forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 RADNICKI KRAGUJEVAC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 02/06/2010 : 11:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Boba Kovac napustio Kragujevac

Trofejni strucnjak Slobodan Boba Kovac više nije trener odbojkaša kragujevackog Radnickog.

Ovakvim ishodom potvrdeno je da nešto ne štima u šumadijskom odbojkaškom gigantu.

„Ne svida mi se trenutna situacija u klubu i jednostavno sam podneo ostavku. Ne želim više da radim u Radnickom. Bilo je lepo dok je trajalo, rezultati su merilo onoga što smo uradili“, rekao je Kovac, a piše „Sport“.

Klub definitivno nije uspeo van terena da isprati ono što su igraci cinili na terenu. Dugovanja su problem koji se provlacio citave sezone.

„Ekipa je selektirana i za sledecu sezonu, tako da moj naslednik nece imati previše posla. Ja sam moj deo posla u Radnickom završio, a gde cu dalje još ne znam. Ostavku nisam dao zbog neke druge ponude. Otišao sam jer ne želim više da budem u klubu“, kaže Kovac.

Radnicki je u prethodne dve godine sa Kovacem na mestu trenera osvojio dve titule prvaka Srbije.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 04/06/2010 : 11:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=N-vLr2L-NM8

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 05/06/2010 : 13:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
U polufinalu na Hemofarm!


Radnicki..........................................................................................Borac
99___________________________PTS_________________________________97
55%._________________________FG2________________________________59%
27%._________________________FG3________________________________39%
82%._________________________FT_________________________________77%
36___________________________REBS________________________________39
19___________________________ASS_________________________________11
6____________________________ST___________________________________4
9____________________________TO__________________________________15



There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 08/06/2010 : 19:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Sta reci sem: kuku!


Hemofarm.....................................................................................Radnicki
114__________________________PTS_________________________________77
77%._________________________FG2________________________________60%
52%._________________________FG3________________________________30%
88%._________________________FT_________________________________73%
32___________________________REBS________________________________19
26___________________________ASS_________________________________18
13___________________________ST___________________________________6
12___________________________TO__________________________________18




There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/06/2010 : 21:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Hemofarm u finalu



Košarkaši Hemofarma pobedili su Radnicki u Kragujevcu 91:75 (18:16, 26:21, 21:21, 26:17) i plasirali se u finale plejofa gde ce igrati protiv Partizana.

Mec u Kragujevcu je bio izjednacen tokom tri perioda, Hemofarm je konstantno bio u prednosti ali nije uspevao da prelomi mec.

U poslednjem periodu razigrao se Hil (15p) te uz standardne Marjanovica (18p, 10sk), Jagodnika i Krstovica (po 13p) rešio ovu seriju. Najbolji kod domacina bio je Pantic sa 17 poena i pet skokova.


Ukopno šest igraca Hemofarma imalo je dvocifreni broj poena. Pored spomenutih Marjanovica, Hila, Borisova i Jagodnika, Markovic je ubacio 12 poena i imao sedam skokova, dok je sjajno odigrao Macvan sa deset poena, osam skokova i šest asistencija.

Krilo Vršcana je iznudilo pet faulova, a nije napravio ni jedan. Blizu dabl-dabla bio je Borisov sa osam poena i devet skokova.

U Radnickom Pantica su najbolje pratili Vukašin Aleksic sa 15, te Milosavljevic sa 13 poena.

Vršcani su dominirali u skokovima u hali "Jezero" uhvativši 20 lopti više od rivala (43/23).

