forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jel netko primijetio? (K.P. & Alvar Mayor)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7105 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/08/2009 : 22:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Prije dva dana sam ponovno citao Kena broj 50, Price o Vojnicima i skuzio da je kraj price Ubijen U Resaci gotovo identican Alvar Mayorovoj prici Pisma Zaljubljenih (ono da je poginulog "ugrizla zmija").
Da li su te obe price bazirane po prici Ambrosea Biercea? (Inace KP je iz '82, a Alvar iz '77). Odlicne su mi obe obrade, ali mislim da je to efektivnije prikazano u Alvaru, valjda radi meni boljeg crteza.

www.epicentercomics.com

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/08/2009 : 23:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da, primjetili smo, ali nema odgovora. Pitat cu Trilla prvom prilikom. Mislim da sam ga cak i pitao, ali je ocito elegantno "zaobišao" odgovor.

Trouble will find me
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7105 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/08/2009 : 23:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Aha, znaci malo kasnim

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/08/2009 : 00:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
a jel netko primjetio slicnost izmedu zadnjeg Ken Parkera i zadnje epizode Seinfelda?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/08/2009 : 09:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

a jel netko primjetio slicnost izmedu zadnjeg Ken Parkera i zadnje epizode Seinfelda?


Nisam, imas li sken!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 23/08/2009 : 19:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by D.J.

Prije dva dana sam ponovno citao Kena broj 50, Price o Vojnicima i skuzio da je kraj price Ubijen U Resaci gotovo identican Alvar Mayorovoj prici Pisma Zaljubljenih (ono da je poginulog "ugrizla zmija").
Da li su te obe price bazirane po prici Ambrosea Biercea? (Inace KP je iz '82, a Alvar iz '77). Odlicne su mi obe obrade, ali mislim da je to efektivnije prikazano u Alvaru, valjda radi meni boljeg crteza.


Nema sumnje da se radi o obradama price A. Biercea.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000