forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VC - nove edicije na vidiku (pre svega Dylan Dog)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 16/03/2009 : 22:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Pa za ta 4 broja ne postoji mogucnost da se objave, to jest, da se otkupe prava.
Na žalost, medu njima je i najbolja DD prica- Gospodar tišine.... :-(


Jes' vala, ako ne najbolja DD prica, onda sigurno najbolja ne-Sclavijeva DD prica... Zanimljiv bjese taj Ferrandino, ko zna sto mu je u glavi kliknulo kad se posvadjao sa barba Bonellijem...
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 16/03/2009 : 22:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
Ovo se pretvara u licne razgovore,a ja ne zelim da kopam po tudjoj intimi....a i sve pljusti od insinuacija sta bi se to moglo pojaviti...ja ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci...bilo sta sto treba da izadje.Ja sam student i potrebna mi je ta informacija da bih znao koliko pogacica dnevno moram da odvojim od usta da bih imao dovoljno kinte....

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 16/03/2009 : 22:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
pa ne znam sta bi moglo da bude osim Reprinta starih epizoda ili po origonalnoj numeraciji tipa extra serije ili najbolje price ali sakupljene recimo po 3 u jednom stripu odabranih prica. Ali stvarno su originalni sto ne izdaju tima i dastija,dzudasa ili PSDZ nego obrni okreni Dilan ili Zagor

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

sai
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 24/10/2008

Posted - 16/03/2009 : 22:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit sai's Homepage  Send sai a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Ovo se pretvara u licne razgovore,a ja ne zelim da kopam po tudjoj intimi....a i sve pljusti od insinuacija sta bi se to moglo pojaviti...ja ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci...bilo sta sto treba da izadje.Ja sam student i potrebna mi je ta informacija da bih znao koliko pogacica dnevno moram da odvojim od usta da bih imao dovoljno kinte....


Ako si do sada jeo pogacice sa sirom ili još bolje sa šunkom,možda ce biti dovoljno samo da predeš na prazne pogacice
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9240 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/03/2009 : 23:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Ovo se pretvara u licne razgovore,a ja ne zelim da kopam po tudjoj intimi....a i sve pljusti od insinuacija sta bi se to moglo pojaviti...ja ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci...bilo sta sto treba da izadje.Ja sam student i potrebna mi je ta informacija da bih znao koliko pogacica dnevno moram da odvojim od usta da bih imao dovoljno kinte....



Ti još uvijek jedeš ???

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 16/03/2009 : 23:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Skupljao Dnevnikov DD, nemam ga više. Skupljao SDDDEX i LUDDEX, i to trampio kod Miroslava u Alan Fordu za SD Texa. I na kraju definitivno prestao sam sa DD.
Ovo novo kolekcionarsko izanje DD od prvog broja 3 u 1 naterace me da ponovo krenem iz pocetka

Edited by - Bruce Springsteen on 16/03/2009 23:45:12
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 16/03/2009 : 23:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije

pa ne znam sta bi moglo da bude osim Reprinta starih epizoda ili po origonalnoj numeraciji tipa extra serije ili najbolje price ali sakupljene recimo po 3 u jednom stripu odabranih prica. Ali stvarno su originalni sto ne izdaju tima i dastija,dzudasa ili PSDZ nego obrni okreni Dilan ili Zagor



Šta ce se, malo nas je
Go to Top of Page

stripoholicar
Starting Member



Serbia
81 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 16/03/2009 : 23:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send stripoholicar a Private Message
quote:
Originally posted by Going-Going

Zar samo 4Zar nije 5. A kako to da ne mogu da se dobiju prava.



U pitanju su brojevi 27,30,39 i 48. Ako ima problema sa još nekim brojem ja za njega ne znam.

quote:
Originally posted by Going-Going

A sta je problem sa tim brojevima????



Problem je što se gazda Boneli posvadao sa autorima pa nece da prodaje prava za te epizode jer bi u suprotnom morao da im da procenat što on ne želi. Ali možda mu budete simpaticni pa vam ih ipak proda.
Go to Top of Page

stripoholicar
Starting Member



Serbia
81 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 16/03/2009 : 23:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send stripoholicar a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije
Ali stvarno su originalni sto ne izdaju tima i dastija,dzudasa ili PSDZ nego obrni okreni Dilan ili Zagor



A da neceš možda i Mirka i Slavka od prvog broja. A kao poklon dodatak Štrumfovi takode od prvog broja.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 16/03/2009 : 23:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by sai

quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Ovo se pretvara u licne razgovore,a ja ne zelim da kopam po tudjoj intimi....a i sve pljusti od insinuacija sta bi se to moglo pojaviti...ja ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci...bilo sta sto treba da izadje.Ja sam student i potrebna mi je ta informacija da bih znao koliko pogacica dnevno moram da odvojim od usta da bih imao dovoljno kinte....


Ako si do sada jeo pogacice sa sirom ili još bolje sa šunkom,možda ce biti dovoljno samo da predeš na prazne pogacice


Ne ginu mi doticne ako izbace nesto skupo!!!!!1

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 16/03/2009 : 23:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Ovo se pretvara u licne razgovore,a ja ne zelim da kopam po tudjoj intimi....a i sve pljusti od insinuacija sta bi se to moglo pojaviti...ja ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci...bilo sta sto treba da izadje.Ja sam student i potrebna mi je ta informacija da bih znao koliko pogacica dnevno moram da odvojim od usta da bih imao dovoljno kinte....