Prva utakmica finalne serije igra se u ponedeljak, 14. juna, a na svaka dva dana sledeca. Titulu ce osvojiti tim koji prvi zabeleži tri pobede.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/06/2010 : 21:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Žao mi je Lajonsa, ali šta da se radi, ipak je Hemofarm bolji tim, buduci prvak Srbije!!! Da je kojim slucajem ovaj tim ostao u Vršcu, koji bi to gradski derbi bio, ovako nisu imali šanse, u svakom slucaju lep uspeh za eks Lajonse!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 09/06/2010 : 21:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Žao mi je Lajonsa, ali šta da se radi, ipak je Hemofarm bolji tim, buduci prvak Srbije!!! Da je kojim slucajem ovaj tim ostao u Vršcu, koji bi to gradski derbi bio, ovako nisu imali šanse, u svakom slucaju lep uspeh za eks Lajonse!

To ce biti onog dana kad ne bude Partizana!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/06/2010 : 21:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by srdjandj

Žao mi je Lajonsa, ali šta da se radi, ipak je Hemofarm bolji tim, buduci prvak Srbije!!! Da je kojim slucajem ovaj tim ostao u Vršcu, koji bi to gradski derbi bio, ovako nisu imali šanse, u svakom slucaju lep uspeh za eks Lajonse!

To ce biti onog dana kad ne bude Partizana!


A ti si kao strucnjak, pa znaš, videceš kako ce vas Hemofarm srediti, samo da sve bude regularno i da titula vec jednom ode van Beograda, u tome je stvar, ali ti to ne možeš da shvatiš?
Ponos, dika i uzor vam je nevaspitani trener, psovac...Na celu sa danilovicem.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 09/06/2010 : 21:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by srdjandj

Žao mi je Lajonsa, ali šta da se radi, ipak je Hemofarm bolji tim, buduci prvak Srbije!!! Da je kojim slucajem ovaj tim ostao u Vršcu, koji bi to gradski derbi bio, ovako nisu imali šanse, u svakom slucaju lep uspeh za eks Lajonse!

To ce biti onog dana kad ne bude Partizana!


A ti si kao strucnjak, pa znaš, videceš kako ce vas Hemofarm srediti, samo da sve bude regularno i da titula vec jednom ode van Beograda, u tome je stvar, ali ti to ne možeš da shvatiš?
Ponos, dika i uzor vam je nevaspitani trener, psovac...Na celu sa danilovicem.


Nemoj da si smesan,svako ko malo poznaje kosarku nece reci da je Hemofarm bolji od Partizana i jos manje da ima bolje igrace.
Pricas o ekipi koja je igrala F4 evro lige i o diki i uzoru koja je tu ekipu odvela na isti.A tek o Danilovicu,pa covek je u 5 najboljih srpskih kosarkasa svih vremena.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/06/2010 : 22:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Nemoj da si smesan,svako ko malo poznaje kosarku nece reci da je Hemofarm bolji od Partizana i jos manje da ima bolje igrace.
Pricas o ekipi koja je igrala F4 evro lige i o diki i uzoru koja je tu ekipu odvela na isti.A tek o Danilovicu,pa covek je u 5 najboljih srpskih kosarkasa svih vremena.
[/quote]

Ja sam smešan, ti to znaš, ti imaš za pravo da to izjaviš, otkud znaš? Da li sam ja tebi rekao da si smešan, moram prvo da te upoznmn, onda cu dati ocenu!

Ne pricam o danilovicu kao košarkašu, nego kao coveku, nevaspitan je isto koliko i vujosevic. Tip kome je zabranjeno da ude u vršacku halu zato što je tukao sudije, ne zaslužuje nikakve lepe epitete od mene. Mene bi bilo sramota, ali sad stvarno, sramota je da trener bude toliko vulgaran koliko vaš idol, pa sudija ga iskljuci i on mu psuje sve po spisku još minut i vec koliko dok ga nisu izbacili, sramota bre, okiboki...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 09/06/2010 : 22:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by okiboki

Nemoj da si smesan,svako ko malo poznaje kosarku nece reci da je Hemofarm bolji od Partizana i jos manje da ima bolje igrace.
Pricas o ekipi koja je igrala F4 evro lige i o diki i uzoru koja je tu ekipu odvela na isti.A tek o Danilovicu,pa covek je u 5 najboljih srpskih kosarkasa svih vremena.



