forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tenis 2011
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 13/09/2011 : 19:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Hajde dušebrižnici, svi znamo na koga se odnosi ono "Novakova porodica" i svi znamo i zašto nisu omiljeni u narodu.

Kao javne licnosti i Nole i Rodžer i ostali MORAJU da istrpe svacije i svakakvo mišljenje. Za utehu mogu sebi da kažu "Ma boli me, imam na racunu +30 miliona dolara".




Ja ne znam na koga se to odnosi, ako ti znaš napiši konkretno.
Ili treba malo pobliže definisati na šta se sve odnosi pojam Porodica i šta on znaci.
I ponavljam, jedno je Novak, a drugo je njegova porodica.I jedno je Novakov otac, a drugo su Novakova braca.

I hvala ti na onom "dušebrižnik".Hajde drveni advokati zna se i na šta sam ja mislio.

Edited by - tumen on 13/09/2011 19:10:52
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 19:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by acestroke

Ne vidim postove gdje ljudi pljuju po Novakovoj porodici. Pokazi mi ih.



Pa zar je to moj posao?
Ako hoceš da ti pokažem onda me i plati za to.



Ako neceš da pokažeš, onda nemoj ni da se buniš.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 13/09/2011 : 19:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by acestroke

Ne vidim postove gdje ljudi pljuju po Novakovoj porodici. Pokazi mi ih.



Pa zar je to moj posao?
Ako hoceš da ti pokažem onda me i plati za to.



Ako neceš da pokažeš, onda nemoj ni da se buniš.



A ko se buni?
Misliš da sam ja sposoban da sam dižem bunu?
Pa hvala ti što misliš da sam toliko sposoban, ali ja ipak ne bih otišao toliko daleko.
E moj Imrahile, u današnjem svetu se sve placa.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 19:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Pa pazi, nije u redu da se buniš zbog necijeg ponašanja, a kad ti traže da pokažeš šta je taj neko uradio, ti se ogradiš i kažeš da to nije tvoj posao.

Ako si krenuo sa tim, idi do kraja.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 13/09/2011 : 19:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Pa pazi, nije u redu da se buniš zbog necijeg ponašanja, a kad ti traže da pokažeš šta je taj neko uradio, ti se ogradiš i kažeš da to nije tvoj posao.

Ako si krenuo sa tim, idi do kraja.



Nisam ja nigde krenuo.
I ne bunim se, samo ukazujem.
I ponavljam, nije to moj posao, ali zaista.Ne kažem da to ne bih mogao da uradim, ali zaista ne želim da širim diskusiju.Nisam nikoga napao, niti sam se toliko uhvatio za to što je bilo, više sam apostrofirao to da se u buducnosti na neke stvari usmeri pažnja jer je tendencija cudo jedno, a obicno vremenom samo jaca.
Šta je bilo, bilo je, zaista bi bilo najlepše fokusirati diskusiju iskljucivo na teniska dešavanja.Na kraju krajeva, uopšte me više ne interesuje ni ko je šta izjavio, ali znam ko trenutno igra najbolji tenis.

Edited by - tumen on 13/09/2011 19:38:25
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/09/2011 : 19:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message




Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/09/2011 : 19:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Aferim za FDNY kacket. Pokazao je klasu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/09/2011 : 19:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Boris Beker za B92: "Srbija je sportska nacija"

Legendarni nemacki teniser Boris Beker u intervjuu za B92 izjavio je da je mec Ðokovica i Federera bio jedan od najboljih svih vremena.

Takode, Beker je u razgovoru sa našim izveštacem Milanom Boškovicem rekao je da je Ðokovic pokazao posebnost koja odlikuje najbolje, analizirao je Novakovu igru i publiku u Njujorku, a podsetio se i meca sa Bobom Živojinovicem na Marakani.

Kako biste opisali Novakovo ponašanje sada kada je broj jedan? Šta vam govori o Novaku to što je dve godine u nizu izbacio Federera na US openu – prvi put posle zaostatka od 1-2 u setovima, a drugi put 0-2?

