forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Stripovi na talijanskim prodajnim mjestima
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 25/09/2009 : 21:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
a jbg....primetio sam da se generalno stripovi lepe za mene kad visim u inostranstvu
a nije ni ovo nesto bas mnogo
nego, dje ti nadje knjizaru ja video tamo sve, samo knjizaru ne.
a dvaput sam bio

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 25/09/2009 : 23:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

a jbg....primetio sam da se generalno stripovi lepe za mene kad visim u inostranstvu
a nije ni ovo nesto bas mnogo
nego, dje ti nadje knjizaru ja video tamo sve, samo knjizaru ne.
a dvaput sam bio

A dugacak je Lido :D
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 26/09/2009 : 11:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by Barker

pa ja se secam nekih izloga upravo kao sa ove slike, to je doduse bilo davne '95 :)
i znam da sam totalno odlepio pored ulicnih prodavaca kojii su na tezgama prodavali hrpe dilana, praznik za moje oci, bukvalno.

a neznam sta mi je danas, nesto slabo prepoznajem dilane, na gornjoj slici cak su mi i neke naslovnice nepoznate :/ mada mislim da su to ona mondadori hc izdanja.



Ove nepoznate naslovnice Dylana u prvom redu u nekakvo bestseller izdanje u kom je po 5 epizoda u jednom SC izdanju. Prije par godina kupio sam u Rimu u nekoj knjizari 2 ili 3 te knjige, ali me sad mrzi da ih trazim pa da provjeravam ko je izdavac...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2917 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 26/09/2009 : 12:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

A dugacak je Lido :D



Što jes, jes!!!

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 26/09/2009 : 13:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

a jbg....primetio sam da se generalno stripovi lepe za mene kad visim u inostranstvu
a nije ni ovo nesto bas mnogo
nego, dje ti nadje knjizaru ja video tamo sve, samo knjizaru ne.
a dvaput sam bio

Pa evo za pocetak kad odes treci put proveri onaj kiosk kod hotela Stella d'oro.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16779 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 26/09/2009 : 14:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Npr. MM koji je izašao krajem osmog mjeseca nisam našao...


Pa tako je uvijek. Kažu da je jako teško naci MM na kioscima.
Go to Top of Page

zac
New Member



Italy
181 Posts

Member since 01/12/2005

Posted - 26/09/2009 : 23:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zac a Private Message
pa tesko ce se naci stariji brojevi u kiosku kada stignu novi oni ih sklone , a obicno na svim mestima pored mora ima veci izbor za kupiti stripove
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/04/2010 : 22:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
I ja sam u Veneciji tražio i tražio stripove po kioscima, ali sa slabim uspjehom...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/04/2010 : 22:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

I ja sam u Veneciji tražio i tražio stripove po kioscima, ali sa slabim uspjehom...



Ocito Venecija baš i nije stripovska meka! Mislim da bi dobro bilo proviriti na željeznicki kolodvor, nekako mi miriši kao dobro mjesto za bacit pogledat. Tu cu ja sljedeci put napraviti...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2311 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 27/04/2010 : 23:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
Ja sam baš u Veneciji prije nekih 10-ak godina kupovao stripove,stripoteke nisam tražio(jedva sam se snašao u onom labirintu kanala i ulicica),ali sam normalno na kiosku kupio stripove,Kupio sam hrpu stripova,držali su aktualne i one od prošlog mjeseca,cak su na kioske išli i HC stripovi,a kako cujem sada je to slabije,valjda kriza,ma proci ce to, ionako sam bezveze kupovao stripove kada ne znam Talijaski,znam Engleski ali to mi je jedino pomoglo da razgovaram sa tipom na kiosku.

#!??
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/04/2010 : 23:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ocito Venecija baš i nije stripovska meka!


Al' Mestre jeste. ;) Pronašao sam nedavno Supergulp tamo, u centru grada, i dobar im je izbor Bonelija. za razliku od cuvenog tršcanskog Non solo libri, koji ima jedan ormar Bonelija i po 50 ormara mangi i USA izdanja.

A u samoj Veneciji su najbolje snabdeveni oni kiosci na Piazzale Roma.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4453 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/04/2010 : 11:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Ja sam na želj. kolodvoru u Mestreu u 12 mjesecu kupio dva zagora, i još u samoj veneciji nešto teksova. kiosk na želj. kolodvoru u mestreu je bio pun romana, a u veneciji skoro na svakom kiosku teksovi, a na nekima i zagor.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000