forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tenis 2011
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/04/2010 : 19:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Nadal pregazio Verdasca 6-0,6-1 za rekordnih 6 Montecarla zaredom.
Onaj Verdascov poen u drugom setu (4-1)je vjerojatno najbolji poen ove godine uopce..


Ponovo pocinje dominacija Nadala!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/04/2010 : 19:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Daj link da vidim.. Nisam gledao mec... Znao sam da ce biti masakr pa nisam hteo...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 20/04/2010 : 20:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Evo ga... 33 udaraca http://www.youtube.com/watch?v=CL2dhSKhDVw

Inace evo onog cudesnog returna protiv kohlschreibera sa AO. Sad radi link
http://www.youtube.com/watch?v=ghL9EPs1NYw

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/04/2010 : 11:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Naravno, ovi klipovi ce se prebaciti na telefon da se gledaju kad god se ukaze prilika..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/04/2010 : 01:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Nadal ponovo rastura na clay u Monte Carlu, a i sada u Rimu.... sigurno ce osvojit French ponovo...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 30/04/2010 : 13:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Nadal ponovo rastura na clay u Monte Carlu, a i sada u Rimu.... sigurno ce osvojit French ponovo...


ništa njemu ne može promaknut ;)

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 03/05/2010 : 02:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
a verdasco postaje najnovija nocna mora (a nije na moru ! :D ) za novaka.

s druge strane justine i dalje ostaje to za jj. kad sad nije uspela da je prikuca uza zid i to u dva glatka seta, i to takvom igrom... zajebana stvar taj strah :/

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/05/2010 : 19:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Nadal i Henin ce sigurno osvojit French - ponovo! Sad ukupno imaju 8 French Open titla izmedju njih dvoje... sa koliko ce zavrsit? 12? 15...?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/05/2010 : 23:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Troicki rekao ne Seri!

6:0, 6:1.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/05/2010 : 15:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Troicki rekao ne Seri!

6:0, 6:1.




Ima li on sansu protiv Wawrinka?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 06/05/2010 : 21:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Jankovic - Venus Williams 6:0-6:1
Svaki komentar je suvisan.Izgazila je.
Sutra sa Serenom.Jelena je u strasnoj formi u pravom trenutku,pred Pariz.
Ana Ivanovic isto gazi.Danas je dobila Petrovu tako da je vezala vec cetvrtu uzastopnu
pobedu i to sve protiv odlicnih igracica(Vesnina,Azarenka,Dementijeva,Petrova) bez izgubljenog seta.Valjda je ovo konacno povratak zabludele ovcice.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/05/2010 : 22:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Jankovic - Venus Williams 6:0-6:1
Svaki komentar je suvisan.Izgazila je.
Sutra sa Serenom.Jelena je u strasnoj formi u pravom trenutku,pred Pariz.
Ana Ivanovic isto gazi.Danas je dobila Petrovu tako da je vezala vec cetvrtu uzastopnu
pobedu i to sve protiv odlicnih igracica(Vesnina,Azarenka,Dementijeva,Petrova) bez izgubljenog seta.Valjda je ovo konacno povratak zabludele ovcice.



Jankovic je meni uvijek bila bolja od Ivanovic, iako nikad nije osvojila Slam. nemam puno povjerenja u Ivanovic, i ne mislim da ce dugo dogurat u French ili Wimby... Jankovic mozda

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 06/05/2010 : 22:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Isto mislimo.Ja ocekujem da ce obe imati dobar plasman u Parizu a Jankovic mozda dogura i do finala obzirom na formu i htenje.Naravno Henin je apsolutni favorit.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 06/05/2010 : 22:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Slazem se u vezi JJ, ali Ana igra u Rimu bez greske. Gledam i ne verujem. Imena koja je izbacila deluju obecavajuce: Azarenka, Dementieva i Petrova. Mozda joj leze Ruskinje.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 06/05/2010 : 22:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Slazem se u vezi JJ, ali Ana igra u Rimu bez greske. Gledam i ne verujem. Imena koja je izbacila deluju obecavajuce: Azarenka, Dementieva i Petrova. Mozda joj leze Ruskinje.


Ana ima igru za sljaku jer njena osnovna mana lose kretanje ne dolazi toliko do izrazaja jer na sporoj podlozi ima vremena da se namesti za razorni forhend.Njoj je trebalo da sredi psihu.Ako je to uradila uz pomoc novog trenera(bivsi trener Stefi Graf) onda ce i ona biti favorit u Parizu ali rano je da tvrdimo da se vratila.Ja se nadam da jeste.Niko nije tako dominantno osvojio Pariz kao Ana te godine.Mozda samo Henin godinu ranije ali je diskutabilno jer je imala i teskih meceva.
Prizeljkujem finale Jankovic i Ivanovic u Rimu za pocetak.Taj mec ce puno reci ako do njega dodje.Mislim da Jelena moze da dobije obe sestre Williams na istom turniru.Bio bi to veliki podstrek.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/05/2010 : 00:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Kit Carson

Slazem se u vezi JJ, ali Ana igra u Rimu bez greske. Gledam i ne verujem. Imena koja je izbacila deluju obecavajuce: Azarenka, Dementieva i Petrova. Mozda joj leze Ruskinje.