„Bio je to neverovatan mec, jedan od najboljih svih vremena. Znao sam i pre meca da ce Rodžer biti spreman, da ce želeti pobedu i igrao je sjajan tenis. Ðokovic u prva dva seta nije igrao onako kako ume, ali uspeo je da se vrati – postoji razlog zašto je u seriji pobeda i zašto je prvi teniser na svetu. Uspeva da pronade nešto u sebi što ga cini sve boljim“.

Jeste li stekli utisak da je Ðokovicu u prva dva seta možda nedostajala želja za pobedom?

„Problem kada osvojite toliko turnira i dobijete toliko meceva jeste što vam motivacija i želja opadaju, ali to je normalno, svima se to dešava. To mu se dogodilo sada, ali i u duelu sa Tipsarevicem, kada nije bio dovoljno agresivan. Ali mislim da ga je motivisala cinjenica da je publika navijala protiv njega, želeo je da im pokaže da je on prvi teniser na svetu. U trecem i cetvrtom setu igrao je kao mašina. Onda je zaostajao u petom setu, odigrao je onaj forhend na sve ili ništa, ali kocka mu se isplatila. Razlika izmedu njih dvojice bila je veoma mala, u nekoliko poena“.

Pre nego što se vratimo Novaku, secate li se da ste bili jedan od zacetnika uspona popularnosti tenisa u Srbiji, kada ste igrali mec sa Bobom Živojinovicem na Marakani? Jeste li tada mislili da Srbija može da ima ovoliko uspeha?

„Pre svega, tih dana se država zvala Jugoslavija i uvek je bila jedna od najvecih sportskih zemalja na svetu, nezavisno od toga da li je rec o tenisu, fudbalu, košarci, uvek ste bili dobri. Secam se tog meca, Boba je moj dobar prijatelj i moj partner u dublu, bilo je ludo, igrali smo na tom stadionu pred 30-40 hiljada ljudi, a on me je pobedio. Nisam iznenaden uspesima – Srbija je nacija fascinirana sportom, a sport je takode jedan od nacina izražavanja sopstvenosti“.

Koje su Novakove granice u ovom trenutku, kako objašnjavate cinjenicu da je napredovao u skoro svakom aspektu igre?

„Prvo mesto na svetu je dostignuce do kojeg se ne dolazi lako. Kako biste tu došli i tamo ostali, morate da budete posebni. Novak Ðokovic je u mecu sa Federerom pokazao zašto je poseban – nije igrao dobro prva dva seta, ali u sebi je pronašao nešto dodatno, nešto posebno i vratio se. I to je razlika – neke stvari ne možete da objasnite, morate da budete tamo i da to proživite kako biste razumeli. Nacin na koji je on preokrenuo cini razliku izmedu broja jedan i ostalih tenisera“.

Šta Novak mora da ucini kako bi imao podršku publike kao što je imaju Nadal ili Federer?

„U Njujorku tu podršku morate da zaradite – njih ne zanima koji ste rezultat napravili na Vimbldonu ili Rolan Garosu, ovde je publika mnogo drugacija. Da biste zaradili poštovanje, morate da pobedujete. Novak govori prava stvari, zabavan je na terenu, ali još nije osvojio US open. Kljuc za podršku jeste da pobedi u ponedeljak, da se ponaša prirodno i vremenom ce ga zavoleti“.

Verujete li da je pred Novakom period dominacije svetskim tenisom?

„Bio je tesan mec sa Federerom, tu su i Rafael Nadal i Endi Mari, tako da trenutno imamo dubinu u muškom tenisu. Novak je trenutno predsednik te grupe“.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/09/2011 : 20:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
http://www.b92.net/sport/tenis/masters/teme.php?yyyy=2011&mm=09&dd=13&nav_id=541692&fs=1


"Novak podigao tenis na novi nivo"

Legenda svetskog tenisa Džon Mekinro rekao je da je Novak Ðokovic posle Vimbldona podigao tenis na neki novi nivo.



