forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 167
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2009 : 18:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovac

quote:
Originally posted by Opti

Naziv slijedecega broja :Covjek koji je došao s Orijenta.



Koji im je problem bio jednostavno taj broj nazvati Covjek s Orijenta?




Meni to zvuci ko da je u Darkwood doša neko sa 3 kamiona puna papra i nekakvih zacina

Inace, ova epizoda me potpuno ocarala crtežom... Stvarno mi se svida nacin crtanja, oštriji rubovi nego inace, a priroda predobro izgleda!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 08/11/2009 : 02:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
Cek, a zašto ova naslovnica?

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 08/11/2009 : 02:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
quote:
Originally posted by il cattivo

Cek, a zašto ova naslovnica?


nije bilo druge....
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 08/11/2009 : 17:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
znam da cete opet vikati na mene , ali meni je naslovnica u izdanju veselog cetvrtka mnoogo lepsa ...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 08/11/2009 : 19:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by andjelt

znam da cete opet vikati na mene , ali meni je naslovnica u izdanju veselog cetvrtka mnoogo lepsa ...


lepa je i kod v.c,al je naslov na pogresno mesto.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18739 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/11/2009 : 08:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
procitao to juce u Ludens izdanju i zadovoljan.Laka pricica,Chiarolla solidan(bolji u Lordu...),
zanimljiv razplet,ništa spektakularno nisam ni ocekivao, tako da...bar meni jedan boljih Zagora u zadnje vrijeme.Sa tehnicne strane otisak super,sve strane na mjestu,naslovnica vec vidjena ali nije loša.Solidno.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

almon
New Member

Croatia
235 Posts

Member since 13/11/2009

Posted - 25/11/2009 : 22:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send almon a Private Message
quote:
Originally posted by andjelt

znam da cete opet vikati na mene , ali meni je naslovnica u izdanju veselog cetvrtka mnoogo lepsa ...



U cemu je razlika u naslovnicama?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7362 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 26/11/2009 : 09:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Moram priznati da me je jako pozitivno iznenadila ova epizoda. Prica lagana, jednostavna, s mnoštvom vec poznatih likova. Istina, završni obrat je standardno proziran, ali Mignacco je odradio dobar posao.
Chiarolla, iako ga inace baš i ne volim, ovdje fantastican.
Druga naslovnica, iako ponovljena, mi je odlicna.

Prica: 9/10
Scenarij: 8/10
Crtež: 10/10
Naslovnice: 7/10

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 27/11/2009 : 18:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Moram priznat da drugi dio diže malo pricu. Mada bi ja još bolje odradio kraj (da ta inverzija bude emotivnija). Još mi je jedna stvar pod upitnikom: onaj kamen u vidu jelenove glave; od kakve je on zapravo važnosti, zašto se spominje i koja je razlika ako su došli ovim ili onim putom? Nekako mi je to suvišno ili nisam dobro razumio pošto sam strip brzo citao u busu.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7788 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/11/2009 : 19:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Meni je drugi dio bio dosadan. Uvik neke iste scene, sve predvidljivo.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7362 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/11/2009 : 09:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Moram priznat da drugi dio diže malo pricu. Mada bi ja još bolje odradio kraj (da ta inverzija bude emotivnija). Još mi je jedna stvar pod upitnikom: onaj kamen u vidu jelenove glave; od kakve je on zapravo važnosti, zašto se spominje i koja je razlika ako su došli ovim ili onim putom? Nekako mi je to suvišno ili nisam dobro razumio pošto sam strip brzo citao u busu.



Ne bi našli taj potok da su došli iz smjera s kojeg se ne vidi jelena glava. Jelena glava je kao smjernica.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 28/11/2009 : 10:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Inferno

Moram priznat da drugi dio diže malo pricu. Mada bi ja još bolje odradio kraj (da ta inverzija bude emotivnija). Još mi je jedna stvar pod upitnikom: onaj kamen u vidu jelenove glave; od kakve je on zapravo važnosti, zašto se spominje i koja je razlika ako su došli ovim ili onim putom? Nekako mi je to suvišno ili nisam dobro razumio pošto sam strip brzo citao u busu.



