forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SAJAM KNJIGA U NISU OD 1. DO 7. DECEMBRA 2009.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 28/10/2009 : 10:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Pozivamo STRIP KNJIZARE: Darkwood i Alan Ford

Pozivamo STRIP IZDAVACE: Beli Put, Systemcomics, Market-print, Veseli Cetvrtak, Libellus, Fibra, Bookglobe, Strip-agent, Ludens

da otvore svoje standove ili da plasiraju svoja izdanja na standovima ovogodisnjeg decembarskog 46. sajma knjige i grafike u Nisu.

Dobrodosli u najgostoljubiviji grad na Balkanu!

PS Drugovi clanovi, ako sam zaboravio neku kucu ili izdavaca, napisite mi da dopunim

Forumasi sa juga Srbije

Ako hocete da promenim neku formulaciju, vi predlozite, ja menjam...

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 25/11/2009 10:48:01

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/10/2009 : 18:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Necemo se mi leba najest od toga. Tesko ce neko otvoriti stand.
Mada podrzavam otvaranje topica, mozda ljudi nisu ni znali da tako nesto postoji u Nisu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 28/10/2009 : 18:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Prvo da vidimo ima li zainteresovanih, uopste... Drugo, da li je to uopste moguce kod onih nasih picopevaca sto drze Halu, ko zna koliku globu uzimaju... Ako sve i ne uspe, topik menja ime u "Kada ce prva strip knjizara u Nis?"

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 28/10/2009 18:43:14
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/10/2009 : 18:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Pa ni onu Trafiku nam ne daju a tek da se neko seti da dodje
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/10/2009 : 18:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Ma ovde, neki koji imaju veze sa stripom, mogu da se skupe samo u kafani.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 28/10/2009 : 19:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Pa što neko ne otvori striparnicu u kafanu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7913 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 28/10/2009 : 19:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Pa što neko ne otvori striparnicu u kafanu


i ja sam za!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/10/2009 : 19:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Pa što neko ne otvori striparnicu u kafanu



Eto resenja
Svaka cast majstore,bas me nasmeja
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/10/2009 : 19:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Pa što neko ne otvori striparnicu u kafanu


i ja sam za!



Tad bi se nakupovali stripova
Sve bi otislo na pijenje
Go to Top of Page

scrat
Starting Member

Serbia
2 Posts

Member since 27/10/2009

Posted - 28/10/2009 : 21:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send scrat a Private Message
Da li se varam ili je bilo reci o otvaranju knjižare kada je ekipa sa Mafesta bila u Nišu. Mada sam to pratio sa foruma. Da li može da se organizuje jednom mesecno ili rede ili cešce druženje ljubitelja stripova u Nišu i šire
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/10/2009 : 21:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by scrat

Da li se varam ili je bilo reci o otvaranju knjižare kada je ekipa sa Mafesta bila u Nišu. Mada sam to pratio sa foruma. Da li može da se organizuje jednom mesecno ili rede ili cešce druženje ljubitelja stripova u Nišu i šire



Pa za sire okupljanje tesko da moze mesecno,ali jednom u nekoliko meseci ce nadam se da bude. Ovo okupljanje je nama juznjacima bilo drugo od maja,a bice ih sigurno jos
Cesce je tesko izvodljivo,jer mnogi imaju poslovne,porodicne i druge obaveze
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 28/10/2009 : 22:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
@ scrat

Dobro došo na forum zemo Eto i Carson može sad da odahne nije više najstriji južnjak

Edited by - Bruce Springsteen on 28/10/2009 22:49:43
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/10/2009 : 22:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ scrat

Dobro došo na forum zemo Eto i Carson može sad da odahne nije više najstriji južnjak




Stvarno covek ima 44 godine.

Dobro si nam (mi)dosao!

Pa cekaj, ali ja se ne secam (jbm li ga zasto ) da je scrat bio u kafani. Da pitam Texa, to bi bilo tek glupo, on se ne seca ni za njega.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/10/2009 : 23:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ scrat

Dobro došo na forum zemo Eto i Carson može sad da odahne nije više najstriji južnjak



Al' je i dalje najruzniji
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/10/2009 : 23:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Da pitam Texa, to bi bilo tek glupo, on se ne seca ni za njega.




Ovaj post iznad ti je za ovo,dokle ce se vise zajebavas s moju amneziju,to je bolest
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/10/2009 : 23:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Da li neko od strip izdavaca ili knjizara planira da ove godine ima stand u Nisu? Prethodnih godina se nismo ni malo ovajdili...




