forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tenis 2011
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/09/2011 : 13:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
a dobro, mozda sam malo pretjerao.
Federer je uvijek pokazivao da zna ponosno i muski da podnese poraz




Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 13:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Isto kao i Novak. Pocistio ga Rafa 2006 sa terena, a on prica kako je kontrolisao mec.

To što je Federer zaplakao je sasvim ok.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/09/2011 : 14:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Naravno da je ok sto je plakao poslije poraza.
Muskarci sirom svijeta ga razumiju:

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/09/2011 : 14:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
@King:
pretjerujes malo... ovo su sve slike sa istog meca, posle Australian Open 2009 finala... jebi ga, ne bi Nadal plako da izgubi, pa ni Djokovic, ali eto, neki su od nas malo vise osjetljivi, kao Roger.
Ovo mu je bio treci gubitak Nadalu u Grand Slemu u zadnja cetiri (Roland Garros 2008, Wimbledon 2008, i onda ovaj), pa sigurno je bio toliko razocaran da nije mogao da se kontrolise.

Kao sto Imrahil kaze, nema tu nista lose, za mene ovo pokazuje da ga svi ovi gubitci stvarno bole, da se trudi, i da stvarno hoce da osvoji ove turnire. Biti toliko razocaran, i onda puknut pred svim svjetom... pa to je ljudsko, jebote!
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 14:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Te suze samo pokazuju da je covek i da mu ovo što radi zaista znaci. To što ti ne razumeš, jbg, to je druga stvar.

Možda treba ovo da uradi
http://www.youtube.com/watch?v=geyc1GVwzLU

Onda bi verovatno bio velika muškarcina?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/09/2011 : 14:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 14:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Jel to neki ocajnicki pokušaj da se bude duhovit?
Našao si 2 slike, postavio ih. Fascinantno zaista
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/09/2011 : 14:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Jel to neki ocajnicki pokušaj da se bude duhovit?
Našao si 2 slike, postavio ih. Fascinantno zaista


Zasto ocajnicki pokusaj, pa stavio si na kraju dva smajlija koja se valjaju od smijeha. Drago mi je da sam te nasmijao i oraspolozio. Jos od 2010. godine Federerovi fanovi ne znaju sta znaci dobro raspolozenje.
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 13/09/2011 : 14:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
jadno je suza u oku, a drugo kontinualan plac u trajanju od 10 minuta!

Muškarci placu manje i uz vece suzdržavanje nego žene, pokazalo je jedno istraživanje objavljeno u Nemackoj u kojem se takodje navodi da žene placu od 30 do 64 puta godišnje za razliku od muškaraca koji to cine od šest do 17 puta.

Ova velika razlika manifestuje se tek u adolescenciji, pošto do 13. godine i decaci i devojcice placu podjednako cesto, istice se u istraživanju nemackog udruženja oftamologa.

U odraslom dobu, razlika postaje sve dublja po pitanju ucestalosti plakanja ali i njegovog trajanja. Muškarci placu od dva do cetiri minuta, dok kog žena to traje šest minuta.

Ženski plac traje duže i mnogo je dramaticnijeg karaktera, kaže profesorka Elizabet Mesmer iz udruženja nemackih oftamologa. Istraživanje je takodje pokazalo da muškarci i žene ne placu iz istih razloga. Muškarci cesto placu iz saosecanja ili zbog neuspeha u odnosima sa okolinom, dok žene liju suze kada se ne osecaju na visini zadatka, kada se secaju prošlih dogadjaja ili kada su suocene sa konfliktima.

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 13/09/2011 : 14:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
A zanimljivo da njih ima najvise na svetu. Mislim na Federerove navijace. Uprkos tome sto Fed lagano ide ka penziji, na svakom delu zemlje ima najvise navijaca. Zapravo jedini turniri na svetu kad nema apsolutnu naklonost publike igrajuci protiv neuralnog igraca su oni u Spaniji ili (potencijalno) Srbiji. Verovatno su svi ti ljudi debili i totalni teniski analfabeti za razliku od teniske nacije sa dugom tradicijom kao sto su Srbi.

I Dzon Teri je plakao posle promasaja u finalu LS. Dirk Novicki je plakao posle pobede nad Majami Hitom. Ajzea Tomas je plakao 20 godina nakon 7. utakmice finala konf. protiv Seltiksa '87. koju su izgubili, a on na jednoj nozi dao 25 poena u jednoj cetvrtini (plejof rekord). Boli ga i posle 20 godina, iako je posle toga osvojio dve titule. Ja ne vidim sta je tacno toliko smesno u ovome, ali dobro. Smejati se necijim suzama mi je malo bolesno, iskreno.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/09/2011 : 14:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by culfis


- drugo kontinualan plac u trajanju od 10 minuta!

- Muškarci placu od dva do cetiri minuta, dok kog žena to traje šest minuta.




- Muškarci placu od dva do cetiri minuta
- Žene šest minuta
- Federer deset minuta.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 14:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Ta i slicna istraživanja su obicno najobicnija glupost.

@King: Pa smajliji su upuceni tebi, ne slikama koje si postavio. Novak grli pehar i neka namrgodena slika Federea, šta covek da kaže na to?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 13/09/2011 : 14:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by culfis


- drugo kontinualan plac u trajanju od 10 minuta!

- Muškarci placu od dva do cetiri minuta, dok kog žena to traje šest minuta.




- Muškarci placu od dva do cetiri minuta
- Žene šest minuta
- Federer deset minuta.


