forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 RADNICKI KRAGUJEVAC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 13/10/2009 : 08:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak

zadar dolazi sutra. karte su rasprodate danas.



Kako bre rasprodate?!
Ljudi u Radnickom moraju da shvate da radnicki ima navijace i u drugim gradovima Sumadije, a ne samo u Kragujevcu! AAAAAALLLLLLLOOOOOOOOO!!!!!!!!!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 13/10/2009 : 09:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Ja uzeh na vreme!

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 13/10/2009 : 10:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

Ja uzeh na vreme!



Puna hala, navijanje...Zadar tu nema sta da trazi...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 13/10/2009 : 11:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by red cloud

quote:
Originally posted by Bljak

zadar dolazi sutra. karte su rasprodate danas.



Kako bre rasprodate?!
Ljudi u Radnickom moraju da shvate da radnicki ima navijace i u drugim gradovima Sumadije, a ne samo u Kragujevcu! AAAAAALLLLLLLOOOOOOOOO!!!!!!!!!


Ako si mislio da uzmes kartu,dodji slobodno jer to da su karte planule je objavio B92.
Mislim da karata ima jos ali ako dodjes neposredno pred utakmicu onda od toga nema nista.
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 13/10/2009 : 11:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Ma nije frka da dodjem samo da ima karata. Pola sata voznje...Dokle rade blagajne, ili ako ima na nekim drugim mestima gde se moze naci karta?

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 13/10/2009 : 11:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
biletarnica radi od 10h. ja sam u guzvi, kupio bih ti ja kartu, pokusacu da najdem nekog ko moze da ti kupi, ako uopste ima karata. ostavi mi broj telefona na pm.

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 13/10/2009 : 11:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak

biletarnica radi od 10h. ja sam u guzvi, kupio bih ti ja kartu, pokusacu da najdem nekog ko moze da ti kupi, ako uopste ima karata. ostavi mi broj telefona na pm.



Hvala prijatelju! Za pet minuta krecem za KG sluzbenim autom, taman cu da skoknem do hale da kupim kartu ako ima! Hvala ti puno, svejedno!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 13/10/2009 : 13:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Bio, uzo kartu, vratio se! Totalna dezinformacija o rasprodatim kartama! Cena prihvatljiva!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/10/2009 : 19:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Radnicki - Zadar 72:69, cestitke za lavove!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 13/10/2009 : 19:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Radnicki Kragujevac - Zadar - 72:69
Druga pobeda Radnickog u NLB.
Ostalo kad popijem kaficu i odmorim se malo !
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/10/2009 : 20:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Svaka cast! Nisam ocekivao.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 13/10/2009 : 20:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
CESTITKE KOSARKASIMA!!!
Svi uslovi su bili tu: puna (skoro krcata, ceo zapad i 2/3 istoka) hala i dobar tim. Bonus: odlican trener.

U veoma neizvesnoj utakmici punoj preokreta, Radnicki je u grotlu dvorane "Jezero" savladao vrlo dobri Zadar, i ucvrstio se na prvom mestu NLB lige. Zadrani su poceli odlicno, zavrsivsi prvu cetvrtinu i poluvreme vodjstvom (+9 u jednom trenutku). Radnicki je tokom cele trece cetvrtine topio prednost rivala, pre svega zahvaljujuci odlicnoj odbrani...

Nastavak prepustam Dubcu!
Neka se nadovezu i Bljak ili Ultras ako zele.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/10/2009 : 20:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
wow, svaka cast majstori.
Bas lepo iznenadjenje

Ako bude nekih snimaka na youtubu, nekog izvestaja sa meca, postujte ovde, bas bih voleo da vidim kakva je atmosfera bila

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 13/10/2009 20:21:57
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 13/10/2009 : 20:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Navijanje je bilo odlicno, posebno u drugom poluvremenu. Moram dodati da sam ponosan na svoje sugradjane, jer nije bilo onih odvratnih sovinistickih skandiranja protivniku...

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 13/10/2009 : 20:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Radnicki.....................................Zadar

72______________PTS_____________69
51.4%___________FG2__________48.1%
42.1%___________FG3__________35.7%
80.0%___________FT___________72.2%
25______________REBS____________33
17______________ASS_____________18
8_______________ST_______________5
11______________TO______________13
22_____________FOULS____________18

There ain't no grave gonna hold my body down.

