forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 RADNICKI KRAGUJEVAC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/02/2010 : 13:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Svaka cast i da prodjete i u finale
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/02/2010 : 13:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Voleo bih finale Radnicki - Partizan, ne bi mi bilo krivo i da Radnicki uzme kup.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 20/02/2010 : 13:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Voleo bih finale Radnicki - Partizan, ne bi mi bilo krivo i da Radnicki uzme kup.


Celu noc se nerviram zbog cinjenice da bi bas to moglo biti finale.Mozes misliti moju situaciju kao coveka vaspitavanog da navija za Partizan i sa istovremeno navijackom propusnicom "Djavola" za sve utakmice.
Srce bi mi se steglo ko god da pobedi.
Mozda bih se obradovao za nijansu vise trofeju za Radnicki jer ga nema u kosarci.Ipak verovatno bi o tome sta bi prevagnulo u meni odlucio sam tok utakmice.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/02/2010 : 13:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Sigurno ti nije svejedno, meni je simpatican Radnicki, naravno da bih voleo da mi uzmemo trofej, ali sa druge strane, bih voleo i da Radnicki dobije. Jednostavno imam takav osecaj.
Prvo neka udju obe ekipe u finale, posle ce biti lakse za gledanje (mada, kako za koga ).

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/02/2010 : 21:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Navijamo za Kragujevac. Trenutno vode 47:30. Odlicno igraju, posebno Aleksic.
Imaju i dobru podrsku sa tribina.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 20/02/2010 : 21:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Policija je drzala 500 navijaca Radnickog,10 autobusa na autoputu i tek su im pre deset minuta dozvolili da udju u Nis i to tek posto su napravili blokadu autoputa Beograd-Nis i citavu havariju.Upravo sam se cuo sa vodjom navijaca Radnickog i to mi je ispricao.Tek sada polako ulaze u halu.Koja smo mi kriminalna drzava kada 500 ljudi sa kuplenim kartama ne mogu da udju da gledaju utakmicu jer je to nekome u Niskoj policiji cef.Zasto Grobarima nisu zabranili da organizovano udju u Nis.
Radnicki se odlicno drzi obzirom da igra bez najboljeg igraca Vuksanovica.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/02/2010 : 23:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Kako se izmuva ona lopta iz kosa posle drugog bacanja... a tek ona Coviceva trojka sa pola ternaod table ... Steta za Radnicki, imali su i 18 poena razlike, ali nisu uspeli da izdrze.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/02/2010 : 23:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ipak tim koji podedi Zvezdu u cetvrtfinalu, zaslužuje da se nade u finalu, žao mi je za Radnicki(Lajonse), ali isto tako mi je žao i što je Hemofarm pokraden, ali šta se može, takvo je stanje u našoj košarci...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 20/02/2010 23:30:18
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/02/2010 : 23:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
I neka se promeni naslov topica, neko ce stvarno pomisliti da je Radnicki u finalu...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 20/02/2010 : 23:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

...ali isto tako mi je žao i što je Hemofarm pokraden, ali šta se može, takvo je stanje u našoj košarci...



Kako da ne.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/02/2010 : 23:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
A Zvezda u kosarci je pa neki velikan trenutno, pa je logicno ko je pobedi, zasluzi i u finale da ode... Sta ce sve covek procitati na ovom forumu...

Steta za Radnicki.

I jedan komentar sa b92:

quote:
Jel znate zasto smo najveci?

Zato sto vise zvezdinih navijaca gleda Partizan (i uzalud se nada) nego svoj državni projekat

Edited by - Imrahil on 20/02/2010 23:52:07
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 20/02/2010 : 23:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Policija je drzala 500 navijaca Radnickog,10 autobusa na autoputu i tek su im pre deset minuta dozvolili da udju u Nis i to tek posto su napravili blokadu autoputa Beograd-Nis i citavu havariju.Upravo sam se cuo sa vodjom navijaca Radnickog i to mi je ispricao.Tek sada polako ulaze u halu.Koja smo mi kriminalna drzava kada 500 ljudi sa kuplenim kartama ne mogu da udju da gledaju utakmicu jer je to nekome u Niskoj policiji cef.Zasto Grobarima nisu zabranili da organizovano udju u Nis.
Radnicki se odlicno drzi obzirom da igra bez najboljeg igraca Vuksanovica.


Cuven je rivalitet izmedju navijackih grupa iz Kragujevca i Nisa. Verovatno ih zbog toga zezaju...

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 20/02/2010 23:42:56
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/02/2010 : 23:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

A Zvezda u kosarci je pa neki velikan trenutno, pa je logicno ko je pobedi, zasluzi i u finale da ode... Sta ce sve covek procitati na ovom forumu...

