forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor specijal 22
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

jaki
Advanced Member



Croatia
26467 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/12/2009 : 14:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
e sada je pitanje da li ce ga kolekcionari/kompletisti odbaciti7prodati ili ga uopce ne kupiti kada znate da je tako loš?jer ako necete zašto bi se u bonelliju uopce trudili kada ce te sve uzeti.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/12/2009 : 14:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ho ho ho

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18735 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/12/2009 : 15:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
zašto nebi kupili lošeg Zagora,na polici isto stoji uspravno ko onaj najbolji?
kojih li glupih pitanja? dal cemo kupit Zagora? evo ja kupujem po tri primjerka za
podržku izdavacu.Jer ako posustane Zagor odu i Mister No,Marti,Tex....ode sve do vraga.
Sodoma i Gomora.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 20/12/2009 : 15:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message
sve dok Inferno ne napise da je loše, postoji miligram nade

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/12/2009 : 16:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa dobro, nije inferno neki tamo kreten pa ocekujes da ovo pohvali. ukusi su razliciti, ali NEMA barem djelomicno inteligentne osobe kojoj ovo moze valjati
a to sto kupujemo, nas je problem...
ipak, redovni je sad bio OK (osim naslova, a fali i glagol na hrptu), kazu u Srbiji da su Hjuroni odlicni... pa onda capone i rauch, ima nade...
problem je u ogromnu udjelu nesnosna burattinija, hrpi diletantskih crtaca i, kao da to nije dovoljno, tu i tamo daju nesto napisati i ovakvim ******** poput ovog morettija (prezime dusu dalo za razne doskocice)...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26467 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/12/2009 : 16:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
samo da ne zaratimo sa syldavijom

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 20/12/2009 : 17:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Hehe, nakon vaših izajava, Inferno de la Guza, prvi nece procitat ovaj specijalac. Zapravo, vec sam znao da je džubre nakon ove talijanske recenzije - http://www.spiritoconlascure.it/rece/RAlma2005.htm To nek sinovi i unuci citaju.

I primjera radi, nisam uspio do kraja procitati ni DD Bangor, a kod ovog MM sa Svemircima (je li?) sam došao do 40 stranice, dalje stvarno nisam mogao. Od umobolnih stvari (1+1=3) mi pjena izlazi na usta. Doslovno popizdim. Triba zdravlje cuvat.

Inace, ciljano sam nabavio veliku kolicinu dobrih stripova, pa sad to citam. Po prvi puta da imam na cekanju bar 30 romana.

Što se tice redovnog Zagora, moram priznat da sam izgubio vjeru. Pratim ga nekako letargicno, s nula ocekivanja. Saga s Richterom je dno dna cijele 50-godišnje produkcije, a najveca je ironija ta da je Mignacco pored Bosellija i tog Burattinija napisao jedinu "koliko-toliko RAZUMNU" štoriju u zadnjih ihoho mjeseci. Procita sam i ovoga Japanca, i to u 15 minuta jer nema teksta uopce. Zasad poluzanimljivo, nelogicno, a još ima 2 broja da Burattini uspije zasrat (baš me zanima što se još imalo reci o Japancima, ako je samo osveta, onda je to ništa). Pa iza toga ide ona prica kojoj ste zabili jedinice. Onda taj Huron koji bi trebao biti solidan, a najviše cekam Raucha jer taj lik zna upravit sa scenarijem, mada mu price nisu originalne (Delaware i Brodlomci su dobri, a i napisao je povratak grofice Varge u ITA). Iza toga ide Burattini s Mutantom koji je po najavma soidan (samo mi je teško vjerovati da je Bure uspio držat konce u rukama kroz 4 sveska). Kako-bilo, to je Morenu zadnja šansa, usere li tute, više ga ne citam. Srecom ima taj ZEX-klasik koji mi je simpatican upravo zato što je naivan i staromodan.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 21/12/2009 : 12:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
Ne vidim zasto se neki ovde bune zbog ovog specijalca? Pricu kao da je pisao Tonineli, u istom je rangu. Licno, meni se povraca, ali ovde ljudi imaju puna usta hvale za Toninelija, stoga bi trebalo i ova tvorevina da vam prija.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 21/12/2009 : 16:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
E bas ste me smorili,sutra mi stize iz Alan Forda.Bedak!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/12/2009 : 16:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by karven

Ne vidim zasto se neki ovde bune zbog ovog specijalca? Pricu kao da je pisao Tonineli, u istom je rangu. Licno, meni se povraca, ali ovde ljudi imaju puna usta hvale za Toninelija, stoga bi trebalo i ova tvorevina da vam prija.



