forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 01/03/2010 : 22:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Evo ljudi,ochekivajuce najbolje mjesto za oscara 2009 je osvojio NN Feniks,Paralelni univerzumi su 65. , gigant Crno srce je na 150. mjestu i to je sve shto znam.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

vlaki
New Member



218 Posts

Member since 24/10/2003

Posted - 02/03/2010 : 00:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vlaki a Private Message
150 mjesto?!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/03/2010 : 09:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

malo naivno mi je da naucnik u dzungli radi na problemu zagadenja i virusa koji unistava umjetnu kožu



da citiram ljudinu

sve je objašnjeno u sljedecem broju Delirij...
svaka cast mada sam pretpostavljao nešto slicno...


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 02/03/2010 : 10:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Evo ljudi,ochekivajuce najbolje mjesto za oscara 2009 je osvojio NN Feniks,Paralelni univerzumi su 65. , gigant Crno srce je na 150. mjestu i to je sve shto znam.



Ja sam svoje glasove dao za Nathana, ali tako je to. Svakako sam ocekivao bolje rezultate, barem za knjigu 5 gdje je vrhunska dvodjelna epizoda.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 02/03/2010 : 10:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Inace, ovih dana sam poceo citati nove knjige. Nakon broja 99 i stotke jedva cekam dalje!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18748 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/03/2010 : 10:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
naravno, ima nas puno, a ja jedva cekam i Nevera od pocetka ko Granderistampu Nathan Never u izdanju Libellusa...
imam sve od Slobodne i Ludensa ali to nije to, bar meni, hocu Nevera kako spada...nadam se prvoj knjigi vec za Mafest.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7230 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/03/2010 : 11:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
I ja se nadam tom reprintu uskoro, najavili su ga pocetkom godine, valjda ce do Mafesta stici.

I meni je pomalo iznenadenje loš plasman Feniksa, jer je knjiga fantasticna. Ali ocito je Nathan ostao na najvjernije fanove koji ce kupovati sva izdanja, jer se jedino tako i može pratiti regularna serija.
Baš šteta, jer konceptualno sigurno nema bolje razradenog junaka u Bonellija.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 02/03/2010 : 11:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
el se meni ucinilo il nema uopce agencije alfa 2 na popisu?
a AA3 je 66.
kako?!?!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 02/03/2010 : 11:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

I ja se nadam tom reprintu uskoro, najavili su ga pocetkom godine, valjda ce do Mafesta stici.

I meni je pomalo iznenadenje loš plasman Feniksa, jer je knjiga fantasticna. Ali ocito je Nathan ostao na najvjernije fanove koji ce kupovati sva izdanja, jer se jedino tako i može pratiti regularna serija.
Baš šteta, jer konceptualno sigurno nema bolje razradenog junaka u Bonellija.




hah,kad je nathan prezahtijevno štivo za vece mase i mladu populaciju...
s tim sam se vec pomirio da je uvijek debelo podcijenjen u svim ocijenjivanjima
a citajuci druge edicije shvatih i da su NN fanovi prekriticni za razliku od fanova drugih boneli likova

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7230 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/03/2010 : 13:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Ta prekriticnost od nas fanova dolazi zato što smo navikli na najvecu mogucu kvalitetu u serijalu, pa se ne trpe i naoko osrednje epizode.

Ali bolje da je tako, koliko vidim dolaze i još bolje epizode kroz buduce razdoblje. A prateci zbivanja oko ostalih junaka vidim da su svi jako pali u kvaliteti i drži ih odanost fanova.

Valjda mi s Nathanom necemo doci do takvog problema.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/03/2010 : 13:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Necemo.

Rasplet sa Skotosm i Tehnodroidima je kilav, ali sve ostale "velike" price su dobre. Nisu savršene, ali u punoj meri koriste Nathanov potencijal.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/03/2010 : 14:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by Jerry Krause

I ja se nadam tom reprintu uskoro, najavili su ga pocetkom godine, valjda ce do Mafesta stici.

I meni je pomalo iznenadenje loš plasman Feniksa, jer je knjiga fantasticna. Ali ocito je Nathan ostao na najvjernije fanove koji ce kupovati sva izdanja, jer se jedino tako i može pratiti regularna serija.
Baš šteta, jer konceptualno sigurno nema bolje razradenog junaka u Bonellija.




hah,kad je nathan prezahtijevno štivo za vece mase i mladu populaciju...
s tim sam se vec pomirio da je uvijek debelo podcijenjen u svim ocijenjivanjima
a citajuci druge edicije shvatih i da su NN fanovi prekriticni za razliku od fanova drugih boneli likova



prije bih rekao da je u pitanju cijena
jer se nathanove epizode mogu kupiti samo u luksuznim libellusovim izdanjima, dok se ostali (libellusovi) stripovi mogu kupiti i u jeftinijim varijantama (tex, dampyr- VC) pa su pristupacniji vecem dijelu stripofila, a time i imaju vece udjele u ovakvim glasovanjima
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 02/03/2010 : 15:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by supermark


prije bih rekao da je u pitanju cijena
jer se nathanove epizode mogu kupiti samo u luksuznim libellusovim izdanjima, dok se ostali (libellusovi) stripovi mogu kupiti i u jeftinijim varijantama (tex, dampyr- VC) pa su pristupacniji vecem dijelu stripofila, a time i imaju vece udjele u ovakvim glasovanjima




ma nije to,zato i imaš 2 kategorije za Oscara...
kiosk izdanja i stripalbumi posebno

mi smo u kategoriji strip albuma jel?

