forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Paketi Libellusa na popustu u SKL
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

VJ
Advanced Member



Croatia
5937 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/11/2009 : 09:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Za sve forumase evo i jedna informacija koja bi im mogla biti zanimljiva (onima kojima nije slobodno neka je ignoriraju :))...

Zelimo bas obavijestiti da ce Strip knjizara Libellus tijekom trajanja CRSa (dakle od 06.11. do 08.11.) imati posebno radno vrijeme.

Knjizara ce biti otvorena u petak, subotu i nedjelju od 11 do 19 sati.

11.11.2009. firma Libellus slavi 5 godina postojanja i tom prigodom pripremili su za vas posebne pakete,
komplete odredjenog niza brojeva iz razlicitih edicija s popustom od 20% te ponude reprinta s popustom od 30%. Tu posebnu ponudu i cijene tih kompleta mozete vidjeti ovdje:

http://www.libellus.hr/libellus_kompleti.pdf

Ovo je posebna, jednokratna rodjendanska ponuda koja ce biti iskljucivo u strip knjizari Libellus i trajat ce tri navedena dana. Sva ostala izdanja bit ce po uobicajenim cijenama.

Akcija traje dok navedenih kompleta bude u ducanu.
S obzirom na ogranicenost prodajnog prostora necemo biti u mogucnosti u samom ducanu ponuditi neograniceno puno kompleta.
Stoga bi svakome tko zeli neke od paketa sugerirali da iste naruci kod nas unaprijed kako bi se ta izdanja mogla pripremiti i dostaviti u ducan.

Dakle tko zeli neke od paketa neka:
- posalje e-mail na mateus82@sklibellus.com s naznakom POSEBNA PONUDA,
- napise koji komplet ili komplete zeli,
- ostavi svoje ime adresu i broj telefona i
- napise koji dan zeli preuzeti izdanja.

E-mail bi bilo dobro poslati najmanje 24 sata prije zeljenog termina preuzimanja izdanja.

Hvala i vidimo se!

BiDi
Senior Member

Slovenia
2425 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 03/11/2009 : 09:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Na CRŠ nema popusta?

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2009 : 10:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Libellus kao izdavac nece imati stand na CRSu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 03/11/2009 : 11:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message
Lijepo za popust, hvalevrijedan potez, ali steta je sto niste stavili i vase ne-bonelli stripove u popust.Tipa noc bez kraja, iguanu, chicanos i sl.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1859 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 03/11/2009 : 11:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
Eh, da je barem Magicni drugacije definiran
Npr. brojevi 16-24

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37561 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/11/2009 : 11:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Podarenom konju se ne gleda u zube (kako se kod nas kaze). :)

Stvarno, hvalevrijedan potez!!

Samo sto necu moci taj vikend u Zg, a sa pjesmom na usnama bi uzeo 2 paketica... :(((

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 03/11/2009 : 12:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Libellus kao izdavac nece imati stand na CRSu.



a Libellus kao striparnica da?
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5937 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/11/2009 : 14:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Dado

Libellus kao izdavac nece imati stand na CRSu.



a Libellus kao striparnica da?

Tako nesto. :)
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2009 : 14:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Dado

Libellus kao izdavac nece imati stand na CRSu.



a Libellus kao striparnica da?


Zato sto se zasebno gleda na Libellus kao na izdavaca a zasebno na striparnicu.
Zbog novih izdanja.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 03/11/2009 : 14:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ali verovatno ce SKL imati izdanja Libellusa na svom standu? ili ne?
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 03/11/2009 : 14:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message

Prva dva mister noa za 130 kn.Svaka cast libelusu


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 03/11/2009 : 14:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message
Jel ponuda vrijedi samo ako se osobno dode u striparnicu ili se može naruciti poštom?

