forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 LIibellusov Nik Rajder i naslovnice mu specijalne
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 15/01/2009 : 11:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
Poll Question:
u svetlu najavljenog izdavanja Nik Rajder serije pri Libellusu procurela je vest od organa s vrha da tje na knjizicama osvanuti specijalno radjene naslovnice chika Darka Perovitja, poznatog vetjini forumasha kao jednog od glavnih uzdanica nove ture crtachkog tima Magichnog V(j)etra te (za nas trojicu puno bitnije) crtacha Breka (Yu Strip Magazinu), krateza u Tronu i Patku(jel ono bio neki i u Oskaru?)te Dubokog i Hladnog(NE slanog !- odbiJte perverznjaci:)) pri Tronu(originalno radjeno za shpanski Creepy ili Eerie, chini mi se).
Makarsko kormilo LIbellus jedrenjaka, gospodin Antunovitj, nedavno izjavio da po pitanju samog izgleda te oblika dotichnih naslovnih strana chika Darko ima potpuno odreshene ruke te gde tjesh bolju priliku za jedan besmisleni poll uz koji tje autor lakshe odrediti svoju naslovnjachku smernicu kretanja!


pojashnjenje za neuke:

- pod standardnom naslovnicom podrazumevam regularni format odnosno crtez samo s preda, dok na zadnjicu ide info o junaku + neki crtez ili 6.
znachi - ovako:



- pod wraparound naslovnjachom podrazumevam da se crtez proteze s prednjice te zavrshava zguza - ko shto je na recimo Fibribellusovom Kenu ili Yu Strip Magazinu 73:)
otprilike, dakle - ovako:



- pod zombijima podrazumevam I Romerovu vrstu...



...I onu iz 28 dana posle:)


...dragi mi i jedni i drugi:)

- http://en.wikipedia.org/wiki/Zagor


stoga - navalite - naslovnice na novom izdanju Nik Rajdera bi trebale da budu:


Results:
standardno formatirane [11%] 4 votes
wraparound [46%] 16 votes
standardno sa zombijima [6%] 2 votes
wraparound sa zombijima [11%] 4 votes
sa zagorom(bilo kako) [26%] 9 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 35 counted »» Last Vote: 05/01/2010 18:24:19

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - globinjo on 17/01/2009 20:34:14

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/01/2009 : 11:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Sa Zagorom, bilo kako. I još neka ubace posle Nicka desetak stranica "Demona ludila" u nastavcima - i eto prodaje od 5000 kom.

Wraparound mi je ok, ali najbolje mi je zapravo kad na rikni postoji crtež u dijelovima, tipa Damian i kolekcionarski Zagor. Bilo bi izvrsno kada bi se to isfuralo.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 15/01/2009 : 11:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Wraparound mi je ok, ali najbolje mi je zapravo kad na rikni postoji crtež u dijelovima, tipa Damian i kolekcionarski Zagor. Bilo bi izvrsno kada bi se to isfuralo.

Gle, okej je da ti je to okej, ali kad to glasno kažeš onda svi misle da uopce ne citaš stripove vec ti je bitno samo kako izgledaju na polici. Zato: šššš!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/01/2009 : 11:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Topic da pocnemo razlikovati vrste covere. Lijepo. Ja bih wraparound, izgleda lijepo ko duplerica, samo na naslovnoj.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/01/2009 : 11:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Wraparound mi je ok, ali najbolje mi je zapravo kad na rikni postoji crtež u dijelovima, tipa Damian i kolekcionarski Zagor. Bilo bi izvrsno kada bi se to isfuralo.

Gle, okej je da ti je to okej, ali kad to glasno kažeš onda svi misle da uopce ne citaš stripove vec ti je bitno samo kako izgledaju na polici. Zato: šššš!

mcn



Znaci zbrukal sam se? A jebi ga

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 11:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Standardno sa zombijima, wraparound služi samo kad izdavaci nemaju šta da stave na zadnju koricu. ;) :P

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 15/01/2009 : 11:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
Ma sa gorilama!

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 12:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Sa sisama!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30743 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/01/2009 : 13:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
wrap

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 15/01/2009 : 13:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Ma sa gorilama!



chitaj pazljivije - imash pod opcijom 5 to pokriveno

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/01/2009 : 15:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Ma sa gorilama!


Može i to.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/01/2009 : 15:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Sa sisama!


Al ovo mi ljepše zvuci!!!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 15/01/2009 : 16:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Da rezimiramo:



mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 15/01/2009 : 16:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
xaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!
macan bi taman mogao da radi variant covere!
to bi kupovao samo zbog ovakvih naslovnih, mame mi!:)))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 15/01/2009 16:53:19
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/01/2009 : 17:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
hehe...to je to!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 18:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
hi hi hi...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 15/01/2009 : 19:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Hahaha, genijalno!!!
Jedva cekam da izadje taj Nik Rajder...

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1863 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 15/01/2009 : 21:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
Macane, hocemo naslovnicu za broj 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000