forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 PLacanje racuna Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 15/09/2009 : 15:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message
Licno skoknem do Iloka i uplatim pare na tekuci racun u HR. Jedino mi ostaje jos neka shema za BIH. Do sada sam ili odlazio tamo (samo kad mi je usput) ili se susretao negde sa ljudima. Igrarije sa sakrivanjem para me bas smaraju i previse mi je to posla. A i dosta je skuplje.

Otvaranje nekog nekog univerzalnog racuna u HR, SRB i BIH, gde bi svako na "svoj" racun uplacivao, odnosno na racun u svojoj zemlji, je skroz ok ideja, samo se na poziv na broj stavi neki ID za koga je to, ili ime prodavca. Za neke ljude je to mozda cimanje, ali ako vec rade ovaj posao sa aukcijama, onda se to moze gledati kao dizanje posla na visi nivo, ali da ne bude i na visu cenu :D Tako odmah moze i "sajt" da naplati svoju proviziju i sheruje uplate na racune prodavaca. Sve iz zvoje sobe. Ebank je chudo.

Ja sam cak razmisljao da otvorim racun u PBZ, pa da mogu preko ebanka da uplacujem, sve iz svoje sobe, da ne moram ni u Ilok da idem. Ali sam odustao, posto ipak nisu toliko velike transakcije u pitanju. Mogu s vremena na vreme da se provozam, nije mi daleko.
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 15/09/2009 : 23:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message
quote:
Originally posted by Milos Bosnjak
Ebank je chudo.

Ja sam cak razmisljao da otvorim racun u PBZ, pa da mogu preko ebanka da uplacujem, sve iz svoje sobe, da ne moram ni u Ilok da idem. Ali sam odustao, posto ipak nisu toliko velike transakcije u pitanju. Mogu s vremena na vreme da se provozam, nije mi daleko.


PBZ bi trebalo da je kod nas u SRB Intesa SanPaolo? Ja tamo imam racun i otvoren online banking (CD + pin) i koristim ga vec 2 godine.
Znaci neznam sta znaci cekanje i stajanje u red da platim neki racun ... Za prvih 5 transakcija ne naplacuju mi proviziju, a za ostale 15 din. Vredi!

Pozdrav!!!

Edited by - srleb on 15/09/2009 23:48:09
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/09/2009 : 10:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

quote:
Originally posted by kerber

Kad prodas neki strip nekom hrvatu,reci mu nek umesto tebi,uplati na racun markosa,bar je njima lako uplacivati unutar hrvatske,ja uvek tako radim,tako je lakse i kupcu za placanje..



Ma znam da je to najlakša varijanta, nego verovatno necu u skorijoj buducnosti imati vremena za postavljanje aukcija, a i ne prodajem nešto mnogo stvari, uglavnom se samo rešavam nekih viškova i duplih stripova, pa nisam siguran ni da bi mi neko iz Hrvatske kupio stripove. A ne volim da budem dužan. :)
Markose, da li možemo onda preko PM-a da dogovorimo detalje oko placanja racuna?


Ma dobro, za 50 kuna nece nitko umrijeti, nije bitno. Ako se jednom vidimo negdje, platit ces cevape i gotovo:)

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000