forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/11/2009 : 09:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Mogu ja, mogu ja? ;)

* Odlazi izmedju brojeva 103 i 104 njene serije, odnosno izmedju 161 i 162 Nathanove (Sam odlazak je prikazan kasnije, u flešbeku)
* Premešta
* Kako koji, ali sve skupa, "bi" je najpogodniji opis
* Drugi smer. Manje mracno, više cista avantura. U nacelu, manje kontinuiteta
* Nope, gostovala je u jednom specijalcu, i sad ima svoju "Squadra fantasma" seriju u okviru Universo Alfa serijala.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/11/2009 : 12:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by www2
Jel postoji kakva šansa da se i ovo nadje kod nas......are there any rumors :)



Ja bih rado... Tek moja razmišljanja - buduci da se ipak nadovezuje na neke kasnije brojeve Nathana, ovo baš ne bi bilo u kontinuitetu, a koliko vidim sada Libellus radi paralaleno specove, AA i regularnu seriju prema kontinuitetu. A nisu još ni odradili granderistapu od pocetka serijala. Znaci, ako i bude, ne bih rekao da bude u nekom doglednom vremenu. No, opet, nikad ne reci nikad!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7231 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/11/2009 : 13:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Hvala Djole na informacijama!
Ne znam koliko ta hiperprodukcija spin-offova utjece na kvalitetu tih serijala. Pretpostavljam da ne izlaze u mjesecnom ritmu.
U svakom slucaju bilo bi jako dobro kad bi došli i na našim prostorima, pogotovo "Squadra fantasma".
A ja cu dotle, nadam se, pohvatati sva zaostala NN izdanja.
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 23/11/2009 : 13:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Imam i ja pitanje, Djole.
Koliko se Maxi izdanja doticu radnje u regularnoj seriji i da li gubimo nesto sto ih Libellus do sada nije objavljivao?

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/11/2009 : 14:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ne gubi se ništa, pošto Maxiji hronološki još nisu došli na red - broj jedan je izašao paralelno sa brojem 161 regularne serije, ili tu negde. Isto važi i za Univerzum Alfa, koji je krenuo tek oko broja 200.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 23/11/2009 : 14:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Hvala puno!

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7231 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/12/2009 : 09:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Evo jucer se napokon dogodio i taj dan!
Jednostavno cu reci: DVOSTRUKA BUDUCNOST napokon u mojim rukama!!!!!!
Zahvaljujem još jednom Spocku na izvanrednoj ocuvanosti knjige.

Ne znam da li su neki NN fanovi imali ovaj slatki problem, ali pocinjem osjecati pomalo simptome predoziranosti Nathanom :-)
Uza sve obaveze još i paralelno citanje Libellusove redovne serije, almanaha i sad i na gigante kao i ponovno citanje SD i Ludensovih izdanja.
Ebiga, tako mi treba kad sam sve ovo u zadnje 4 godine potpuno zapustio.

Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 04/12/2009 : 10:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Jerry, svaka cast!
Nadam se da cu uskoro i ja staviti sape na prva dva Giganta i Superbook-ove, pa da gushtanje uveliko pocne…

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 04/12/2009 : 12:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Evo jucer se napokon dogodio i taj dan!
Jednostavno cu reci: DVOSTRUKA BUDUCNOST napokon u mojim rukama!!!!!!
Zahvaljujem još jednom Spocku na izvanrednoj ocuvanosti knjige.

Ne znam da li su neki NN fanovi imali ovaj slatki problem, ali pocinjem osjecati pomalo simptome predoziranosti Nathanom :-)
Uza sve obaveze još i paralelno citanje Libellusove redovne serije, almanaha i sad i na gigante kao i ponovno citanje SD i Ludensovih izdanja.
Ebiga, tako mi treba kad sam sve ovo u zadnje 4 godine potpuno zapustio.

i to si pravo jeftino prošao..baš me cudi da je taj strip postigao samo 200 i kusur kuna.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7231 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/12/2009 : 13:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Iskreno i ja sam se zacudio. Ovo je ipak kapitalac u NN kolekciji. Nadam se da ce Gigant 2 i Superbook 1 i 2 uskoro na aukciju.
A još bolje kad bi Gaston i Dado objavili da ce biti reprinta ovih knjiga.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 04/12/2009 : 13:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Iskreno i ja sam se zacudio. Ovo je ipak kapitalac u NN kolekciji. Nadam se da ce Gigant 2 i Superbook 1 i 2 uskoro na aukciju.
A još bolje kad bi Gaston i Dado objavili da ce biti reprinta ovih knjiga.

reprinti sigurno nece biti,a superbook 1 i 2 pa ja mislim ako ih bude na aukcijama da ce biti skuplji od giganata 1 i 2 jer ih i kolekcionari martija traže a zaista su odlicni...
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 04/12/2009 : 14:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ne znam dal je ovoga bilo, no ovo je karta Nathanovog svijeta nakon Velike katastrofe, pa nek se nade... Kad ovo gledam zapravo nisu nešto odredili lokacije. Istocni Grad na istocnoj obali SAD-a, Bijeli Grad (Europa?), Novi Shangai na Dalekom istoku, i to je to.






