forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 93
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/05/2009 : 21:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Pa naravno da cu se držati kritika. Štoviše, sad cu postat još bezobrazniji i drskiji.




Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 29/05/2009 : 21:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
U stvari me zeza konekcija,Teleru ,evo obrisao sam duple...Daj da zakopamo ratnu sekiru,jezik provokacija je jezik ratne staze!Haug!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/05/2009 : 21:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by teller

shvatili smo i prvi put Pajtos bez da se ponavljaš...razumem te-voliš da te netko vodi i namece mišljenje...nije ni to tako loše,manje se zamara mozak, kad netko drugi misli umjesto tebe.Lukavo.


A ti, kao, Pajtosu ne namceš mišljenje?

Ako sam ja jadan, ti si 3X jadniji od mene.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/05/2009 : 21:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
Odlicno...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/05/2009 : 22:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Pa naravno da cu se držati kritika. Štoviše, sad cu postat još bezobrazniji i drskiji.



Samo ti udri druze :-) super su ti kritike . The best, bre :)

Edited by - kasper on 29/05/2009 22:02:16
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/05/2009 : 22:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
šta je tu odlicno?da se svadamo? sa moje strane možemo popušit lulu mira, možeš procitat sve od pocetka Inferno ali nigdje nisam reko da si jadan, samo si ponekad bezrazložno kritican do nekih
scenarista,ne postoji ni jedan koji nije napisao neko remek djelo i krš od price, svi imaju uspone i padove i dok uzimaš stripove prvenstveno kao zabavu nijedan nije tako loš da nije za procitat, to što bi ti nešto više i ozbiljnije,tvoje je pravo ali težko ostvarljivo...bar dok postoje Buratini i Nizzi, ali valjda Bonelli nema boljih trenutno.Nadam se da ti se svida bar Mali
Rendžer...Ako ti se i on ne svida tad bi se zaista uvrijedio.Pozdrav prijatelju.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 29/05/2009 : 22:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by bacho

Kakva je epizoda ocjeniti cu kad je procitam. Obožavam one koji ocjenjuju strip bez da su ga procitali.


Da sam reka kako ce strip bit dobar, onda se ne bi javlja, a?

Jedva cekam kad ceš ocjeniti epizodu, da mogu bez razmišljanja reci
kako valjaš gluposti jer sam sad i ja posta stereotipno nadrkan na tebe,
ko što si i ti na mene u zadnje vrime.

Gospodin oce slušat samo ono šta njemu odgovara. Je li, bogati!?!

Kad ti vec ne držiš do tudih komentara, al se nadaš da ce drugi držat do tvojih koji su argumentirani na razini vrtica?





Nikad i na jednom mjestu nisam niti necu izjaviti da valjaš gluposti. Ne moram se s tobom složiti oko necega, ali cu ti kao covjeku dati pravo da govoriš. Valjati gluposti ne ulazi u moj rjecnik, ili bolje receno ulazi vrlo vrlo rijetko i to samo kad sam pošteno raspižden, a to nisam cak ni sad.

Meni Inferno nikako nije jasno zašto tako inteligentno stvorenje kao ti (a to ocito jesi jer nevjerojatno precizno i lako uocavaš važne cinjenice i detalje u stripovima) ima tako negativisticki stav prema svemu! Covjece još nisi ni zakoracio u život, a vec si sa svime razocaran. Cekaj koju godinu i prve (prave) probleme, pa ceš shvatiti da su stripovi divota prema onome što ce ti život ponuditi.

Poanta svih onakvih mojih postova je uživaj u stripovima, nemaš ti pojma (i nadam se da neceš nikad ni imati) što je sranje, govno, smece...

Citam ti ja sve komentare (i tvoje i od ostalih) i držim do njih, ali ipak zakljucke donosim sam. Makar oni bili na razini djecjeg vrtica.

I da, ja nisam nadrkan na tebe (za razliku ocito u obrnutom smjeru), niti cu to ikad biti, samo molim te nemoj vrijedati. Bar ne ljude, ako stripove ne štediš. To pokazuje nedostatak opce kulture. Ne bih volio da moj buduci kolega ima taj problem, ionako nas ne smatraju baš primjerima za ugledati se.

Sorry ostalima na offtopiciranju, ali bio sam prozvan...

Nastavite s Texom, on je zanimljiviji od nas dvojice. Pa bila to i najgora epizoda...