Ðokovic je u ponedeljak pobedio Rafaela Nadala šesti put u 2011. godini osvojivši treci Gren slem u 2011. i svoj prvi US open.

Nakon tog meca i potvrde dominacije Srbina ove godine, glavno pitanje medu teniskim strucnjacima je da li je ovo najbolja godina nekog tenisera u istoriji svetskog tenisa.

U konkurenciji su pored Novaka Rodžer Federer koji je 2006. godine imao skor 92-5 (tri Gren slema) i Mekinro koji je 1986. imao 82-3 uz dva Gren slema.

Upravo je Mekinro otklonio dilemu rekavši da je Novakova 2011. „bez sumnje najbolja ikada“.

„Ðokovic igra najbolju godinu u istoriji ovog sporta, u to nema sumnje. Potpuno je zbunio Nadala. Nikada nisam video Nadala da izgleda kao da ne zna šta da radi. Cak i na šljaci u Rimu Ðokovic ge je naterao da izgleda tako. Na Vimbldonu se odvojio od ostalih i podigao igru na potpuno drugi nivo. Pobedio je Nadala šest puta u jednoj godini, a to je veoma teško uraditi pogotovo ako u obzir uzmemo kakvu je 2010. imao Nadal“, rekao je Mekinro


Nadal: „Uskoro cu pobediti Novaka“

Španac Rafael Nadal posle poraza od Novaka Ðokovica u finalu US Opena rekao je da je imao svoje šanse, ali da ih nije iskoristio i zato je izgubio.



Ðokovic je protiv Nadala slavio sa 6:2, 6:4, 6:7, 6:1, i tako je došao do cetvrte Gren slem titule u karijeri, a ujedno je postao tek šesti igrac kojem je pošlo za rukom da tokom jedne sezone osvoji tri titule na najprestižnijim turnirima na svetu.

„Imao sam svoje šanse. Na pocetku prvog seta vodio sam sa 2:0 i igrao sam dosta dobro, ali sam odjednom izgubio ritam. Isto se desilo i u drugom setu. Igrali smo dug gem i ja sam napravio grešku, a imao sam još nekoliko teških poena tokom meca, dok je Novaku sve dobro išlo. On je uvek bio dobar na ovoj podlozi, a meni je uvek bilo teško da ga pobedim ovde u prošlosti. Sada nije bilo ništa drugacije jer je bolji nego ikada. Ali, ja idem odavde sa saznanjem da sam na pravom putu da ga pobedim“, rekao je Nadal.

Nadal je istakao da nije zadovoljan rezultatom u Njujorku.

„Ovo nije loš rezultat. Ne smatram sebe toliko dobrim, ali se borim za pobedu u svakom mecu. Plasman u finale je odlican rezultat, osvojio sam svoj deseti Gren slem ove sezone, na Rolan Garosu. Izgubio sam šest finala, ali sam bar došao dotle. Najpametnije je prihvatiti poraze sa istom smirenošcu kao i pobede i nastaviti sa radom, a prošlost ostaviti iza sebe. Bio sam u finalu Vimbldona, US Opena, borio sam se oba puta, posebno sada. Idem u Španiju srecniji nego što sam bio posle Vimbldona, jer mislim da mogu da pobedim Novaka uskoro. Posle Vimbldona nije bio takav slucaj“.

Španski teniser je istakao da se nije najbolje osecao tokom finala, a da je vrtoglavica mnogo uticala na njega u cetvrtom setu.

„Bio je ovo težak mec. Ali, fizicki, mentalno i po svemu ostalom, mislim da je bio veoma kvalitetan. Cestitam Novaku, bio je odlican“.

Nadal je naglasio da sada ima jasan cilj pred sobom.

