forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sajam knjiga i STRIPA od 19. do 25.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 14/05/2009 : 20:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message
Lepo,lepo...vidimo se sigurno
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1945 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/05/2009 : 20:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
---dp--- i ja se dogovaramo, verovatno smo tamo u subotu.

Masni ukljuci pm i javi mi se ako hoceš da ideš.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/05/2009 : 21:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Ranije su skole imale lep obicaj da organizuju put za sajam. Ako bude nesto, eto i mene. Mislim, dzabe put.Mufte i sirce slatko.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 14/05/2009 : 22:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
Sta mislite hoce li biti popusta









Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 14/05/2009 : 23:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ranije su skole imale lep obicaj da organizuju put za sajam. Ako bude nesto, eto i mene. Mislim, dzabe put.Mufte i sirce slatko.



Evo ovako, profa docA organizuje put autom, ja i ostali ti pokrivamo putne troškove (koliko toliko da se odužimo za gostoprimstvo u "Biser") i idemo
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/05/2009 : 23:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by goksi

---dp--- i ja se dogovaramo, verovatno smo tamo u subotu.



A di je on?
Nema ga vec mjesecima...
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 14/05/2009 : 23:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Kit Carson

Ranije su skole imale lep obicaj da organizuju put za sajam. Ako bude nesto, eto i mene. Mislim, dzabe put.Mufte i sirce slatko.



Evo ovako, profa docA organizuje put autom, ja i ostali ti pokrivamo putne troškove (koliko toliko da se odužimo za gostoprimstvo u "Biser") i idemo

Koliko ce kostati taj trosak?Naravno,ako ima mesta za mene...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 14/05/2009 : 23:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
docA ce nam odredi tarifu, ma dogovoricemo se, podelicmo lako troškove
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 14/05/2009 : 23:57:03  Show Profile Show Extended Profile
@"Juzna pruga"

Znaci traktor varijanta vam ne odgovara? (vidi u svastaru-forumasi juzne pruge)..e jbg ne mogu sve da smestim u jadni Uno..


@Bruce Springsteen
Dogovoricemo se preko telefona sve lepo..

Edited by - docA on 14/05/2009 23:57:58
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 15/05/2009 : 00:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Dogovoricemo se preko telefona sve lepo..



Nastavicemo komunikaciju telefonom, inace ode i ovaj topic u Svaštaru

Šteta što za ovaj sajam ne dolaze neka zvucna imena iz Bonellija, ali dobro ovo je pocetak, bar ce ponuda stripova biti makslimalna
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 15/05/2009 : 00:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message
Na Darkwoodovom standu ce biti Lavirint, Dani, Van Gog, Wizard, Strip Agent, Bookglobe, Ludens, Lom, Algoritam i jos po nesto.

Pored Belog Puta i Systema, kao zasebni izlagacki prostor a u reziji Darkwooda, bice Veseli Cetvrtak, Marketprint, Fibra i Libellus.

Popusti ce biti, ali u okvirima moguceg, sto znaci Libellus i Fibra 5%, Marketprint po klupskim cenama, cak po nesto i malo nize, Veseli Cetvrtak kao i na sajmu knjiga sa 20% nizim cenama , a ostatak na nasem standu takodje sa oderdjenim snizenjem.

Inace, imate u Darkwoodu popust cele godine, sada bi jos i na sajmu dodatni popust, vidi ti njih
Salu na stranu, sa svim postojecim troskovima, nize cene od onih koje drzimo tokom godine, zaista nisu moguce i mnogi to vrlo dobro znaju, neki ne znaju, neki veruju, neki ne, ali to jeste tako
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 15/05/2009 : 00:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Sloba

Na Darkwoodovom standu ce biti Lavirint, Dani, Van Gog, Wizard, Strip Agent, Bookglobe, Ludens, Lom, Algoritam i jos po nesto.

Pored Belog Puta i Systema, kao zasebni izlagacki prostor a u reziji Darkwooda, bice Veseli Cetvrtak, Marketprint, Fibra i Libellus.

Popusti ce biti, ali u okvirima moguceg, sto znaci Libellus i Fibra 5%, Marketprint po klupskim cenama, cak po nesto i malo nize, Veseli Cetvrtak kao i na sajmu knjiga sa 20% nizim cenama , a ostatak na nasem standu takodje sa oderdjenim snizenjem.

Inace, imate u Darkwoodu popust cele godine, sada bi jos i na sajmu dodatni popust, vidi ti njih
Salu na stranu, sa svim postojecim troskovima, nize cene od onih koje drzimo tokom godine, zaista nisu moguce i mnogi to vrlo dobro znaju, neki ne znaju, neki veruju, neki ne, ali to jeste tako


A ludens??