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

482 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 29/05/2009 : 22:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message
Ma daj Inferno ovo je stvarno postalo glupo! Covjek je samo rekao da treba prvo procitati strip prije nego ga komentiras a ti si se uvrijedio, pa nisu stripovi atomska fizika pa da ih zato volimo, volimo ih jer uzivamo u njima! Nemojmo se bezrazlozno svadjati!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1698 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 29/05/2009 : 23:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
RAT!!! samo se svadajte, mi cemo citati... baš je fora

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 29/05/2009 : 23:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by Bachy

RAT!!! samo se svadajte, mi cemo citati... baš je fora


E tako valja, bogati!
10 evrica na Inferna u 93-coj rundi!
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 04/06/2009 : 14:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message
Jos nista od ovog. Zna li netko kad ce?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/06/2009 : 14:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
žalostna vijest iz današnjih novina..
Moderni kriticari Inferno i Curunir postigli su zabranu da se to izdanje plasira na kioske u
Hrvatskoj i šire jer ne odgovara njihovom pojmovanju price, koja je primjerna za objavljivanje.
Bernard je ljut ali ništa ne pomaže...dok se izdanje ne preradi po njihovom scenariju i ponovo
odtiska ništa od toga na kioscima.
Sada se možemo uzdat samo u njihovu sažaljenje i milost do nas malo manje zahtjevnih *citatelja.

* vidi (onih koji citaju MR,Marka,Bleka i ono što napiše Nizzi ili Buratinni).
p.s navedeni kriticari imaju izgleda dobre veze na Ministarstvu za obrazovanje jer je zabrana
došla iz najviših vrhova.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 04/06/2009 : 14:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ja sam uspio da ga ugrabim kod svog dilera prije racije policije....
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/06/2009 : 14:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
vrati ga....ili postaješ prestupnik.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 04/06/2009 : 14:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Sad je prekasno....
Upali su mi u kucu, Inferno me drži, a Kurunir me udara
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/06/2009 : 14:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
jadnik...zaslužio si kad kupuješ falš robu.
postoji mogucnost, cuo danas iz pouzdanih izvora da se u roku par dana postigne zabrana
i povuku iz prodaje i TexMaxi Sin vjetra i poslednji Mister Noo-specijal Ljudi iz džungle.
Stvar je još na razmatranju i ako komisija sacinjena iz visokoizobraženih poznavatelja strip
literature tim izdanjima da premale ocijene-sljedi zabrana a svi koji su izdanja kupili moraju
jih vratit u roku od 12 sati na najbljižnu policijsku postaju.Novac se vraca u obliku udarca
u stražnjicu br.44 Borovo.
Za poslednji Blek 24 Strašni Lemon stvar a zabranom je malo teža, jer su strip kupovala i djeca pa kako sad decici trgat iz ruku slatkiše....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/06/2009 : 16:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Pa naravno da cu se držati kritika. Štoviše, sad cu postat još bezobrazniji i drskiji.




ovdje se cudim samo tebi. zbilja si mogao shvatiti sto predstavlja nobelovac teller, potpomognut svojim odvjetnikom mimozicom. nevjerojatno je da ne posustaje i stalno iznova provocira, ali naravno mi ne bismo smjeli odgovarati. i u pravu je: ne smijemo, covjek je cisti nesretni slucaj.
obrisi guz i pusti vodu te ignoriraj budale. uhvati se kakve recenzije
nema tog smeca koji nekima nije remek-djelo, jer im je svako smece plafon. vjerojatno im je soba pretrpana istim pa ni ne vide nista drugo, a o osjetu njuha da ne govorimo koliko im pati... ne samo da smrdi, nego se i nakuplja godinama truljenja prozimajuci sve oko njih, a na koncu i samu bit njihova univerzuma. moras ih razumjeti.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/06/2009 : 16:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
"nobelovac teller"?
ovo mi je prva... a kad to kaže takva velicina Curunir, mojoj sreci nema kraja.
hi...hi..hi, pa kad se ti još nitko ne usudi protivrecit-danas je najljepši dan u mom bednom
životu...kako je malo potrebno da je covjek sretan....hvala ti Kurnircicu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 04/06/2009 : 16:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 04/06/2009 : 16:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message

Ljudi ja sam se samo šalio, nemojte da mi se naljutite.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 04/06/2009 : 16:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl


Ljudi ja sam se samo šalio, nemojte da mi se naljutite.


Ma ko se ljuti.
Nema me 2 dana na forumu i onda vidim da teller još uvijek zuji.
Blago onoj vlasti koja ima podanike ka šta je on.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 04/06/2009 : 16:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno






P.S.Quote je da bih imao u svom postu(hvala docO)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/06/2009 : 16:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
naravno, sve je samo šala...nitko se ne ljuti ni približno...a kad vidio kako policajac
mlati onog klovna, nestade mi smiješak...valjda ne boli previše Curunira našeg?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 04/06/2009 : 16:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
U cast odredenih osoba sa foruma....
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/06/2009 : 17:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
odlicno ti je izpalo...ali nisam ja kriticar, tako da...
ja sam se odmah prepoznao.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000