forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Sanjao sam jedan san:)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 09/04/2009 : 02:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Sanjao sam jedan san.

Dobio sam ni ja ne znam koliko miliona na loto-u i resio da ostvarim svoj davnasnji san, da sedim odmaram ispijam pivo, gledam fudbal i citam stripove. Medjutim svi ovi milioni mi nisu dali mira i resio sam da odem korak dalje, zasto citati samo ono postojece ne bi bilo bolje angazovati Ferrija, Milazza, Berardija,Scalivija, Castelija, Disso i ostale da pisu nove price koje jos nisam procitao. I tako ti ja krenem sa tim i naravo uskoro krenuse da pristizu scenirija koja cekaju samomoju dozvolu, Zimska Zmija 5-ti put u Zagoru nema problema, Vuk Samotnjak postaje poglavica u Drakwoodu nema problema moze, Supermajk opet u darkwoodu naravno, Tonineli sa Zagorom muci Boselija i Buratinija zbog toga sto su od zagora napravili Marka Pola fantasticno, Ken Parker u svojoj 500 avanturi srece se sa Bady Longway-om i Bluberijom brrrr, a onda se desi i to pilot jerry drake poznat pod imenom Mister No iz jedne naizgled obicne tuce u zadimljenom Jazz lokalu igrom slucaja spasava Humphrey Bogarta i ima priliku da pogleda Casablancu sa Rick-om himself ... I tako ti ja sedim i uzivam citam ono sto sam sanjao da je raj kada dete sam bio i pitam se da li raj ovako izgleda ili ima nesto bolje, a onda se pomislim nema nista bolje od Piva, Fudbala, stripova, neki bi rekli i seksa ali cim zenu ukljucis u ovu pricu ode do dodjavola ceo ovaj san... Pa drugovi jeste li imali ovakav san nekada:)

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod

sawitch
Advanced Member



Serbia
39403 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/04/2009 : 03:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
A ja mislio da sam ja odlepio.. :))
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 03:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

A ja mislio da sam ja odlepio.. :))



I ja sam mislio da si ti odlepio
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 09/04/2009 : 04:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

A ja mislio da sam ja odlepio.. :))


I ja sam mislio da si ti odlepio:)

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 09/04/2009 : 08:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
obrati se dilan dogu za savet dok je jos vreme.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/04/2009 : 10:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije

Sanjao sam jedan san.
neki bi rekli i seksa ali cim zenu ukljucis u ovu pricu ode do dodjavola ceo ovaj san...



xexexe

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 09/04/2009 : 17:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Ne razumem šta je pisac hteo da kaže...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22160 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/04/2009 : 18:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije

Pa drugovi jeste li imali ovakav san nekada:)


ako mislis na sex,odgovor je DA!
Stripove/strip junake jos nikad nisam sanjao
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39403 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/04/2009 : 18:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
@Tex i Tiberije
Dobro je da ste se uverili da nisam.. :))
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 18:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by tiberije

Pa drugovi jeste li imali ovakav san nekada:)


ako mislis na sex,odgovor je DA!
Stripove/strip junake jos nikad nisam sanjao

Ja jesam,kao na tezgi nadjem brdo stripova,sve po 20 din(oko 2kn) i ja trpam ono u ranac.Lepseg sna nema,cesto se ponavlja,al se ne ostvaruje


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 09/04/2009 : 18:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Pa pitanje je ocigledno jeste li imali nekad neki san vezan za stripove i kakav,pored ovoga sanjao sam vise puta da nalazim i neke kutije na tavanu i podrumu pune stripova cak sam i korice sanjao i onda puf, probudim se i nista, nema kutije a nema ni stripova

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 18:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije

Pa pitanje je ocigledno jeste li imali nekad neki san vezan za stripove i kakav,pored ovoga sanjao sam vise puta da nalazim i neke kutije na tavanu i podrumu pune stripova cak sam i korice sanjao i onda puf, probudim se i nista, nema kutije a nema ni stripova



Ma sanjali su svi,samo nece da priznaju da ne ispadnu blesavi :-)
Ja sam sanjao kao klinja da nalazim hrpu glancera LMS i ZS u kontejneru i ne smem da mrdnem od njega da mi neko to ne pokupi a ne mogu nikog da pozovem(nije bilo mobilnih).
Horor,sta da ti pricam :-)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 18:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

@Tex i Tiberije
Dobro je da ste se uverili da nisam.. :))



Samo crno na belo priznajem u tvom slucaju
Faksimil i potpis ovlascenih osoba
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 09/04/2009 : 18:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije

Pa pitanje je ocigledno jeste li imali nekad neki san vezan za stripove i kakav,pored ovoga sanjao sam vise puta da nalazim i neke kutije na tavanu i podrumu pune stripova cak sam i korice sanjao i onda puf, probudim se i nista, nema kutije a nema ni stripova

E to je meni zelja,udjem na stari tavan,otvorim neki sanduk a unutra puno stripova.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 09/04/2009 : 19:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Ja razmisljam samo o tome kako da poklonim stripove a da ih taj ne unovci jer to niti ja nisam htio.Bez bezobraznih komentara na ovo.:):)
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 19:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Ja razmisljam samo o tome kako da poklonim stripove a da ih taj ne unovci jer to niti ja nisam htio.Bez bezobraznih komentara na ovo.:):)