Edited by - morrison on 13/10/2009 21:00:41
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 13/10/2009 : 21:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Radnicki je dobio ratnickom igrom celog tima.
Veliki nam je hendikep sto Misanovic jos uvek nije spreman a realno je prvi centar ekipe i najvislji igrac.Ne znam kakva je priroda njegove povrede ali ocigledno nije spreman i usao je samo jedan jedini napad u poslednoj cetvrtini kada je Brkic imao cetiri penala a Vuksanovic se povredio jer je nezgodno pao.
Ni Vuksanovic nije spreman jer je doveden par dana pred sezonu,nije prosao pripreme pa se i danas povredio iskrenuvsi zlob ali na srecu ne tesko jer je ipak na kraju ponovo usao u igru.U tih par minuta koje je odigrao ipak je pokazao da je rec o velikom igracu i uskoro ce biti pravo pojacanje.
Cinjenicom da prva dva centra nisu u mogucnosti da pruze maksimum sansu je dobio Mijatovic i danas odigrao utakmicu za deset.Nemam sada statistiku ali centar koji ubaci dve trojke od toga jednu minut pre kraja koja je mozda i resila mec je igrac na koga se mora racunati.
Brkic je i veceras pokazao zasto je bio MVP prvog kola.Mekana ruka,odlican sut,pametan igrac.Samo malo da popravi odbranu.
Pantic je igrac od koga vise ocekujem.Iskusan je ali se vidi da nije bio u prvom planu prethodnih sezona u Nemackoj i Grckoj.
Dva igraca koja su ipak danas nosila Radnicki su Rus Kotisevski i Milosavljevic.Kotisevski je prvoklsan igrac i nije ni cudo sto je bio mladi reprezentativac Rusije.Cudno je sto nije igrac nekog jaceg Ruskog kluba jer momak pogadja teske suteve,ima fantastican ulaz,igra odbranu.Njegov zemljak Urazmanov koji je bio jedan od kljucnih protiv Hemofarma,danas nesto slabiji ali u drugom poluvremenu kada je trebalo na visini zadatka.
Milosavljevic nas mladi reprezentativac je suter koji ce uveren sam pod Mutinom palicom jednog dana biti potencijal za A reprezentaciju.Odlican igrac.Veceras ubo cetiri trojke cini mi se.
Aleksicu se vidi da je prosao sezonu sa Duletom Vujosevicem u Partizanu.Odbrana za deset,nekoliko presecenih lopti,nekoliko asistencija ali na zalost vidi se i da je malo igrao jer se retko odvazi na sut i uglavnom promasi.
Cakarevic danas nije pokazao zasto Muta racuna na njega.Nekoliko pocetnickih gresaka i cini mi se da ga je pojela atmosfera i puna dvorana.
Sepa danas nije dobio sansu sem jedno minut u drugom poluvremenu.Obzirom da je na pripremama igrao po 20 ili 30 minuta mislio sam da ce ga Muta vise forsirati ali izgleda da Hemofarm i Zadar nisu ekipe protiv kojih se guraju sedamnaestogodisnjaci.
Kapiten Veljovic,rodjeni Kragujevcanin danas sluzio da bodri ekipu sa klupe.
Muta energican onakav kakvog ga svi znamo.Kada je usao u dvoranu dobio ovacije kakve samo dobija Vujosevic od Partizanovih navijaca.
Sama utakmica je bila dramaticna.Posle nekoliko preokreta Radnicki je manje od pet minuta pre kraja imao deset poena prednosti ali Stipcevic sa dve trojke preko ruke i jednim dobrim ulazom vraca za minut Zadar na -2.U tim trenutcima na klupi su zbog cetiri penala bili i Brkic i Kotisevski i verovatno cetvrti centar Radnickog Mijatovic pogadja trojku od table u zadnjoj sekundi napada,iz ocaja.Ko se seca Jagodnikove trojke iz meca Srbije i Sovenije u polufinalu EP znace koliko je ludu tricu ubo Mijatovic.
Posle toga oba tima su pogadjala ali sve do poslednjeg napada Zadra Radnicki je drzao tri poena prednosti.U poslednjem napadu Zadar je vise puta sutirao trojku ali je promasio i Radnicki je slavio.
Zasluzena pobeda koja je mogla da bude obezbedjena i ranije a ne da navijaci strepe do zadnje sekunde.
Navijanje odlicno.Dvorana puna 80-90%.
Da nije padala kisa ceo dan a posebno pred utakmicu mislim da bi bila puna.Lose vreme je vratilo neke navijace.Cini mi se i da je lose odradjena reklama jer su mnogi danas saznali da se igra sa Zadrom vec u utorak.Mnogi su mislili da je utakmica za vikend.Ebiga ne vise svi po forumima i sajtovima ko mi.
Odlican pocetak Radnickog i potvrda moje teze o kvalitetu ove ekipe.Sigurno imamo tim za sredinu tabele.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 13/10/2009 : 22:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

