forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MASLACAK, MASLACAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 23/06/2009 : 00:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Opet tražim Maslacak, strip magazin koji se izdavao, rekao bih, u Osijeku. Tragam za jednim brojem kojega sam zadnji put vidio negdje 1988., 1989., tako nešto, pa molim one koji imaju koji broj da mi se jave.
Hvala, o, hvala!

Humbert Coe

Edited by - globinjo on 23/06/2009 05:06:21

sawitch
Advanced Member



Serbia
40021 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/06/2009 : 01:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Mislim da si pogresio sobu.. Ovo treba da ide u potraznju.. Ali u svakom slucaju srecno ti bilo u trazenju.. :)

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 23/06/2009 : 02:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da si pogresio sobu.. Ovo treba da ide u potraznju.. Ali u svakom slucaju srecno ti bilo u trazenju.. :)



Da stvar bude bolja, nisam pogriješio sobu, no možda nisam dovoljno dobro precizirao. Dakle, ne tražim ga u smislu da ga moram imati, nego tražim neke informacije o njemu. Zato bi bilo bolje da je u topicu Stripovi jer ovako nitko nece niti otvoriti temu. :(
Zamolba da se vrati u Stripove.

Humbert Coe

Edited by - Humbert Coe on 23/06/2009 02:49:23
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/06/2009 : 10:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Onaj jedan specijalni strip/animacija broj kojeg je uredio Zimonic. Unutra bilo on, Marussich, neki Rusi i ubij me sad napamet? Imam ga negdje, ali ne znam gdje. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/06/2009 : 10:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Onaj jedan specijalni strip/animacija broj kojeg je uredio Zimonic. Unutra bilo on, Marussich, neki Rusi i ubij me sad napamet? Imam ga negdje, ali ne znam gdje. :)

mcn



a što ti nemaš? ako netko treba neki podatak iz domace strip scene ti ceš to sigurno znati svaka ti cast


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 23/06/2009 : 15:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Onaj jedan specijalni strip/animacija broj kojeg je uredio Zimonic. Unutra bilo on, Marussich, neki Rusi i ubij me sad napamet? Imam ga negdje, ali ne znam gdje. :)

mcn




Bit ce da je to to. Sjecam se prica(a, bome, citah zadnji put prije 20 godina) o sirocetu, nahocetu koje nitko nije htio pa ga primili klošari svirci, zatim price o Noi te neke, ako ovo zadnje nije paramnezija,o Zemlji nakon nuklearne katastrofe.
Traži, traži ! Ako ja mogu imati sve Borovnice(ukljucujuci prvo izdanje prve), stare Citate, Bocka(ukljucujuci Siriuse gdje se pojavljivao), sve Q-ove od kojih mi je najdraži broj 12... Da dalje ne nabrajam. Hvala.

Humbert Coe

Edited by - Humbert Coe on 23/06/2009 16:01:58
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/06/2009 : 18:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Humbert Coe

quote:
Originally posted by mcn

Onaj jedan specijalni strip/animacija broj kojeg je uredio Zimonic. Unutra bilo on, Marussich, neki Rusi i ubij me sad napamet? Imam ga negdje, ali ne znam gdje. :)

mcn




Bit ce da je to to. Sjecam se prica(a, bome, citah zadnji put prije 20 godina) o sirocetu, nahocetu koje nitko nije htio pa ga primili klošari svirci, zatim price o Noi te neke, ako ovo zadnje nije paramnezija,o Zemlji nakon nuklearne katastrofe.
Traži, traži ! Ako ja mogu imati sve Borovnice(ukljucujuci prvo izdanje prve), stare Citate, Bocka(ukljucujuci Siriuse gdje se pojavljivao), sve Q-ove od kojih mi je najdraži broj 12... Da dalje ne nabrajam. Hvala.



-Djecija revija "MASLACAK".....IZDAVACKI CENTAR REVIJE: RADNICKO SVEUCILIŠTE "BOŽIDAR MASLARIC"----OSIJEK----Kuhaceva br.29

-1985/86 godina,broj 6,godina Xl

-Sadržaj;

Joško Marušic;Grad..........
E.Fedorenko i D.Lamb; Svacije dijete.....
K.Zimonic i I.Puljak; Strip ljetnje noci
Jovica Maricic: Noeva barka
Goran Delic; Smec Gorton
Zlatko Grgic; Otac i sin


-Da li je to taj strip?To tražiš?
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 24/06/2009 : 20:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Humbert Coe

quote:
Originally posted by mcn

Onaj jedan specijalni strip/animacija broj kojeg je uredio Zimonic. Unutra bilo on, Marussich, neki Rusi i ubij me sad napamet? Imam ga negdje, ali ne znam gdje. :)

mcn




Bit ce da je to to. Sjecam se prica(a, bome, citah zadnji put prije 20 godina) o sirocetu, nahocetu koje nitko nije htio pa ga primili klošari svirci, zatim price o Noi te neke, ako ovo zadnje nije paramnezija,o Zemlji nakon nuklearne katastrofe.
Traži, traži ! Ako ja mogu imati sve Borovnice(ukljucujuci prvo izdanje prve), stare Citate, Bocka(ukljucujuci Siriuse gdje se pojavljivao), sve Q-ove od kojih mi je najdraži broj 12... Da dalje ne nabrajam. Hvala.



-Djecija revija "MASLACAK".....IZDAVACKI CENTAR REVIJE: RADNICKO SVEUCILIŠTE "BOŽIDAR MASLARIC"----OSIJEK----Kuhaceva br.29

-1985/86 godina,broj 6,godina Xl

-Sadržaj;

Joško Marušic;Grad..........
E.Fedorenko i D.Lamb; Svacije dijete.....
K.Zimonic i I.Puljak; Strip ljetnje noci
Jovica Maricic: Noeva barka
Goran Delic; Smec Gorton
Zlatko Grgic; Otac i sin


-Da li je to taj strip?To tražiš?


To, to, to tražim. Svacije dijete, Noeva barka, Smec Gorton. Bome , dobro sam upamtio pa sam lako prepoznao epizode.
Svaka cast na ovome! Hvala, hvala!


Humbert Coe
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/06/2009 : 20:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Ostavio sam ti onaj zabavnik kod Željka,a kada budem navracao ponovno,ostavim ti i ovaj broj MASLACKA.Z..... nisu odlicni,pa ih nisam niti donosio,a iz kompleta nebih vadio.Nadam se da ne zamjeraš...
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 24/06/2009 : 23:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

-Ostavio sam ti onaj zabavnik kod Željka,a kada budem navracao ponovno,ostavim ti i ovaj broj MASLACKA.Z..... nisu odlicni,pa ih nisam niti donosio,a iz kompleta nebih vadio.Nadam se da ne zamjeraš...



Štono bi rekli, alal ti vera!
Usput, ima li tko informacije o Svetom gralu?

Humbert Coe
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000