forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip Izložba u Vrapcu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 05/05/2009 : 01:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
Krajem devedesetih redovito smo se okupljali kod Talaje i crtali do zore. Deset godina kasnije u Knjižnici Vrapce je postavljena izložba originalnih tabli nas sedmorice. Otvorenje je u cetvrtak 7. svibnja u 19 sati. Cak ako i ne možete doci na otvorenje, pronadite vremena i svratite tamo slijedecih dana.

Edvin Biukovic,Sebastijan Camagajevac,Esad Ribic,Robert Solanovic,Goran Sudžuka,Dalibor Talajic,Tihomir Tikulin ...

LUDILO !!!

http://www.kvn.hr/hrv/lokacije.asp?sId=V

https://www.facebook.com/goransudzuka

Edited by - dzuka on 06/05/2009 00:48:14

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/05/2009 : 01:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Cuo sam da je ta knjižnica poprilicno dobro ispunjena stripovima...
Bravo za izložbu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30684 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/05/2009 : 07:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
ja sam Vrpcanac

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 05/05/2009 : 08:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
pa kud baš cetvrtak joooj :-(


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/05/2009 : 10:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
kad živiš u Sesvetama. To je druga vremenska zona od Vrapca

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 05/05/2009 : 10:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

kad živiš u Sesvetama. To je druga vremenska zona od Vrapca



ne, nema to veze gdje živim. nego utorkom i cetvrtkom imam tecaj engleskog, jbg. da nemam tecaj došao bi


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2009 : 11:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ja bi došao da nije u Vrpacu!
da ne bih bio prisiljen produžiti boravak....
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 05/05/2009 : 14:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
a ja sam idiot, za vrapce spreman! otvorenje je u cetvrtak 7. SVIBNJA, a ne lipnja. znaci prekosutra.
ko sto rekoh, ako i ne mozete doc na otvorenje, svratite bilo koji dan poslije. knjiznica je otvorena od 8 do 8 od ponedjeljka do petka i od 8 do 2 subotom.

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 05/05/2009 : 14:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ja bi došao da nije u Vrpacu!
da ne bih bio prisiljen produžiti boravak....



sta te briga. stan i hrana osigurana, a knjiznica puna stripova iza coska!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 05/05/2009 : 14:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

ja sam Vrpcanac



onda moras doc!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
721 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 05/05/2009 : 14:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka

a ja sam idiot, za vrapce spreman! otvorenje je u cetvrtak 7. SVIBNJA, a ne lipnja. znaci prekosutra.
ko sto rekoh, ako i ne mozete doc na otvorenje, svratite bilo koji dan poslije. knjiznica je otvorena od 8 do 8 od ponedjeljka do petka i od 8 do 2 subotom.



Napokon neki STRIP IVENT za koji sam saznao na vrijeme i na koji mogu doci! Reci samo, navedena knjiznica je ona blizu same bolnice, Ulica Majke Terezije 2 ili...? Hvala.

Hrvoje Bratanic AKA Šuki
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 05/05/2009 : 15:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by mladjo

kad živiš u Sesvetama. To je druga vremenska zona od Vrapca



ne, nema to veze gdje živim. nego utorkom i cetvrtkom imam tecaj engleskog, jbg. da nemam tecaj došao bi



Tak i ja isto. Od doma krecem u pola 8, jer mi do vodnikove treba nešto vremena. Jedan dan cu svejedno svakako svratiti.

No sikiriki
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 05/05/2009 : 16:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by Shuckey

quote:
Originally posted by dzuka

a ja sam idiot, za vrapce spreman! otvorenje je u cetvrtak 7. SVIBNJA, a ne lipnja. znaci prekosutra.
ko sto rekoh, ako i ne mozete doc na otvorenje, svratite bilo koji dan poslije. knjiznica je otvorena od 8 do 8 od ponedjeljka do petka i od 8 do 2 subotom.



Napokon neki STRIP IVENT za koji sam saznao na vrijeme i na koji mogu doci! Reci samo, navedena knjiznica je ona blizu same bolnice, Ulica Majke Terezije 2 ili...? Hvala.



tocno ta. evo mape, ak nekom treba ...
http://www.kvn.hr/hrv/lokacija_plan_grada.asp?sId=V

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/05/2009 : 17:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Odma ce doci decki iz bolnice pored;
"Citate stripove, a? Dodjite u sobicu obloženu gumom, ima puuuunoo stripova.I lepih modernih košulja."
Zapravo, ovo je ziher neki plan da se skupe sve stripadžije na jednom mestu i odma u ludaru.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/05/2009 : 17:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ja bi došao da nije u Vrpacu!
da ne bih bio prisiljen produžiti boravak....



još te traže a?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
721 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 05/05/2009 : 17:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka

quote:
Originally posted by Shuckey
Napokon neki STRIP IVENT za koji sam saznao na vrijeme i na koji mogu doci! Reci samo, navedena knjiznica je ona blizu same bolnice, Ulica Majke Terezije 2 ili...? Hvala.


tocno ta. evo mape, ak nekom treba ...
http://www.kvn.hr/hrv/lokacija_plan_grada.asp?sId=V



Sad vidim da si stavio taj isti link na mapu i u prvom postu. Hvala jos jednom.

Hrvoje Bratanic AKA Šuki
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/05/2009 : 21:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka

a ja sam idiot, za vrapce spreman! otvorenje je u cetvrtak 7. SVIBNJA, a ne lipnja. znaci prekosutra.
ko sto rekoh, ako i ne mozete doc na otvorenje, svratite bilo koji dan poslije. knjiznica je otvorena od 8 do 8 od ponedjeljka do petka i od 8 do 2 subotom.