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1945 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/05/2009 : 00:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by Sloba

Pored Belog Puta i Systema, kao zasebni izlagacki prostor a u reziji Darkwooda, bice Veseli Cetvrtak, Marketprint, Fibra i Libellus.





Traži im po 500 evrica za ovo
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/05/2009 : 10:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Evo ovako, profa docA organizuje put autom, ja i ostali ti pokrivamo putne troškove (koliko toliko da se odužimo za gostoprimstvo u "Biser") i idemo


Ma salim se za kintu. Meni je bitno da se resim, a pare onda budu. Pa, igracu kladionicu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 15/05/2009 : 12:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Pozdravljam ovakvu manifestaciju, mada kelendar nije bas najsrecnije izabran!
Pitanje za upucene - postoji li kakva satnica i sta ce se tacno desavati 19.?
Na zalost za vikend ne merem da dodjem, radi ranije planiranih obaveza...

Jel to štos iz Minhena?

Edited by - culfis on 15/05/2009 19:35:48
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 15/05/2009 : 12:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
valjda ne treba otvarati novi topic, al ne znam znaju li zagrepcani/ke da u profilu traje sajam knjiga 12.5.-23.5, a oni imaju lijep dio sa stripovima i stripalbumima, naglasak na izdanjima fibre, libellusa i belog puta ???
bila sam tamo, i popust je 20% na domaca izdanja.
jasno za neke albume i s tim popustom cijena je veca nego u striparnici, ali mi se cini da za neke nije.... npr. gigant 12 MM Deset pošasti košta 131kn - 20% (izracunajte sami cifru).....to se recimo isplati kupiti. isto tako izdanja belog puta od sendmena, propovednika, liga izuzetnih dentlmena, 100 metaka dodu po 99kn - 20%. to mi se cini okej. HC od belog puta su po 199kn - 20%.
to je ono što sam uspjela upamtit. ostali koje to zanima nek odu u profil, bogoviceva 7.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39976 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/05/2009 : 13:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Eto i mene verovatno sa Culfisom :)
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 15/05/2009 : 19:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Razmišljam o pojavljivanju u subotu...
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 15/05/2009 : 21:42:50  Show Profile Show Extended Profile
Pitanje za Slobu:

Na per topica se postavlja pitanje: Kolika ce biti cena kolekcionarskog izdanja Dylan Doga? Nezavisno od sajamskog popusta (ako ga uopste i bude bilo)..
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 15/05/2009 : 22:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Baš me interesuje koliki ce popust dati Beli Put na Thorgal 3 i 4 Usput koji beše link Belog Puta, nikako da pronadem pravi



www.beliput.rs
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/05/2009 : 09:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen





Ma salim se za kintu. Meni je bitno da se resim, a pare onda budu. Pa, igracu kladionicu.


Moj covek i ja cu igrati za vikend pa ako dobijem makar 1 crvenu da pokrijem put i klopu eto mene u BGD na sajmu

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 16/05/2009 : 13:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Kako stvari trenutno stoje, mi sa juga napunismo jedan auto! docA vozi, cronos, super_mario, elfak i ja Usput može da se pridruži bar još jedan, ali ima obavezu da elfaka drži u krilo

EDIT: elfaka zato što je najlakši, da se ne izvede pogrešan zakljucak

Edited by - Bruce Springsteen on 16/05/2009 13:43:19
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/05/2009 : 13:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen





Ma salim se za kintu. Meni je bitno da se resim, a pare onda budu. Pa, igracu kladionicu.


Moj covek i ja cu igrati za vikend pa ako dobijem makar 1 crvenu da pokrijem put i klopu eto mene u BGD na sajmu


Stavis Bordo, Saragosu, Lirs i Andrleht na 1000 i eto para za sajam a Boga mi i za neki strip.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 16/05/2009 : 13:55:05  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Kako stvari trenutno stoje, mi sa juga napunismo jedan auto! docA vozi, cronos, super_mario, elfak i ja Usput može da se pridruži bar još jedan, ali ima obavezu da elfaka drži u krilo

EDIT: elfaka zato što je najlakši, da se ne izvede pogrešan zakljucak



Danas je rekao, posto je u Vr, da ide da sredi friz kod Natashe u "Hotel Vranje"..tako da ce od ishoda frizure zavisiti Tezina ili ona druga premisa...
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/05/2009 : 14:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen





Ma salim se za kintu. Meni je bitno da se resim, a pare onda budu. Pa, igracu kladionicu.


Moj covek i ja cu igrati za vikend pa ako dobijem makar 1 crvenu da pokrijem put i klopu eto mene u BGD na sajmu


Stavis Bordo, Saragosu, Lirs i Andrleht na 1000 i eto para za sajam a Boga mi i za neki strip.


ne stavljam ja nika vise od 300 din na tike ipak je to kocka 300 din mi i nije zao ali kad bi pukao 1 crvenu svrbele bi me usi i to dobro

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000