forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Komandant Mark
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 08/08/2009 : 12:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
tacno tako

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/08/2009 : 13:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by masni

ja sam nekidan citao markove starije epizode i nisu bas naivne ko one sto su dolazile posle, ali opet su naivne za osale junake. mada ja marka citam zbog opustanja



Meni izgleda upravo obratno, naivnije su mi te stare od novih
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/08/2009 : 13:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by culfis

Alan Ford format, 3 epizode, prava uzivancija za citanje na plazi...



Koliko kosta ovo kiosk izdanje u Grckoj...?



Ja sam ove godine platio 2,90 eura
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/08/2009 : 13:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Kome je Mark naivan nemora da cita Bonellijeve stripove.
Imaju i umetnicki,futuristicki,sf,alternativni strip,art strip itd.
Neki pljuju po Marku i Bleku a onda se odusevljavaju Zagorom i Texom i gomilom slicnih junaka koji su bukvalno neranjivi i koji su u proseku bili zarobljavani po 100 puta i ranjavani isto toliko puta ,uspesne padove u provaliju da ne racunamo.Zato ne kakimo ,svi Bonellijevi junaci su naivni ali podjednako dragi.



Pa tesko je da je to merilo naivnosti price. Prica ipak ima i neke druge elemente osim ovih
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4708 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 08/08/2009 : 13:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Tog MArka sam video i prosle godine, uzecu ove par komada

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 09/08/2009 : 16:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Kome je Mark naivan nemora da cita Bonellijeve stripove.
Imaju i umetnicki,futuristicki,sf,alternativni strip,art strip itd.
Neki pljuju po Marku i Bleku a onda se odusevljavaju Zagorom i Texom i gomilom slicnih junaka koji su bukvalno neranjivi i koji su u proseku bili zarobljavani po 100 puta i ranjavani isto toliko puta ,uspesne padove u provaliju da ne racunamo.Zato ne kakimo ,svi Bonellijevi junaci su naivni ali podjednako dragi.


- bravo; evo to stalno i ja govorim kad me napadaju ako nedam da pljuju po Bleku, a npr. Zagora dižu ne znam zbog cega kad je to sve isto tj. poanta je ili u skupljanju ili nostalgiji; ionako oni koji nisu u ovim skupinama ili ih trenutno nema na forumu (7-10g.) ili ne citaju uopce tu vrstu stripova

Edited by - lsvemir on 09/08/2009 16:19:59
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/08/2009 : 13:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Danas sam gledao emisiju mjenjacnica na Htv bio je neki hrvatski lovato vlasnik keruma i neki beskucnik...
Pitaju beskucnika koja mu je omiljena knjiga , a on kaze ne citam knjige ali sam pre dve godine procitao komadanta marka

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/08/2009 : 12:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
vidio i ja...samo nisam odmah shvatio ko je Kerum a ko bezkucnik(slicni na pogled)...
dobra reklama za Marka...ali se bojim gde je završio strip...nije valjda njime brisao gu...u?
da ga barem ujede Flok,bezobraznika jednog.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 17/08/2009 : 14:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Ma Mark je postao legenda Pljuvali ga neki ili ne,nekim novim junacima poput Dampira Brendona to nece biti dostupno.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000