Steta za Radnicki.

I jedan komentar sa b92:

quote:
Jel znate zasto smo najveci?

Zato sto vise komšinicinih navijaca gleda Partizan (i uzalud se nada) nego svoj državni projekat



Trtice ti si ostrašcen navijacki i nemaš pravo da komentarišeš jer si pristrasan i zar ti još uvek nije jasno da je manhunter zabranio izraze kao što su komšinica i slicno...
Samo dve krade koje su bile ocigledne kad su izbacili Božica i posle preinacili odluku i da ne govorim o ovom faulu u napadu na kraju utakmice...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/02/2010 : 23:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
To nije moj komentar, ali ajde, promenicu ga.

Ako sam ja ostrascen, bez ljutnje, sta tek reci za tebe?

Ogradjujem se od utakmice, jer je nisam gledao, pa ko je pokraden to ne znam. E sad, moze Partizan npr. da pobedi Zvezdu sa 50 razlike, tebi ce opet nesto smetati. Znaci, nije u pitanu ova utakmica, ali jel moze nekad Partizan da pobedi, a da se na ovom forumu ne citaju komentari tipa: "žao i što je ***** pokraden, ali šta se može, takvo je stanje u našoj košarci..." Aj jedanput za promenu ostavite Partizan na miru i gledajte malo svoj klub?
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 20/02/2010 : 23:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Trtice ti si ostrašcen navijacki i nemaš pravo da komentarišeš jer si pristrasan i zar ti još uvek nije jasno da je manhunter zabranio izraze kao što su komšinica i slicno...
Samo dve krade koje su bile ocigledne kad su izbacili Božica i posle preinacili odluku i da ne govorim o ovom faulu u napadu na kraju utakmice...



Tebe je bas iznervirala ova pobeda Partizana. I jos jednom, faul u napadu nije bio jer Markovic nije cvrsto stajao sa obe noge na parketu i pri tome je jos ometao Bo-a koji je isao na polaganje. A oko dozvoljenih i nedozvoljenih izraza ti bolje da nista ne govoris, posto si veoma skoro koristio izraze koji su uvredljivog sadrzaja...

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/02/2010 : 00:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

To nije moj komentar, ali ajde, promenicu ga.

Ako sam ja ostrascen, bez ljutnje, sta tek reci za tebe?

Ogradjujem se od utakmice, jer je nisam gledao, pa ko je pokraden to ne znam. E sad, moze Partizan npr. da pobedi Zvezdu sa 50 razlike, tebi ce opet nesto smetati. Znaci, nije u pitanu ova utakmica, ali jel moze nekad Partizan da pobedi, a da se na ovom forumu ne citaju komentari tipa: "žao i što je ***** pokraden, ali šta se može, takvo je stanje u našoj košarci..." Aj jedanput za promenu ostavite Partizan na miru i gledajte malo svoj klub?


Ako nisi znao KK Hemofarm je iz mog grada Vršca i isto tako mi je bilo stalo da trofej stigne u naš grad, a ponovo sam poceo da navijam strasno za Hemofarm od kako se vratio moj prijatelj struja, tj. Lukajic, a za tvoju informaciju, mali Stevan Lekic koji nije veceras ulazio u igru je moj prvi komšija i gledao sam ga kako raste i druži se sa mojom decom i zato mi je krivo što su oni drasticno ošteceni i sramno pokradeni u polufinalnoj utakmici.
I ovo nema nikakve veze sa Zvezdom, niti sa vama navijacima, ja vas nisam ni u jednom postu pomenuo, vas nerealne navijace...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 21/02/2010 : 00:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message

Koje ste vi spamercine

Ubiste lep topik.

Krivo mi je sto ispadosmo, dosta ljudi znam koji su otisli u Nis...

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/02/2010 : 00:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Wicked

quote:
Originally posted by srdjandj

Trtice ti si ostrašcen navijacki i nemaš pravo da komentarišeš jer si pristrasan i zar ti još uvek nije jasno da je manhunter zabranio izraze kao što su komšinica i slicno...
Samo dve krade koje su bile ocigledne kad su izbacili Božica i posle preinacili odluku i da ne govorim o ovom faulu u napadu na kraju utakmice...



Tebe je bas iznervirala ova pobeda Partizana. I jos jednom, faul u napadu nije bio jer Markovic nije cvrsto stajao sa obe noge na parketu i pri tome je jos ometao Bo-a koji je isao na polaganje. A oko dozvoljenih i nedozvoljenih izraza ti bolje da nista ne govoris, posto si veoma skoro koristio izraze koji su uvredljivog sadrzaja...