„Šest puta zaredom me je pobedio i to sigurno boli. Ali, radicu vredno svakog dana sve dok se to ne promeni. Tako da imam cilj sada, bice teško da promenim situaciju, ali je sve jasno i to ce me motivisati da budem još bolji“.

Drugi teniser sveta je prokomentarisao i mišljenje mnogih da je Ðokovic podigao tenis na novi nivo.

„Vec sam rekao hiljadu puta, ne znam, da li je podigrao tenis na novi nivo. Sigurno je da je fantastican i njegov nivo igre je veoma visok. Kada jedan igrac igra sa tolikim samopouzdanjem i kada pobeduje u mecevima koje bi mogao da izgubi, teško ce neko ponoviti takvu sezonu. Prihvatam sve to i prihvatam izazov i rad koji mi sledi“, rekao je Nadal.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 13/09/2011 20:13:30
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/09/2011 : 20:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
A baš sam se pitao šta je caka sa kacketom. Svaka cast.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7105 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/09/2011 : 20:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by D.J.

Bravo Novak!
Meni je bilo dovoljno kad je pobijedio arogantnog Federera u polufinalu i to jos na onakav nacin. Ovo mi dode kao slag na tortu.



E tu, Brute? I thought you had more sense than the masses ... please say it's so...



Ajde da malo objasnim svoje razmisljanje...
Mislim da je Federer nevjerovatan igrac tenisa, mozda najbolji svih vremena sa vjerovatno naljepsim udarcima, ALI ono sto ne cijenim je njegova arogantnost. Kako je vidim? On je jako smiren, hladan, ali ponekad izade na vidjelo ono sto nosi unutar srca... On kao trenira puno, a sto drugi rade, odmaraju se? On je bio broj jedan toliko drugo... pa sta, nitko drugi nema pravo biti broj jedan dok je on ziv? Ma daj! Nole pobijedi 97% meceva (62 od 64) ove godine i to je kao sreca! To sto je Federer plakao kod mene je plus jer znaci da je ipak covjek, a ne samo hladni, arogantni ... Inace imam vise respekta za ludake kao sto je bio McEnroe koji je psovao, razbijao rekete i slicno nego za nekoga tko ne moze podnijeti poraz i cestitati protivniku koji rastura cijelu godinu! Kad ja igram neki sport trudim se maksimalno pobijediti do (svoje) krvi i ako ne uspijem, jednostavno priznam i skinem kapu protivniku, kao Nadal. Zato sam i rekao da mi je bilo bitno da Nole pobijedi Federera, a za Nadala mi nije toliko stalo jer je Nadal prava ljudina i meni samom ne bi bilo problem od njega izgubiti.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 13/09/2011 : 21:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
Koja je fora sa kacketom? Pretpostavljam odavanje pocasti vatrogascima koji su stradali 9.11.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/09/2011 : 21:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by mavra

Koja je fora sa kacketom? Pretpostavljam odavanje pocasti vatrogascima koji su stradali 9.11.



Tako je.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 13/09/2011 : 21:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
Realno lep potez. Bas me interesuje da li on te stvari radi spontano, ili ima tim ljudi iza sebe koji mu govore sta da radi. Kao na primer kada je kod Dzej Lenoa doveo srpsko folklorno drustvo i naterao voditelja i Kejti Holms da zaigraju kolo. Po meni i to je bila jako dobra fora, delovala je prilicno spontano, iako ja bas i nisam siguran da je njemu to tek tako palo na pamet. U svakom slucaju svaka mu cast na trofeju, mada ni ja nisam neki od vatrenih fanova iz prostog razloga sto sam u zivotu 2 puta udario lopticu reketom i sto me tenis interesuje koliko i polozaj komaraca u Mongoliji
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/09/2011 : 22:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ponos Srbije na vrhu ponosa Njujorka




Novak Ðokovic je ponovo opcinio teniski svet. Prelazi mu u naviku, zar ne? Izvrsnom igrom, koju je doveo gotovo do savršenstva, rušio je sve prepreke pred sobom i na poslednjem grend slemu sezone koji je osvojio u velikom stilu. Sa lakocom je stigao medu cetiri, a onda, najpre u polufinalu, nakon povratka "iz mrtvih" slavio je protiv "hladnog" Rodžera Federera, i naposletku, u finalu, protiv Rafala Nadala, šesti put ove godine pobedivši Španca u finalu velikog turnira.

