forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tenis 2011
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

manhunter
Moderator



Switzerland
25148 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/01/2010 : 17:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Idemo dalje...


Ana Ivanovic sastace se u nedelju sa Jelenom Dokic u prvom kolu turnira u Brizbejnu i svom prvom mecu u 2010. godini.

22-godišnja srpska teniserska postavljena je za treceg nosioca. Osim meca Ivanoviceve i Dokiceve, prvo kolo obeležice i susret izmedu sedmostruke Gren slem šampionke Žistin Enan i Nade Petrove, s obzirom da ce to biti prvi zvanicni mec Belgijanke od povratka profesionalnom tenisu.

Ivanoviceva nikada ranije nije igrala sa Dokicevom, koja trenutno zauzima 56. poziciju na WTA listi. Ukoliko prode u narednu fazu, Anina protivnica bice Timea Bašcinski ili kvalifikantkinja. Ruskinja Alisa Klejbanova, koja je srpsku teniserku eliminisala u Melburnu na Otvorenom prvenstvu Australije, nalazi se u istom delu žreba i potecijalna je rivalka u cetvrtfinalu.

Nagradni fond turnira u Brizbejnu iznosi 220.000 dolara. Prvi nosilac je Belgijanka Kim Klajsters, drugi Ruskinja Nada Petrova, a treci Ana Ivanovic.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 29/09/2011 16:46:08

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/01/2010 : 18:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Dokic dobija ako Ana bude igrala s formom iz 2009.

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40017 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/01/2010 : 20:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ovo moze biti lepa godina za nase tenisere.. Djokovic je spektakularno priveo godinu kraju.. Malo je falilo da bude drugi teniser sveta.. Ove dve gore ne mogu od prosle godine, tako da se ocekuje napredak... A svaki je za respekt... Tips je budala, i mnogo me ni ne interesuje, volim da ga gledam protiv izrazitih favorita, kada pocne da mrsi racune onim njegovim servisom i drecanjem.. Troicki je za mene iznenadjujuce dobar bio prosle godine, tako da ove godine on moze biti hit ATP-a... Ali videcemo kako bude fizicka pripremljenost odradila svoje.. Da li ce biti povreda.. Kakvi ce vremenski uslovi biti u Australiji... Mnogo faktora ce da utice na sve... Ocekujem pad i Federera i Nadala... Mozda uzlaznu formu Mareja.. Ove sirovine Del Potro i Soderling po Australiji ne bi trebali da izdrze dugo sa tenisom koji igraju... O ostalima kasnije...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 02/01/2010 : 21:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
konacno nova sezona :)
ovo je bolje nego lost :D
a bice zestok start, jel to sutra igraju ili sledece nedelje? :glupan:

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 02/01/2010 : 21:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter


Ana Ivanovic sastace se u nedelju sa Jelenom Dokic u prvom kolu turnira u Brizbejnu i svom prvom mecu u 2010. godini.








Damir ce se zaliti na zreb

Namesteno 100 %

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25148 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/01/2010 : 12:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Na najnovijoj ATP listi, bar što se tice naših tenisera, bilo je promena. Endi Mari (8.840) imace priliku da na predstojecem turniru u Monte Karlu preuzme trecu poziciju od Novaka Ðokovica (9.010), pošto ih deli samo 170 poena. Naime, izmedu turnira u Monte Karlu i Rolan Garosa naš teniser brani 2.800 bodova, dok ce Britanac morati da odbrani samo 520.
Inace, Španac Rafael Nadal i dalje vodi sa 14.470 bodova, a na drugom mestu nalazi se Švajcarac Rodžer Federer sa 11.020 poena. Viktor Troicki je pao za dva mesta i sada je 38. sa 1.527 poena. Janko Tipsarevic je ostao na 56. poziciji sa 1.145 poena. Ilija Bozoljac je se spustio na 143. mesto sa 575 bodova, a Boris Pašanski je opet pao i sada je 191 igrac sveta sa 407. poena. Što se tice dublova, Nenad Zimonjic i Danijel Nestor i dalje su na drugoj poziciji iza brace Brajan...

