forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dolazak na MaFest 2009
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2009 : 20:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by lwood

ti kandidat?? jadna opcina



Ja sam ti u svom selu broj 1.. PAMETAN, LEP, ZGODAN, FIN, IZ DOBRE FAMILIJE, NE PIJEM, NE PUSIM, NE DROGIRAM SE... U sustini za primer... Kad me vidis, sve ce ti biti jasno...



a tek kad in nabiješ nove poreze!

porez za kupovanje libellusa,vc,ludensa,fibre,bp...


ima da te spale

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/05/2009 : 21:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mladjo

Jbga, ništa od MaFesta, biti ce drugi krug za Gradonacelnika u Zg, moram tu delati


zar drugi krug nije 31.05.


ne smijem se mrdnut iz Zagreba. Naredba vrhovnog komandanta.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/05/2009 : 21:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by lwood

ti kandidat?? jadna opcina



PAMETAN, LEP, ZGODAN, FIN, IZ DOBRE FAMILIJE, NE PIJEM, NE PUSIM, NE DROGIRAM SE...



...jebate, dete Apolona i Afrodite živi u Žitištu. Znaci tamo su se skrasili pod stare dane...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2124 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 18/05/2009 : 21:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Haj!
Iz Varaždina nas dolazi cetvorica: Dash, Milazzo(ja) i nasi tatice

-Pa ovako: Javio je Željko (dcarapo2) da ce nas organizirani bus koji vozi u Makarsku pokupiti kod naplatnih kucica Ivanje Rijeke. Konacno, ... uvazena ekipo sa zagrebackog podrucja, informacija koja nas zanima jest: Posto cemo doci ranije iz VŽ-a trebali bi informaciju o tome gdje je najbolje provesti vrijeme (blizu naplatnih kucica) cekajuci bus? Uostalom, gdje cete Vi provesti vrijeme cekajuci autobus? :P

S nestrpljenjem i u iscekivanju ocekujemo vase mastovite odgovore! :) :P

P.S. - Morao sam ovo napisati, inace mi tata ne bi dao mira ciiijelu noc :)))))))

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39976 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/05/2009 : 21:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hahahaha... Naravno....
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 18/05/2009 : 22:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

Haj!
Iz Varaždina nas dolazi cetvorica: Dash, Milazzo(ja) i nasi tatice

-Pa ovako: Javio je Željko (dcarapo2) da ce nas organizirani bus koji vozi u Makarsku pokupiti kod naplatnih kucica Ivanje Rijeke. Konacno, ... uvazena ekipo sa zagrebackog podrucja, informacija koja nas zanima jest: Posto cemo doci ranije iz VŽ-a trebali bi informaciju o tome gdje je najbolje provesti vrijeme (blizu naplatnih kucica) cekajuci bus? Uostalom, gdje cete Vi provesti vrijeme cekajuci autobus? :P


S nestrpljenjem i u iscekivanju ocekujemo vase mastovite odgovore! :) :P

P.S. - Morao sam ovo napisati, inace mi tata ne bi dao mira ciiijelu noc :)))))))


nemate nikakvo specijalno mjesto za pricekati(ili griješim)..riješiti cemo nekako prijevoz iz zagreba do ivanje reke..

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 18/05/2009 : 22:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Ajd svi uživajte u Makarskoj, lijepo se ponašajte i don't do anything I wouldn't do :).

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/05/2009 : 08:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

Haj!
Iz Varaždina nas dolazi cetvorica: Dash, Milazzo(ja) i nasi tatice

-Pa ovako: Javio je Željko (dcarapo2) da ce nas organizirani bus koji vozi u Makarsku pokupiti kod naplatnih kucica Ivanje Rijeke. Konacno, ... uvazena ekipo sa zagrebackog podrucja, informacija koja nas zanima jest: Posto cemo doci ranije iz VŽ-a trebali bi informaciju o tome gdje je najbolje provesti vrijeme (blizu naplatnih kucica) cekajuci bus? Uostalom, gdje cete Vi provesti vrijeme cekajuci autobus? :P

S nestrpljenjem i u iscekivanju ocekujemo vase mastovite odgovore! :) :P

P.S. - Morao sam ovo napisati, inace mi tata ne bi dao mira ciiijelu noc :)))))))



kada dolazite u Zagreb? ja sam oko pola 11 navecer doma jer moram otici po još dvoje ljudi. možemo svi odsjesti kod mene doma to vrijeme. javite se na PM

dcarapo jel može onaj tvoj frend onda povest i ove mladice od mene do ivanje reke? naravno ako se uspijemo dogovorit da pricekaju kod mene doma???


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 19/05/2009 08:58:30
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 19/05/2009 : 10:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
može i mora..samo javite što ste se dogovorili a ja cu tebi poslati njegov broj

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/05/2009 : 10:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

može i mora..samo javite što ste se dogovorili a ja cu tebi poslati njegov broj



cim mi se milazzo javi javljam i tebi :-)


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/05/2009 : 10:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message
Jel ima netko da mu treba prijevoz do Makarske iz Mostara? Evo ja se nudim jer cu igrom slucaja biti u Mostaru kod prijatelja od cetvrtka do nedjelje pa se mislim zaletit do Mafesta u petak. Vracao bih se nazad za Mostar isti dan ili eventualno u subotu ujutro (ako odlucim prenociti u Makarskoj).