Suma sumarum, Novak je u 2011. godini uspeo da uradi nešto što ce zlatnim slovima ostati zapisano u analima srpskog tenisa i u njegovoj biografiji, ali ce i sasvim sigurno uci u istorijske almanahe "belog sporta" uopšte.

Ðokovic je tekucu godinu zapoceo sa "samo" jednim trofejom "velike cetvorke", a završva je sa cetiri!

Nedostaje mu samo jedan - Rolan Garos. Upitan da li ce mu osvajanje Pariza biti jedan od prioriteta u narednoj godini, Ðokovic je rekao:

- Naravno. Zašto da ne? Mislim da još imam mnogo toga da dokažem i sebi i teniskom svetu. I dalje želim da pobedujem na velikim turnirima, na mnogo velikih turnira. Mislim da ce biti fantasticno ako uspem da kompletiram grend slem titule pobedom na Rolan Garosu. To je definitivno moja ambicija, ali to ce morati da saceka - rekao je Novak, koji je postao tek šesti teniser kome je pošlo za rukom da u jednoj godini postigne "het-trik" na grend slem turnirima.

Ðokovic je finalni set fotografija u Njojorku, sa trofejem US Open-a u rukama, uradio na najvecoj njujorškoj zgradi, cuvenom Empajer Stejt Bildingu, dakle, tamo gde i dolikuje da bude najbolji na svetu - na vrhu!

- Rezultate koje sam postigao ove godine su izvanredni, i sigurno nisam ocekivao da se dogode. Ali, dešavaju se, jer sam imao odlican raspored, a izmedu turnira znao sam kako da odmorim telo, kako da se spremim sada za US Open, za sezonu na tvrdoj podlozi, i za turnire u Aziji koji me ocekuju.

Ðokovic je dodao da se u njegovoj igri u odnosu na prošlu godinu i ranije "ništa bitno nije promenilo" i da izvodi udarce istom žestinom i energijom. Medutim, kako je rekao, sada pogada više nego prethodnih godina, agresivniji je, a istakao je i da pristupa boljoj mentalnoj pripremi važnih duela, kao što su polufinale i finale, pogotovo protiv "velikih šampiona" Nadala i Federera.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/09/2011 : 22:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Zvezda cestitala Ðokovicu


Uprava fudbalskog kluba Crvena zvezda cestitala je najboljem teniseru današnjice, Novaku Ðokovicu, titulu osvojenu na Otvorenom prvenstvu Amerike. Pored cestitki i reci hvale na racun našeg asa nakon osvajanja treceg grend slema u 2011. godini, a desetog trofeja u sezoni, crveno-beli ocekuju da ih Ðokovic uskoro poseti, kada mu to obaveze dozvole, kako bi mu u ambijentu na verovatno punoj "Marakani" iskazali zahvalnost za sve uspehe i radosti koje je priredio našoj naciji u ovoj godini.


Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 14/09/2011 : 10:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
Bravo majstore za ovako neverovatnu godinu.
Tri GS titule,preko 4000 poena prednosti na ATP listi,obezbedjeno prvo mesto do kraja godine...
Sad do kraja godine opusteno,mozda jedino malo zapeti u Sangaju i Dejvis kupu.
Trebace odbraniti sve ove silne poene sledece godine,sto je skoro nemoguce.