Prvih deset tenisera na ATP listi:

1. Rafael Nadal (Španija) 14.470 poena
2. Rodžer Federer (Švajcarska) 11.020
3. Novak Ðokovic (Srbija) 9.010
4. Endi Mari (Velika Britanija) 8.840
5. Huan Martin Del Potro (Argentina) 4.790
6. Endi Rodik (SAD) 4.340
7. Žil Simon (Francuska) 4.010
8. Fernando Verdasko (Španija) 3.760
9. Nikolaj Davidenko (Rusija) 3.735
10. Gael Monfis (Francuska) 3.600

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25148 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/01/2010 : 12:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Jelena Dokic u Australiji trenira s Bornom Bikicem i nada se da ce konacno uspeti da se vrati medu najbolje teniserke sveta. Nekada cetvrta teniserka sveta Jelena Dokic, pod rukovodstvom Borne Bikica, vredno trenira u Melburn Parku i ocekuje dobre rezultate u nastupajucoj sezoni. Ona ce posebno biti fokusirana na turnire u Brizbejnu i Hobartu, a potom želi da ostavi što bolji utisak na Australijan openu.

- Kad god sam igrala u Australiji i ostatak sezone je bio uspešan. Volim da provodim vreme ovde, jer me vežu veoma lepe uspomene. Dolazila sam i kad stvari nisu išle dobro, kad cak nisam bila ni rangirana - izjavila je Jelena Dokic, a prenosi Kurir.

Australijska teniserka srpskog porekla je na prošlogodišnjem Australijan openu stigla do cetvrtfinala kao 187. teniserka sveta.

- Nisam postavljena za nosioca na Otvorenom prvenstvu Australije, tako da se od mene ne ocekuje da igram polufinale ili finale. Zdrava sam i spremna, ali nisam pod pritiskom pred grend slem - otkriva Jelena.

Ona smatra da se u Australiji ocekuje da bolji rezultat postigne Samanta Stosur.

- Mislim da se više ocekuje od Sem Stosur nego od mene. Ipak, u Melburnu 2009. igrala sam veoma dobro i vratila se na prave staze. Povratila sam samopouzdanje, jer sam tokom pauze uspela dobro da se pripremim, saniram povrede i sve dovedem u red, pa se nadam dugoj i uspešnoj sezoni - dodala je Dokiceva.

Ona nije pominjala svog oca Damira, koji je osuden na 15 meseci zatvora zbog pretnji ambasadoru Australije Kler Birgin i neovlašcenog posedovanja dve rucne bombe.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 03/01/2010 : 20:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Ja svako malo gledam na youtubu (inserte)dva najbolja meca prošle godine, oba iz A0 gle cuda.. Nadal-Verdasco & Nadal-Federer...
I ne mogu se nacuditi što im je Nadal napravio obojici. Verdasca cesto ostavljao u nevjerici što sve mora napraviti da bi došao do poena, a Federera rasplakao.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40017 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/01/2010 : 22:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ne verujem da ce ikad biti vise tako dobar... Kolena su mu jednom stradala, i tu nema vise istog Nadala.. Mozda pribliznog, ali onakvog kao ranije ne...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 06/01/2010 : 17:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Na najnovijoj ATP listi, bar što se tice naših tenisera, bilo je promena. Endi Mari (8.840) imace priliku da na predstojecem turniru u Monte Karlu preuzme trecu poziciju od Novaka Ðokovica (9.010), pošto ih deli samo 170 poena. Naime, izmedu turnira u Monte Karlu i Rolan Garosa naš teniser brani 2.800 bodova, dok ce Britanac morati da odbrani samo 520.
Inace, Španac Rafael Nadal i dalje vodi sa 14.470 bodova, a na drugom mestu nalazi se Švajcarac Rodžer Federer sa 11.020 poena. Viktor Troicki je pao za dva mesta i sada je 38. sa 1.527 poena. Janko Tipsarevic je ostao na 56. poziciji sa 1.145 poena. Ilija Bozoljac je se spustio na 143. mesto sa 575 bodova, a Boris Pašanski je opet pao i sada je 191 igrac sveta sa 407. poena. Što se tice dublova, Nenad Zimonjic i Danijel Nestor i dalje su na drugoj poziciji iza brace Brajan...

