forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bravo Bernarde!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jaki
Advanced Member



Croatia
26534 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/11/2009 : 20:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Nakon Nebojšinog Spidermana i Jutarnjeg lista evo i Alan Forda u Vecernjem.Investicija za buducnost(a i sadašnjost)za svaku pohvalu.
http://www.stomugromova.com/vijesti/ekskluzivno-alan-ford-u-vecernjem-listu?Itemid=5

Ja sam fetišist papira!

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/11/2009 : 20:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Vidija! Tamo san zaboravija lozinku za komentar pa evo ode izražavam pozitivan stav.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 24/11/2009 : 20:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
resetiraj je
valjda nisi i mail zaboravio ,

bravo bernie



"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 24/11/2009 : 21:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
U kom obliku to ide...kao par tabli...ili ceo strip...?

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/11/2009 : 21:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

U kom obliku to ide...kao par tabli...ili ceo strip...?




U cetiri dijela po tridesetak stranica. Jedanput tjedno. Ugovor je za 6 probranih epizoda/24 tjedna ukupno.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 25/11/2009 : 08:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message
he, he, prvi taman na Dan Republike
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/11/2009 : 11:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Bravo!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26534 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/11/2009 : 12:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
a hoce li ici u HC?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 25/11/2009 : 12:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Vidija! Tamo san zaboravija lozinku za komentar pa evo ode izražavam pozitivan stav.



A naivca. Šta, nisi ga cita, pa možeš najzad. Ili ce horde klinaca kojima tatice i mamice kupuju Vecernji, najzad tražiti kvalitetnije tvrde korice za Alan Ford.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

mars1
New Member

207 Posts

Member since 07/12/2007

Posted - 25/11/2009 : 12:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mars1 a Private Message
Svaka cast na ovom potezu. Najbolja stvar za strip koju sam cuo u zadnjih godinu dana (a mozda i duze).
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 25/11/2009 : 12:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by mars1

Svaka cast na ovom potezu. Najbolja stvar za strip koju sam cuo u zadnjih godinu dana (a mozda i duze).



Bi li to mogao malo elaborirati?

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/11/2009 : 13:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by Renky

Vidija! Tamo san zaboravija lozinku za komentar pa evo ode izražavam pozitivan stav.



A naivca. Šta, nisi ga cita, pa možeš najzad. Ili ce horde klinaca kojima tatice i mamice kupuju Vecernji, najzad tražiti kvalitetnije tvrde korice za Alan Ford.



Iskreno... nisan cita niti ga danas citam. Tu i tamo kao klinac bi sa kojom epizodom prikratija vožnju u autobusu. Dakle nisan a ni neman namjeru.
Dobit gledam u percepciji "drugih" koji strip smatraju šundom ili djecijom literaturom a isti taj Vecernjak ili bilo koji drugi dnevnik im svaki dan prodaje još naivnije price samo zacinjene fotkama a ne crtežima.

I oni misle da je to cool!

Nije mi do njihovog mišljenja ali bi volija da i strip bude cool

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5051 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/11/2009 : 14:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Bravo! Velika pobjeda STRIPA u ovim ne-strip vremenima...
Ocito, krece 9. izdanje Grupe TNT
I, kako kaže novinarka Vecernje lista, Milena Zajovic, "nakon 4o godina izlaženja Alan Ford nikad nije bio popularniji nego sad"!!!


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 25/11/2009 : 14:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Zanimljivo...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 25/11/2009 : 15:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
jupi

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

mars1
New Member

207 Posts

Member since 07/12/2007

Posted - 25/11/2009 : 16:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mars1 a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by mars1

Svaka cast na ovom potezu. Najbolja stvar za strip koju sam cuo u zadnjih godinu dana (a mozda i duze).



Bi li to mogao malo elaborirati?


Mogu. Strip ce biti dostupan sirokom krugu ljudi sto je u ovom trenutku najvaznije posto je strip publike vrlo malo. To se vidi i iz naklade svih nasih izdavaca (cini mi se da nijedan strip ne prelazi cca 10 000 komada ili tog reda velicine). U isto vrijeme preko Vecernjeg lista strip ce dobiti cca 100 000 ljudi (mozda i vise) sto je za nase trziste ogoman broj.
Ovaj potez je ocito i smisljen da se strip priblizi sto vecem broju ljudi s nadom da ce dobar dio postati i "stripoljupci". Svima je u interesu (valjda ce i cijene stripova pasti ako narastu naklade) da se broj ljudi koje zanima strip poveca, a da bi se to postiglo treba uloziti nesto i u marketing. Zato je ovo jako vazan potez u popularizaciji stripa. Nadam se da je objasnjenje dobro i da sam malo pojasnio.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 25/11/2009 : 17:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by mars1

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by mars1

Svaka cast na ovom potezu. Najbolja stvar za strip koju sam cuo u zadnjih godinu dana (a mozda i duze).



Bi li to mogao malo elaborirati?


