forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex Willer Vs. Mister No!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 08/02/2010 : 19:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
Pre 20-25 godina mr. No, danas Teks koga tada nisam dovoljno citao i razumeo.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 08/02/2010 : 20:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Ultras

Verovatna situacija:
2070 godina. Stojis ispred kioska u svom kraju, klinci se guraju sa Carsonom u redovima od ranog jutra da kupe novog Texa.
Sa gnusanjem odbijas realnost i odlazis u Antikvarnicu gde kupujes poslednje brojeve Natana, Martija, Demiana, Kalvin i Hobsa, Mangi... koji datiraju iz 2017 godine











Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 08/02/2010 : 20:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Dobar scenario za Sci-fi knjigu :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 08/02/2010 : 21:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message
tex bez premca. bolji mi mogu biti samo svi kad se saberu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/02/2010 : 22:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ne znam kako mozete da poredite ova dva stripa?
Mister No je kod Bonellija jedan od najkompleksnijih likova, i jedini nedostatak mu je da pored Disa i Civitellija nije imao crtace iz prve lige.
Pored MV i NN spada u prvu ligu italijanskog stripa, dok je Tex ipak, i pored velikog broja fenomenalnih epizoda ipak stepenik nize. Veliki plus mu je ekipa odlicnih crtaca, najboljih u Bonelliju, da nije njih, ko zna sta bi bilo...;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2010 : 22:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
sad ces se za juznu srbiju morati dobro maskirati...
mislim da bi manje batina dobio sa ********* kapicom

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/02/2010 : 22:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message


Ako budem stavio tu kapicu jos vise cu liciti na pilota, pa ne znam koliko je to pametno..

A sta cu, morao sam kao predstavnik vlasti da presudim ko je bolji :).



I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2010 : 22:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
kako ces to s kapicom jos vise sliciti na pilota? pa nije mr no... znas vec sto... coban

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 08/02/2010 : 22:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ne znam kako mozete da poredite ova dva stripa?
Mister No je kod Bonellija jedan od najkompleksnijih likova, i jedini nedostatak mu je da pored Disa i Civitellija nije imao crtace iz prve lige.
Pored MV i NN spada u prvu ligu italijanskog stripa, dok je Tex ipak, i pored velikog broja fenomenalnih epizoda ipak stepenik nize. Veliki plus mu je ekipa odlicnih crtaca, najboljih u Bonelliju, da nije njih, ko zna sta bi bilo...;)



Tex se prodavao u gotovo milion primeraka u vreme kada su ga crtali Muzzi, Nicolo, Fusco u ranoj fazi, Galepa da ne pominjem... steta sto su tolike godin proveli radeci na stripu koji nije spadao u prvu ligu italijanskog stripa.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/02/2010 : 23:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Eto, Colt je sve rekao. Dobar je pilot, cak odlican, ali dokle? Zasto je ugasen? Zasto Tex nije? Koju poslednju pricu od Mister Noa je neko procitao da je izasla (ne od LL)u poslednjih nekoliko godina ( da je izasla kod nas, ne u Italiji) i da je na vas ostavila snazan utisak?

Tex: Povratak u Kalver Siti (VC) odlicna prica, Helltown (Lu) takodje, ako idemo malo dalje u proslost U zemlji plemena Uta, naravno Carsonova proslost...

Mister No:

Mozda sam malo subjektivan, ali samo malo.



Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 08/02/2010 : 23:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Meni kao nekog (e sad me strah to reci) ko nije procitao NIJEDNOG Texa, Mr. No zakon

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/02/2010 : 23:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Moram da odam jedno priznanje ovom Tex (Italijanskom, dakako). Hm, kada pogledam sta je kroz (h)istoriju izlazilo kod Bonellija, svakako se moze reci da je Tex strip gde se najmanje, hm, kenjalo! Neki serijali su se guseci u sopstvenom sranju ugasili, neki su pred gasenjem. Na zalos'!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/02/2010 : 23:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

Meni kao nekog (e sad me strah to reci) ko nije procitao NIJEDNOG Texa, Mr. No zakon



Ti si bese trazio pristupnicu za juznu prugu? Zaboravi!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/02/2010 : 23:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Jel primate mene tamo?

Edited by - kasper on 08/02/2010 23:22:43
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 08/02/2010 : 23:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by rgorgiev

Meni kao nekog (e sad me strah to reci) ko nije procitao NIJEDNOG Texa, Mr. No zakon



Ti si bese trazio pristupnicu za juznu prugu? Zaboravi!