Ne bi našli taj potok da su došli iz smjera s kojeg se ne vidi jelena glava. Jelena glava je kao smjernica.


Koja je svrha bila skrivati potok kad je "gostionicar" htio da dodu tamo? Ionako su svi slucajno otišli u indijansko pleme i uputili se prema potoku iz "pravog smjera". Nepotrebno mi se cini. I zašto su svi odlazili u selo (a morali su), kad se procuo glas da Indijanci kolju sve od reda?
Da, ali od cega je trebalo skrivati taj potok? "Gostionicar" koji je sve ispricao htio je da tu dodu. Ionako su na kraju svi slucajno otišli u indijansko selo pa krenuli prema potoku s "prave strane".

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7362 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/11/2009 : 10:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Inferno

Moram priznat da drugi dio diže malo pricu. Mada bi ja još bolje odradio kraj (da ta inverzija bude emotivnija). Još mi je jedna stvar pod upitnikom: onaj kamen u vidu jelenove glave; od kakve je on zapravo važnosti, zašto se spominje i koja je razlika ako su došli ovim ili onim putom? Nekako mi je to suvišno ili nisam dobro razumio pošto sam strip brzo citao u busu.



Ne bi našli taj potok da su došli iz smjera s kojeg se ne vidi jelena glava. Jelena glava je kao smjernica.


Koja je svrha bila skrivati potok kad je "gostionicar" htio da dodu tamo? Ionako su svi slucajno otišli u indijansko pleme i uputili se prema potoku iz "pravog smjera". Nepotrebno mi se cini. I zašto su svi odlazili u selo (a morali su), kad se procuo glas da Indijanci kolju sve od reda?
Da, ali od cega je trebalo skrivati taj potok? "Gostionicar" koji je sve ispricao htio je da tu dodu. Ionako su na kraju svi slucajno otišli u indijansko selo pa krenuli prema potoku s "prave strane".



A jebi ga sad! Ipak je to Zagor, a scenarist Mignacco. Ja uopce nisam ni primjetio nelogicnosti, jer dok citam Zagora pustim mozak na pašu. Bolje ne razmišljat previše. Za to uzmeš Dylan Doga, ili Martija, ili Magicnog...

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 28/11/2009 : 10:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Inferno

Moram priznat da drugi dio diže malo pricu. Mada bi ja još bolje odradio kraj (da ta inverzija bude emotivnija). Još mi je jedna stvar pod upitnikom: onaj kamen u vidu jelenove glave; od kakve je on zapravo važnosti, zašto se spominje i koja je razlika ako su došli ovim ili onim putom? Nekako mi je to suvišno ili nisam dobro razumio pošto sam strip brzo citao u busu.



Ne bi našli taj potok da su došli iz smjera s kojeg se ne vidi jelena glava. Jelena glava je kao smjernica.


Koja je svrha bila skrivati potok kad je "gostionicar" htio da dodu tamo? Ionako su svi slucajno otišli u indijansko pleme i uputili se prema potoku iz "pravog smjera". Nepotrebno mi se cini. I zašto su svi odlazili u selo (a morali su), kad se procuo glas da Indijanci kolju sve od reda?
Da, ali od cega je trebalo skrivati taj potok? "Gostionicar" koji je sve ispricao htio je da tu dodu. Ionako su na kraju svi slucajno otišli u indijansko selo pa krenuli prema potoku s "prave strane".



A jebi ga sad! Ipak je to Zagor, a scenarist Mignacco. Ja uopce nisam ni primjetio nelogicnosti, jer dok citam Zagora pustim mozak na pašu. Bolje ne razmišljat previše. Za to uzmeš Dylan Doga, ili Martija, ili Magicnog...


Okay, hehe. Vidim da je i moj post nekako dupli.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000