forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip-uzor(i)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Milazzo
Senior Member



Croatia
2125 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 25/05/2009 : 17:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Ne znam da li je bilo slicnog topica, u tom slucaju se ispricavam zbog otvaranja ovoga, ali :

Forumasi, uvijek me zanimalo koji su Vasi strip uzori i imate li ih uopce...

Npr.:
-Zelite li biti poput strip scenarista i svojim djelima biti poznati u svijetu stripa?
-Vi koji volite crtati, zelite li crtati poput nekog strip crtaca(ili tako dobro)?
-Jeste li ikada zeljeli imati kolekciju stripova kao i netko drugi, pa ste pomno gledali njegove/njezine :P police da bi nabavili iste naslove?
-Zelite li biti dobri poznavatelji stripova kao neki(ili mnogi:)) na ovome forumu?
-Jeste li ikada zeljeli imati vlastitu izdavacku kucu stripova(poput Fibre, Libellusa, Belog puta itd., itd. itd....) ili samo imati strip prodavaonicu?
-Jeste li ikada pozeljeli biti poput nekih forumasa, ciji su postovi ili pametni ili smijesni ili interesantni i zanimljivi?
-Konacno, imate li ikakvog strip uzora?

Dugo sam razmisljao da otvorim ovakav topic, i evo napokon sam smogao malo snage i otvorio ga. Mislim da bi moglo biti zanimljivih odgovora... Podijelite i Vi Vasa razmisljana sa mnom i s ostalima! :)

Zahvaljujem na paznji! ;)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/05/2009 : 22:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
-Zelite li biti poput strip scenarista i svojim djelima biti poznati u svijetu stripa?
NE

-Vi koji volite crtati, zelite li crtati poput nekog strip crtaca(ili tako dobro)?
NE,neka drugi to rade,ja cu uzivati

-Jeste li ikada zeljeli imati kolekciju stripova kao i netko drugi, pa ste pomno gledali njegove/njezine :P police da bi nabavili iste naslove?
Kad sam bio mali zelio sam kolekciju kao moj rodjak,sada imam za svoj ukus perfektnu kolekciju

-Zelite li biti dobri poznavatelji stripova kao neki(ili mnogi:)) na ovome forumu?
nema boljeg od mene (smajli sam slucajno pritisnuo)

-Jeste li ikada zeljeli imati vlastitu izdavacku kucu stripova(poput Fibre, Libellusa, Belog puta itd., itd. itd....) ili samo imati strip prodavaonicu?
Nesto poput Markove Fibre,malo za moj ukus,da ostavim trag i poslije smrti,niposto zajebancija sa velikom firmom

-Jeste li ikada pozeljeli biti poput nekih forumasa, ciji su postovi ili pametni ili smijesni ili interesantni i zanimljivi?
svi mi hocemo da budemo kao Supermark

-Konacno, imate li ikakvog strip uzora?
NE! ...ali eto kad bi mogao da budem kao neko,onda skromno kazem kao Superman
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 26/05/2009 : 09:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo




-Zelite li biti poput strip scenarista i svojim djelima biti poznati u svijetu stripa?
-Ne
-Vi koji volite crtati, zelite li crtati poput nekog strip crtaca(ili tako dobro)?
Ne znam da crtam
-Jeste li ikada zeljeli imati kolekciju stripova kao i netko drugi, pa ste pomno gledali njegove/njezine :P police da bi nabavili iste naslove?
Ne
-Zelite li biti dobri poznavatelji stripova kao neki(ili mnogi:)) na ovome forumu?
Da
-Jeste li ikada zeljeli imati vlastitu izdavacku kucu stripova(poput Fibre, Libellusa, Belog puta itd., itd. itd....) ili samo imati strip prodavaonicu?
Samo bih voleo da imam strip klub,izdavacku kucu ne
-Jeste li ikada pozeljeli biti poput nekih forumasa, ciji su postovi ili pametni ili smijesni ili interesantni i zanimljivi?
Niko,niko...NIKO KAO JA
-Konacno, imate li ikakvog strip uzora?
Dikan



https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Luk-San
Junior Member

Croatia
369 Posts

Member since 01/11/2008

Posted - 29/05/2009 : 20:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Luk-San a Private Message
Hm,baš nije popularan topic. Želio bih.... da sam raketoplan

Šalu na stranu,volio bih imati veliku kolekciju,ali,prije svega,crtac uzor mi je: Jose Ortiz.On je mag,i njegov je crtež jedan od najljepših koji sam vidio.Naravno,sigurno necu tako crtati niti ne bi bio zadovoljan da tako crtam,jer uvijek pokušavam razviti nešto svoje.
Ali,on sa toliko godina ima tako ocaravajuce svjež crtež...

Edited by - Luk-San on 29/05/2009 20:47:53
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/05/2009 : 21:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Luk-San

Hm,baš nije popularan topic


pa momak je fino pitao,ne vidim razloga zasto mu se nebi odogovorilo,kosta ni minutu vremena
Go to Top of Page

Luk-San
Junior Member

Croatia
369 Posts

Member since 01/11/2008

Posted - 29/05/2009 : 21:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Luk-San a Private Message
Zato sam i odgovorio
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 29/05/2009 : 21:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Nemam uzore, samo inspiracije, i kada se radi o pisanju i kada se radi o bilo cemu drugom.
Slava im svima!
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 29/05/2009 : 22:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message


-Zelite li biti poput strip scenarista i svojim djelima biti poznati u svijetu stripa?
Ne, ali strip scenarije pomalo pisem.

-Vi koji volite crtati, zelite li crtati poput nekog strip crtaca(ili tako dobro)?
Ne, apsolutni sam antitalent za crtanje. Sto ne znaci da ne bi volio crtati kaoo Cooke, Breccia mladji, Sale, Guy Davis itd.