Ja sam smešan, ti to znaš, ti imaš za pravo da to izjaviš, otkud znaš? Da li sam ja tebi rekao da si smešan, moram prvo da te upoznmn, onda cu dati ocenu!

Ne pricam o danilovicu kao košarkašu, nego kao coveku, nevaspitan je isto koliko i vujosevic. Tip kome je zabranjeno da ude u vršacku halu zato što je tukao sudije, ne zaslužuje nikakve lepe epitete od mene. Mene bi bilo sramota, ali sad stvarno, sramota je da trener bude toliko vulgaran koliko vaš idol, pa sudija ga iskljuci i on mu psuje sve po spisku još minut i vec koliko dok ga nisu izbacili, sramota bre, okiboki...

[/quote]Pa cekaj ajde i ovde cu postaviti isto pitanje.Jel Trifunovic iskljucen zbog lepog ponasanja?Koliko je on minuta psovao sudije posle iskljucenja.
Nisi smesan ti kao covek nego tvoje izjave tipa Hemofarm ima bolje igrace od Partizana ili Hemofarm je bolja ekipa od Partizana.Ili sudije nas kradu pa zato ne dobijemo Partizan.Pa svako ko se razume malo vidi da ta Zvezda ne moze dobiti Partizan sa 6-7 igraca.Ja razumem da bi ti voleo da Hemofarm dobije i moguce je da ce dobiti ali je to isto kao kad bih ja rekao da je Partizan bolji od Barselone.Iako smo ih dobili nije,jednostavno smo ih dobili ali nismo bolji jer su oni prvaci Evrope a mi tek cetvrti u Evropi.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/06/2010 : 22:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Nije stvar u iskljucenju Trifunovica, ne znam, verovatno to i zaslužuje, ali vujoševic godinama vrši pritisak na sudije i ponaša se nekulturno i psovacki, a tebi to imponuje, daj, ne želim da o njemu pricam, povraca mi se kad ga vidim...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 09/06/2010 : 22:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
Isto to mozemo i mi da kazemo za neke funkcionere i igrace zvezde...
Ajde, nek ostane na tome... da ne idemo sa ovim u beskraj...

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 09/06/2010 : 22:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Žao mi je Lajonsa, ali šta da se radi, ipak je Hemofarm bolji tim, buduci prvak Srbije!!! Da je kojim slucajem ovaj tim ostao u Vršcu, koji bi to gradski derbi bio, ovako nisu imali šanse, u svakom slucaju lep uspeh za eks Lajonse!


Zbog cega provociras?
Kakve veze ima Radnicki KG sa Lajonsima iz Vrsca.
Razumem da dolazis na grobarske topice i stalno provociras ali da ovde neke komplekse ispoljavas je stvarno glupo.Treba li ja da idem na topice Zvezde da provociram?
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 09/06/2010 : 23:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Radnicki sa svega 8 igraca u rotaciji veceras jer je cak petoro povredjeno nije imao nikakve sanse.Dok smo bili kompletni u NLB i regularnom delu prvenstva poigravali smo se sa Hemofarmom sto govori i skor od 3:1 u pobedama.Posle toga u Plej Ofu bez Vuksanovica,Kljajevica,Kotisevskog,Sepe i Stefanovica Radnicki je pruzio maksimum ali vise nije mogao objektivno.Objektivno je Hemofarm kvalitetnija ekipa ali je nenaviknut da igra na vrucim terenima jer ga u Vrscu prati do 150 navijaca maksimalno,plus najuza familija.Smrznu se cim izadju iz Vrsca a u KG pred 5000 navijaca ne lice na ekipu.Muta je bolji trener od Lukajica ali kao sto rekoh sa limitiranim brojem igraca vise se nije moglo.Mislim i da smo bili kompletni da ne bismo izborili vise od majstorice.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/06/2010 : 23:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by srdjandj

Žao mi je Lajonsa, ali šta da se radi, ipak je Hemofarm bolji tim, buduci prvak Srbije!!! Da je kojim slucajem ovaj tim ostao u Vršcu, koji bi to gradski derbi bio, ovako nisu imali šanse, u svakom slucaju lep uspeh za eks Lajonse!


