forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Potrebna ocjena strucnjaka!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/11/2002 : 08:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:

Pocinje za 7 dana!!
Hoces da ti dam link?



Ne treba, hvala. Nasao sam u medjuvremenu sam.

-|VJ|-
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/11/2002 : 08:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
Interesuje me dali ces probati da ih kupis jer i ja razmisljam o tome.U stvari ovu Rocky`s sa eBaya nemaju nikakvu vrijednost zato sto su reprinti,da su originali vise bi mi bili interesantni ali opet ako nebudu skupi probat cu da ih dobijem!

Nista nas nesmije iznervirati...


Edited by - mephisto_III on 03/11/2002 08:57:06
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/11/2002 : 10:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Pa da, htio bi ih probati nabaviti. Ako tebe ne zanima pretjerano a trebaju ti drugi Zagori, mozda se mozemo dogovoriti da ih ti nabavis pa se zamjenimo, ja ti mogu nabaviti HR, ex. YU ili neke talijanske Zagore u zamjenu. Tako nitko od nas dvojice nista ne gubi.

-|VJ|-
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/11/2002 : 10:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

Pa da, htio bi ih probati nabaviti. Ako tebe ne zanima pretjerano a trebaju ti drugi Zagori, mozda se mozemo dogovoriti da ih ti nabavis pa se zamjenimo, ja ti mogu nabaviti HR, ex. YU ili neke talijanske Zagore u zamjenu. Tako nitko od nas dvojice nista ne gubi.

-|VJ|-


Interesuju me HR i ex Ju Zagor,ali nezaboravi ovo su 100 posto reprinti!!!Bas ko sto kazes pretjerano me nezanimaju a nadam se nece biti ni skupi osim ako im mi sa ovog sitea ne dignemo cijenu!!!

Nista nas nesmije iznervirati...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2002 : 13:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Evo ja cu nuditi 50 euro komad
Malo morgen...

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2002 : 13:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:


Zanima me. Javi mi molim te kad saznas.



Iduci vikend sam u Münchenu pa cu pogledat.

Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/11/2002 : 13:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
OK,Dado javicuti!

Nista nas nesmije iznervirati...
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/11/2002 : 14:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

quote:


Zanima me. Javi mi molim te kad saznas.



Iduci vikend sam u Münchenu pa cu pogledat.




OK,hvala!Mogao bi onda da skoknes do Nürnberga da se vidimo,da vidis sta ja imam od stripova a ja bih iskoristio priliku da te malo "live"sikiram!Sta kazes za moju ideju?Bilo bimi drago da dodjes!

Nista nas nesmije iznervirati...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2002 : 14:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:

OK,hvala!Mogao bi onda da skoknes do Nürnberga da se vidimo,da vidis sta ja imam od stripova a ja bih iskoristio priliku da te malo "live"sikiram!Sta kazes za moju ideju?Bilo bimi drago da dodjes!

Nista nas nesmije iznervirati...




Ne znam dali cu biti moralno spreman...nesto me djevojka davi
U svakom slucaju i ja bi se volio naci sa tobom...
Samo mislim da iduci vikend necu moci
A sto se tice "live sikiranja" pa uglavnom se drzim onoga sto
na tvom potpisu pise

Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/11/2002 : 14:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message

[/quote]

Ne znam dali cu biti moralno spreman...nesto me djevojka davi
U svakom slucaju i ja bi se volio naci sa tobom...
Samo mislim da iduci vikend necu moci
A sto se tice "live sikiranja" pa uglavnom se drzim onoga sto
na tvom potpisu pise


[/quote]
Pozivnica ostaje i dalje na snazi pa kad budes mogao!!!

Nista nas nesmije iznervirati...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2002 : 14:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
OK hvala
Vidjet cemo se sigurno...


Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/11/2002 : 14:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

OK hvala
Vidjet cemo se sigurno...





Mozda te nemogu docekati ko sto je docekana ona ekipa u BGu ali potrudicu se!!!