Ja to trazio u ime granice i Zagora, a Texa spremam nakon sto nazidam Libellusova izdanja

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 08/02/2010 : 23:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
A i sad se setih odake mi Kit Carson poznato :-)))

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 08/02/2010 23:24:32
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/02/2010 : 23:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
@ Kasper

Imas sve sanse.

@ rgorgiev

Ako ides preko Zagora, idi na vezu, preko Brucea.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/02/2010 : 23:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Da priupitam mocnoga Colta (posto ga retko srecem na ulici) kako mu je legla Patagonia?
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/02/2010 : 23:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

A i sad se setih odake mi Kit Carson poznato :-)))





Uzas!


Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 08/02/2010 : 23:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by rgorgiev

A i sad se setih odake mi Kit Carson poznato :-)))





Uzas!





cccccccccccccccccccccccc

evo sad mi i zena kaze da tex bese onaj u zutu kosulju od koga imamo vise stripova ss 2 ista broja. Jedan manji kaze i jedan veci. Pr. 1 u mali i veliki format, a i jeftini neki kaze od po 2 dinara

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 08/02/2010 : 23:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by rgorgiev

Meni kao nekog (e sad me strah to reci) ko nije procitao NIJEDNOG Texa, Mr. No zakon



Ti si bese trazio pristupnicu za juznu prugu? Zaboravi!


Rudi,jesam li ti rekao da ce ti doci do glave to sto ne cenis teksa kako valja
Meni je posle povratak na stripove(razmak 91'-2005')teks najboji strip,vec je otisao daleko ispred zagora.

Znaci,TEKS ZAKON!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/02/2010 : 23:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

@ Kasper

Imas sve sanse.



Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 08/02/2010 : 23:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by rgorgiev

Meni kao nekog (e sad me strah to reci) ko nije procitao NIJEDNOG Texa, Mr. No zakon



Ti si bese trazio pristupnicu za juznu prugu? Zaboravi!


Rudi,jesam li ti rekao da ce ti doci do glave to sto ne cenis teksa kako valja
Meni je posle povratak na stripove(razmak 91'-2005')teks najboji strip,vec je otisao daleko ispred zagora.

Znaci,TEKS ZAKON!




Znao da ce i ovaj sad da se javi, aj se sad i pohvali kako si mi dao da citam ceeeelu seriju texa, da znam sta sam sve ispustio...

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 08/02/2010 : 23:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by rgorgiev

Meni kao nekog (e sad me strah to reci) ko nije procitao NIJEDNOG Texa, Mr. No zakon



Ti si bese trazio pristupnicu za juznu prugu? Zaboravi!


Rudi,jesam li ti rekao da ce ti doci do glave to sto ne cenis teksa kako valja
Meni je posle povratak na stripove(razmak 91'-2005')teks najboji strip,vec je otisao daleko ispred zagora.

Znaci,TEKS ZAKON!




Znao da ce i ovaj sad da se javi, aj se sad i pohvali kako si mi dao da citam ceeeelu seriju texa, da znam sta sam sve ispustio...


Hehhe,navuci cu te ja na teksa,moram,cisto onako radi konkurencije u sskupljanju..

Sutra narucujem teks u boji 1 i 2,hajde,imas vremena da se premislis,bar u istom paketu..
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 08/02/2010 : 23:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by rgorgiev

Meni kao nekog (e sad me strah to reci) ko nije procitao NIJEDNOG Texa, Mr. No zakon



Ti si bese trazio pristupnicu za juznu prugu? Zaboravi!


Rudi,jesam li ti rekao da ce ti doci do glave to sto ne cenis teksa kako valja
Meni je posle povratak na stripove(razmak 91'-2005')teks najboji strip,vec je otisao daleko ispred zagora.

Znaci,TEKS ZAKON!




Znao da ce i ovaj sad da se javi, aj se sad i pohvali kako si mi dao da citam ceeeelu seriju texa, da znam sta sam sve ispustio...


Hehhe,navuci cu te ja na teksa,moram,cisto onako radi konkurencije u sskupljanju..

Sutra narucujem teks u boji 1 i 2,hajde,imas vremena da se premislis,bar u istom paketu..



Nemam ja ko tebe novca da se razbacavam
Necu sad, sad imam druge prioritete. Prvo ..., pa..., pa..., pa ostalo

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000