forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZDANJA ZA MAFEST 2009
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/05/2009 : 00:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Dado

Kao sto globino rece, udruga "mozaik stripa" organizira MaFest, a ne drzi prava ni na kakve stripove niti sto izdaje.
Jedini izdavac na kojeg nas dvojica mozemo koliko toliko utjecat je Libellus, a on nema prava na Zagora.



kad jednom izadje knjiga svih bisera na koje smo naisli, ne brini, ovo nece biti zaboravljeno
ti naravno iimas frisendu, ali to ipak ne ide u jezicnu rubriku


Ti ocito ne citas neke topice, pa ne znas da je to namjerno, pitaj rocca21...
A ono sa Frisendom je nenadmasno, jebiga... ali utjeha ti je sto nisi jedini koji je pao na to...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/05/2009 : 01:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
a ne, ne izvlaci se... po roku ste s tom dvojicom u teskim sukobima, a ovdje kazes da ipak postoji koliki toliki utjecaj
dakle to nisu isti tipovi

meni su jezicni biseri daleko nenadmasniji, pokazuju stanje uma a ne ociju... crtac ovaj ili onaj, bas me briga crta li dado, frisenda ili renky, ako je dobro

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/05/2009 : 01:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

a ne, ne izvlaci se... po roku ste s tom dvojicom u teskim sukobima, a ovdje kazes da ipak postoji koliki toliki utjecaj
dakle to nisu isti tipovi

meni su jezicni biseri daleko nenadmasniji, pokazuju stanje uma a ne ociju... crtac ovaj ili onaj, bas me briga crta li dado, frisenda ili renky, ako je dobro


Pa jesmo u sukobu s njima, ali opet smo s njima najbolji od svih izdavaca, pa prema tome imamo koliki toliki utjecaj...

Hvala na komplimentu, odoh ja crtati za Bonellija...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000