Vezano za onu raspravu na prethodnim stranam oko odnosa GS-broj jedan.
Mnogo teze je doci do prvog mesta na ATP listi nego osvojiti GS turnir.
To potvrdjuje cinjenica da je mnogo,mnogo vise igraca uspelo da osvoji GS turnir,nego sto je doslo do prvog mesta.
E sad,vecina igraca imaju za osnovni cilj da osvoje GS,a ne da dodju na prvo mesto.
Zasto?
Pa mnogi igraci npr. Conga, Fis, Berdih, Tipsarevic i mnogi drugi,su svesni da nikada nece postati broj jedan,zato je logicno da sebi postave realne ciljeve,a osvajanje bar jednog GS turnira za neke od ovih igraca to svakako jeste.
Npr. Conga i Berdih su dosli na korak od ovog cilja,ali nikad nisu bili ni blizu prvog mesta.
Ipak je za broj 1 potrebna mnogo veca konstantnosti to na svim turnirima ( GS,Masters,Turniri iz kategorije 500...),a ne jedan ili eventualno dva dobro odigrana Grend slema.

Edited by - tutto maxim on 14/09/2011 10:30:33
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/09/2011 : 11:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Hi,hi! U zenskoj konkurenciji je mnogo lakse doci do prvog mesta nego osvojiti GS. Evo sad Karolina, pa Jelena ranije...ima tu jos.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 14/09/2011 : 11:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Hi,hi! U zenskoj konkurenciji je mnogo lakse doci do prvog mesta nego osvojiti GS. Evo sad Karolina, pa Jelena ranije...ima tu jos.


Tacno,u zenskoj konkurenciji je sad takva situacija.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 14/09/2011 : 16:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Jesam li ja to dobro danas cuo na kraju emisije Vilandera da je Novak definitivno najbolji? Nije Marej? XD
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 14/09/2011 : 16:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
Evo da i ja ponesto kazem za Federera kad ste mi vec izprovocirali jezik

Rodzere smatram da za stil igre koji ti je urodjen ti i jesi neprevazidjen za sada...
Rozdere smatram da to sto si osvojio 16 pehara takodje je nenadmasno bar u neko dogledno vreme...
Rodzere pratio sam tvoj tenis na TV-u od 2003 godine i znao ko ces postati...
Rodzere gledao sam te uzivo i zahvaljivao Bogu sto mi je dopustio da ocima shvatim ono sto ti dusom i rukom odigras...
Rodzere imas majku koja je prava zena i oca koji je bekrija,hajde da kazemo jednu zdravu situaciju u porodici od pocetka...
Rodzere imam sva polufinala i finala snimljena(sa gren slemova)koja si igrao i mislio sam da je to moje malo blago,jer divno je bilo gledati stvaranje moderne teniske istorije....
Rodzere mislio sam da ce to ostati samo lepo,najlepse secanje na jednog decka koji je poletom duha i kaprica nadogradjivao tenisku umetnost...
Rodzere...onda se desio moj KRAJ SA TOBOM
Rodzere kada je na nebu zasijala Noletova zvezda ZNAO SI DA JE ZASENILA TVOJE SUNCE...I NISI SE LEPO PONEO...
Rodzere morao si da priznas da dolaze mladje jace,izdrogiranije generacije,preciznije, sa JACOM ZELJOM...
Rodzere MRZEO SI UVEK NOVAKA a da sam nisi znao zasto(ili si ti ipak prevejana picketino to znao)....
Rodzere tesko je kad TE ZENA POBEDI KAO MUSKARCA I KAD POSTANES PAPUCAR KAO STO JE I TVOJ OTAC TO IZGLEDA BIO...
Rodzere retardirani maloumnice zasenjenog sjaja..nisi ti ni bio dragoceni metal cim si se popismanio kad ti nije neko dozvolio da osvojis sve rekorde koji mogu da se osvoje....
Rodzere jebao te Novak Djokovic u tu picku koju imas medju nogama...
Rodzere zasto nisi plakao sada na US OPENU posle polufinala..ako si musko pa mora da te je i to zabolelo...sto NISI PLAKAO pitam te picketino retardirana i bedna...
Rodzere kad moze jedan od droge iskrivljenih usta i kose koja opada zbog istog da cestita Novaku svaki put kad ga ovaj ponizi i pobedi,zasto ti cutis i jedes govna za koja samo ti znas kako smrde?
Rodzere znam da nije tesko mrzeti Srbina,ali ti covek bez nacije,vere i uopste predstave (da li je to moguce)ko ti uredjuje karijeru,ko ti je namestao kosture na turnirima kad je trebalo da odrze tvoj jebeni oreol nepobedivog....
Rodzere seti se kako se naduvavas kao zaba u licu kad ti ne krene dobro,pogotovu na onaj Novakov retern u polufinalu kad si ga imao na mec loptu...a bilo ti je tad drago sto ga imas na pobedi,a?
Rodzere,sve moje dvd-ije sa tobom sam bacio...i sve uspomene na tebe sam izbrisao...ko te jebe prepotentni svajcarcu....jebes sve tvoje gren slemove kad ne znas da ko covek izgubis...
Rodzere kad te Nadal dobije onda mu titras kurac...ali kad to uradi Srbin onda bi hteo da mu koljes familiju,jebem li ti mamicu u picku lepu....idi cuvaj bliznakinje pederu smrdljivi i penzionisi se...GDE JURIS JOS?CEMU SE JOS NADAS?
KAD NISI COVEK/SPORTISTA STA KOJI KURAC PALAMUDIS???
Znas da ti se priblizio kraj...znas da Novak moze da te sije na podlozi koju god izaberes....
Rodzere i dalje mislim da si jedini u zadnjih 120 godina belog sporta,ali i mislim da si POSLEDNIH OD SVIH PO FER PLEYU...
A jel znas zasto?....Jer si jebeni rasista,nemacko govno...
Luseru gadni i retardirani...
Evo toliko od mene kad niko ne sme njega da vredja,da malo zacinimo..