Navijanje je bilo odlicno, posebno u drugom poluvremenu. Moram dodati da sam ponosan na svoje sugradjane, jer nije bilo onih odvratnih sovinistickih skandiranja protivniku...



Do jaja ! Meraklijski, kao i uvek
To mi se dopada, tako je bilo i devedesetih kada sam i ja bio medju njima

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 13/10/2009 : 22:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by dubac
Cini mi se i da je lose odradjena reklama jer su mnogi danas saznali da se igra sa Zadrom vec u utorak.Mnogi su mislili da je utakmica za vikend.



Taj sam

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/10/2009 : 23:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Bravo za radnicki!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 14/10/2009 : 07:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Kompletan dozivljaj! Bravo radnicki, bravo Kragujevac, bravo navijaci! Milina jedna!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 15/10/2009 : 10:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Svaka cast za startne dve pobede...Vidi se da je Muta Nikolic napravio pravu, ratnicku ekipu. Videcemo kako ce se snaci u daljem toku takmicenja...Za sada super!!!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/10/2009 : 14:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message


NLB: Poraz Radnickog u Sarajevu

Perfektan start Radnickog iz Kragujevca, debitanta u regionalnoj košarkaškoj ligi, potrajao je do treceg kola.

Sarajevska Bosna u petak je na svom parketu bila previše motivisan i težak protivnik - 75:67 (20:19, 22:14, 20:20, 13:14).

Radnickom je ovo prvi neuspeh, posle iznenadujucih trijumfa nad Hemofarmom u Vršcu, odnosno Zadrom u Kragujevcu. Domacin je u prvom kolu izgubio od Zagreba, takode u Sarajevu, a zatim odložio duel sa Olimpijom zbog obaveza slovenackog prvaka u Evroligi.

Radnicki je dobro poceo i ovu utakmicu, poveo je sa 8:0 i 12:3, ali je Bosna preokrenula rezultat vec krajem prve cetvrtine, a u 17. minutu trajno preuzela vodstvo.

Tim Miroslava Nikolica pretio je citavim tokom poslednje cetvrtine, medutim, Bosna je u svakom trenutku imala odgovor, najcešce preko bekova Seada Šehovica (26 poena, šest skokova, pet ukradenih lopti) i Zlatka Jovanovica (16 poena, osam puta fauliran).

U sastavu Radnickog zbog povrede nije bilo krilnog centra Vuksanovica, a najefikasniji je sa 23 poena bio kršni Mladen Pantic. Marko Brkic postigao je 15, a Filip Šepa i Rus Aleksej Kotiševski po deset poena.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/10/2009 : 14:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Bosna........................................Radnicki

75______________PTS_______________67
52.8%___________FG2____________59.4%
25.0%___________FG3____________22.7%
70.4%___________FT_____________60.9%
37______________REBS______________30
11______________ASS_______________10
7_______________ST_________________5
13______________TO________________15
24______________FOULS_____________24

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/10/2009 : 14:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Malo slicica:










There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 18/10/2009 : 14:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message


Šetnjom do poraza

Subota, 17. oktobar 2009.godine

Jedinstvo Ub - Šumadija Radnicki 1923 2 : 1 ( 1 : 1 )

Ub, stadion “Tamnava”

Gledalaca: 200

Sudija: Srdan Minic (Raca)

Pomocnici: Milan Milojevic (Drugovac) i Marko Mitrovic (Smederevo)

1 : 0 Rankovic – 5.min.