Znaci u 19h. Vidimo se!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8103 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/05/2009 : 21:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka

a ja sam idiot, za vrapce spreman! otvorenje je u cetvrtak 7. SVIBNJA, a ne lipnja. znaci prekosutra.
ko sto rekoh, ako i ne mozete doc na otvorenje, svratite bilo koji dan poslije. knjiznica je otvorena od 8 do 8 od ponedjeljka do petka i od 8 do 2 subotom.


uh, editiraj prvi post, jer mnogi možda nece citati dalje
ja nažalost ne stignem, jer idem na vikendicu, pripremat se za subotnji roštilj / okupljanje, na koji si btw pozvan
ako možeš javi na mejl ili PM

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2009 : 22:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

ja bi došao da nije u Vrpacu!
da ne bih bio prisiljen produžiti boravak....



još te traže a?



ni 400km dalje nisam siguran
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 06/05/2009 : 00:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by dzuka

a ja sam idiot, za vrapce spreman! otvorenje je u cetvrtak 7. SVIBNJA, a ne lipnja. znaci prekosutra.
ko sto rekoh, ako i ne mozete doc na otvorenje, svratite bilo koji dan poslije. knjiznica je otvorena od 8 do 8 od ponedjeljka do petka i od 8 do 2 subotom.


uh, editiraj prvi post, jer mnogi možda nece citati dalje
ja nažalost ne stignem, jer idem na vikendicu, pripremat se za subotnji roštilj / okupljanje, na koji si btw pozvan
ako možeš javi na mejl ili PM



evo, editirano.
u medjuvremenu sam okacio i plakat na blog. bit ce tu i predavanja, radionica, projekcija. svratite.
i fala na pozivu za rostilj, al imam vec dogovoreno nes drugo.
al se vidimo u makarskoj, ne?

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 06/05/2009 : 12:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka

Krajem devedesetih redovito smo se okupljali kod Talaje i crtali do zore. Deset godina kasnije u Knjižnici Vrapce je postavljena izložba originalnih tabli nas sedmorice. Otvorenje je u cetvrtak 7. svibnja u 19 sati. Cak ako i ne možete doci na otvorenje, pronadite vremena i svratite tamo slijedecih dana.

Edvin Biukovic,Sebastijan Camagajevac,Esad Ribic,Robert Solanovic,Goran Sudžuka,Dalibor Talajic,Tihomir Tikulin ...

LUDILO !!!

http://www.kvn.hr/hrv/lokacije.asp?sId=V




...sedmorica velicanstvenih........meni je to blizu pa se vidimo!
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 06/05/2009 : 15:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka
...bit ce tu i predavanja, radionica, projekcija. svratite.



sve u jednoj veceri ili??
ovo vrijedi vidjeti, ja dolazim ako mi se ne isprijeci nešto...
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 06/05/2009 : 16:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by kreso_stanic

quote:
Originally posted by dzuka
...bit ce tu i predavanja, radionica, projekcija. svratite.



sve u jednoj veceri ili??
ovo vrijedi vidjeti, ja dolazim ako mi se ne isprijeci nešto...



ne. izlozba traje do 30.svibnja, pa ce to bit kroz taj period.
saznat cemo vise o tome sutra u knjiznici.

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 06/05/2009 : 17:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka

quote:
Originally posted by kreso_stanic

quote:
Originally posted by dzuka
...bit ce tu i predavanja, radionica, projekcija. svratite.



sve u jednoj veceri ili??
ovo vrijedi vidjeti, ja dolazim ako mi se ne isprijeci nešto...



ne. izlozba traje do 30.svibnja, pa ce to bit kroz taj period.
saznat cemo vise o tome sutra u knjiznici.



Ako išta od toga bude za vikend, dalo bi se navrnut.

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 07/05/2009 : 20:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
(prvi, kraci izvještaj)
Sve u svemu - bilo je jako interesantno. Talaja je održao predavanje u prostoriji punoj mlade publike, koja se, neiskusna kakva jest, pokupila prije samog otvorenja, prepustivši tako neizbježnu cugu starim iskusnjarama :D. Pri tome mislim na aliterativne dveribeda, dmara i dcopica, edvina, i još neke koje nisam registrirao, neka mi oproste. Izloženo je dosta originalnih tabli, izmedu ostalog i dvije, još neobjavljene table "Kljunova", pa ako imate priliku, navratite. A ima i jedan sjajan Štefov tekst :D.

Za vas koji niste bili, jedna ekskluziva (malo slabije kvalitete, slikano je mobitelom). Možete se zabaviti pogadanjem tko je nacrtao što :


"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 09/05/2009 : 23:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

(prvi, kraci izvještaj)
Sve u svemu - bilo je jako interesantno. Talaja je održao predavanje u prostoriji punoj mlade publike, koja se, neiskusna kakva jest, pokupila prije samog otvorenja, prepustivši tako neizbježnu cugu starim iskusnjarama :D. Pri tome mislim na aliterativne dveribeda, dmara i dcopica, edvina, i još neke koje nisam registrirao, neka mi oproste. Izloženo je dosta originalnih tabli, izmedu ostalog i dvije, još neobjavljene table "Kljunova", pa ako imate priliku, navratite. A ima i jedan sjajan Štefov tekst :D.

Za vas koji niste bili, jedna ekskluziva (malo slabije kvalitete, slikano je mobitelom). Možete se zabaviti pogadanjem tko je nacrtao što :







...tko nije bio na otvaranju,nek pogleda do zatvaranja!...ima poprilicno tabli...jedino što je predavanje pocelo u 18.00,pa smo zakasnili(Goran je kriv).....

-Tico je nacrtao morskoga pasa!!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000