forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest '09 trofeji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/05/2009 : 11:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by HC

Koliko su se placali ti crteži?


Besplatni.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/05/2009 : 11:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by HC

Sad kad vidim sve te trofeje, stvarno mi je žao što nisam mogao doci.
Koliko su se placali ti crteži?


Placali? Nista, naravno da su crtani besplatno.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 28/05/2009 : 11:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by HC

Koliko su se placali ti crteži?


Besplatni.


, e sad mi je tek žao što nisam došao
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/05/2009 : 11:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by HC

, e sad mi je tek žao što nisam došao


Uzmi kalendar,zaokruži datum dogodine,namjesti smjene
i posjeti nas na MaFestu 2010.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/05/2009 : 11:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
uskladimo toplomjere :-))))
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 28/05/2009 : 11:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by HC

, e sad mi je tek žao što nisam došao


Uzmi kalendar,zaokruži datum dogodine,namjesti smjene
i posjeti nas na MaFestu 2010.




Kaj se vec zna datum Reci, da si odma pišem godišnji
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/05/2009 : 11:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
uzmi godišnji od 15.05. do 01.06. i neces pogrijesiti :-))
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/05/2009 : 11:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980


Kaj se vec zna datum Reci, da si odma pišem godišnji


Racunaj predzadnji tjedan u petom mjesecu.
Kao i svake godine.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/05/2009 : 12:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

placali??!?!?!?!?!?





Kaj se cudis ko pura dreku!?

Odi u Ameriku na smotre, pa ces vidjet kak se to dela. 100 $ po skici uzimaju crtaci.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 28/05/2009 : 12:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Renky

Od Ferija nisan dobija crtež ali san mu nosija torbe... necu prati ruke bar tjedan dana



Prodana dušo!!!



hahaha, ako je on prodana duša onda kaj sam ja? mislim zbog Ferrija, naravno

hhehe, i ja sam imao flomastere i jedan je posijan negdje, dva su se vratila, sad ih treba spremit i napisat MaFest 2009, crtao DeAngelis i Serra


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/05/2009 : 12:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil


Kaj se cudis ko pura dreku!?

Odi u Ameriku na smotre, pa ces vidjet kak se to dela. 100 $ po skici uzimaju crtaci.



cigani!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 28/05/2009 : 13:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>cigani!

A gle, ccim prvi od ovih zavrssi na eBayu, vidjet chess kako ce biti besplatnog crtanja.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/05/2009 : 15:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>cigani!

A gle, ccim prvi od ovih zavrssi na eBayu, vidjet chess kako ce biti besplatnog crtanja.

mcn



Ima lijeka protiv toga! Neka svaki crtac imenuje za koga je crtao. Onda ipak malo tko hoce kupiti taj crtez!



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 28/05/2009 : 16:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil
Ima lijeka protiv toga! Neka svaki crtac imenuje za koga je crtao. Onda ipak malo tko hoce kupiti taj crtez!



pa koliko sam vidio imenuju, a netko je i baš inzistirao da nema imena ali je teško ostavio crtac bez imena, uvijek je tražio


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 28/05/2009 : 16:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message
Pa ko moze biti toliki smrad da trazi crtez, koji je ljubiteljska stvar, oduzme nekom iskrenom fanu uzitak da dobije crtez od svog omiljenog autora na ovakvim manifestacijama, da bi onda to stavio u prodaju, da izvuce licnu materijalnu korist.

Mislim da takvih nema, ili ih je jako malo

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 28/05/2009 : 22:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Jedan, ali itekako vrijedan:


www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/05/2009 : 22:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Obelix

Pa ko moze biti toliki smrad da trazi crtez, koji je ljubiteljska stvar, oduzme nekom iskrenom fanu uzitak da dobije crtez od svog omiljenog autora na ovakvim manifestacijama, da bi onda to stavio u prodaju, da izvuce licnu materijalnu korist.