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3098 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 03/11/2009 : 15:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish


Prva dva mister noa za 130 kn.Svaka cast libelusu


Kad vidim kako ovi juznjaci racunaju u kunama ostanem
jos malo pa ce kad odu po hljeb i mleko preracunavati koliko je to u kunama

P.S. sorry na off topic ali nisam mogao ne prokomentarisati

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5937 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/11/2009 : 15:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by Ignus

Jel ponuda vrijedi samo ako se osobno dode u striparnicu ili se može naruciti poštom?

Samo za kupovinu u striparnici.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 03/11/2009 : 17:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Dado

Libellus kao izdavac nece imati stand na CRSu.



a Libellus kao striparnica da?


Zato sto se zasebno gleda na Libellus kao na izdavaca a zasebno na striparnicu.
Zbog novih izdanja.



Odlican potez Libellus-a,kao izdavaca....ocito da se može spustit malo cijena.Bez obzira što Dado bojkotira sam festival CRŠ (iz kojih razloga-ne znam,vjerojatno nema "poslovnog interesa"),striparnica Libellus je od ZKM-a udaljena samo nekih cca 500 metara,svi ce željene stripove otic kupit do nje.E sad,da li je to inacenje i ljutnja,bojkot festivala,fer potez,izbjegavanje postotka?-nije bitno.(Dado bi to mogo objasnit,ako hoce-ja se nadam i vjerujem da nece!)
Ljubitelji stripa ce profitirat,vjerojatno ce poneko zbog ovog snižavanja cijena doc i na sam festivalski dogadaj,nadam se da ce i striparnica nešto zaradit,a izdavac ce sigurno odlicno pazarit.
Evo,vec me je cetvoro ljudi zamolilo da im u striparnici kupim sve te komplete jer im cijena odgovara zbog popusta.Ocito da je rasprava o cijenama imala nekog efekta kod cijenjenog izdavaca.

Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 03/11/2009 : 17:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by elfak nish


Prva dva mister noa za 130 kn.Svaka cast libelusu


Kad vidim kako ovi juznjaci racunaju u kunama ostanem
jos malo pa ce kad odu po hljeb i mleko preracunavati koliko je to u kunama

P.S. sorry na off topic ali nisam mogao ne prokomentarisati

Eh sta se sve radi xbog stripova
Ovako je bolje:

Prva dva mister noa za 45 hleba.Svaka cast libelusu


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2009 : 23:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Dado

Libellus kao izdavac nece imati stand na CRSu.



a Libellus kao striparnica da?


Zato sto se zasebno gleda na Libellus kao na izdavaca a zasebno na striparnicu.
Zbog novih izdanja.



Odlican potez Libellus-a,kao izdavaca....ocito da se može spustit malo cijena.Bez obzira što Dado bojkotira sam festival CRŠ (iz kojih razloga-ne znam,vjerojatno nema "poslovnog interesa"),striparnica Libellus je od ZKM-a udaljena samo nekih cca 500 metara,svi ce željene stripove otic kupit do nje.E sad,da li je to inacenje i ljutnja,bojkot festivala,fer potez,izbjegavanje postotka?-nije bitno.(Dado bi to mogo objasnit,ako hoce-ja se nadam i vjerujem da nece!)
Ljubitelji stripa ce profitirat,vjerojatno ce poneko zbog ovog snižavanja cijena doc i na sam festivalski dogadaj,nadam se da ce i striparnica nešto zaradit,a izdavac ce sigurno odlicno pazarit.
Evo,vec me je cetvoro ljudi zamolilo da im u striparnici kupim sve te komplete jer im cijena odgovara zbog popusta.Ocito da je rasprava o cijenama imala nekog efekta kod cijenjenog izdavaca.





Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 04/11/2009 : 02:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Dado

Libellus kao izdavac nece imati stand na CRSu.



a Libellus kao striparnica da?


Zato sto se zasebno gleda na Libellus kao na izdavaca a zasebno na striparnicu.
Zbog novih izdanja.