Bila je to velika šansa da trofej stigne u naš grad, ali šta se može, a faul je bio i znam da ne vredi tebi i slicnima to objašnjavati, jer ne možete realno da prokomentarišete.
A što se tice uvreda, zar ne primecuješ da me više ne zanimaju topici gde se nabijaju postovi i zar ne primecuješ da vi i pored toga i dalje nastavljate sa postovima uvredljivog sadržaja, pa dokle bre???

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 21/02/2010 : 00:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj
Ako nisi znao KK Hemofarm je iz mog grada Vršca i isto tako mi je bilo stalo da trofej stigne u naš grad, a ponovo sam poceo da navijam strasno za Hemofarm od kako se vratio moj prijatelj struja, tj. Lukajic, a za tvoju informaciju, mali Stevan Lekic koji nije veceras ulazio u igru je moj prvi komšija i gledao sam ga kako raste i druži se sa mojom decom i zato mi je krivo što su oni drasticno ošteceni i sramno pokradeni u polufinalnoj utakmici.
I ovo nema nikakve veze sa Zvezdom, niti sa vama navijacima, ja vas nisam ni u jednom postu pomenuo, vas nerealne navijace...



Hm, da, to objasnjava donekle tvoj post, jer sam potpuno zanemario da si iz Vrsca. Ali, opeth, stoji da se na Partizan stalno zalis, a navijas za Zvezdu, pa realno sta covek moze da pomisli?

I kakvi sad nerealni navijaci?
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 21/02/2010 : 00:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Bila je to velika šansa da trofej stigne u naš grad, ali šta se može, a faul je bio i znam da ne vredi tebi i slicnima to objašnjavati, jer ne možete realno da prokomentarišete.
A što se tice uvreda, zar ne primecuješ da me više ne zanimaju topici gde se nabijaju postovi i zar ne primecuješ da vi i pored toga i dalje nastavljate sa postovima uvredljivog sadržaja, pa dokle bre???



Pazi, mozemo i jadan i drugi do sutra pricati da li je bio faul ili ne, ali ako ti je Hemofarm pokraden zbog samo tog navodnog faula u napadu, onda stvarno...

A sto se tice uvreda, ja nigde nisam koristio nikakav uvredljiv izraz za Zvezdu ili njene navijace od one rasprave kad si odlucio da vise ne postujes u Zvezdinom topiku.

A sto se tice tebe, reci mi, ovo ne smatras za uvredu?

quote:
Originally posted by srdjandj

Zašto lepo ne odeš da kukaš i nariceš zajedno sa svojim istomišljenicima i nabijaš što više postova na stocarskom topicu, zašto te stalno muci šta se piše na zvezdinim topicima, možda kompleksi, stvarno mi nije jasno?




You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 21/02/2010 : 00:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Radnicki je pola poena primio iz reketa jer je igrao bez Vuksanovica koji mu je jedina pravi centar uz Pantica.Vuksanovic je statisticki prvi strelac i skakac tima.
Zato se nisam ni radovao sto je Zvezda ispala jer bi smo njih lagano prosli jer oni centre nemaju uopste tako da slabost Radnickog ne bi dosla do izrazaja.
Pored svega toga ispustili smo pobedu.Gotovo 20 razlike u jednom trenutku,bacanje za produzetak,promasena trica za pobedu....
Ako nista drugo vise nemam dilemu za koga cu navijati u finalu.
Bob Rok@
Nije mi poznato da se navijaci iz Kragujevca i Nisa mrze.Znam da im je zajednicka mrznja prema Beogradu.Plus nije Radnicki dolazio da igra sa nekim Niskim klubom.
Poznato je da policija nedozvoljava organizovani ulazak bilo kojih navijaca u Novi Pazar i to mi je donekle i razumljivo jer bar prepoznajem motiv ali na polufinalu kupa drzave to ne sme da se desava.
Da nisu navijaci blokirali autoput ne bi bili pusteni na utakmicu a razlog ne vidim nikakav.FMP nema organizovane navijace a Grobari su otisli iz hale.Mozda su se plasili tuca sa Grobarima po gradu jer se to redovno desava kada Partizan gostuje u Kragujevcu ali to bi bio verovatniji scenario da je Radnicki prosao u finale.Ne znam.....
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 21/02/2010 : 02:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Gledam naslov i pomislio da je Radnicki u finalu.Bas steta sto nije.Mada svaka cast za debitantsku sezonu u NLB ligi,dostojno predstavljate srpsku kosarku.
Da se nadovezem samo na prolaz Partizana-cak i da je bio faul Meckaleba,ko je kriv Hemofarmu sto je prokockao 18 razlike,sudjenje je bilo na ruku Hemofarma celu utakmicu,igrali su ragbi a ne basket a pola faula im nije svirano,pljuvali i skakali na sudiju bez ijedne tehnicke,a sto se tice one promene odluke ne znam sta je bilo ali je ocigledno bilo cisto posto se iz Hemofarma na tu odluku nisu bunili.Ne znam sta je bilo jos diskutabilno,Markovic u zadnjem napadu izadje celim stopalom napolje i buni se kao nije,ko je Hemofarmu za to kriv,opet sudije?
Ma dajte sudije su nosile Hemofarm celu utakmicu i sad je rec o jednom diskutabilnom faulu.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 21/02/2010 : 03:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by dubac

