forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Balada o slanom moru - 2/10?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 02/08/2009 : 19:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message

Znam šta mislim o tome, ali me mrzi to pisati. Ajte zato malo vi, da vidim i malo inteligencije i puno mržnje, bez da je ja pišem.

Šta reci o toj ocjeni i njenom autoru, koji ju je lijepo mogao zadržati za sebe?

www.stripgen.com

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 02/08/2009 : 19:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ko si ti da procijenjuješ moj ukus?
Volim da dajem ocjene stripovima i da pišem kratke opise, tako da SLOBODNO MOGU RECI DA ME JE 'bALADA O SLANOM MORU' RAZOCARALA. Dobice još jednu šansu, tako da prostor za promijenu mišljenja uvijek postoji.
I ne gnjavi više.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 02/08/2009 : 19:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Ko si ti da procijenjuješ moj ukus?
Volim da dajem ocjene stripovima i da pišem kratke opise, tako da SLOBODNO MOGU RECI DA ME JE 'bALADA O SLANOM MORU' RAZOCARALA. Dobice još jednu šansu, tako da prostor za promijenu mišljenja uvijek postoji.
I ne gnjavi više.

Mhejl, šta je recenzija meseca, ili je to ukinuto?
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 02/08/2009 : 19:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Mijenjaj naslov teme u ''Mhejlovi neprijatelji''.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 02/08/2009 : 19:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
"Robert Ludlum je najveci pisac svih vremena."
"Hajduk igra najljepši nogomet u Europi 2009.god."
"Kako Crank 2: High Voltage nije dobio Oskare ove godine, kad je toliko bolji od ostalih."

Sve je izgleda ovdje stvar ukusa.





www.stripgen.com
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 02/08/2009 : 19:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Mijenjaj naslov teme u ''Mhejlovi neprijatelji''.

Pa koji neprijatelji, topik sa recenzijama meseca ti je pao na trecu stranu, mogao bi to da ažuriraš i proglasiš recenziju meseca, sada je vec krenuo avgust...
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 02/08/2009 : 19:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ajoj, naljuti sam malog Hammera...

Ok, covjece, razumijem te, treba i forum imati ludu i dežurnog egomanijaka...

Idi ti na turu citanja ''dubokoumnih'' stripova.

Pozdrav!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7796 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/08/2009 : 19:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
"Kako Crank 2: High Voltage nije dobio Oskare ove godine, kad je toliko bolji od ostalih."


Kako nije, jebemu?
Pa Statham rastura, pogledaj ti to malo bolje.

Edited by - mpavin on 02/08/2009 19:53:42
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 02/08/2009 : 21:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Ajoj, naljuti sam malog Hammera...

Ok, covjece, razumijem te, treba i forum imati ludu i dežurnog egomanijaka...

Idi ti na turu citanja ''dubokoumnih'' stripova.

Pozdrav!



Ne da mi ti se uzvratiti vrijedanjem, izmedu ostalog jer sa ovim naopakim sistemom vrijednosti, ti ceš to shvatiti kao komplimente.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 02/08/2009 : 21:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ma nee, ti si previše kuluran da bi zbog jedne ocjene napao covjeka sa kojim dotada nisi imao nikakvu komunikaciju.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 02/08/2009 : 21:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Ma nee, ti si previše kuluran da bi zbog jedne ocjene napao covjeka sa kojim dotada nisi imao nikakvu komunikaciju.



Kako nisam, napisao covjek na javnom mediju, želi da je svi vide, znaci komunicira sa cijelim svijetom i otvoren je za primjedbe i reakcije, koje je i dobio. Moja ocjena tvoje ocjene je 1/10.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 02/08/2009 : 21:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Da pogodim, zasmetalo ti je što sam popljuvao po tvojim ''filozofskim'' stripovima, koje se hvališ da citaš? Da ti smiješ pljuvati po Boneliju, a ja ne smijem po Kortu? A ovamo se praviš ''pametnim'' napominjuci da citaš brdo americkih, francuskih stripova i onih ''umjetnickih'' (na stranu što se tu nade nevjerovatnih stripova). Uuuu, jesi važan... A mi koji citamo Bonelija smo gluplji od tebe, naravno. 'Balada' NIŠTA ne valja, stojim iza toga, ''pametnjakovic''.

Moja ocjena tvoga rada i djela na ovome forumu je 0/10.

Edited by - Mhejl on 02/08/2009 21:32:52
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 02/08/2009 : 21:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Da pogodim, zasmetalo ti je što sam popljuvao po tvojim ''filozofskim'' stripovima, koje se hvališ da citaš? Da ti smiješ pljuvati po Boneliju, a ja ne smijem po Kortu? A ovamo se praviš ''pametnim'' napominjuci da citaš brdo americkih, francuskih stripova i onih ''umjetnickih'' (na stranu što se tu nade nevjerovatnih stripova). Uuuu, jesi važan... A mi koji citamo Bonelija smo gluplji od tebe, naravno. 'Balada' NIŠTA ne valja, stojim iza toga, ''pametnjakovic''.

Moja ocjena tvoga rada i djela na ovome forumu je 0/10.




www.stripgen.com
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 02/08/2009 : 21:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message

Klovnu mali.
Go to Top of Page

Rose Ann
Junior Member



Slovenia
312 Posts

Member since 15/02/2006

Posted - 02/08/2009 : 21:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Rose Ann a Private Message
ma, samo da kažem
balada o slanom moru je jedan najdojebanijih stripova ikada
zato, molim vas, citajte ponovo
oni, koji niste razumeli :)

Cudni su putevi Gospodnji...... zato jih zaobilazm
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 02/08/2009 : 22:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Novi kanon: ''Ako ti se, jadni glupane, neka Kortova prica ne svidi, nisi je razumio.''.
Go to Top of Page

Rose Ann
Junior Member



Slovenia
312 Posts

Member since 15/02/2006

Posted - 02/08/2009 : 22:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Rose Ann a Private Message
pa, frende, ocito se to odnosi na tebe
dakle, citaj ponovo
i odrasti malo
a novi topik
koji preporucuješ
ko stvoren je za tebe
kad vec pitaš

Cudni su putevi Gospodnji...... zato jih zaobilazm
Go to Top of Page

redbaron
Starting Member



42 Posts

Member since 26/06/2009

Posted - 02/08/2009 : 22:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send redbaron a Private Message
Eh gde ste otisli,stvar je da mu se strip nije dopao,sve je to pitanje ukusa,to sto je meni ili nekom drugom lepo i dobro ne mora znaciti da to vazi i svaki stanovnik ove planete.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000