Odlican potez Libellus-a,kao izdavaca....ocito da se može spustit malo cijena.Bez obzira što Dado bojkotira sam festival CRŠ (iz kojih razloga-ne znam,vjerojatno nema "poslovnog interesa"),striparnica Libellus je od ZKM-a udaljena samo nekih cca 500 metara,svi ce željene stripove otic kupit do nje.E sad,da li je to inacenje i ljutnja,bojkot festivala,fer potez,izbjegavanje postotka?-nije bitno.(Dado bi to mogo objasnit,ako hoce-ja se nadam i vjerujem da nece!)
Ljubitelji stripa ce profitirat,vjerojatno ce poneko zbog ovog snižavanja cijena doc i na sam festivalski dogadaj,nadam se da ce i striparnica nešto zaradit,a izdavac ce sigurno odlicno pazarit.
Evo,vec me je cetvoro ljudi zamolilo da im u striparnici kupim sve te komplete jer im cijena odgovara zbog popusta.Ocito da je rasprava o cijenama imala nekog efekta kod cijenjenog izdavaca.








samo se ti smješkaj ljudino
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5011 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 04/11/2009 : 17:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
neki sanjaju da Libellus možda promijeni naziv u "Gratis" d.o.o. ? hm.. pa ne bi bilo loše da paketi povremeno zaredaju..
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 04/11/2009 : 21:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Ovo je vec gratis d.o.o.

Ispod ovoga, mozda da ih poklanjaju.
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 05/11/2009 : 10:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
malo komentara na ovu akciju:
1) ovdje se radi o vec postojecim serijalima i izdanjima - znaci da se ovdje radi o najobicnijoj navlakusi i reklami za pojedine serijale
da pojasnim
- tko nesto od ovih izdanja voli, vec ih je kupio (OK, ako netko kupuje sa kasnjenjem onda je taj jedini profitirao)
- tko ne voli - tesko da ce i sad kupiti
- tko je na granici - taj ce mozda uletiti u neki od serijala i onda se vise nece izvuci od daljnjeg kolekcioniranja sto ide na korist izdavacu
2) a gdje je akcija za vjerne kupce i pratitelje izdavacke kuce Libellus? gdje je akcija na friski Magicni Vjetar paket? ono - da se nagrade ljudi koji kupuju sve na vrijeme? za one koji imaju prva izdanja MM, MN i ostalih rasprodanih serija?
3) ako se vec slavi 5 godina - onda treba napraviti neku frku tipa tko u ova tri dana kupi BILO STO - sudjeluje u nekoj nagradnoj igri tipa odaberi bilo kojih 5 izdanja iz Libellusa
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15296 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2009 : 12:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 05/11/2009 : 12:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
quote:
Originally posted by angeliczg

malo komentara na ovu akciju:
1) ovdje se radi o vec postojecim serijalima i izdanjima - znaci da se ovdje radi o najobicnijoj navlakusi i reklami za pojedine serijale
da pojasnim
- tko nesto od ovih izdanja voli, vec ih je kupio (OK, ako netko kupuje sa kasnjenjem onda je taj jedini profitirao)



Ja cu biti jedan od ovih...
Ali razumijem te u potpunosti...

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/11/2009 : 12:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by angeliczg

malo komentara na ovu akciju:
1) ovdje se radi o vec postojecim serijalima i izdanjima - znaci da se ovdje radi o najobicnijoj navlakusi i reklami za pojedine serijale
da pojasnim
- tko nesto od ovih izdanja voli, vec ih je kupio (OK, ako netko kupuje sa kasnjenjem onda je taj jedini profitirao)
- tko ne voli - tesko da ce i sad kupiti
- tko je na granici - taj ce mozda uletiti u neki od serijala i onda se vise nece izvuci od daljnjeg kolekcioniranja sto ide na korist izdavacu
2) a gdje je akcija za vjerne kupce i pratitelje izdavacke kuce Libellus? gdje je akcija na friski Magicni Vjetar paket? ono - da se nagrade ljudi koji kupuju sve na vrijeme? za one koji imaju prva izdanja MM, MN i ostalih rasprodanih serija?
3) ako se vec slavi 5 godina - onda treba napraviti neku frku tipa tko u ova tri dana kupi BILO STO - sudjeluje u nekoj nagradnoj igri tipa odaberi bilo kojih 5 izdanja iz Libellusa


