forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi Ludens Extra Zagor
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 13/01/2002 : 00:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Za meneje miki bio dobar sve do bitke sa KANDZA CRNOG SOKOLA, kadaseje ta prica zavrsili cinimise daje miki tada bio u KANADI izvrstan, danekazem MAESTRALAN CRTEZ
esseGesse prica, svese zaista poklapalo, poslese sve pocelo mijenjati.Ali kao i svi junaci ima nesto vrijedno a nesto ipak nije za kolekciju.Samo zbog toga nisam ljubitelj neke kolekcije.








Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 13/01/2002 : 06:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja kupujem i Horusova izdanja, i ne smeta mi ni los uvez ni los papir.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/01/2002 : 12:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Ok Vedrane vidjecu sto je i koja je epizoda
Esegese je solidan crtac za svoje vrijeme
Nekad su crtaci dosta radili na fizonomiji junaka vise nego ovi danasnji
Danjasni crtaci su savrseniji detaljniji ali im uglavnom fali duh valjda nemaju vremena da se skoncetriraju na vrlo vazan detalj za kvalitetan crtez
Zato mi se vise svidja Kapetan Miki od novog Zagora zato sto je novi Zaogr previse ukocen i zao previse nasilja previse zavrzlama i previse nepriodni dogadjaja u obicnim konverzacijama
Moglo bi se reci da je opskrbljen detalima i ljepim crtezom na oko ali ne kod svih epizoda ali zato zraci previse zlom i negativnoscu sto me jako odbija
Previse se prilagodio prirodi danasnjeg vremena
Nekad u starom zagoru je bila jasna granica izmedju dobra i zla iako je to jako naivno ali meni cool a u ovom novom ta granica nije previse jasno odredjena i sam Zagor mora ponekad manipulirati dogadjajima sto mi se nesvijda
Nekad se znalo ko je njegov vjerni prijatelj i ko ce mu pomoci u najtezim situacijama bez pitanj i pogovora a danas toga vise nema
Mozda je to naivno i djecije ali meni je jako simpaticno

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 13/01/2002 : 22:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
Krugeru, nadam se da se sjecas da i meni trebaju novi extra zagori :), dakle nabavi i meni jedan za ljeta, kao i redovni kad pocnu izlaziti.


|Top|
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/01/2002 : 23:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
To znaci da moram kupiti 6 komada
Ako odem na jedan kiosk mislice da sam poludio i skupljam sest kolekcija

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/01/2002 : 00:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Da Krugeru, 100% se slazem sa tobom.Medjutim, u svemu tome dodatnu (losu) ulogu odigrao je i los i veoma grub crtez Cassaro-a, Laurenti-ja i Chiarolla-e koji su Zagoru dodali jos jedan element te grubosti.

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 14/01/2002 : 01:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
znaci sebi kupujes 3, onda ce sa pravom to vjerovati :)

|Top|
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/01/2002 : 22:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Ima i dobrih crtaca jedan ili dva kako se uzme
Price su loseg nabaoja ali i to neko voli
Sve su to stripovi bolji ili losiji
Kad izbacimo lose iz K Mikijia i ostavimo dobro pa to isto ucinimo s novim Zagorom dodjemo do istih rezultata ali za razlicit tip stripa ili bolje receno grupaciju ljudi koji ce to voliti ili nevoliti

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/01/2002 : 22:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Ne Top stvarno moram za sebe jedan kupiti a ostalo za druge
Vec su navikli da kupujem po dva stripa od jednog junaka
Ali 6 to ce ih baciti u razmisljanje
Posto kupujem uglavnom na istomk iosku

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/01/2002 : 04:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ako bi i kod Ludensa bilo ono "platis 5 dobijes 6", to bi te spaslo cudnih pogleda.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000