forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Promocija MaFesta i Texa od prvog broja u Nisu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/07/2009 : 17:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by profesor-inz

Tex brate probaj preko pm !!!



Sto bi reko Raspucin - ovo je moj topic mogu da oftopicarim kolko hocu
Ajde dodji i ti da probamo da ti objasnimo da vrede nesto i ovi ostali junaci a ne samo Zagor

Veruj mi da te ne zezam, sve sam probao i sve sam u jednom trenutku mogao da citam ali Texa nikako da zavolim. Cak sam zavoleo i Kena koga u detinjstvu nisam mogao da smislim(upravo idem da sacekam na autobus ovaj komplet od sistem komiksa). Pokušao sam sa ovom pricom o Mefistu(VC) i držalo me je da ga kupujem do kraja price, ali tu sam stao. Od Texa sam procitao samo JOŠ onu pricu zs 707-710 Tajna mumije i onu sa MefistOM 660-662, JEDNOSTAVNO NE VOLIM GA.U svakom slucaju za vas ljubitelje Teksa ovo je praznik, zato kapiram da si raspoložen.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/07/2009 : 17:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Eh šta bi dao da doživim Zagora protiv barona ili Horde zla u boji i HC, ipak me pozovi natu promociju, doci cu do Niša.
Inace u Nišu u garnizonskoj biblioteci sam služio vojsku 2002/03, koliko znam biblioteka više ne postoji!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/07/2009 : 18:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Eh šta bi dao da doživim Zagora protiv barona ili Horde zla u boji i HC, ipak me pozovi natu promociju, doci cu do Niša.
Inace u Nišu u garnizonskoj biblioteci sam služio vojsku 2002/03, koliko znam biblioteka više ne postoji!



Ja u Pozarevcu 1990/1991
A Texa si uzeo skroz netipicne price za njega,ni ja ne volim price sa Mefistom,ne lezi mi takav Tex.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/07/2009 : 18:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Odo sad da setam sa detetom.
Na sve dogovore u vezi pijanke i ev.bracne ponude zenskih clanova foruma odgovaram cim se vratim
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 07/07/2009 : 18:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Eh šta bi dao da doživim Zagora protiv barona ili Horde zla u boji i HC, ipak me pozovi natu promociju, doci cu do Niša.
Inace u Nišu u garnizonskoj biblioteci sam služio vojsku 2002/03, koliko znam biblioteka više ne postoji!


E i ti si naso u koju crkvu da se prekrstis! Pitas Texa za biblioteku!? Za kafanu ga pitaj, to zna.
Sto se tice Texa iz stripova, lose si epizode izabrao da citas. Tex sa mumijama i Tex i Mefisto, to sa mumijama jednostavno nije Texov fax, a sa Mefistom su takodje (bar meni a i nasem Texu) bezveze price. Procitaj Karsonovu proslost, U zemlji plemena Uta ili Lov na coveka, pa da vidimo sud. Ima toga jos, samo me mrzi da nabrajam. Ma otkrices ti sam.
Ken Parker je fenomenalan i to nisi pogresio. I ja se nesto lozim, samo ja hocu Fibrina izdanja, a nesto sam tanak sa penezima.
I na kraju sto se tice Zagora, dolazak u Nis bi ti bio pravi potez i onda izvrsis pritisak (objasnicu ti uz pomoc kog pica ...uh da i rostilja) na Dade, da uzmu i to odrade u boji i kako treba od keca, a velika vecina nas ce da te podrzi u tome. Pa sta mislis, kako je izboksovan Tex od keca?!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 07/07/2009 : 18:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Odo sad da setam sa detetom.
Na sve dogovore u vezi pijanke i ev.bracne ponude zenskih clanova foruma odgovaram cim se vratim



Sad cu javim njegovoj zeni dok se on seta da procita ovaj post.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/07/2009 : 18:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by profesor-inz

Eh šta bi dao da doživim Zagora protiv barona ili Horde zla u boji i HC, ipak me pozovi natu promociju, doci cu do Niša.
Inace u Nišu u garnizonskoj biblioteci sam služio vojsku 2002/03, koliko znam biblioteka više ne postoji!



Ja u Pozarevcu 1990/1991
A Texa si uzeo skroz netipicne price za njega,ni ja ne volim price sa Mefistom,ne lezi mi takav Tex.

Ma te price sa Mefistom su odlicne, da su sve takve bio bi bar kao Zagor...
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 07/07/2009 : 18:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Ma te price sa Mefistom su odlicne, da su sve takve bio bi bar kao Zagor...



Neki ljudi su jednostavno neunistivi.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/07/2009 : 18:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by profesor-inz

Eh šta bi dao da doživim Zagora protiv barona ili Horde zla u boji i HC, ipak me pozovi natu promociju, doci cu do Niša.
Inace u Nišu u garnizonskoj biblioteci sam služio vojsku 2002/03, koliko znam biblioteka više ne postoji!