Pa nije to bas tako...
Naime, svima je dobro poznato da smo mi do sad radili popuste iskljucivo na izdanja koja smo napravili za neki dogadjaj,
odnosno festival, i tada su na popustu bila iskljucivo ta nova izdanja, dakle time su bili nagradjeni vjerni kupci i
pratitelji izdavacke kuce Libellus koji su iskoristili te popuste.
Ovaj put je rijec o jednokratnoj akciji, posebnom rodjendanskom popustu i time smo zeljelji izaci u susret i onima koji
nisu bili u situaciji biti nazocni na nekom festivalu, odnosno onima koji zbog (ne)mogucnosti kupuju izdanja s kasnjenjem.
Mislim da nebi bilo fer, upravo prema vjernim kupcima koji su odmah kupili zadnjih nekoliko izdanja koja su izasla prije
nekoliko dana, da smo ta izdanja sad nakon desetak dana dali na popuste.
A na zalost zbog ucestalog kasnjenja tiskara nismo bili u mogucnosti predvidjeti kad ce oni tocno izbaciti izdanja.
S druge strane mislim da smo mi vec time sto nikad nismo davali starija izdanja na popuste pokazali koliko cjenimo
one koji nas u startu podrze i odmah kupuju nasa izdanja. Volio bih da se na ove akcije gleda kao na iskljucive
jednokratne akcije zbog 5 godina Libellusa jer su one tako i zamisljene.
Mi smo pokazali sto mislim o vjernim kupcima, a za cirka 3 mjeseca, kad se sve poslozi i napravi kako zamisljamo i zelimo
vec duze vrijeme, vidjet ce se jos vise koliko drzimo i na koji nacin do svojih vjernih kupaca koji nas u startu podrze.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/11/2009 : 15:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

I ne samo to? Gdje je akcija za nakupce koji bi jeftino pokupovali tirazu pa na njoj zaradjivali po aukcijama?




Koliko vidim nekih rasprodanih izdanja ima tonu po aukcijama i ovako, tako da svaka cast. Tocno u sridu!
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 05/11/2009 : 17:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
pa nisam rekao da treba DIJELITI izdanja BEZ NEKE POTROŠNJE - sto se mene tice, mogu ograniciti kupnju izdanja na popustu tipa jedna kupnja po osobnoj iskaznici, ili donesi fotografiju svoje kolekcije LIBELLUSA, mi ju zalijepimo na zid a ti dobiješ popust
mislim ideja ima milion - ako se slavi 5 godina, onda mi se ova akcija cini ogranicena:
- moraš doc u ducan
- moraš platiti u cashu
- moraš kupiti ono što su drugi vec imali priliku kupiti
- ogranicen si na specificna izdanja i junake

dakle stvarno je popust mogao biti drugacije osmišljen da baš svaki kupac te dane osjeti nešto povoljno, šansu za nagradom, popust na nešto što skuplja samo on ili whatever

a komentar o nakupcima je suvišan jer nakupci mogu kupovati i ove pakete pa ih prodavati za više na aukcijama
no njih pak podržavam - ionako je rizik uložiti po 100 i više kuna u neke primjerke pa se nadati da ce ih razdragana rulja kupiti prije nego LIBELLUS doštampa novu tiražu - to je kao kladenje ili burza, dobiva uvijek samo LIBELLUS (ili bilo koji drugi izdavac koji padne u oko nakupcima)

Edited by - angeliczg on 05/11/2009 17:21:44
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000