Prvih deset tenisera na ATP listi:

1. Rafael Nadal (Španija) 14.470 poena
2. Rodžer Federer (Švajcarska) 11.020
3. Novak Ðokovic (Srbija) 9.010
4. Endi Mari (Velika Britanija) 8.840
5. Huan Martin Del Potro (Argentina) 4.790
6. Endi Rodik (SAD) 4.340
7. Žil Simon (Francuska) 4.010
8. Fernando Verdasko (Španija) 3.760
9. Nikolaj Davidenko (Rusija) 3.735
10. Gael Monfis (Francuska) 3.600



kako nadal prvi??????
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/01/2010 : 17:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Ja svako malo gledam na youtubu (inserte)dva najbolja meca prošle godine, oba iz A0 gle cuda.. Nadal-Verdasco & Nadal-Federer...
I ne mogu se nacuditi što im je Nadal napravio obojici. Verdasca cesto ostavljao u nevjerici što sve mora napraviti da bi došao do poena, a Federera rasplakao.


Nadal je najbolji teniser koji se ikada pojavio!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 06/01/2010 : 18:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Nadal je najbolji teniser koji se ikada pojavio!







Džon Patrik Makenro mladi je NAJVECI !!!

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 06/01/2010 : 19:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message
Ivo Karlovic je najveci, a najbolji je Bjorn Borg.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 06/01/2010 : 21:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Dobro je pocela sezona,Ana,Viktor i Janko zabeležili po 2 pobede dok se Jelena i Novak štede za AO.
Inace ove sezone ocekujem pored dobrih igara naše vodece petorke i proboj fantasticnih talenata Krajinovica,Jovanovske i Krunicke,ali i još mladih Milojevica i Curoviceve.Bojana Jovanovski je u odlicnom stilu završila sezonu,popela se na 147.mesto i puna optimizma ce uci u kvalifikacije za AO.Filip Krajinovic bi konacno trebao da postane standardan u profesionalnim vodama i mislim da bi do kraja sezone mogao da dože na prag prvih 100 na svetu,trenutno je 350-ti,a bio je i osamdesetak mesta bolje plasiran.Ocekujem da ove godine prvi put u nekom profesionalnom mecu vidimo i mladog 14-ogodišnjeg Nikolu Milojevica,u svom uzrastu ubedljivo i bez premca najboljeg igraca sveta koji ce uskoro verujem oboriti neke rekorde što se tice ranog debija i pobeda na nekim takmicenjima.Aleksandra Krunic koja ima 16 godina bi isto trebala puno da napreduje,trenutno je 490-ta na svetu i zajedno sa Jovanovskom igra na jednom celindzeru u Kini ove nedelje.Puno se ocekuje i od Mlade petnaestogodišnje Tamare Curovic koja vec ima visok rejting,nalazi se oko 600-og mesta i izuzetan je talenat.
Sve u svemu,jeste Srbija teniska nacija u samom svetskom vrhu,ali ocekujem za koju godinu da budemo na samom vrhu,to jest da budemo prva teniska nacija sveta i to bez premca.Ako sve bude teklo po planu,mislim da je to sasvim realno ocekivati.Niko nema toliko talentovanih tenisera trenutno,plus i nekoliko trenutno visoko kotiranih.
Da,ocekujem i da osvojimo Dejvis kup,Amere cemo na startu otresti bez problema,a s obzirom da smo Špancima vec gostovali,ne vidim ko bi nas mogao zaustaviti sa ovako dobro ukomponovanom ekipom,jedino možda povrede.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40017 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/01/2010 : 21:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Odakle si iscupao ove informacije o deci!? Svaka cast... Cuo sam za Krajinovica, Jovanovsku i Krunicku ali za ove iz zabavista nisam... Ko je taj Milojevic? Najbolji na svetu? Tako je i Tips bio drugi junior sveta pa sad prva budala na ATP-u..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 07/01/2010 : 14:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Odakle si iscupao ove informacije o deci!? Svaka cast... Cuo sam za Krajinovica, Jovanovsku i Krunicku ali za ove iz zabavista nisam... Ko je taj Milojevic? Najbolji na svetu? Tako je i Tips bio drugi junior sveta pa sad prva budala na ATP-u..