Zbog cega provociras?
Kakve veze ima Radnicki KG sa Lajonsima iz Vrsca.
Razumem da dolazis na grobarske topice i stalno provociras ali da ovde neke komplekse ispoljavas je stvarno glupo.Treba li ja da idem na topice Zvezde da provociram?


Koga provociram, pa to je klub iz Vršca koji igra sad u Kragujevcu, napisao sam eks Lajonsi, znaci bivši klub iz Vršca, ništa tu nema sa provociranjem, možda si ti tu nešto pogrešno shvatio?

Nemoj o kompleksima, molim te...

Piši ti brale na kojem god hoceš topiku, šta ja ima sa tim?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/06/2010 : 23:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Radnicki sa svega 8 igraca u rotaciji veceras jer je cak petoro povredjeno nije imao nikakve sanse.Dok smo bili kompletni u NLB i regularnom delu prvenstva poigravali smo se sa Hemofarmom sto govori i skor od 3:1 u pobedama.Posle toga u Plej Ofu bez Vuksanovica,Kljajevica,Kotisevskog,Sepe i Stefanovica Radnicki je pruzio maksimum ali vise nije mogao objektivno.Objektivno je Hemofarm kvalitetnija ekipa ali je nenaviknut da igra na vrucim terenima jer ga u Vrscu prati do 150 navijaca maksimalno,plus najuza familija.Smrznu se cim izadju iz Vrsca a u KG pred 5000 navijaca ne lice na ekipu.Muta je bolji trener od Lukajica ali kao sto rekoh sa limitiranim brojem igraca vise se nije moglo.Mislim i da smo bili kompletni da ne bismo izborili vise od majstorice.


Totalno si nerealan i pristrasan i ja mogu sad da kažem da provociraš ti, Lukajic je za Mutu doktor što se tice košarke.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11409 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 09/06/2010 : 23:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Bravo za sve sto je Radnicki postigao ove sezone. Poceli su od nule, a odigrali odlicnu sezonu na Jadranu i izborili da i sledece igraju (tako i treba...uvek Radnkicki, nikad FMP). Pravo osvezenje za srpsku kosarku s obzirom da se kosarkaski centri poput Nisa, Kraljeva ili Leskovca skoro gase. Publika je za desetku i zadali su domaci zadatak kako se navija za klub i svoj grad. Steta sto su Rusi otisli pre vremena (procitah u Zurnalu da im je istekao ugovor i da se uprava uopste nije nadala da ce klub ovako daleko dogurati), sto su pojedine igrace omele povrede, ali sve u svemu ovo je ogroman uspeh i jos jednom, svaka cast.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 09/06/2010 : 23:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by srdjandj

Žao mi je Lajonsa, ali šta da se radi, ipak je Hemofarm bolji tim, buduci prvak Srbije!!! Da je kojim slucajem ovaj tim ostao u Vršcu, koji bi to gradski derbi bio, ovako nisu imali šanse, u svakom slucaju lep uspeh za eks Lajonse!


Zbog cega provociras?
Kakve veze ima Radnicki KG sa Lajonsima iz Vrsca.
Razumem da dolazis na grobarske topice i stalno provociras ali da ovde neke komplekse ispoljavas je stvarno glupo.Treba li ja da idem na topice Zvezde da provociram?


Koga provociram, pa to je klub iz Vršca koji igra sad u Kragujevcu, napisao sam eks Lajonsi, znaci bivši klub iz Vršca, ništa tu nema sa provociranjem, možda si ti tu nešto pogrešno shvatio?