Napisao sam više puta, pa cu i sad: sve što je dalje od BG 80km+ je za neke ljude daleko inostranstvo, provincija i nedovoljno vredno pažnje. Znam da ce se javiti neki sa primerima "nije tacno", ali ipak je tako.

Haugh, ja reci.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 28/10/2009 : 23:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
@ manhunter

Na žalost u pravu si Valjda ce se to jednog dana promeniti. Iskreno nadam se da ce od ovih naših najvecih izdavaca neko da se pojavid na ovom predstojecem Niškom sajmu.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 28/10/2009 : 23:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Bob Rok

Da li neko od strip izdavaca ili knjizara planira da ove godine ima stand u Nisu? Prethodnih godina se nismo ni malo ovajdili...




Napisao sam više puta, pa cu i sad: sve što je dalje od BG 80km+ je za neke ljude daleko inostranstvo, provincija i nedovoljno vredno pažnje. Znam da ce se javiti neki sa primerima "nije tacno", ali ipak je tako.

Haugh, ja reci.

Ja iso prosle godine na sajam u nishu...Jadno,nesto malo knjiga,popusti nikakvi,a od stripa ni s....


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/10/2009 : 00:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ manhunter

Na žalost u pravu si Valjda ce se to jednog dana promeniti. Iskreno nadam se da ce od ovih naših najvecih izdavaca neko da se pojavid na ovom predstojecem Niškom sajmu.




Promenice se. Jednog dana kada plate u Vranju i Novom Sadu budu iste. I u Nišu i Beogradu.

Ali sve mi se cini da ce vecina izdavaca ostati pri izjavi "jao, pa nas niko nije ni zvao, kako da dodemo...Nisu nam ni dali odgovarajuce uslove...". Kao da idu na svadbu, a ne na Sajam...

Ja cekam da me opovrgnu, u inat!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/10/2009 : 00:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Svete reci moderatoru! (Na nesrecu)
Edit: Mislio sam na gornji post.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 29/10/2009 00:09:40
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/10/2009 : 00:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Svete reci moderatoru! (Na nesrecu)



Pa naravno. Kad cete vi da shvatite da sam ja uvek u pravu?




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 29/10/2009 : 00:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ manhunter

Na žalost u pravu si Valjda ce se to jednog dana promeniti. Iskreno nadam se da ce od ovih naših najvecih izdavaca neko da se pojavid na ovom predstojecem Niškom sajmu.




Promenice se. Jednog dana kada plate u Vranju i Novom Sadu budu iste. I u Nišu i Beogradu.

Ali sve mi se cini da ce vecina izdavaca ostati pri izjavi "jao, pa nas niko nije ni zvao, kako da dodemo...Nisu nam ni dali odgovarajuce uslove...". Kao da idu na svadbu, a ne na Sajam...

Ja cekam da me opovrgnu, u inat!

Covek cuo za Vranje..Gde si docO kad te trebamo.VRAANJE ZA PRESTONICU
Iva istina sve ovo...Ja se plaasim sta cu kad zavrsim fax,ali stvarno


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/10/2009 : 00:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Kit Carson

Svete reci moderatoru! (Na nesrecu)



Pa naravno. Kad cete vi da shvatite da sam ja uvek u pravu?






Obicno ja to tvrdim za mene, ali buduci da je moderator u pitanju: Jeste, ja sam shvatio.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/10/2009 : 00:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson


Obicno ja to tvrdim za mene, ali buduci da je moderator u pitanju: Jeste, ja sam shvatio.



Pazi da ne upadnu i cipelice,posle te niki ne moz icupe odatle
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/10/2009 : 00:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson


Obicno ja to tvrdim za mene, ali buduci da je moderator u pitanju: Jeste, ja sam shvatio.



Pazi da ne upadnu i cipelice,posle te niki ne moz icupe odatle


Pa imam pertle pa mozes da me izvuces.
Ovo sam odgovorio tako jer sam 'teo da bidnem fini, inace mogo sam da ti kazem da me izvuces...

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

snegulka
Starting Member

1 Posts

Member since 30/10/2009

Posted - 30/10/2009 : 14:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send snegulka a Private Message
Pozdraf! :)
Izvinjavam se, a zna li se kada ce tachno biti Sajam knjiga?
Hvala puno!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000