Ja tenis detaljno pratim vec odavno,to mi je sport broj jedan pa stoga znam dosta toga.
Milojevic je ubedljivo najbolji na svetu u svom uzrastu,bolji je i od mnogih starijih,a i nije neki anonimus bilo ga je dosta cak i na RTS-u,a bilo je i reci o tome da ga treba odgovarajuce i novcano ispratiti jer je to momak koji bi u narednom periodu trebao da bude najbolji igrac sveta.
Tipsarevic nije baš bio toliko dominantan kada je bio mladi,on je samo u jednom momentu bio prvi junior sveta,a cak nije tu godinu ni završio kao prvi vec kao drugi.Takode,u to vreme neki talentovani igraci su vec bili napustili juniorsku konkurenciju,a Tipsarevic je u njoj ostao do kraja,tako da nije bio u to vreme sa najjacim rivalima.
Najveci talenti i najbolji igraci gotovo po pravilu preskacu juniorsku kategoriju do 18 godina(mislim kada su i sami u toj dobi,a takmice se u njoj sa 15 i 16 godina) i u profesionalne vode ulaze vec kao šesnaestogodišnjaci.Takav je slucaj bio i sa Ðokovicem i Nadalom.Samo najveci talenti kao profesionalci debituju sa 15 godina,a u ženskoj konkurenciji se to dešava i sa tek 14.Doduše to se uglavnom dešava kada se vec približe sledecem rodendanu,tako da recimo vecina debituje sa 16 godina a da im nije daleko sedamnaesti rodendan.
Treba napomenuti i to da se u zadnjih par godina zaoštrio odnos prema talentima,pažnja je usmerena na mnogo manji broj igraca i igracica,tako da samo oni najbolji iz mladih kategorija uspevaju da dobiju podršku sponzora i u profesionalne vode udu uz odredenu podršku i mogucnost dobijanja vajld karti.
Milojevic ce tek ove sezone napuniti 15 godina,mislim da ce preskociti kategoriju do 16 godina i uci u onu za igrace do 18,ali da ce mu veoma brzo biti prioritet profesionalna karijera.Tako je to sa svim najboljim igracima u zadnjoj deceniji,najvecu pažnju skrenu na sebe u kategoriji do 14 godina,tu dominiraju,a posle ne urade nešto znacajno u dve više starosne kategorije.
Treba napomenuti i to da kategorija do 14 godina nije nimalo naivna i da je ona svojevrsni filter,tu prakticno pocinje tenisko "PUNOLETSTVO" i ogromna je razlika u odnosu na kategoriju do 12 godina.
Za bolje igrace,kategorija do 16 godina je gubljenje vremena,a pošto su ipak premladi,teško im je da osvajaju juniorske Gren-slemove u kategoriji do 18 godina.Zato se polako bruse na fjucersima,a veoma brzo i na celindzerima pa i ATP takmicenjima za koje dobbijaju vajld-karte.
Milojevic je pravi,ako nastavi da se razvija pravilno,trebao bi da bude bolji igrac nego što je Ðokovic sada.

Edited by - tumen on 07/01/2010 14:47:43
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 07/01/2010 : 15:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Ana je inace u Brizbejnu dobila Pavlicenkovu i ušla u polufinale gde ce se sastati sa povratnicom Žistin Enan.Bice veoma zanimljivo.Nadam se da se Ana polako vraca u staru formu.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/01/2010 : 10:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Finale Clijster-Henin. Kao u stara dobra vremena :-)!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2010 : 10:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Finale Clijster-Henin. Kao u stara dobra vremena :-)!


Da, baš bez veze, ove mlade teniserke, izgleda da nemaju pojma, jer dozvoljavaju da dominiraju matorke!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 08/01/2010 : 14:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Ja moram da se izvinim,Nikola Milojevic nije najbolji na svetu u kategoriji do 14 godina,vec do 16,iako ima samo 14 godina! Prvi je na rang-listi.To je cudo od deteta,mogao bi mnoge rekorde da obori što se tice godina.
Osamnaestogodišnja Bojana Jovanovski i šesnaestogodišnja Aleksandra Krunic inace praše sve redom na jednom celindzeru u Kini,obe su ušle u polufinale bez izgubljenog seta,ako se to od Bojane koja je prvi nosilac i ocekivalo,Aleksandra koja je ušla u glavni žreb iz kvalifikacija je napravila fantastican uspeh i ceka je veliki napredak na listi,proboj do 400-og mesta(trenutno).Prava je šteta što se moraju medusobno sastati u polufinalu tako da jedna mora otpasti.Bojana bi osvajanjem turnira došla veoma blizu ulasku u prvih 100 na svetu,dobro ne baš jako blizu ali oko 125-og mesta.
Mlada petnaestogodišnja Tamara Curovic igra na jednom juniorskom turniru prve kategorije i trenutno je bez problema ušla u polufinale.
Kada se pogledaju liste mladih kategorija,to je strašno kakva je tamo poplava naših mladih igraca i igracica.Ovo što se trenutno dešava sa našim tenisom je izgleda samo mrvica u odnosu na ono što ce tek biti.