1 : 1 Ljubomir Arsic – 36.min.

2 : 1 Adamovic – 58.min.

Žuti kartoni: Adamovic, Gavrilovic, Rakic, Andic (Jedinstvo) Slaviša Brkovic, Ljubomir Arsic, Aleksandar Varjacic (Šumadija Radnicki1923)

Jedinstvo: Ivan Jovanovic, Aleksandar Sitarica, Branko Leontijevic, Mihailo Andelic, Aleksandar Gavrilovic, Marko Milisavljevic, Marko Adamovic (od 85. Darko Vasiljevic), Luka Sindic, Marko Rankovic, Dejan Jovanovic (od 75. Darko Rakic), Bojan Babic (od 48. Žarko Andic)

Šumadija Radnicki1923 : Ri Kwang Il, Milan Lukic (od 73.min Marko Filipovic), Miloš Lepovic, Vitomir Jelic, Željko Miloševic, Myong Cha Hjon, Ljubomir Arsic, Slaviša Brkovic, Lazar Vidic (od 65. min. An Il Bom), Stefan Nedovic, Petrovic Stefan (od 60.min. Aleksandar Varjacic)

Danas je na Ubu odigrana utakmica 10. kola Srpske lige grupa Zapad izmedu domacina ekipa Jedinstva i gostiju iz Kragujevca, ekipe Šumadija Radnicki 1923.
Pred oko 200 gledalaca, uz prisistvo oko 50 Ðavola, bolje su se snašli domacini i zasluženo pobedili sa 2:1, poluvreme 1:1.

Utakmica sa dosta uzbudenja i sa dosta šansi, odmah po pocetku meca ekipa Radnickog krenula je u napad tražeci rano vodstvo ali posle par neiskorišcenih šansi posle kontranapada igrac Jedinstva Jankovic se našao sam ispred golmana Ri-a koga je lobovao sa nekih 25m i domacin je stekao rano vodstvo vec u 5. minutu. Odmah posle tog gola Brkovic se našao u sjajnoj šansi posle proigravanja Arsica ali je golman Jedinstva sjajno intervenisao i spasao stopostotnu šansu za Radnicki. Posle toga obe ekipe su usporile i nije bilo puno šansi sve do 36. minuta kada je posle izvedenog kornera Arsic sproveo loptu u gol Jedinstva i time izjednacio rezultat na 1:1. Do kraja prvog poluvremena Myong je šutirao sa nekih 20 metara ali je bio neprecizan i lopta je otišla preko gola.

Drugo poluvreme je pocelo slicno kao i prvo, Radnicki je napadao ali bez nekih ozbiljnih šansi dok je ekipa Jedinstva pokušavala preko kontranapada ponovo da stigne do vodstva što im je uspelo u 55. minutu kada je posle loše intervencije Lukica lopta došla do Marka Adamovica koji je sa nekih 20 metara šutirao u donji levi ugao gola Radnickog, a golman Ri-u je bio nemocan i ekipa Jedinstva je ponovo došla u vodstvo. Trener Radnickog je onda dao šansu Varjacicu i An-u koji su ušli umesto Petrovica i Vidica i odmah se video pomak na bolje u igri Radnickog pošto je Varjacic odlicno prodirao po desnoj strani, ali je i dalje ekipi Radnickog falio taj završni udarac koji bi loptu poslao u gol protivnika. U 73. minutu Filipovic je zamenio Lukica i od tog trenutka na terenu je postojala samo jedna ekipa, ekipa Radnickog. Do kraja utakmice igraci Radnickog su imali još 7-8 prilika ali golman Jedinstva je danas bio odlican i uspeo je da sacuva svoju mrežu do kraja utakmice.

Na kraju možemo zakljuciti da je ekipa Radnickog bila za nijansu bolja od mlade ekipe Jedinstva koja je igrala bez par standardnih prvotimaca, ali su oni imali više srece i odneli su pobedu u ovom mecu. Priliku da se iskupe za ovaj poraz imace igraci Radnickog vec sledece nedelje 25. oktobra kada na Cika Dacu dolazi ekipa Slobode iz Cacka.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000