Nemoj o kompleksima, molim te...

Piši ti brale na kojem god hoceš topiku, šta ja ima sa tim?



Nisi uspeo nijednom kao covek da dodjes na ovaj topic od kad je otvoren i cestitas na rezultatima koji su bili sjajni nego i kad dodjes vecito nesto o Lajonsima koji ne postoje i slicno.Ja nisam ostavljao ni pobede ni poraze ovde vec Morison kao sto vidis ali sam primetio da dodjes iskljucivo da se poradujes kad Radnicki izgubi u bilo kom sportu.Ne znam zasto ali neka ti ako nas bas mrzis toliko mada nisi bas imao prostora puno za radovanje jer je celo SD Radnicki imalo fenomenalnu sezonu.Sto se Lajonsa tice da im je bilo lepo ne bi ni dolazili da mole da budu primljeni u Kragujevcu.Radnicki je imao prvoligasa i bez Lajonsa,bio na pragu NLB lige(sezonu ranije mu bukvalno jedan poraz od Borca onemogucio borbu za NLB).Muta je rodjeni Kragujevcanin i nije to bila slucajno da je izvrsena fuzija bas sa Radnickim.Ovaj klub finansira grad Kragujevac,nosi njegovo ime i nosice i buduce.Nije klub nasatao dolaskom nekakvih Lajonsa vec je samo pojacan njegovim igracima koji su pobegli iz Vrsca glavom bez obzira iz grada sa 150 navijaca.
Inace ja sam prestao da idem na Zvezdine topike zbog gluposti i provokacija pojedinih forumasa,kao i na Partizanov.Jednostavno mi je pun Qurac tih prizemnih rasprava i onda ti dodjes kao da ti nije dosta sto si zasrao sve sportske topice koji postoje glupostima i na ovaj da provociras.Ajde se lepo tornjaj odavde i nastavi tamo gde vec to cinis.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 09/06/2010 : 23:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

Bravo za sve sto je Radnicki postigao ove sezone. Poceli su od nule, a odigrali odlicnu sezonu na Jadranu i izborili da i sledece igraju (tako i treba...uvek Radnkicki, nikad FMP). Pravo osvezenje za srpsku kosarku s obzirom da se kosarkaski centri poput Nisa, Kraljeva ili Leskovca skoro gase. Publika je za desetku i zadali su domaci zadatak kako se navija za klub i svoj grad. Steta sto su Rusi otisli pre vremena (procitah u Zurnalu da im je istekao ugovor i da se uprava uopste nije nadala da ce klub ovako daleko dogurati), sto su pojedine igrace omele povrede, ali sve u svemu ovo je ogroman uspeh i jos jednom, svaka cast.


Hvala druze.
Dace bog uskoro i u kosarci i u fudbalu da gledamo ligu sa Nisom,Kragujevcem,Krusevcem,Cackom,Kraljevom,Uzicem,Valjevom,Sabcem sa punim dvoranama i stadionima a ne lige fabrickih klubova,gde sedi samo najuza familija i ljudi pod pretnjom otkaza.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/06/2010 : 23:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by srdjandj

Žao mi je Lajonsa, ali šta da se radi, ipak je Hemofarm bolji tim, buduci prvak Srbije!!! Da je kojim slucajem ovaj tim ostao u Vršcu, koji bi to gradski derbi bio, ovako nisu imali šanse, u svakom slucaju lep uspeh za eks Lajonse!


Zbog cega provociras?
Kakve veze ima Radnicki KG sa Lajonsima iz Vrsca.
Razumem da dolazis na grobarske topice i stalno provociras ali da ovde neke komplekse ispoljavas je stvarno glupo.Treba li ja da idem na topice Zvezde da provociram?