Mogu. Strip ce biti dostupan sirokom krugu ljudi sto je u ovom trenutku najvaznije posto je strip publike vrlo malo. To se vidi i iz naklade svih nasih izdavaca (cini mi se da nijedan strip ne prelazi cca 10 000 komada ili tog reda velicine). U isto vrijeme preko Vecernjeg lista strip ce dobiti cca 100 000 ljudi (mozda i vise) sto je za nase trziste ogoman broj.
Ovaj potez je ocito i smisljen da se strip priblizi sto vecem broju ljudi s nadom da ce dobar dio postati i "stripoljupci". Svima je u interesu (valjda ce i cijene stripova pasti ako narastu naklade) da se broj ljudi koje zanima strip poveca, a da bi se to postiglo treba uloziti nesto i u marketing. Zato je ovo jako vazan potez u popularizaciji stripa. Nadam se da je objasnjenje dobro i da sam malo pojasnio.



Je, revolucionaran potez, da se zbio 1969. godine. Da neki Alan Ford danas.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 25/11/2009 : 19:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message
ovo je hvale vrijedan potez

Edited by - soulfly tribe on 25/11/2009 19:46:11
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5051 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/11/2009 : 20:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by mars1

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by mars1

Svaka cast na ovom potezu. Najbolja stvar za strip koju sam cuo u zadnjih godinu dana (a mozda i duze).



Bi li to mogao malo elaborirati?


Mogu. Strip ce biti dostupan sirokom krugu ljudi sto je u ovom trenutku najvaznije posto je strip publike vrlo malo. To se vidi i iz naklade svih nasih izdavaca (cini mi se da nijedan strip ne prelazi cca 10 000 komada ili tog reda velicine). U isto vrijeme preko Vecernjeg lista strip ce dobiti cca 100 000 ljudi (mozda i vise) sto je za nase trziste ogoman broj.
Ovaj potez je ocito i smisljen da se strip priblizi sto vecem broju ljudi s nadom da ce dobar dio postati i "stripoljupci". Svima je u interesu (valjda ce i cijene stripova pasti ako narastu naklade) da se broj ljudi koje zanima strip poveca, a da bi se to postiglo treba uloziti nesto i u marketing. Zato je ovo jako vazan potez u popularizaciji stripa. Nadam se da je objasnjenje dobro i da sam malo pojasnio.



Je, revolucionaran potez, da se zbio 1969. godine. Da neki Alan Ford danas.



Majstore, na ovim topicima ekipa drugacije funkcionira
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 26/11/2009 : 16:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Danas je u Vecernjem izašao mini-tekst o Alan Fordu!

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 26/11/2009 : 16:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Za potpuni bum na ovim prostorima, mozda bi bio sjajan marketinski potez kada bi se akcija prosirila na BIH, Crnu Goru i Srbiju Ima dnevnih u Srbiji koje bi oberucke prihvatile Alana...

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 26/11/2009 : 18:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Evo,sad sam vidio i reklamu za AF u Vecernjem na TV.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5051 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 26/11/2009 : 22:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Da, 32 str.velikog formata u nedjelju...
A stranica www.vecernji.hr uredena je od veceras u znaku Alan Forda..
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2009 : 22:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Isprva sam mislio da ce ici kompletne epizode da se Bernie riješi remitende... Ovako u nastavcima, ko u zlatno doba novinskog stripa. Neka samo, svaka reklama je dobrodošla. Mada je AF ionako kult, institucija medu vecinskim dijelom pucanstva, tako da nece opet toliko utjecati na širenje "rijeci".

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/11/2009 : 03:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mars1

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by mars1

Svaka cast na ovom potezu. Najbolja stvar za strip koju sam cuo u zadnjih godinu dana (a mozda i duze).



Bi li to mogao malo elaborirati?


Mogu. Strip ce biti dostupan sirokom krugu ljudi sto je u ovom trenutku najvaznije posto je strip publike vrlo malo. To se vidi i iz naklade svih nasih izdavaca (cini mi se da nijedan strip ne prelazi cca 10 000 komada ili tog reda velicine). U isto vrijeme preko Vecernjeg lista strip ce dobiti cca 100 000 ljudi (mozda i vise) sto je za nase trziste ogoman broj.
Ovaj potez je ocito i smisljen da se strip priblizi sto vecem broju ljudi s nadom da ce dobar dio postati i "stripoljupci". Svima je u interesu (valjda ce i cijene stripova pasti ako narastu naklade) da se broj ljudi koje zanima strip poveca, a da bi se to postiglo treba uloziti nesto i u marketing. Zato je ovo jako vazan potez u popularizaciji stripa. Nadam se da je objasnjenje dobro i da sam malo pojasnio.



a moze li mozda i ovako:
s milijun izdanja jednog te istog stripa, cak je i najblentavija krava muzara presusila. pa se superklasiku ne pise dobro, a taman smo mislili opet omastiti brke (i bradu)... stoga ajmo malo pustit crnilo da se uvati jos koja desetina tisuca kravica (nakon 4 besplatna broja, ostale kupite u gorespomenutom izdanju) koje ce usput pomoci odgodi gasenja posrnulih novina koje malo tko vise uopce cita...
no dok o svemu mozemo spekulirati, o jednome ne mozemo: kakvih 100 000, crni sine... vecernji danas ide ispod 45 000... tu i lezi pola zeca...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mars1
New Member

207 Posts

Member since 07/12/2007

Posted - 27/11/2009 : 08:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mars1 a Private Message
Evo crnog sina. Ovih pola zeca bi htio na raznju . Ako je istina da im je naklada toliko pala onda su stvarno gotovi.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000