Ti još uvijek jedeš ???



kako vidis uskoro se prikljucujem vama dijetasima,sta znas mozda mi bude lepo stajalo kad smrsam!!!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 17/03/2009 : 01:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci


Skorije nego shto bi ochekivao...hi hi hi

(naravno, ti bi mozhda ochekivao dogodine hi hi hi hi)

p.s. izvini Renky, ovo je jedan od takvih topika
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 17/03/2009 : 02:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Bruce Wayne

ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci


Skorije nego shto bi ochekivao...hi hi hi

(naravno, ti bi mozhda ochekivao dogodine hi hi hi hi)

p.s. izvini Renky, ovo je jedan od takvih topika


Thanx

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3528 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 17/03/2009 : 03:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Ovo se pretvara u licne razgovore,a ja ne zelim da kopam po tudjoj intimi....a i sve pljusti od insinuacija sta bi se to moglo pojaviti...ja ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci...bilo sta sto treba da izadje.Ja sam student i potrebna mi je ta informacija da bih znao koliko pogacica dnevno moram da odvojim od usta da bih imao dovoljno kinte....



Ti još uvijek jedeš ???



kako vidis uskoro se prikljucujem vama dijetasima,sta znas mozda mi bude lepo stajalo kad smrsam!!!!!



Kojim bre dijetašima? Pomrecemo od gladi bre zbog stripova!!! Možda bi trebalo da zapocnemo štrajk gladu, da malo uspore...kad bolje razmislim...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3528 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 17/03/2009 : 03:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
...što se, naravno, NE ODNOSI na Beli put...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 17/03/2009 : 09:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Hvala hvala, dobri ljudi:)

A za razresenje ove male misterije, pricepite Dusmana - ja ne smem da zucnem:)

Na svoju ruku cu reci samo da sam obezbedio jednu finu ekskluzivu kao mali dodatak julskom regularcu, ali psssssst, ima vremena:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

gogyly
New Member



Serbia
147 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 17/03/2009 : 10:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send gogyly a Yahoo! Message  Send gogyly a Private Message
april, maj, jun, jul...

-Resio sam slucaj, Batler je ubica!!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/03/2009 : 11:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Leo Charm

Hvala hvala, dobri ljudi:)

A za razresenje ove male misterije, pricepite Dusmana - ja ne smem da zucnem:)

Na svoju ruku cu reci samo da sam obezbedio jednu finu ekskluzivu kao mali dodatak julskom regularcu, ali psssssst, ima vremena:)



Ti si izgleda tolko u poslu da nisi ni primetio da je jul?
Ajd sad mozes da kazes
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 17/03/2009 : 14:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Zika

Ako krene od prvog broja ja cu biti presrecan! Samo se nadam da nece biti nesto u skupoj varijanti kao Kolekcionraski Zagor posto za to nemam para. Ipak sam ja srednjoskolac koji dobija dzeparac. Dakle, nadam se da ce ici na kioske, kao trobroj i da ce da bude mesecno izdanje.

Potpisujem!!!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 17/03/2009 : 14:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Skupljao Dnevnikov DD, nemam ga više. Skupljao SDDDEX i LUDDEX, i to trampio kod Miroslava u Alan Fordu za SD Texa. I na kraju definitivno prestao sam sa DD.
Ovo novo kolekcionarsko izanje DD od prvog broja 3 u 1 naterace me da ponovo krenem iz pocetka

Jel ti to nagadjas ili znas da ide 3u1?

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4566 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 17/03/2009 : 14:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Ovo se pretvara u licne razgovore,a ja ne zelim da kopam po tudjoj intimi....a i sve pljusti od insinuacija sta bi se to moglo pojaviti...ja ne zelim da terorisem nadlezne pitanja oko toga sta ce izaci(bolje da se iznenadim) ali me zivo interesuje kad ce izaci...bilo sta sto treba da izadje.Ja sam student i potrebna mi je ta informacija da bih znao koliko pogacica dnevno moram da odvojim od usta da bih imao dovoljno kinte....



Ja sam dosad jeo pljeskavicu za uzinu,sad cu preci na puter kiflu!

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/03/2009 : 15:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa


Ja sam dosad jeo pljeskavicu za uzinu,sad cu preci na puter kiflu!



A malo ti samo kifla nego i puter oces
Cccccccccccccc
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 17/03/2009 : 17:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Skupljao Dnevnikov DD, nemam ga više. Skupljao SDDDEX i LUDDEX, i to trampio kod Miroslava u Alan Fordu za SD Texa. I na kraju definitivno prestao sam sa DD.
Ovo novo kolekcionarsko izanje DD od prvog broja 3 u 1 naterace me da ponovo krenem iz pocetka


Jel ti to nagadjas ili znas da ide 3u1?



Pa, sad kako se uzme, ali nek bude da nagadam

Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/03/2009 : 18:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
Pih, zatajili smo sa insajderima. Ja sam vec mislio neko ce najaviti Mister Noa od prvog broja na kiosku, Dilana (kakvog li vec) i ostalo. Neki Vronski
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17672 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/03/2009 : 18:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
volim dilana i ne bih ga kupovao od prvog broja
ne volim mister noa ali bih ga kupovao od prvog broja :D

hahaha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000