu da skupim internacionalana izdanja bonelijevih junaka,imam naravno italijanskog zagora i dilan doga,nemackog dilan doga i malopre mi buraz javio da je stigla posiljka iz turske sa dilanom,zagorom,ken parkerom,,martijem..
Ako neko ima nesto da proda ili menja,neka mi se javi...



Imaš kod mene na aukcijama italijanskog Zagora, Magicnog, Marka i Bleka.



Kako bre imas? Sve sto si naveo imas komplet ili sta???




Ma ne, po 1 komad. Nego nisi mi odgovorio na private messages, pitao se te da li ti treba uporedni popis Bonellijevih junaka (hronološki sve što je izašlo u Italiji i ex-Yu do danas).

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

flying_brick
Starting Member



Serbia
34 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/01/2010 : 19:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send flying_brick a Yahoo! Message  Send flying_brick a Private Message


Blazina je grckog roda



Words of wisdom from the immortal Swiss Tony : http://www.jokefile.co.uk/rich/swisstony.html
...malo u Zemunu, a malo i u Benkovcu...

Edited by - flying_brick on 23/01/2010 19:01:46
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 23/01/2010 : 19:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by ciprijani

Ja hocu da skupim internacionalana izdanja bonelijevih junaka,imam naravno italijanskog zagora i dilan doga,nemackog dilan doga i malopre mi buraz javio da je stigla posiljka iz turske sa dilanom,zagorom,ken parkerom,,martijem..
Ako neko ima nesto da proda ili menja,neka mi se javi...


Imam ja gomilu toga:od njemackih imam samo zagor ili tAcnije Rocky,a od talijanskih imam svasta:Zagor,teks,m.no,psdz,balboa,daniel,marti misterija,sve skupa mozda 400-500 komada....
Ako si zainteresovan,javi mi na mail.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/01/2010 : 20:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

Imam prva dva broja grckog izdanja Zagora (format A4), interesuje me zna li neko da li je izaslo jos brojeva. Unapred hvala.



Ovo su korice prvog broja

Vec sam vidio tu naslovnicu u knjizi ''Tisucu Zagorovih svijetova''

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/01/2010 : 20:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Di se Grcima da nac crtace koji crtaju te naslovnice?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 22:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by ciprijani

Ja hocu da skupim internacionalana izdanja bonelijevih junaka,imam naravno italijanskog zagora i dilan doga,nemackog dilan doga i malopre mi buraz javio da je stigla posiljka iz turske sa dilanom,zagorom,ken parkerom,,martijem..
Ako neko ima nesto da proda ili menja,neka mi se javi...



Imaš kod mene na aukcijama italijanskog Zagora, Magicnog, Marka i Bleka.



Kako bre imas? Sve sto si naveo imas komplet ili sta???




Ma ne, po 1 komad. Nego nisi mi odgovorio na private messages, pitao se te da li ti treba uporedni popis Bonellijevih junaka (hronološki sve što je izašlo u Italiji i ex-Yu do danas).



Kako bre nisam, ja svoje poruke uvek odmah odgovorim. HOCUUUU
Markooooooooooooooooooos, (POMOC) ovo je vec ne znam koji put da ne ne dobijem poruku ili da nekom moja ne stigne. (BUG)

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 23/01/2010 23:04:59
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 22:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Da Grci unakaze stripovi, tu nema diskusije. Jos kad sam koa mali isao na odmor tamu, povracalo mi se od bleka i marka - GROZNO.
Ali pravo da vam kazem, nisam bas sretan ni dizajnom naslovnica kolekcionarskog izdanje Zagora VC.
Pih - a koncept i nije los

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/01/2010 : 22:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Di se Grcima da nac crtace koji crtaju te naslovnice?



Nisu je crtali Grci, preuzeli su je sa nekog od turskih Zagora, kod njih je jedna od serija sa takvim crtezima Zagora, ima ih na stotine
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 23:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by drogsy

Di se Grcima da nac crtace koji crtaju te naslovnice?



Nisu je crtali Grci, preuzeli su je sa nekog od turskih Zagora, kod njih je jedna od serija sa takvim crtezima Zagora, ima ih na stotine



Turski su jos gori od grckih, ali nemoj da te grci cuju da su preuzeli nesto od turaka. Sledi ban na ulaz u Grcku

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/01/2010 : 23:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Znam, znam... letujem tamo vec godinama. A da su preuzeli, jesu, ili su bar verno iskopirali, sta ima ja mogu... mora da je dizajner korica bio neki kosmopolita
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 23:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Znam, znam... letujem tamo vec godinama. A da su preuzeli, jesu, ili su bar verno iskopirali, sta ima ja mogu... mora da je dizajner korica bio neki kosmopolita


Pre neki dan sam gledao zagorove naslovnice sirom sveta. "Nase" su (mozda zato sto ih volimo) posle taljanskih najbolji, ili bar se ne brukamo. S vremenom na vreme bila i kod nas neka "Tajna mlina" ili sl., ali smo sve to dobro progutalo, a i utopilo u masi.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000