forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 HUMANITARNA AKCIJA-FORUMAŠI-MAFEST
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 27/05/2009 : 09:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by globinjo

od akcije se skupilo 3220 kn,hvala svima,znanima i neznanima...možda je moglo i više,ali pošto sam cijeli petak bio s ferrijem u splitu,nisam imao vremena u petak za to...sram neka bude onih koji su znali za ovo pa mi nisu prišli i dali bar jednu kunu...a ne da ih ja hvatam po cijeloj makarskoj...njima na dušu...



ajd, ajd ne kukaj kako si ulecao ljudima dobro se i skupilo



i dobro da je uletao ljudima, recimo ja sam potpuno zaboravio od sveg ostalog


ma ok,nisam ovo gore napisao da bih prozivao neke ljude(prepoznat ce se sad neki,ali me zaboli qita)ali ja sam ispadao klošar koji traži lovu za popit pivo i puknit se u žilu...mogu razumjeti one koji nisu na forumu pa nisu znali,ali tocno sam vidio neke kako su me izbjegavali,a vidjeli su kako šetam sa papiricem u ruci i kupim lovu...jebote,konobarica iz kafica betty(mislim da se slada zove)je dala 100 kuna,nisam je ni pitao,nego vidila da skupljam...a šta ona ima veze sa stripovima ili forumom...meni je žao šta se nije više skupilo,ali ok,skupilo se sve skupa oko 44 tisuca kuna kad se pribroje i prodane table...



ne bih ti se ni mješao u ovaj hvalevrijedan topic da nisi pomenio sladu...najljepša žena koju sam vidio..sad bi se vratio u makarsku da narucim još jednu

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 27/05/2009 : 09:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

ma ok,nisam ovo gore napisao da bih prozivao neke ljude(prepoznat ce se sad neki,ali me zaboli qita)ali ja sam ispadao klošar koji traži lovu za popit pivo i puknit se u žilu...mogu razumjeti one koji nisu na forumu pa nisu znali,ali tocno sam vidio neke kako su me izbjegavali,a vidjeli su kako šetam sa papiricem u ruci i kupim lovu...jebote,konobarica iz kafica betty(mislim da se slada zove)je dala 100 kuna,nisam je ni pitao,nego vidila da skupljam...a šta ona ima veze sa stripovima ili forumom...meni je žao šta se nije više skupilo,ali ok,skupilo se sve skupa oko 44 tisuca kuna kad se pribroje i prodane table...


Bio sam prisutan kad je konobarica dosla i donijela tih 100kn za djecu...to mi je bio najupecatljiviji trenutak od svih koji su se desili na Mafestu a bilo ih je stvarno mnogo...ostao sam bez teksta nakon te njene geste...to je dokaz da se ljudi dobrog i velikog srca mogu naci na raznim mjestima cak i kad najmanje ocekujes...
VELIKI POZDRAV ZA NJU...

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 27/05/2009 : 09:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by globinjo

ma ok,nisam ovo gore napisao da bih prozivao neke ljude(prepoznat ce se sad neki,ali me zaboli qita)ali ja sam ispadao klošar koji traži lovu za popit pivo i puknit se u žilu...mogu razumjeti one koji nisu na forumu pa nisu znali,ali tocno sam vidio neke kako su me izbjegavali,a vidjeli su kako šetam sa papiricem u ruci i kupim lovu...jebote,konobarica iz kafica betty(mislim da se slada zove)je dala 100 kuna,nisam je ni pitao,nego vidila da skupljam...a šta ona ima veze sa stripovima ili forumom...meni je žao šta se nije više skupilo,ali ok,skupilo se sve skupa oko 44 tisuca kuna kad se pribroje i prodane table...


Bio sam prisutan kad je konobarica dosla i donijela tih 100kn za djecu...to mi je bio najupecatljiviji trenutak od svih koji su se desili na Mafestu a bilo ih je stvarno mnogo...ostao sam bez teksta nakon te njene geste...to je dokaz da se ljudi dobrog i velikog srca mogu naci na raznim mjestima cak i kad najmanje ocekujes...
VELIKI POZDRAV ZA NJU...





Nisam vidio taj trenutak, ali svaka joj cast! A i njene runde su bile jeftinije nego kad je ona druga nosila
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/05/2009 : 09:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

Bio sam prisutan kad je konobarica dosla i donijela tih 100kn za djecu...to mi je bio najupecatljiviji trenutak od svih koji su se desili na Mafestu a bilo ih je stvarno mnogo...ostao sam bez teksta nakon te njene geste...to je dokaz da se ljudi dobrog i velikog srca mogu naci na raznim mjestima cak i kad najmanje ocekujes...
VELIKI POZDRAV ZA NJU...



Nevjerovatno!
Ovo nisam znao.
Svaka joj cast!
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/05/2009 : 11:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
a da ne spominjemo da nas je castila jednom turom pica u subotu navecer (dobro, bila je skoro nedjelja ujutro) :-)))))
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40009 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/05/2009 : 11:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Sladja, SRECICA MOJA ! ! ! :))))

Bio sam i ja tu kad je dala 100 kuna, stvarno je car... Imam sliku sa njom ali necu da kacim da ne poludite.. :))
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/05/2009 : 11:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
samo daj, al pazi da te njezin muz ne vidi :-))))
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 27/05/2009 : 12:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
rekla je da je udana kad mi je cestitala na devetom mjesecu trudnoce

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 27/05/2009 : 20:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

rekla je da je udana kad mi je cestitala na devetom mjesecu trudnoce



Cek, cek, jeli to ona simpaticna cura sa tetovažama?

...
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 27/05/2009 : 20:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by dcarapo2

rekla je da je udana kad mi je cestitala na devetom mjesecu trudnoce



Cek, cek, jeli to ona simpaticna cura sa tetovažama?


da bas ta...

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40009 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/05/2009 : 20:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

rekla je da je udana kad mi je cestitala na devetom mjesecu trudnoce



Ko ti kriv kad se hvalis prstenom.. :))
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/05/2009 : 20:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ja sam na ovo zaboravio, al sam se sjetio kad se globo uvalio

Uglavnom, za kakvu je to udrugu išlo? Za djecu invalide?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

tulip
Starting Member

Croatia
67 Posts

Member since 21/03/2003

Posted - 27/05/2009 : 20:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tulip a Private Message
Udruga roditelja djece sa smetnjama u razvoju - Sunce
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/05/2009 : 00:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
bravo za sve koji su izdvojili nesto
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000