Troicki inace igra danas u Dohi polufinale sa Nadalom,a Tipsarevic u Cenaju cetvrtfinale sa De Bakerom.Šteta za Anu ali mora još puno,puno da radi da bi se vratila.Samo pamet u glavu i mukotrpan rad,to je pravi recept.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40017 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/01/2010 : 14:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Fora je sto ona ne radi 10-i deo koliko bi trebala...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 08/01/2010 : 17:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Ja moram da se izvinim,Nikola Milojevic nije najbolji na svetu u kategoriji do 14 godina,vec do 16,iako ima samo 14 godina! Prvi je na rang-listi.To je cudo od deteta,mogao bi mnoge rekorde da obori što se tice godina.
Osamnaestogodišnja Bojana Jovanovski i šesnaestogodišnja Aleksandra Krunic inace praše sve redom na jednom celindzeru u Kini,obe su ušle u polufinale bez izgubljenog seta,ako se to od Bojane koja je prvi nosilac i ocekivalo,Aleksandra koja je ušla u glavni žreb iz kvalifikacija je napravila fantastican uspeh i ceka je veliki napredak na listi,proboj do 400-og mesta(trenutno).Prava je šteta što se moraju medusobno sastati u polufinalu tako da jedna mora otpasti.Bojana bi osvajanjem turnira došla veoma blizu ulasku u prvih 100 na svetu,dobro ne baš jako blizu ali oko 125-og mesta.
Mlada petnaestogodišnja Tamara Curovic igra na jednom juniorskom turniru prve kategorije i trenutno je bez problema ušla u polufinale.
Kada se pogledaju liste mladih kategorija,to je strašno kakva je tamo poplava naših mladih igraca i igracica.Ovo što se trenutno dešava sa našim tenisom je izgleda samo mrvica u odnosu na ono što ce tek biti.

Troicki inace igra danas u Dohi polufinale sa Nadalom,a Tipsarevic u Cenaju cetvrtfinale sa De Bakerom.Šteta za Anu ali mora još puno,puno da radi da bi se vratila.Samo pamet u glavu i mukotrpan rad,to je pravi recept.


Nikola Milojevic je nasa najveca teniska nada.On je jedan od onih za koje se odmah vidi da ce biti sami vrh svetskog tenisa.Dakle nije najbolji samo u svom godistu vec u nekoliko uzastopnih godista.Bio je i Djokovic takav talenat ali mi se cini da je Milojevic jos bolji.Kad pomenuh Djokovica veoma me zanima mali Djordje Djokovic.Kazu da je talenat bar kao najstariji brat ako ne i bolji.Plus ce imati sve uslove za brzi napredak pored brata tenisera.Zato je Marko Djokovic,srednji brat,tek nesto nadprosecan igrac izgleda i tu ne treba previse ocekivati.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 08/01/2010 : 17:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Zato je Marko Djokovic,srednji brat,tek nesto nadprosecan igrac izgleda i tu ne treba previse ocekivati.




Taj je izgleda teska ladovina sto se tenisa tice

Boli ga briga, burazer ga finansira

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25148 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/01/2010 : 20:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Finale Clijster-Henin. Kao u stara dobra vremena :-)!



Da, ženski tenis je ponovo dobio smisao

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 08/01/2010 : 20:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by seinfeld

Finale Clijster-Henin. Kao u stara dobra vremena :-)!


Da, baš bez veze, ove mlade teniserke, izgleda da nemaju pojma, jer dozvoljavaju da dominiraju matorke!


bez starca nema udarca, opste poznato...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2010 : 22:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by culfis

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by seinfeld

Finale Clijster-Henin. Kao u stara dobra vremena :-)!


Da, baš bez veze, ove mlade teniserke, izgleda da nemaju pojma, jer dozvoljavaju da dominiraju matorke!


bez starca nema udarca, opste poznato...


Znam ja to, ali ovo nisu starci, nego matore koke!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000