neznam,drukciji je kod nas sklop citalaca,pa u italiji je nathan odmah iza texa i dilana,a kod nas bogte i Blek ispada cijenjeniji
a da ne velim da je post SD era neizlaženja i Ludensovo "izdavaštvo" debelo naštetilo nathanu na ovim prostorima

evo baš procitah Seleninu osvetu...slažem se s ocjenom talijana
epizoda je nekako zbrzana no bitna za razvoj dogadaja,tak da nekih 60% prilici
al ova 101 "Strava iz dubina" po nekom tam talijanu vrijedi tek 7% od 100%!??!
baš me zanima dal cu se složiti s njim kad procitam...pa i crtež makar nije neki vrijedi više od tih 7%...

cisto sumnjam




ps
dal me netko može podsjetiti kad je u kojoj epizodi July Frayn zaradila nanoide?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/03/2010 : 15:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
afaik, ni u jednoj konkretno, to je spomenuto u (beše drugom) gigantu kao posledica njene bliskosti kompjuterima i mašinama i od onda se podrazumeva da ih ima.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 02/03/2010 : 20:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Eh,mogli su neshto bolje smisliti kao uzrok za tu bolest,osim te bliskosti sa kompjuterima i tehnologijom

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/03/2010 : 15:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Eh,mogli su neshto bolje smisliti kao uzrok za tu bolest,osim te bliskosti sa kompjuterima i tehnologijom



Pa nije to bolest, ja to više smatram kao neka evolucija na granici covjeka/mašine, upravo zbog enormnog izlaganja tehnologiji. U #99, normalno se prica o nanoidima i o njihovoj prisutnosti u ukupnoj populaciji. July ih ocito ima u vecim kolicinama, pretpostavljam zbog posebnog odnosa prema tehnologiji.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/03/2010 : 16:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by danielp

Ima li nekog kontinuiteta ili su tipicni one shot?


Mahom one shotovi, ali se sprema Rat svetova, ove ili naredne godine, zaboravih.



U najavi za 2010. piše krajem godine ide vec dugonajavljivani Rat svjetova...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 04/03/2010 : 18:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by drogsy

Eh,mogli su neshto bolje smisliti kao uzrok za tu bolest,osim te bliskosti sa kompjuterima i tehnologijom



Pa nije to bolest, ja to više smatram kao neka evolucija na granici covjeka/mašine, upravo zbog enormnog izlaganja tehnologiji. U #99, normalno se prica o nanoidima i o njihovoj prisutnosti u ukupnoj populaciji. July ih ocito ima u vecim kolicinama, pretpostavljam zbog posebnog odnosa prema tehnologiji.




ak je do dodira s tehnologijom stvar,onda ih Baginov doslovno piša...
a to malo što smuca cura po krevetu... vjerovatno im nisu dragulji vec pancirke najbolji prijatelji
vjerovatno i doruckuje mikrocipove s mlijekom

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 04/03/2010 : 18:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

afaik, ni u jednoj konkretno, to je spomenuto u (beše drugom) gigantu kao posledica njene bliskosti kompjuterima i mašinama i od onda se podrazumeva da ih ima.



ma mogu se zaklet da je u jednoj epizodi s July Fryn ta tema malko više razradena,sam se nemrem sjetit kojoj,ko bi to našao
di ima referenca di se ona pojavljuje,u kojim sve epizodama?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/03/2010 : 18:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
ma mogu se zaklet da je u jednoj epizodi s July Fryn ta tema malko više razradena,sam se nemrem sjetit kojoj,ko bi to našao
di ima referenca di se ona pojavljuje,u kojim sve epizodama?



Pa u specijalcu #4 gdje upoznajemo Fraynove, najviše se price o njoj i tehnodroidima u #99.

U #101, str. 239. Nathan prica o prisutnosti nanoida: "to je neka vrsta mutacije koja osobito zahvaca mlade koji žive u bliskom kontaktu s racunalima i tehnologijom opcenito. Jedna djevojka koju poznajem prošla je kroz tu vrstu mutacije iako je i dalje ostala covjek". Govori o Fraynici. A i doktor se prema tome odnosi kao da je to sasvim normalna stvar.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 04/03/2010 20:15:37
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 04/03/2010 : 21:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
To je i mene iznenadilo; mislio sam da ce vijest o nanoidima banuti kao nova kuga.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/03/2010 : 23:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
procitah ove Demone :D
zanimljva prica s obratom :D opet malo borilackih vještina
sjecam se da me je to odbijalo kod nathana u pocetku :D

na koji film ovo lici? they live??? barem u osnovi :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 05/03/2010 : 06:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
July Frayn ima nanoide, ali oni nisu isti kao kod tehnodroida niti u tom broju

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 05/03/2010 : 08:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message




Nathan Never Granderistampa n° 6, bimestrale
Copertina: Max Bertolini
Il campione
Sopravvivenza zero
L'abisso delle memorie

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7230 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/03/2010 : 08:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Mocna naslovnica, jako dobra bez obzira što nisam ljubitelj ove kompjuterizirane tehnike.

Idemo Libellus napokon s ovim reprintima!!
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000