forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Indijansko ljeto
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 29/06/2009 : 20:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message
Jel planira netko izdat Prattovo ''Indijansko ljeto'' na hrvatskom? Imam ga u stripoteci i znam da je izdano nedavno u Srb. al baš bi htio imati album na hrv. od nznm Fibre ili SA ,svejedno.Ima li netko nekakvih informacija?

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 29/06/2009 : 20:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Tesko da ce neko sad duplirati izdanja!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18754 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/06/2009 : 20:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
ako ti previše ne smeta nabavi ono od BP,sijajno napravljeno, sumnjam da ce skoro i malo
slicno na nekom od drugih jezika ex-yuge...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 29/06/2009 : 21:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by teller

ako ti previše ne smeta nabavi ono od BP,sijajno napravljeno, sumnjam da ce skoro i malo
slicno na nekom od drugih jezika ex-yuge...



...i da se nadovezem na Tellera-pristojna cena za jedno takvo ultimativno izdanje...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 29/06/2009 : 23:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message
quote:
Originally posted by teller

ako ti previše ne smeta nabavi ono od BP,sijajno napravljeno, sumnjam da ce skoro i malo
slicno na nekom od drugih jezika ex-yuge...



Ne znam zaista zasto bi smetalo, ja citam i na HR i na SR i kada se zadubim u strip, iskreno ni ne primecujem na kom jeziku citam.

Mislim, stvarno je besmislica duplati stvari kada su jezici toliko slicni, bolje nesto sto nismo citali. Meni ne treba nista na SR ako vec imam na HR, osim ako razlozi nisu neki koji nemaju veze sa ljubavi prema stripu, onda razumem.

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 29/06/2009 : 23:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Ja cekam BIH izdanje.

Humbert Coe
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 29/06/2009 : 23:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by Obelix

quote:
Originally posted by teller

ako ti previše ne smeta nabavi ono od BP,sijajno napravljeno, sumnjam da ce skoro i malo
slicno na nekom od drugih jezika ex-yuge...



Ne znam zaista zasto bi smetalo, ja citam i na HR i na SR i kada se zadubim u strip, iskreno ni ne primecujem na kom jeziku citam.

Mislim, stvarno je besmislica duplati stvari kada su jezici toliko slicni, bolje nesto sto nismo citali. Meni ne treba nista na SR ako vec imam na HR, osim ako razlozi nisu neki koji nemaju veze sa ljubavi prema stripu, onda razumem.



...isti slucaj...cak stavise,preskacem domace ako je stranjsko(uslovno receno) bolje...
kvalitet pre i iznad svega...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/06/2009 : 06:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Koliko znam Bookglobe je najavio cijeli opus od Huga Pratta.
Samo kada ce doci na red?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 30/06/2009 : 15:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Koliko znam Bookglobe je najavio cijeli opus od Huga Pratta.
Samo kada ce doci na red?



Hmmm...verovatno su mislili na celokupni opus Pratta kao kompletnog autora...ne verujem da su tu mislili i na Indijansko leto...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 30/06/2009 : 15:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Koliko znam Bookglobe je najavio cijeli opus od Huga Pratta.
Samo kada ce doci na red?



Hmmm...verovatno su mislili na celokupni opus Pratta kao kompletnog autora...ne verujem da su tu mislili i na Indijansko leto...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 30/06/2009 : 15:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Kad smo vec kod ovog stripa prelistao ga juce izdanje Belog Puta u jednoj knjizari u Nishu,fenomenalan je...
Ne smem ga kupiti,navuci cu se na albume ali izgleda jebano dobro


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/06/2009 : 16:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by axle munshine


Hmmm...verovatno su mislili na celokupni opus Pratta kao kompletnog autora...ne verujem da su tu mislili i na Indijansko leto...



zašto ne bi bio i ljeto i el gauco?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/06/2009 : 16:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
[quote]Originally posted by elfak nish

Ne smem ga kupiti,navuci cu se

A to bi bilo loše?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 30/06/2009 : 16:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

[quote]Originally posted by elfak nish

Ne smem ga kupiti,navuci cu se

A to bi bilo loše?

kazem zbog finansija


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 30/06/2009 : 17:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by jaki

Koliko znam Bookglobe je najavio cijeli opus od Huga Pratta.
Samo kada ce doci na red?