Policija je drzala 500 navijaca Radnickog,10 autobusa na autoputu i tek su im pre deset minuta dozvolili da udju u Nis i to tek posto su napravili blokadu autoputa Beograd-Nis i citavu havariju.Upravo sam se cuo sa vodjom navijaca Radnickog i to mi je ispricao.Tek sada polako ulaze u halu.Koja smo mi kriminalna drzava kada 500 ljudi sa kuplenim kartama ne mogu da udju da gledaju utakmicu jer je to nekome u Niskoj policiji cef.Zasto Grobarima nisu zabranili da organizovano udju u Nis.
Radnicki se odlicno drzi obzirom da igra bez najboljeg igraca Vuksanovica.


Cuven je rivalitet izmedju navijackih grupa iz Kragujevca i Nisa. Verovatno ih zbog toga zezaju...



Prvi put cujem tako nešto.
Nije to tacno,uostalom veoma su retko dolazili u dodir.Nišlije trenutno najviše muku muce sa svojim unutrašnjim problemima.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 21/02/2010 : 14:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Radnicki je pola poena primio iz reketa jer je igrao bez Vuksanovica koji mu je jedina pravi centar uz Pantica.Vuksanovic je statisticki prvi strelac i skakac tima.
Zato se nisam ni radovao sto je Zvezda ispala jer bi smo njih lagano prosli jer oni centre nemaju uopste tako da slabost Radnickog ne bi dosla do izrazaja.
Pored svega toga ispustili smo pobedu.Gotovo 20 razlike u jednom trenutku,bacanje za produzetak,promasena trica za pobedu....
Ako nista drugo vise nemam dilemu za koga cu navijati u finalu.
Bob Rok@
Nije mi poznato da se navijaci iz Kragujevca i Nisa mrze.Znam da im je zajednicka mrznja prema Beogradu.Plus nije Radnicki dolazio da igra sa nekim Niskim klubom.
Poznato je da policija nedozvoljava organizovani ulazak bilo kojih navijaca u Novi Pazar i to mi je donekle i razumljivo jer bar prepoznajem motiv ali na polufinalu kupa drzave to ne sme da se desava.
Da nisu navijaci blokirali autoput ne bi bili pusteni na utakmicu a razlog ne vidim nikakav.FMP nema organizovane navijace a Grobari su otisli iz hale.Mozda su se plasili tuca sa Grobarima po gradu jer se to redovno desava kada Partizan gostuje u Kragujevcu ali to bi bio verovatniji scenario da je Radnicki prosao u finale.Ne znam.....


Kao klinac, kada sam isao na fudbalske utakmice, uvek izbijala tuca Kad sam isao u KG na ekskurziju, razbili nam prozor zato sto je jedan drug imao sal Radnickog iz Nisa Mozda se promenilo od tad dosta, Radnicki odavno ne igra sa drugim Radnickim isti rang

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 21/02/2010 14:42:15
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 21/02/2010 : 14:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Eh, kakva steta...lepa prilika za Radnicki da zabelezi ogroman uspeh, s obzirom na to da im je ovo debitantska NLB sezona.

Jeste falio Vuksanovic, ali ove sezone rivali Radnickog bez 10 of. skokova ne zavrsavaju utakmicu. Uzasno se kuburi sa skokom cele sezone, nadam se da ce biti dovedeno neko pojacanje na centarskoj poziciji do pocetka nase lige. FMP po obicaju suterski raspolozen, i uglavnom se igra u napadu za spoljne igrace, uprkos tome sto imaju dva sjajna centra. Radnicki inspirisan u prvom poluvremenu, i zaista sam mislio da ce odrzati vodjstvo do kraja. Nazalost, ponovila se situacija iz meca Partizan - Hemofarm, od pocetka trece deonice, prednost se topila. Radnicki je prerano izasao iz bonusa, lose igrao u svim fazama...

Ako nista drugo, kragujevacki sport je lepo reprezentovan, i na ovom turniru i u NLB ligi.

Svaka cast Djavolima na dobroj podrsci, i osuda sramnog ponasanja policije...takve pandurske blokade su tradicija jos s kraja devedesetih, tuzno je sto se i dalje nista ne menja...

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000