Inace sam iz ZG tako da bi mi dobro došao netko tko poznaje ceste onog kraja.

Polazak bi bio u petak ujutro (vjerojatno ne prerano).
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/05/2009 : 10:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
za sada je cetvero ljudi na postaji ivana reka :-)

cekam ekipu iz varaždina da se javi


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2124 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 19/05/2009 : 21:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

za sada je cetvero ljudi na postaji ivana reka :-)

cekam ekipu iz varaždina da se javi


Pozdrav!
Kao prvo jedno veliko HVALA!

-Oprosti sto se dosad nismo javili, ali bio sam danas cijeli dan na izeltu sa skolom(pa nisam bio ni na kompu i nisam vidio tvoje postove i mail)...Javit cemo se cim stignemo! :)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/05/2009 : 22:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by Spiderman

za sada je cetvero ljudi na postaji ivana reka :-)

cekam ekipu iz varaždina da se javi


Pozdrav!
Kao prvo jedno veliko HVALA!

-Oprosti sto se dosad nismo javili, ali bio sam danas cijeli dan na izeltu sa skolom(pa nisam bio ni na kompu i nisam vidio tvoje postove i mail)...Javit cemo se cim stignemo! :)




nema problema, evo ja stigao doma


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 20/05/2009 : 10:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
i bednjanci idu s nama,darko i ana,takoder bi trebali biti na ivanjoj reci...znaci 10 ljudi s varaždincima

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/05/2009 : 10:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

i bednjanci idu s nama,darko i ana,takoder bi trebali biti na ivanjoj reci...znaci 10 ljudi s varaždincima


Želja,oduševljen sam koliko Vas dolazi sa sjevera!!!!!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 20/05/2009 : 10:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by dcarapo2

i bednjanci idu s nama,darko i ana,takoder bi trebali biti na ivanjoj reci...znaci 10 ljudi s varaždincima


Želja,oduševljen sam koliko Vas dolazi sa sjevera!!!!!



ma naravno i ja se veselim što cu upoznat i ugostit tu ekipu do busa

kod mene ce biti varaždinci i još troje iz zagreba


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 20/05/2009 10:28:48
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 20/05/2009 : 10:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mladjo

Jbga, ništa od MaFesta, biti ce drugi krug za Gradonacelnika u Zg, moram tu delati


zar drugi krug nije 31.05.


ne smijem se mrdnut iz Zagreba. Naredba vrhovnog komandanta.



Pa nijesmo se tako dogovorili druže, brate, prijatelju...
A vec sam te planirao u svoju ispicutursku ekipu "Alkohol united"
i to kao desnog lijevog.
Mlado, mladjo žene i politika uzeše danak...

...
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 20/05/2009 : 10:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mladjo

Jbga, ništa od MaFesta, biti ce drugi krug za Gradonacelnika u Zg, moram tu delati


zar drugi krug nije 31.05.


ne smijem se mrdnut iz Zagreba. Naredba vrhovnog komandanta.



Pa nijesmo se tako dogovorili druže, brate, prijatelju...
A vec sam te planirao u svoju ispicutursku ekipu "Alkohol united"
i to kao desnog lijevog.
Mlado, mladjo žene i politika uzeše danak...




Ne brini bit cete pojacani za slavonsko-karlovacke lijecene antialkoholicare
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 20/05/2009 : 10:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Ne brini bit cete pojacani za slavonsko-karlovacke lijecene antialkoholicare



Na to racunam. Još ako vam je kapiten iz Cepina bice ludo.

...
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
634 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 20/05/2009 : 10:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Hm, mozda bi se i ja zaletio da Makarske. Kako stvari stoje s tim busom? Jel puno ili ima jos mjesta?
I kad bi taj bus bio na Ivanjoj reci? S obzirom da sam u Zagrebu, to je dosta gadan problem doci do tamo usred noci...
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 20/05/2009 : 11:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
imas jos jedno mjesto kod mene u autu. krecemo sutra ujutro (cetvrtak) i vracamo se u nedjelju navecer
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
634 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 20/05/2009 : 11:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

imas jos jedno mjesto kod mene u autu. krecemo sutra ujutro (cetvrtak) i vracamo se u nedjelju navecer


Bih rado isao s vama, ali jos radim u cetvrtak, jedva mogu dobiti petak slobodan...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 20/05/2009 : 11:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Lorda

Hm, mozda bi se i ja zaletio da Makarske. Kako stvari stoje s tim busom? Jel puno ili ima jos mjesta?
I kad bi taj bus bio na Ivanjoj reci? S obzirom da sam u Zagrebu, to je dosta gadan problem doci do tamo usred noci...



upravo malo pregovaram da bus skrene dogovori dalje sa dcarapom a kod mene možeš skratit vrijeme dok bus ne dode. kod mene ih je za sada sedmero ljudi


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 20/05/2009 : 12:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by Lorda

Bih rado isao s vama, ali jos radim u cetvrtak, jedva mogu dobiti petak slobodan...



steta
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000