Ana ima igru za sljaku jer njena osnovna mana lose kretanje ne dolazi toliko do izrazaja jer na sporoj podlozi ima vremena da se namesti za razorni forhend.Njoj je trebalo da sredi psihu.Ako je to uradila uz pomoc novog trenera(bivsi trener Stefi Graf) onda ce i ona biti favorit u Parizu ali rano je da tvrdimo da se vratila.Ja se nadam da jeste.Niko nije tako dominantno osvojio Pariz kao Ana te godine.Mozda samo Henin godinu ranije ali je diskutabilno jer je imala i teskih meceva.
Prizeljkujem finale Jankovic i Ivanovic u Rimu za pocetak.Taj mec ce puno reci ako do njega dodje.Mislim da Jelena moze da dobije obe sestre Williams na istom turniru.Bio bi to veliki podstrek.



Nema sanse. Jedini razlog sto je Ana pobjedila u 2008 je zato sto Henin nije igrala... vidio si sta je bilo godinu ranije, u 2007 kad su se nasle u finalu. Nadal i Henin ce biti favorit, i bice cudo aki iko drugi osvoji French umjesto njih.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 07/05/2010 : 08:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
nemogu da verujem da sam propustio zadnja dva jelenina meca kad je kako svi kazu bila jednostavno briljantna (i vikmajer izrasta u solidnu udaracicu, a razbiti venus ovakvim rezultatom je nesto sto stvarno nisma zeleo da propustim :( )
zato danas gledam kako ce protiv serene, nadam se vezivanju back ll back pobede nad sesetricama!
i onda finale sa anom.
to ce pokazati mnogo stvari: dali je konacno kompleks od ane savladan (nesto kao kompleks enan :? ), dali su one dve ljute kao ris jedna na drugu nakon onih prozivki oko fed kupa i dali ce ovo konacno biti anino budjenje?
odlicno je sto se konacno sabrala malo, ono sto sam video juce protiv pertove u prvom setu je bilo klasicno demontiranje. plus, panicni napadi su nestali (nadam se zauvek!)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 07/05/2010 : 19:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Kit Carson

Slazem se u vezi JJ, ali Ana igra u Rimu bez greske. Gledam i ne verujem. Imena koja je izbacila deluju obecavajuce: Azarenka, Dementieva i Petrova. Mozda joj leze Ruskinje.


Ana ima igru za sljaku jer njena osnovna mana lose kretanje ne dolazi toliko do izrazaja jer na sporoj podlozi ima vremena da se namesti za razorni forhend.Njoj je trebalo da sredi psihu.Ako je to uradila uz pomoc novog trenera(bivsi trener Stefi Graf) onda ce i ona biti favorit u Parizu ali rano je da tvrdimo da se vratila.Ja se nadam da jeste.Niko nije tako dominantno osvojio Pariz kao Ana te godine.Mozda samo Henin godinu ranije ali je diskutabilno jer je imala i teskih meceva.
Prizeljkujem finale Jankovic i Ivanovic u Rimu za pocetak.Taj mec ce puno reci ako do njega dodje.Mislim da Jelena moze da dobije obe sestre Williams na istom turniru.Bio bi to veliki podstrek.



Nema sanse. Jedini razlog sto je Ana pobjedila u 2008 je zato sto Henin nije igrala... vidio si sta je bilo godinu ranije, u 2007 kad su se nasle u finalu. Nadal i Henin ce biti favorit, i bice cudo aki iko drugi osvoji French umjesto njih.


Gresis Henin je te godine tukao ko je stigao(cak i matora Skjavone),Sarapova u Australiji sa nulom u drugom setu a kap koja je prelila casu bio je tezak poraz na sljaci od Safine.
Zato se i povukla dok je jos bila formalni broj 1 i to u sred sezone sljake.Po meni kukavicki cin i licno mislim da je sujeta u pitanju.
Sto se tice Ane Ivanovic ona je mec sa Henin izgubila jos u svlacionici pred mec jer se uplasila.Bilo joj je to prvo Grand Slam finale i nije licila ni na igracicu iz top 20 a kamoli nesto vise.
Meni Henin ni sada kada se vratila ne deluje ubedljivo ali na sljaci ipak jeste favorit jer joj je to omiljena podloga a druge igracice su povredjene ili van forme kao Klajsters,Safina,Ivanovic.Da je Klajsters zdrava mislim da bi osvojila Pariz.
Ovako bice to borba izmedju Henin i Jankovic a ako se Ivanovic vrati na 80% forme kao pre dve godine bice i ona u krugu favorita.

Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 07/05/2010 : 19:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Jankovic - Serena Williams - 4:6-6:3-7:6
Bravo za Jelenu.Pobedila je obe sestre Williams na istom turniru i otisla u finale.
Nije blistala kao protiv Venus.Naprotiv dosta je gresila ali i Serena.
U kljucnim trenutcima igrala je ipak cvrsce i preciznije i zasluzeno dobila.
Na 4:5 u trecem setu spasila je i mec loptu a u tajbreku se vratila sa 2:5.
Pokazala je veliku psihicku stabilnost sto joj nije odlika u velikim mecevima.Cestitke!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/05/2010 : 19:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Jankovic - Serena Williams - 4:6-6:3-7:6
Bravo za Jelenu.Pobedila je obe sestre Williams na istom turniru i otisla u finale.
Nije blistala kao protiv Venus.Naprotiv dosta je gresila ali i Serena.
U kljucnim trenutcima igrala je ipak cvrsce i preciznije i zasluzeno dobila.
Na 4:5 u trecem setu spasila je i mec loptu a u tajbreku se vratila sa 2:5.
Pokazala je veliku psihicku stabilnost sto joj nije odlika u velikim mecevima.Cestitke!


da, preokrenula je 3:5 u odlucujucem setu i sjebala mi listic (:
a lijepo skinem Wawrinku na tocan rezultat, i umjesto da igram Cilica uzmem Serenu!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 07/05/2010 19:20:01
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/05/2010 : 19:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Bravo za Jelenu, to je super rezultat!!!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 07/05/2010 : 19:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by dubac

Jankovic - Serena Williams - 4:6-6:3-7:6
Bravo za Jelenu.Pobedila je obe sestre Williams na istom turniru i otisla u finale.
Nije blistala kao protiv Venus.Naprotiv dosta je gresila ali i Serena.
U kljucnim trenutcima igrala je ipak cvrsce i preciznije i zasluzeno dobila.
Na 4:5 u trecem setu spasila je i mec loptu a u tajbreku se vratila sa 2:5.
Pokazala je veliku psihicku stabilnost sto joj nije odlika u velikim mecevima.Cestitke!


da, preokrenula je 3:5 u odlucujucem setu i sjebala mi listic (:
a lijepo skinem Wawrinku na tocan rezultat, i umjesto da igram Cilica uzmem Serenu!


Sto ne pitas covece!
Jankovic ima pozitivan skor sa sestrama Williams.Jedina uz Henin na turu.Cak ni Belgijanka nema sa obe vec samo sa Venus valjda.
Jos je Jelena na sljaci cist favorit.Ja sam mislio da ce biti lakse ali dosta je gresila.Teze ce Jelena sa Anom Ivanovic ako se plasira u finale.Ona joj uopste ne lezi.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/05/2010 : 20:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by dubac

Jankovic - Serena Williams - 4:6-6:3-7:6
Bravo za Jelenu.Pobedila je obe sestre Williams na istom turniru i otisla u finale.
Nije blistala kao protiv Venus.Naprotiv dosta je gresila ali i Serena.
U kljucnim trenutcima igrala je ipak cvrsce i preciznije i zasluzeno dobila.
Na 4:5 u trecem setu spasila je i mec loptu a u tajbreku se vratila sa 2:5.
Pokazala je veliku psihicku stabilnost sto joj nije odlika u velikim mecevima.Cestitke!


da, preokrenula je 3:5 u odlucujucem setu i sjebala mi listic (:
a lijepo skinem Wawrinku na tocan rezultat, i umjesto da igram Cilica uzmem Serenu!


Sto ne pitas covece!
Jankovic ima pozitivan skor sa sestrama Williams.Jedina uz Henin na turu.Cak ni Belgijanka nema sa obe vec samo sa Venus valjda.
Jos je Jelena na sljaci cist favorit.Ja sam mislio da ce biti lakse ali dosta je gresila.Teze ce Jelena sa Anom Ivanovic ako se plasira u finale.Ona joj uopste ne lezi.


a išel sam logikom razbila jednu sestru sad slijedi osveta, i koliko sam pratil mec (po zvršetku meca wawrinka-troicki sam mogel više pratiti)stvarno se provukla...uostalom pogledaj kaj je izvukla!
Evo Ivanovicka teško, gubi 6:4, 4:1.a da sam se kladil na taj mec sigurno bi se na nju kladil...jebiga, baš sve kontra!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/05/2010 : 21:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ovaj turnir je Jelenin, garant!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/05/2010 : 17:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Izgubi Jelena prvi set, 7-6 (7-5)... imala set point :( Moze se vratiti, kao i juce protive Serene

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000