-Jeste li ikada zeljeli imati kolekciju stripova kao i netko drugi, pa ste pomno gledali njegove/njezine :P police da bi nabavili iste naslove?
Ne, ali znam sto bi volio imati u kolekciji. I nikad to necu sve imati, ako ne dobijem na lotu. :)

-Zelite li biti dobri poznavatelji stripova kao neki(ili mnogi:)) na ovome forumu?
Macan :)

-Jeste li ikada zeljeli imati vlastitu izdavacku kucu stripova(poput Fibre, Libellusa, Belog puta itd., itd. itd....) ili samo imati strip prodavaonicu?
Izdavacku kucu poput Fibre, samo s vecim brojem americkih stripova.

-Jeste li ikada pozeljeli biti poput nekih forumasa, ciji su postovi ili pametni ili smijesni ili interesantni i zanimljivi?
Svi mi hocemo biti kao Supermark.

-Konacno, imate li ikakvog strip uzora?
Ne. A u biti, Batman, zbog toga sto je na sve spreman.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 29/05/2009 : 22:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo



-Jeste li ikada zeljeli imati kolekciju stripova kao i netko drugi, pa ste pomno gledali njegove/njezine :P police da bi nabavili iste naslove?

iz tog razloga ne, htjela sam imat stripove koje imaju drugi, al zato što su me zanimali naslovi, a ne da popunim policu

quote:
Originally posted by Milazzo


-Jeste li ikada zeljeli imati vlastitu izdavacku kucu stripova(poput Fibre, Libellusa, Belog puta itd., itd. itd....) ili samo imati strip prodavaonicu?

ne, ali želim pratiti što se dogada u strip-izdavaštvu

quote:
Originally posted by Milazzo


-Jeste li ikada pozeljeli biti poput nekih forumasa, ciji su postovi ili pametni ili smijesni ili interesantni i zanimljivi?

ne, zna se da sam ja ovdje jedinstvena

quote:
Originally posted by Milazzo


-Konacno, imate li ikakvog strip uzora?

da, Milena Benini koja je prevela mnoge, mnoge strip albume na hrvatski i koju bi jako željela upoznat, kao i Markosa zbog svih tih odlicnih albuma u Fibri

Edited by - nika331 on 29/05/2009 22:54:57
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 29/05/2009 : 23:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message
-Zelite li biti poput strip scenarista i svojim djelima biti poznati u svijetu stripa?

Ne želim. Radim na tome da budem popularan medu povjesnicarima

-Vi koji volite crtati, zelite li crtati poput nekog strip crtaca(ili tako dobro)?

Ne. Radije razvijam svoj stil.

-Jeste li ikada zeljeli imati kolekciju stripova kao i netko drugi, pa ste pomno gledali njegove/njezine :P police da bi nabavili iste naslove?

Nisam. Skupljam stripove koji mi se svidaju i jeftini su.

-Zelite li biti dobri poznavatelji stripova kao neki(ili mnogi:)) na ovome forumu?

Ne baš. Cuvam mozak za važnije informacije, npr. za Star Trek

-Jeste li ikada zeljeli imati vlastitu izdavacku kucu stripova(poput Fibre, Libellusa, Belog puta itd., itd. itd....) ili samo imati strip prodavaonicu?

Ni jedno, ni drugo.

-Jeste li ikada pozeljeli biti poput nekih forumasa, ciji su postovi ili pametni ili smijesni ili interesantni i zanimljivi?

Nisam poželio biti poput nekog, ali mi se dopadaju docinI postovi on ima puno ''pametnoga'' za rec'

-Konacno, imate li ikakvog strip uzora?

Ne. Uzore tražim medu obicnim i hrabrim ljudima...
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2533 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 30/05/2009 : 00:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message

-Zelite li biti poput strip scenarista i svojim djelima biti poznati u svijetu stripa?

Ako se jednom pocnem pisati, vjerojatno bi mi strip bio bliži od drugih medija, ali da bi mi to baš bila neka želja..

-Vi koji volite crtati, zelite li crtati poput nekog strip crtaca(ili tako dobro)?

Kako su se godinama ukusi mjenjali, tako su se i omiljeni crtaci. Ovako, na brzinu tri iz glave: Lavric, Trondheim, Ignacio Noe

-Jeste li ikada zeljeli imati kolekciju stripova kao i netko drugi, pa ste pomno gledali njegove/njezine :P police da bi nabavili iste naslove?

Kad sam bio u osnovnoj školi, moj stric Andrej je imao kompletnu ZS i LMS (+još masu stvari: PZ stripove, pisane romane,...)i to nekakvoj ogromnoj kartonskoj kutiji (od nekakvog medicinskog
instrumenta), sve glanceri. Kasnije su mu to razvukli zetovi i unuci...

-Zelite li biti dobri poznavatelji stripova kao neki(ili mnogi:)) na ovome forumu?

Za ono što me zanima, mislim da stvari prilicno dobro poznajem, šta ne znam pronadem ili pitam.

-Jeste li ikada zeljeli imati vlastitu izdavacku kucu stripova(poput Fibre, Libellusa, Belog puta itd., itd. itd....) ili samo imati strip prodavaonicu?

Ne, niti jedno niti drugo

-Jeste li ikada pozeljeli biti poput nekih forumasa, ciji su postovi ili pametni ili smijesni ili interesantni i zanimljivi?

Hmm...nikad nisam gledao na (bilo koji) forum s te perspektive, više gledam kakvi su teme i topici

-Konacno, imate li ikakvog strip uzora?

Mariano D'Elia




Stara Huta za 36 minuta
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000