Koga provociram, pa to je klub iz Vršca koji igra sad u Kragujevcu, napisao sam eks Lajonsi, znaci bivši klub iz Vršca, ništa tu nema sa provociranjem, možda si ti tu nešto pogrešno shvatio?

Nemoj o kompleksima, molim te...

Piši ti brale na kojem god hoceš topiku, šta ja ima sa tim?



Nisi uspeo nijednom kao covek da dodjes na ovaj topic od kad je otvoren i cestitas na rezultatima koji su bili sjajni nego i kad dodjes vecito nesto o Lajonsima koji ne postoje i slicno.Ja nisam ostavljao ni pobede ni poraze ovde vec Morison kao sto vidis ali sam primetio da dodjes iskljucivo da se poradujes kad Radnicki izgubi u bilo kom sportu.Ne znam zasto ali neka ti ako nas bas mrzis toliko mada nisi bas imao prostora puno za radovanje jer je celo SD Radnicki imalo fenomenalnu sezonu.Sto se Lajonsa tice da im je bilo lepo ne bi ni dolazili da mole da budu primljeni u Kragujevcu.Radnicki je imao prvoligasa i bez Lajonsa,bio na pragu NLB lige(sezonu ranije mu bukvalno jedan poraz od Borca onemogucio borbu za NLB).Muta je rodjeni Kragujevcanin i nije to bila slucajno da je izvrsena fuzija bas sa Radnickim.Ovaj klub finansira grad Kragujevac,nosi njegovo ime i nosice i buduce.Nije klub nasatao dolaskom nekakvih Lajonsa vec je samo pojacan njegovim igracima koji su pobegli iz Vrsca glavom bez obzira iz grada sa 150 navijaca.
Inace ja sam prestao da idem na Zvezdine topike zbog gluposti i provokacija pojedinih forumasa,kao i na Partizanov.Jednostavno mi je pun Qurac tih prizemnih rasprava i onda ti dodjes kao da ti nije dosta sto si zasrao sve sportske topice koji postoje glupostima i na ovaj da provociras.Ajde se lepo tornjaj odavde i nastavi tamo gde vec to cinis.


ma tornjaj se ti i ne pricaj gluposti, bolje odrzi obecanje i pojedi onaj strip kako si i obecao na topicu o tenisu...ili si zaboravio

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25151 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/06/2010 : 00:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Dragane, postajes penetrantno dosadno naporan. Najozbiljnije.

Pa meni da 90% ljudi na sportskim topicima toliko puta prigovori, ja bih se malo zapitao.

Skaces od jednog do drugog topica, ljudi te svud teraju, ti teras po starom, a povrh svega su ti moderatori krivi.

Ne znam, stvarno ne znam sta da ti kazem...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/06/2010 : 00:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ajde reci pošteno, gde sam ja vredao Radnicki, gde sam rekao da mrzim Kragujevac, napisao sam da mi je žao što su Lajonsi izgubili, ali da je ipak Hemofarm bolji tim, posle toga me je dubac napao, ništa drugo ja nisam pisao, nigde nisam nikog vredao, ja sam stvarno navijao za Lajonse dok su bili u Vršcu, kasnije sam nastavio da simpatišem i Radnicki, toliko o tome.
Pogledaj sve moje postove na ovom topicu, samo kad je bila u pitanju Zvezda u košarci i odbojci sam nešto pisao, nikakve provokacije i onda se dubac napravio frajer i mene prozvao veceras i sad ja opet kriv?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 10/06/2010 : 01:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ajde reci pošteno, gde sam ja vredao Radnicki, gde sam rekao da mrzim Kragujevac, napisao sam da mi je žao što su Lajonsi izgubili, ali da je ipak Hemofarm bolji tim, posle toga me je dubac napao, ništa drugo ja nisam pisao, nigde nisam nikog vredao, ja sam stvarno navijao za Lajonse dok su bili u Vršcu, kasnije sam nastavio da simpatišem i Radnicki, toliko o tome.
Pogledaj sve moje postove na ovom topicu, samo kad je bila u pitanju Zvezda u košarci i odbojci sam nešto pisao, nikakve provokacije i onda se dubac napravio frajer i mene prozvao veceras i sad ja opet kriv?