UUUU DeeCay, bravo za ovo! Dugo to cekamo! Odakle je? Izvor?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/12/2009 : 16:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa to ti je iz Universo Alfa karta svijeta... Objavili su je u #1.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 07/12/2009 : 00:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Jedno pitanje.

Zanm da su sve Nathanove edicije povezane i da ih treba citati zajedno, ali nisam siguran jel to vazi i za gigante?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/12/2009 : 09:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
pa naravno :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 07/12/2009 : 10:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
Je povezano je ali mozes slobodno citati gigante same jer je u njima kroz razne price i flash-backove sve vrhunski objasnjeno....
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 07/12/2009 : 10:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Hvala
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/12/2009 : 12:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
cak stavise, kad citaas prva tri giganta, malo se udavis u prici sta zapravo stoji iza Nathan Nevera; Ned Mace, Laura, Ann, Reiser, Shaolin.... to je jedino mesto koje me svrbi kod ta tri giganta, no....oprosti, ziveces duze

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/12/2009 : 16:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Jedno pitanje.

Zanm da su sve Nathanove edicije povezane i da ih treba citati zajedno, ali nisam siguran jel to vazi i za gigante?



S gigantima smo miljama daleko s pricom... No sada je to svejedno jer su ipak svi objavljeni kod nas. Kad su izašle novije epizode kod Libellusa tek tada su mi bile jasnije neke stvari u gigantima. Mada su bile objašnjene kroz flashbackove.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 23/12/2009 : 09:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Knjiga 9, epizoda Prošli životi.Baš mi je dobro legla, jedna od najboljih nakon nenadmašne Feniks.Šteta samo što nije crtao Mari,koji bi svojim mracnim stilom za klasu unaprijedio scenarij.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 23/12/2009 : 09:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
Jel ima novih vijesti o reprintima.....mislim na one od prvog (tj. nultog) broja

Edited by - www2 on 23/12/2009 09:27:59
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 23/12/2009 : 09:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Ako sam ja dobro razumeo Gastona, iduce godine ce izaci 2 knjige reprintovanih brojeva, a ne zna se jos termin izlaska prve...

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/12/2009 : 11:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Elesar

Ako sam ja dobro razumeo Gastona, iduce godine ce izaci 2 knjige reprintovanih brojeva, a ne zna se jos termin izlaska prve...


tako je idu dogodine 2 knjige od broja 0, a u 1 mjesecu 2010 ide 2 nove knjige ,specijal i almanah...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 28/12/2009 : 11:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Procitao Agenciju Alfa 3.Nakon katastrofalnog prvog broja, i #2 i Nebeske rijeke su jedan od vrhova u serijalu.Mrvicu mi je draža Svemirski brodolomci, ali i Nebeske rijeku su zakon, baš sam uživao u citanju.
Imam i jedno pitanje - u ovom broju vidimo SKotosa kako usavršava Tehnodroide, što me priznajem malo šokiralo - jel to bilo vec negdje prije spomenuto i gdje?A taj protein NG-7, to je pretpostavljam onaj iz epizode Noc prokletih?

@DeeCay - onaj dodatak o povijesti mutanta je kao stvoren za tekst u jednom od iducih Nn almanaha - ako si za, pošalji Gastonu tekst i siguran sam da ce ga sa zadovoljstvom objaviti.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 28/12/2009 : 13:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Procitao Agenciju Alfa 3.Nakon katastrofalnog prvog broja, i #2 i Nebeske rijeke su jedan od vrhova u serijalu.Mrvicu mi je draža Svemirski brodolomci, ali i Nebeske rijeku su zakon, baš sam uživao u citanju.
Imam i jedno pitanje - u ovom broju vidimo SKotosa kako usavršava Tehnodroide, što me priznajem malo šokiralo - jel to bilo vec negdje prije spomenuto i gdje?A taj protein NG-7, to je pretpostavljam onaj iz epizode Noc prokletih?

@DeeCay - onaj dodatak o povijesti mutanta je kao stvoren za tekst u jednom od iducih Nn almanaha - ako si za, pošalji Gastonu tekst i siguran sam da ce ga sa zadovoljstvom objaviti.



Znam da se Skotos i njegovi experimenti spominju u gigantima....a u regularnoj se ne sjecam
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000