6+4=10

Jel to štos iz Minhena?

Edited by - culfis on 13/09/2011 14:42:35
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 14:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

A zanimljivo da njih ima najvise na svetu. Mislim na Federerove navijace. Uprkos tome sto Fed lagano ide ka penziji, na svakom delu zemlje ima najvise navijaca. Zapravo jedini turniri na svetu kad nema apsolutnu naklonost publike igrajuci protiv neuralnog igraca su oni u Spaniji ili (potencijalno) Srbiji. Verovatno su svi ti ljudi debili i totalni teniski analfabeti za razliku od teniske nacije sa dugom tradicijom kao sto su Srbi.

I Dzon Teri je plakao posle promasaja u finalu LS. Dirk Novicki je plakao posle pobede nad Majami Hitom. Ajzea Tomas je plakao 20 godina nakon 7. utakmice finala konf. protiv Seltiksa '87. koju su izgubili, a on na jednoj nozi dao 25 poena u jednoj cetvrtini (plejof rekord). Boli ga i posle 20 godina, iako je posle toga osvojio dve titule. Ja ne vidim sta je tacno toliko smesno u ovome, ali dobro. Smejati se necijim suzama mi je malo bolesno, iskreno.



Treba to objasniti prosecnom balkancu.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/09/2011 : 15:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Umorise me vise ove diskusije, i zajebancije na Federerov racun. Mislim, momci, imate najboljeg tenisera na svijetu, juce osvoji US Open, umjesto da njega hvalite, jos uvijek pravite cirkus od Svajcarca, kao da vam covjek hljeba isce...
:(

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/09/2011 : 15:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Federer je, koliko sam ja upucen u ovaj sport, ozbiljan kandidat za GOAT-a. Novak je docekao svojih pet minuta na suncu, ali ovako pljuvati i zajebavati po jednom od najboljih ikada, tja...Srbija.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/09/2011 : 15:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Umorise me vise ove diskusije, i zajebancije na Federerov racun. Mislim, momci, imate najboljeg tenisera na svijetu, juce osvoji US Open, umjesto da njega hvalite, jos uvijek pravite cirkus od Svajcarca, kao da vam covjek hljeba isce...
:(


Kako to mislis "imate"? Ja nisam Srbijanac, ja sam svajcarski drzavljanin! Kao predstavnik Svajcarske na ovom forumu zelim da se izvinem svim Srbijancima zbog nesportskog ponasanja mog sunarodnika
poslije izgubljenog meca protiv najboljeg tenisera svijeta, Novaka Djokovica. Eto, samo da ne pomislite da smo svi mi Svajcarci isti kao on.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/09/2011 : 15:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
da malo promjenimo temu... ovako se pravi sportista ponasa posle poraza (i to sestog poraza za redom!)... jos uvijek motiviran... nevjerovatno pozitivna filozofija Spanca:



jebi ga, za neke ljude je 'casa uvijek pola puna, a ne pola prazna', da je bogdom pola puna za svakog gubitnika
:)

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 13/09/2011 15:31:26
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 13/09/2011 : 15:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Fenomenalan pristup posle onakvog poraza. I ne samo to. U startu je sasekao novinara koji je pokusao da Novakov medikal ukljuci u celu pricu. U poredjenju sa njim su 99% svetskih sportista ocajni gubitnici.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/09/2011 : 15:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

Fenomenalan pristup posle onakvog poraza. I ne samo to. U startu je sasekao novinara koji je pokusao da Novakov medikal ukljuci u celu pricu. U poredjenju sa njim su 99% svetskih sportista ocajni gubitnici.






http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/09/2011 : 15:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Federer je, koliko sam ja upucen u ovaj sport, ozbiljan kandidat za GOAT-a.


Mozda, ali statistike koje se tu vode su zaista pretjerane.
Logicno bi bilo da su tri stvari presudne da bi se proglasio najbolji:
1. Broj sedmica kao broj 1
2. broj osvojenih GS
3. broj osvojenih turnira.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 15:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
I ako se pogleda realno sve to, jasno je ko je najveci kandidat za tako nešto.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/09/2011 : 15:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Mairosu

Federer je, koliko sam ja upucen u ovaj sport, ozbiljan kandidat za GOAT-a.


Mozda, ali statistike koje se tu vode su zaista pretjerane.
Logicno bi bilo da su tri stvari presudne da bi se proglasio najbolji:
1. Broj sedmica kao broj 1
2. broj osvojenih GS
3. broj osvojenih turnira.



Ako mene pitas, i druge tenis experte, i bivse profesionalne igrace, 99% ce ti reci da je ovo jedino sto sto je vazno.

Ali vidi mene budale, ponovo upadam u ove rasprave o Federeru... when will I learn? S vama se jednostavno ne moze vise raspravljat, pa zasto se onda i trudim...?


one last thing: ako nekim od vas uopste treba argumenat zasto je Federer vec GOAT, bez ikakve diskusije, onda stvarno...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 15:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Pusti ace, da je Federer najbolji u sve 3 kategorije, izmislili bi neki cetvrti razlog gde nije
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/09/2011 : 15:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Pusti ace, da je Federer najbolji u sve 3 kategorije, izmislili bi neki cetvrti razlog gde nije



sigurno si u pravu... pa sad se ja sjeti: Federer nije nikad osvojio turnir u Beogradu, onaj kojeg organizuje Novakova porodica... pa jebote, kako iko uopste moze da bude GOAT bez Belgrade Open titule na svom pojasu...?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000