forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novo u nakladi algoritma
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 28/01/2009 : 20:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message
Taras Buljba od Kordeja i 30 DAYS OF NIGHT! Cijena Buljbe je 99 kn, a
30 DAYS OF NIGHT 129 kn! Sjajno, sve pohvale za Algoritam!

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/01/2009 : 20:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Sever preveo 30don??! Imam izvornik, ali ovo svakako kupujem. Topla preporuka SVIMA KOJI SE BAVE PRIJEVODOM STRIPOVA da vide kako to majstor zanata radi, ako je i upola dobar kao u knjigama... eh, kakva je to utopija za nase prevoditelje (i one u navodnicima) stripova, kad gotovo ne treba ni lektura ni redaktura ni adaptacija ni nista...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 28/01/2009 : 21:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
ni nista...



ovo ti kod gastona ne bi proshlo:)))pPPp

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/01/2009 : 21:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa rekoh gotovo
a kod mene kao bi
sad skoro da sam ti nalozio da svuda u zurich stavis one dve tackice povise u, al nece trebati jer je new...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/01/2009 : 21:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
30 DAYS OF NIGHT! to mene zanima!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26550 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/01/2009 : 21:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Divno,još stripova za ljeto

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/01/2009 : 22:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
a sad bidan nimas vrimena, je l'? radis sklekove na strazi, povise nekog rukometasa?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26550 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/01/2009 : 22:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
na lito je akcija 3 za 2

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/01/2009 : 22:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
rukometasa?? podsjeti me!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/01/2009 : 00:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by zkne

Taras Buljba od Kordeja i 30 DAYS OF NIGHT! Cijena Buljbe je 99 kn, a
30 DAYS OF NIGHT 129 kn! Sjajno, sve pohvale za Algoritam!


Lijepo,lijepo...
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/01/2009 : 01:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
... do jaja... samo steta sto su im ovi Kordejovi albumi ovako skupi... realna cena je oko 75-80kn....


Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26550 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/01/2009 : 01:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Cekaj ljeto i akciju -3 za 2.Tj.Kupiš tri stvari od Algoritmove naklade i najjeftiniju dobiješ besplatno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 29/01/2009 : 03:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
jes, zbilja fenomenalno. anticevic voli dobar strip, to znam. i prijatelj je sa kordejom. ali, da ce raditi 30 days of night...
nemojte me pogrešno shvatiti. strip je fenomenalan. ali, da li ce ga ljudi prihvatiti? možda je neven zaigrao na kartu filma. to je skoro jedino moguce. jer to nije strip za mase. film, da. to ce bit. ocito ce na premijeri prodavati i stripove. i praviti reklamu.
bravo, algoritam

______________________
onaj, koji sniva tudje snove
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 29/01/2009 : 08:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
buljba je nedostupan je li to izašlo ili još ne?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/01/2009 : 10:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

Sever preveo 30don??! Imam izvornik, ali ovo svakako kupujem. Topla preporuka SVIMA KOJI SE BAVE PRIJEVODOM STRIPOVA da vide kako to majstor zanata radi, ako je i upola dobar kao u knjigama... eh, kakva je to utopija za nase prevoditelje (i one u navodnicima) stripova, kad gotovo ne treba ni lektura ni redaktura ni adaptacija ni nista...



A cime bi se ti bavio u slobodno vrijeme kad bi svi prevodili savršeno?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 29/01/2009 : 10:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by sigismundus

jes, zbilja fenomenalno. anticevic voli dobar strip, to znam. i prijatelj je sa kordejom. ali, da ce raditi 30 days of night...
nemojte me pogrešno shvatiti. strip je fenomenalan. ali, da li ce ga ljudi prihvatiti? možda je neven zaigrao na kartu filma. to je skoro jedino moguce. jer to nije strip za mase. film, da. to ce bit. ocito ce na premijeri prodavati i stripove. i praviti reklamu.
bravo, algoritam



Ma strip mi je bolji od filma za tri konjske dužine bar. Imam na skenovima dvadesetak brojeva tako da jedva cekam da se docepam ovoga. I da, znam, znam, ti to sve vec imaš na papiru u nekoliko primjeraka beskrupulozni sretnice

...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/01/2009 : 11:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Isto su tako izašli sa Sandmanom i to sa Endless Night koji baš i nije strip za mase i najreprezentativniji primjerak iz serijala Sandman... Ono je više art izdanje.