E i ti si naso u koju crkvu da se prekrstis! Pitas Texa za biblioteku!? Za kafanu ga pitaj, to zna.
Sto se tice Texa iz stripova, lose si epizode izabrao da citas. Tex sa mumijama i Tex i Mefisto, to sa mumijama jednostavno nije Texov fax, a sa Mefistom su takodje (bar meni a i nasem Texu) bezveze price. Procitaj Karsonovu proslost, U zemlji plemena Uta ili Lov na coveka, pa da vidimo sud. Ima toga jos, samo me mrzi da nabrajam. Ma otkrices ti sam.
Ken Parker je fenomenalan i to nisi pogresio. I ja se nesto lozim, samo ja hocu Fibrina izdanja, a nesto sam tanak sa penezima.
I na kraju sto se tice Zagora, dolazak u Nis bi ti bio pravi potez i onda izvrsis pritisak (objasnicu ti uz pomoc kog pica ...uh da i rostilja) na Dade, da uzmu i to odrade u boji i kako treba od keca, a velika vecina nas ce da te podrzi u tome. Pa sta mislis, kako je izboksovan Tex od keca?!

Volim Niš, lep je grad,kažem ti kao vojnik slobodnjak sam imao prilike da ga upoznam, u to vreme nisam sakupljao stripove, tada sam se ložio na knjige sakupljao sam njih(mislim sakupljam i dalje ali sam smanjio doživljaj).
Tex mi je svih ovih 27 godina(od kada sam poceo da ih kupujem)prolazio kroz ruke, ali nisam ga zavoleo,jednostavno ne odgovara mi.
Price koje sam ti naveo sam procitao jer su me zanimale i takav Tex mi se svida. Ken me je zainteresovao skoro, Fibrino je kvalitetno , ali skupo izdanje, uzecu neke od njih, a sigurno onaj neobjavljeni broj.Kupicu malo sistem, malo LMS, pa videcu.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/07/2009 : 18:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
A za Zagor u boji posle 1000 neuspešnih pokušaja raznih izdanja ok...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 07/07/2009 : 18:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message


Stizem, makar i pesaka . . .



Sve pohvale za ideju i organizaciju


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 07/07/2009 : 20:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
@profesor-inz
Samo bi se pridružio tvrdnjama Texa i Carsona u vezi prica sa Mefistom, da su to i po meni jedne od lošijih prica koje sam procitao Pokušaj da procitaš pored navedenih prica (Carsonova prošlost, U zemlji plemena Uta, Pokolj u Red Hillu...) i Maxie Oklahoma, Lovac na fosile, Zlato juga, Severozapadni teritorij, ili redovni Ludens Nepobedivi, Mescalerosi..., možeš i bilo koji Almanah, i ako su to kratke price veoma su dobre Ako voliš western, a koliko znam voliš, sigurno ce ti se sve ove price svideti...
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 07/07/2009 : 22:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Sto se mene tice najbolje da otvorimo klub ljubitelja Texa Willera u Srbiji.Jeli bi se bifteci i krompiri pilo bi se pivo,tema texovi stripovi, na zidu posteri, najlepse strane, vinjete.A onda za 2-3 godine to preraste u Texit festival na otvorenom sa kantri izvodacima iz Texasa.
Nemoj da me je neko pitao sta je bilo kada sam se probudio.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 07/07/2009 : 23:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

a maksije !!!??? :p



preveo sam 2 proslogodisnja (sjeverozapadni teritorij i rio hondo)
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 07/07/2009 : 23:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by kasper
Jebote, moj svet ovisi o tebi :)
Euh, jel ima negde da se nabavi majca sa tvojim likom



u dinamovom fan shopu
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 08/07/2009 : 00:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Podrzavam manifestaciju i obavezno dolazim
Jos ako dele besplatne primerke(skromnost,moje drugo ime)


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/07/2009 : 20:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Dolazimo.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 08/07/2009 : 20:03:41  Show Profile Show Extended Profile
@Tex
Zasto nisam obavesten o postojanju ovog topika?!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/07/2009 : 20:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Dolazimo.


E dobro se seti!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/07/2009 : 20:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Gaston

Dolazimo.


E dobro se seti!



Bolnice, prijatelju... Bolnice...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/07/2009 : 20:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston


Bolnice, prijatelju... Bolnice...



Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 08/07/2009 : 20:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Podrzavam manifestaciju i obavezno dolazim
Jos ako dele besplatne primerke(skromnost,moje drugo ime)

Biju ko nece
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/07/2009 : 20:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Dolazimo.



Jedva cekam
Ne zaboravite
da ponesete wiskey(Mladena)
Toninho ulazi li na forum uopste
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/07/2009 : 21:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by docA

@Tex
Zasto nisam obavesten o postojanju ovog topika?!



Ti si opet pijan?
Ko ti kaze da ovaj topic uopste postoji
Izadji malo iz svastare i prati sta se desava. Najbolji junak na kugli zemaljskoj i sire krece od prvog broja a ti i ne primetis
Eto prilike da se opet vidimo u Nis
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 08/07/2009 : 22:01:55  Show Profile Show Extended Profile
@Tex
Ispade da sam stanovnik u svastari Muvam se ja i u Bonelli..pa ovamo-onamo..a steta jer me nesto zeza komp, inace bi video ti da li postoji ili ne postoji ovaj topik..taman da mu pomognem kao sto smo pomogli "reportazi"..pa da zavrsi tamo gde mogu zasigurno da ga pronadjem

Ma, salim se...Zamisli! Najbolji junak krece a ja neobavesten.
Ali da znas..jak ti je i intervju i ona hiaku-harakiri intencija da kazes nesto pametno na tvoj topik

Samo napred sa promocijom MaFesta i Texa od prvog broja u Nisu

Ceka nas dobro opijofftopijafte! Za svaki slucaj ponosim najmanje 2l vatrenu vodu...

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000