A gde su to Lajonsi igrali veceras pa ti je zao sto su izgubili.Taj klub vise ne postoji.
Kao sto rekoh dosao si da provociras bez ikakvog razloga i to konstantno radis.To je upravo provokacija.Otprilike nas 5000 majmuna u Kragujevcu veceras navija za nekakve Lajonse a ne svoj klub.
Ti si bukvalno zatrovao odnose na forumu izmedju Partizanovaca i Zvezdasa.Odavno sam ja ovde.Tako si dolazio i na Grobarske topice i provocirao Prozirnu Senku pre par godina i uopste si krivac sto se kasnije sve pretvorilo u gola prepucavanja.
Ne znam otkud tolika zla krv u jednom matorom coveku,porodicnom i sa decom.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/06/2010 : 11:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by srdjandj

Ajde reci pošteno, gde sam ja vredao Radnicki, gde sam rekao da mrzim Kragujevac, napisao sam da mi je žao što su Lajonsi izgubili, ali da je ipak Hemofarm bolji tim, posle toga me je dubac napao, ništa drugo ja nisam pisao, nigde nisam nikog vredao, ja sam stvarno navijao za Lajonse dok su bili u Vršcu, kasnije sam nastavio da simpatišem i Radnicki, toliko o tome.
Pogledaj sve moje postove na ovom topicu, samo kad je bila u pitanju Zvezda u košarci i odbojci sam nešto pisao, nikakve provokacije i onda se dubac napravio frajer i mene prozvao veceras i sad ja opet kriv?



A gde su to Lajonsi igrali veceras pa ti je zao sto su izgubili.Taj klub vise ne postoji.
Kao sto rekoh dosao si da provociras bez ikakvog razloga i to konstantno radis.To je upravo provokacija.Otprilike nas 5000 majmuna u Kragujevcu veceras navija za nekakve Lajonse a ne svoj klub.
Ti si bukvalno zatrovao odnose na forumu izmedju Partizanovaca i Zvezdasa.Odavno sam ja ovde.Tako si dolazio i na Grobarske topice i provocirao Prozirnu Senku pre par godina i uopste si krivac sto se kasnije sve pretvorilo u gola prepucavanja.
Ne znam otkud tolika zla krv u jednom matorom coveku,porodicnom i sa decom.



Dubac, šta je sa tobom, šta ti je bre covece, koja provokacija, koga sam provocirao, ti si izgleda u nekoj vecitoj paranoji, daj bre ne pricaj gluposti, ja sam zatrovao topike o partizanu i Zvezdi, ti stvarno onda ne znaš da rezonuješ, malo se presaberi, tebe ni u jednom postu nisam pomenuo, niti sam ikad i pomislio na tebe, a ti si mene prvi vredao ovde na ovom topiku i onda hanter još ima hrabrosti da mene opominje, a ti se praviš nevinašce.

Eto, to su ti dvostruki aršini od strane moderatora na koje ja ukazujem konstantno, neko može da nekog vreda, preti i šta ti ja znam šta vec, pa posle opominju drugog koji mora da se brani.

Nema kod mene zle krvi i ne pominji mi porodicu i decu, budi malo pristojniji! I nisam baš toliko mator, koliko ti misliš...


Procitaj ponovo postove upucene meni, pa razmisli dobro, zašto iznosiš kojekakve neistine u vezi mene, zašto me vredaš?

Ni u jednom postu se nisam tebi obratio, ne znam zašto takav tvoj nastup?

Ako te je uvredilo to što sam pomenuo Lajonse, ja se izvinjavam, ali to nije razlog da me ovako napadaš?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 10/06/2010 14:57:49
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000