Hmmm...verovatno su mislili na celokupni opus Pratta kao kompletnog autora...ne verujem da su tu mislili i na Indijansko leto...



neko iz Hrvatske je kupio prava na El Gaucha, zato je naš Bumerang imao strašne probleme da je dobio prava na objavljivanje... tako da je verovatno i Indijansko leto u tom paketu
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 30/06/2009 : 17:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Kvalitet pre svega,jezik mi je nebitan razumem i jedan i drugi.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 30/06/2009 : 18:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
pa prijatelji
sad zbilja ne znam ko je ovde lud
pa Indijansko leto je izašlo na hrvatskom jeziku
u obliki album
cak je "lepa naša" ispravila propust, što je stripoteka napravila, jer nije objavila pocetak desetak pocetnih stranica
izašle te stranice u Qourumu

al nema veze
poslije, hrvatski trejd ( i to jeftin) u hrvatskiom jeziku
crnobeli
zato, ljudi dragi, ako još niste naucili, kupujte Beli put
samo, molim, nemojte kazati, da ste za to ovde saznali :)

______________________
onaj, koji sniva tudje snove
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/06/2009 : 18:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Kvalitet pre svega,jezik mi je nebitan razumem i jedan i drugi.


Dito!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/07/2009 : 01:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Podržavam ovu ideju u potpunosti. Hvala Belom putu!!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 01/07/2009 : 03:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Podržavam ovu ideju u potpunosti. Hvala Belom putu!!!!!



Nisam vidio.Netko je obrisao post,šteta.Tko je bio hrabar?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/07/2009 : 10:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Koje sranje! pa što te ne izbace nego brišu postove? Minus ka kuca moderatorima. Jebote pa ode se smi samo secirati Zagor uzduž i popriko a ozbiljne spike se brišu.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/07/2009 : 13:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Koje sranje! pa što te ne izbace nego brišu postove? Minus ka kuca moderatorima. Jebote pa ode se smi samo secirati Zagor uzduž i popriko a ozbiljne spike se brišu.


zna se da ja ništa ne brišem,nego upozorim pa onda izbacim i zakljucam...dakle,krivci su srbionaj covekolovac i onaj lepotan iz cacka

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/07/2009 : 13:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Renky

Koje sranje! pa što te ne izbace nego brišu postove? Minus ka kuca moderatorima. Jebote pa ode se smi samo secirati Zagor uzduž i popriko a ozbiljne spike se brišu.


zna se da ja ništa ne brišem,nego upozorim pa onda izbacim i zakljucam...dakle,krivci su srbionaj covekolovac i onaj lepotan iz cacka


Ma nisu oni taki

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/07/2009 : 14:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
o da - jesu.
ustvari - jesam(da ne uvlachimo manhuntera u ovo:).
ja brisanje posta shvatam kao upozorenje.
no, kolko vidim, ispada da to i nije najsretjnije reshenje pa tju od sada na dalje sve one koji
skrenu na politicharenje(zajebantsko ili ne) bez ikakvog upozorenja odmoriti od foruma na neko vreme.
pravila foruma su za takve stvari poprilichno jasne.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 01/07/2009 : 14:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

o da - jesu.
ustvari - jesam(da ne uvlachimo manhuntera u ovo:).
ja brisanje posta shvatam kao upozorenje.
no, kolko vidim, ispada da to i nije najsretjnije reshenje pa tju od sada na dalje sve one koji
skrenu na politicharenje(zajebantsko ili ne) bez ikakvog upozorenja odmoriti od foruma na neko vreme.
pravila foruma su za takve stvari poprilichno jasne.



-Kakvo politicarenje?Mislio sam da je Dejan.SVAKAKO MU SE ISPRICAVAM.

-ZAŠTO SI BRISAO TEKST?Koja politika,tekst je bio o prijevodu albuma!!!!
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 01/07/2009 : 19:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message
nema takvih razloga,kupujem i Dylane od VC,neko vrijeme sam i Akiru.
Jednostavno me zanimalo da li netko od naših izdavaca planira uskoro izdati na hrv pa da pricekam ,il da kupim sad od BP u slucaju da takvo što nije u planu.ipak više volim hrvatski pošto sam Hrvat (to neznaci da imam nešto protiv Srb. )
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000