Pokloni ih meni,ja ih necu unovciti.Stavise svaki cu procitati i nakon toga lepo smestiti


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 09/04/2009 : 22:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Ja sam godinama sanjao da na kioscima nalazim hrpu stripova i to LMS i ZS, i to se ostvari mada ne sa LMS i ZS, ali i dalje sanjam slicne snove
Što se tice tavana, jedan moj drug iz škole kaže da ima neke stripove na tavnu u kuci na selu, ako ne izmišlja, u svakom slucaju se spremam da ga nagovorim da odemo da proverimo
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 09/04/2009 : 22:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Ja sam cesto sanjao da kupujem jedan extra Zagor, naslovnica prikazuje Zagija vezanog lancima, a iza narandžasta podloga i nalazio se na trafici u Vogošci ili na Kobljoj glavi ( nešto kao nastavak Senke smrti- Horus ). Isto tako sam cesto sanjao da postoji pijaca u kojoj covjek ima štand sa stripovima, ali mora se preci preko neke planine, nikad nisam stigao tamo:D, e da jednom sam usnio da se u gradu u predjelu Narodne banke nalazi neki prostor u podrumu kao tržni centar, a pri kraju bi bio covjek koji prodaje sve stripove, izmedu ostalog i talijanske i to po jako jeftinoj cijeni, ali zacudo u tom snu nikad nemam kinte.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 09/04/2009 : 22:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
ja sam sanjao da sam samuraj i da se vozim kombijem.potom sam se shibao sa crnjom koji je bio 2 sa 2,a moji su prijatelji cucali sa puskama i gledali xD

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/04/2009 : 23:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

Ja sam cesto sanjao da kupujem jedan extra Zagor, naslovnica prikazuje Zagija vezanog lancima, a iza narandžasta podloga





Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/04/2009 : 23:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

ja sam sanjao da sam samuraj i da se vozim kombijem.potom sam se shibao sa crnjom koji je bio 2 sa 2,a moji su prijatelji cucali sa puskama i gledali xD



ovo je vec za psihijatriju
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/04/2009 : 23:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije

Sanjao sam jedan san.

Dobio sam ni ja ne znam koliko miliona na loto-u i resio da ostvarim svoj davnasnji san, da sedim odmaram ispijam pivo, gledam fudbal i citam stripove. Medjutim svi ovi milioni mi nisu dali mira i resio sam da odem korak dalje, zasto citati samo ono postojece ne bi bilo bolje angazovati Ferrija, Milazza, Berardija,Scalivija, Castelija, Disso i ostale da pisu nove price koje jos nisam procitao. I tako ti ja krenem sa tim i naravo uskoro krenuse da pristizu scenirija koja cekaju samomoju dozvolu, Zimska Zmija 5-ti put u Zagoru nema problema, Vuk Samotnjak postaje poglavica u Drakwoodu nema problema moze, Supermajk opet u darkwoodu naravno, Tonineli sa Zagorom muci Boselija i Buratinija zbog toga sto su od zagora napravili Marka Pola fantasticno, Ken Parker u svojoj 500 avanturi srece se sa Bady Longway-om i Bluberijom brrrr, a onda se desi i to pilot jerry drake poznat pod imenom Mister No iz jedne naizgled obicne tuce u zadimljenom Jazz lokalu igrom slucaja spasava Humphrey Bogarta i ima priliku da pogleda Casablancu sa Rick-om himself ... I tako ti ja sedim i uzivam citam ono sto sam sanjao da je raj kada dete sam bio i pitam se da li raj ovako izgleda ili ima nesto bolje, a onda se pomislim nema nista bolje od Piva, Fudbala, stripova, neki bi rekli i seksa ali cim zenu ukljucis u ovu pricu ode do dodjavola ceo ovaj san... Pa drugovi jeste li imali ovakav san nekada:)



Nikada...

Go to Top of Page

PINCA
New Member



Bosnia and Herzegovina
168 Posts

Member since 28/04/2008

Posted - 10/04/2009 : 01:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PINCA a Private Message
Ljudi nemojte preskakati terapije,pijte ljekove redovno.

zloduh Kundra
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 10/04/2009 : 15:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Ja sam godinama sanjao da na kioscima nalazim hrpu stripova i to LMS i ZS, i to se ostvari mada ne sa LMS i ZS, ali i dalje sanjam slicne snove
Što se tice tavana, jedan moj drug iz škole kaže da ima neke stripove na tavnu u kuci na selu, ako ne izmišlja, u svakom slucaju se spremam da ga nagovorim da odemo da proverimo

Idem sa tobom!!!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 10/04/2009 : 16:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Ja sam godinama sanjao da na kioscima nalazim hrpu stripova i to LMS i ZS, i to se ostvari mada ne sa LMS i ZS, ali i dalje sanjam slicne snove
Što se tice tavana, jedan moj drug iz škole kaže da ima neke stripove na tavnu u kuci na selu, ako ne izmišlja, u svakom slucaju se spremam da ga nagovorim da odemo da proverimo

Idem sa tobom!!!



Samo u snovima
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000