Ako je tako, ja cu ga prvi pazariti
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 21/12/2009 : 16:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
quote:
Originally posted by karven

Ne vidim zasto se neki ovde bune zbog ovog specijalca? Pricu kao da je pisao Tonineli, u istom je rangu. Licno, meni se povraca, ali ovde ljudi imaju puna usta hvale za Toninelija, stoga bi trebalo i ova tvorevina da vam prija.



ne seri.

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 21/12/2009 : 17:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

E bas ste me smorili,sutra mi stize iz Alan Forda.Bedak!



Ma ne vjeruj nikom,samo uzivaj citajuci...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 21/12/2009 : 18:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by kandraks

quote:
Originally posted by okiboki

E bas ste me smorili,sutra mi stize iz Alan Forda.Bedak!



Ma ne vjeruj nikom,samo uzivaj citajuci...

Naravno,neretko se desilo da mi se svidi nesto i pored dosta kritika,ali ovu pricu bas niko nije pohvalio.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/12/2009 : 18:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

e sada je pitanje da li ce ga kolekcionari/kompletisti odbaciti7prodati ili ga uopce ne kupiti kada znate da je tako loš?jer ako necete zašto bi se u bonelliju uopce trudili kada ce te sve uzeti.


uzeti radi kolekcije,zadrzati i jednom procitati, mada kada vidim DrkaAndelov crtez meni pozli. Tu ne moze ni Sclavi puno pomoci.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/12/2009 : 20:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
moze, moze... ocajni drkandelo je ovdje ono najbolje, vjerovao ili ne...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 21/12/2009 : 20:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

moze, moze... ocajni drkandelo je ovdje ono najbolje, vjerovao ili ne...



Mislio sam da se to nikad nece desiti...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 22/12/2009 : 11:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

quote:
Originally posted by karven

Ne vidim zasto se neki ovde bune zbog ovog specijalca? Pricu kao da je pisao Tonineli, u istom je rangu. Licno, meni se povraca, ali ovde ljudi imaju puna usta hvale za Toninelija, stoga bi trebalo i ova tvorevina da vam prija.



ne seri.



ha ha ha ha ha ha ha, cini mi se da neko voli Tonija

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18735 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/12/2009 : 12:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
hmmmm, valjda sam bio spreman na najgore pa mi to i nije izpalo tako loše...cak
mi D,arkagnelo nije presjeo,prica jest loša ali opet ne toliko da se nebi dalo procitati...
morat cu kupit novi primjerak, ovaj sam uzeo na trafici i kasnije zapazio da ima meko koricu
ko ku...c, jbg takvu tiskaru kad moraš prebirat stripove ko narande...nikako da jim dva stripa zaredom ne izpadnu ko treba...al sam uzeo i extra Veliki strah da popravi prosjek,
nije ni ta epizoda legendarna ali prema ovom specijalu je fantazija jedna.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/01/2010 : 18:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ovo je NAJGORI specijal do sada. Van svake konkurencije! Strašno!



definitivno najgori.kao da sam citao v.bleka?samo neka zbrzana jurnjava,100%blek.d.arhangelo malo bolji sa crtezom,ali dzabe.
korice lose,u toku citanja dolazi do pucanja pored rikne.
000000000000
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2010 : 19:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
vi ste ovaj dobili s falicnim koricama, a ja redovni, onaj orijentalni... totalno mekane i tanke, a vidio sam kod nekih normalne...
to je suludo, ludens sad vise nema ni ujednacene korice, Boze ih sacuvaj...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2010 : 19:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
dobro, nemojte sad ovu drugu recenicu gore tumaciti kao sto bih ja drugima

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/01/2010 : 19:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
onda nisan falija kad san ga prista kupovat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/01/2010 : 19:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

vi ste ovaj dobili s falicnim koricama, a ja redovni, onaj orijentalni... totalno mekane i tanke, a vidio sam kod nekih normalne...
to je suludo, ludens sad vise nema ni ujednacene korice, Boze ih sacuvaj...


pa cek sad?mi sa falicne,a kod vas meke?
koje su od ove dve ispravne?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2010 : 19:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa redovni je iznenadjujuce solidan... ne bale puno...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/01/2010 : 08:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Procitao sam jucer ovog specijalca, dosadno i predvidljivo. Likovi totalno nezanimljivi
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000