Nista nas nesmije iznervirati...
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/11/2002 : 20:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:

Interesuju me HR i ex Ju Zagor,ali nezaboravi ovo su 100 posto reprinti!!!Bas ko sto kazes pretjerano me nezanimaju a nadam se nece biti ni skupi osim ako im mi sa ovog sitea ne dignemo cijenu!!!



Ja sam spreman dati max. par eura po komadu. Ako ode vise od toga onda cu cekati neku drugu priliku.

-|VJ|-
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 03/11/2002 : 20:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
Vidjecemo kako se stvar bude odvijala,takodje nijesam spreman vise od toga da dam ni sam za reprint!

Nista nas nesmije iznervirati...
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 05/11/2002 : 17:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Nisam nikakav strucnjak, ali cestitke na kupnji!

Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 05/11/2002 : 17:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

Nisam nikakav strucnjak, ali cestitke na kupnji!


Aha vidi,vidi ko je tuuu

Nista nas nesmije iznervirati...
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 08/11/2002 : 15:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
Stigla posta!
Ko bi mogao da mi kaze koliko vrijedi ovaj moj Italijanski Zagor-1?
Poslao bih mu skeniranu naslovnicu i prvu stranu i bio bih mu zahvalan.Interesuje me koja je to serija znam samo da nije "tuto Zagor"jer od njega imam 2 komada(14 i 26)!

I ja sam bio mlad kao i ti - možda i mladi.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/11/2002 : 15:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ajde napravi sken i stavi na forum ovdje da svi vide i da ti pomognu ako znaju!!!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 08/11/2002 : 15:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

Ajde napravi sken i stavi na forum ovdje da svi vide i da ti pomognu ako znaju!!!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.



Ali imam i prvu stranicu stripa,mislimpocetak!Da nije mnogo?Treba da prebacim na moju HP!

I ja sam bio mlad kao i ti - možda i mladi.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 08/11/2002 : 15:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:

Ko bi mogao da mi kaze koliko vrijedi ovaj moj Italijanski Zagor-1?



Ako sa strane (na hrbatu) ima malim crvenim slovima napisano "Zagor" i ispod toga broj jedan onda ti je to reprint (tzv. costolina rossa) i to vrijedi ovisno o ocuvanosti negdje max. 10 eura (ako je dobro ocuvano). Sad, ima nekoliko reprinata costolina rossa a mogu se prepoznati po cijeni na naslovnici (mislim da prvi reprint kosta 200 lira a ostali su skuplji). Ako kojim slucajem sa strane ne pise to Zagor i umjesto broja 1 je broj 52 e onda taj strip vrijedi JAKO puno.

-|VJ|-
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/11/2002 : 16:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ma uploaduj na ovu stranicu http://www.clanexcess.com/upload/ mephisto.Ajde bas me zanima jel to bio kao sto sam rekao super deal!!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 08/11/2002 : 16:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

Ma uploaduj na ovu stranicu http://www.clanexcess.com/upload/ mephisto.Ajde bas me zanima jel to bio kao sto sam rekao super deal!!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.



Prekasno,vec sam prebacio na svoju!Evo pogledajte pa mi javíte sto prije,nestrpljiv sam!!
Ko sto sam reko 2 slike
http://www.compucontrol.de/Z1.bmp
http://www.compucontrol.de/Z2.bmp

I ja sam bio mlad kao i ti - možda i mladi.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/11/2002 : 16:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Nije original :-(((!!!!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 08/11/2002 : 16:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

Nije original :-(((!!!!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.



Znam tooo!Stampan 70te gne!Nego kolko valja imami dvojku super ocuvan Terrore.

I ja sam bio mlad kao i ti - možda i mladi.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/11/2002 : 16:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Nije bas dobro ocuvan rekao bih da vrijedi nedgje oko 5 eura...
Da je bio original bio bih vrijedan jedno 2000 eura glanc!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000