Izbacili nekog domaceg autora, što je pogodno za domaci strip.

A opet, izašli su na tržište i sa mangama za široke mase, i to koje su hit u svijetu.

Eto, u biti, gledali su da bude neceg za sve.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 29/01/2009 : 13:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... do jaja... samo steta sto su im ovi Kordejovi albumi ovako skupi... realna cena je oko 75-80kn....



a nisu skupi, cijena je ok, bolje kupit kordejev album nego tamo nekog zagora


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/01/2009 : 14:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... do jaja... samo steta sto su im ovi Kordejovi albumi ovako skupi... realna cena je oko 75-80kn....



a nisu skupi, cijena je ok, bolje kupit kordejev album nego tamo nekog zagora



jasta brate... ali im je cena u nivou preosecnog amerskog trejda, tako da meni mnogo lakse da se odlucim za tu opciju...


Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/01/2009 : 16:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Curunir

Sever preveo 30don??! Imam izvornik, ali ovo svakako kupujem. Topla preporuka SVIMA KOJI SE BAVE PRIJEVODOM STRIPOVA da vide kako to majstor zanata radi, ako je i upola dobar kao u knjigama... eh, kakva je to utopija za nase prevoditelje (i one u navodnicima) stripova, kad gotovo ne treba ni lektura ni redaktura ni adaptacija ni nista...



A cime bi se ti bavio u slobodno vrijeme kad bi svi prevodili savršeno?



aaa, tija san ti rec
ali napokon bih CITAO stripove s gustom...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 29/01/2009 : 18:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
quote:
Originally posted by vope


Ma strip mi je bolji od filma za tri konjske dužine bar. Imam na skenovima dvadesetak brojeva tako da jedva cekam da se docepam ovoga. I da, znam, znam, ti to sve vec imaš na papiru u nekoliko primjeraka beskrupulozni sretnice



jes, jes, frende

mada priznajem, da mi fale dva poslednja tradea, i da što se duplica tice, na žalost imam samo sveske, koje dupliraju sa tradovima
za plakat :(((

______________________
onaj, koji sniva tudje snove
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 29/01/2009 : 18:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

buljba je nedostupan je li to izašlo ili još ne?



Nije joss. Kordej kazze u veljacci.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 29/01/2009 : 19:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

[quote]Originally posted by Spiderman
jasta brate... ali im je cena u nivou preosecnog amerskog trejda, tako da meni mnogo lakse da se odlucim za tu opciju...



e jbg, kad bi sve gledali kaj je u americi jeftino onda nitko ništa ne bi kupovao

ajmo se svi preselit u jameriku


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 29/01/2009 : 20:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

quote:
Originally posted by rommel

buljba je nedostupan je li to izašlo ili još ne?



Nije joss. Kordej kazze u veljacci.

mcn



bio danas u algoritmu...na policama i taras buljba i 30 days.... doduse veljaca je vec sljedeci tjedan :)

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/01/2009 : 20:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by sigismundus

jes, zbilja fenomenalno. anticevic voli dobar strip, to znam. i prijatelj je sa kordejom. ali, da ce raditi 30 days of night...
nemojte me pogrešno shvatiti. strip je fenomenalan. ali, da li ce ga ljudi prihvatiti? možda je neven zaigrao na kartu filma. to je skoro jedino moguce. jer to nije strip za mase. film, da. to ce bit. ocito ce na premijeri prodavati i stripove. i praviti reklamu.
bravo, algoritam



Ma strip mi je bolji od filma za tri konjske dužine bar. Imam na skenovima dvadesetak brojeva tako da jedva cekam da se docepam ovoga. I da, znam, znam, ti to sve vec imaš na papiru u nekoliko primjeraka beskrupulozni sretnice



slazem se!
jedino je rommelu ovaj film bolji od stripa..
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/01/2009 : 22:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa ako je rommelu bolji, onda jest bolji...
osim ako ne glumi brad pitt

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000