Mislim da takvih nema, ili ih je jako malo



Ko da su stripaši cijelog svijeta sveci... KOliko ljudi toliko cudi. Cuo sam da Esad vani na festivalima baš niti nece crtati for free jer mu to prodaju na ebay-u.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/05/2009 : 23:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Obelix

Pa ko moze biti toliki smrad da trazi crtez, koji je ljubiteljska stvar, oduzme nekom iskrenom fanu uzitak da dobije crtez od svog omiljenog autora na ovakvim manifestacijama, da bi onda to stavio u prodaju, da izvuce licnu materijalnu korist.

Mislim da takvih nema, ili ih je jako malo



eh, što sve ljudi rade za novce
Go to Top of Page

kohorta
Starting Member



77 Posts

Member since 26/11/2007

Posted - 29/05/2009 : 00:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kohorta a Private Message












Go to Top of Page

Simao
Starting Member



Slovenia
76 Posts

Member since 27/03/2009

Posted - 30/05/2009 : 12:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Simao's Homepage  Send Simao a Private Message
I moj skromni pljen:










We march! For honor and glory!
www.simonsanda.com
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2126 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 30/05/2009 : 18:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Boro Pavlovic


Darko Macan


Gigi Simeoni


Gallieno Ferri


Goran Sudžuka


Mikica


Roberto Diso


Serra (ima ko drugaciji crtez? )


I kao secer na kraju - Renky :)


Iako nisam bio na Mafestu uspio sam dobiti originalne crteze, u najvecoj mjeri zahvaljujuci Davoru(Spiderman-u) a potom i crtacima :)
Osim Spidermanu veliko hvala Macanu(-dobra je fora s onaj putokaz za Varaždin), Sudzuki(-hvala na najvecem crtezu:)(hvala i Mikici, Pavlovicu) i naravno Renkyju. Stvarno me iznenadilo to sto si mi nacrtao :)

-Danas je Spiderman svratio do mene te mi donio stripove koje sam 'narucio' s Mafesta te kao iznanedjenje ovoliko crteza! :)
Stvarno sam presretan i jos uvijek nisam stigao sve do kraja vidjeti i prestati se diviti!
Ovo je jedna slika s naseg druzenja:


P.S. - Zao mi je sto nisam mogao u Makarsku te se nadam da cu se s nekim forumasima moci upoznati na CRS-u ili nekom zajednickom druzenju! Do tada, lijep pozdrav!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 30/05/2009 : 20:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo
Iako nisam bio na Mafestu uspio sam dobiti originalne crteze, u najvecoj mjeri zahvaljujuci Davoru(Spiderman-u) a potom i crtacima :)
Osim Spidermanu veliko hvala Macanu(-dobra je fora s onaj putokaz za Varaždin), Sudzuki(-hvala na najvecem crtezu:)(hvala i Mikici, Pavlovicu) i naravno Renkyju. Stvarno me iznenadilo to sto si mi nacrtao :)

-Danas je Spiderman svratio do mene te mi donio stripove koje sam 'narucio' s Mafesta te kao iznanedjenje ovoliko crteza! :)
Stvarno sam presretan i jos uvijek nisam stigao sve do kraja vidjeti i prestati se diviti!
Ovo je jedna slika s naseg druzenja:


P.S. - Zao mi je sto nisam mogao u Makarsku te se nadam da cu se s nekim forumasima moci upoznati na CRS-u ili nekom zajednickom druzenju! Do tada, lijep pozdrav!



ma najvažnije je da si i ti nešto dobio sa MaFesta iako nisi bio

drago mi je da smo se upoznali


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8110 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/05/2009 : 20:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
žao mi je što nisam mogao s davorom do varaždina, evo sad sam doma s posla
spunkovi idu poštom, vidimo se drugi put

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2126 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 30/05/2009 : 21:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

žao mi je što nisam mogao s davorom do varaždina, evo sad sam doma s posla
spunkovi idu poštom, vidimo se drugi put


I meni je zao, al biti ce drugih prilika, sigurno!

Sto se Spunkova tice, ne trebas ih slati postom. Ako ti odgovara moj ih ujak(koji zivi u Zagrebu) moze pokupiti u Zagrebu. ;)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/05/2009 : 22:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Mislim da je jedan od najvecih trofeja ikad na MaFestu ovaj Renkyjev crtež.

Nakon što mi je džuka nakon 4 godine nešto nacrtao,ocekujem da ce Renky za petu jubilarnu.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000