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 14/09/2011 : 17:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
@kosmajac:
Za citav tvoj post, samo ovo imam da kazem:


Da bogdom imas boljih stvari radit sa svojim vremenom, nego izjavljivat ovako nesto o nekom, o bilo kome, koga uopste i ne znas, i koji je sumnjam tebi ikad naudio u bilo kojem smislu, ali eto.... ima nas svakakih.

@tumen:
hoces li ti sad uskocit i bunit se zbog ovoga? sudeci po onom sto si jucer napisao, brate dragi, zar ne mislis da bi trebao???
gdje je sad ta tvoja pravda o kojoj si juce govorio? O prekrsenjem dobrog ukusa? Sumnjam da ces se moderatorima zalit za ove uvrede prema Federeru i njegovim, dokle se ne vredjaju tvoji zemljaci.

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 14/09/2011 17:22:46
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/09/2011 : 17:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Kuda ide ovaj svijet ako moramo da branimo Djokovica i Federera na jednom strip forumu... Najbolje je kad je Sawitch bio banovan jer je opsovao Pantelica, i prijetio mu :) Kosmajac je ovo napisao pomalo neuobicajeno za ovdasnji nacin komunikacije, ali je barem iskreno rekao sta misli.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 14/09/2011 : 17:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@kosmajac:
Za citav tvoj post, samo ovo imam da kazem:


Da bogdom imas boljih stvari radit sa svojim vremenom, nego izjavljivat ovako nesto o nekom, o bilo kome, koga uopste i ne znas, i koji je sumnjam tebi ikad naudio u bilo kojem smislu, ali eto.... ima nas svakakih.

@tumen:
hoces li ti sad uskocit i bunit se zbog ovoga? sudeci po onom sto si jucer napisao, brate dragi, zar ne mislis da bi trebao???
gdje je sad ta tvoja pravda o kojoj si juce govorio? O prekrsenjem dobrog ukusa? Sumnjam da ces se moderatorima zalit za ove uvrede prema Federeru i njegovim, dokle se ne vredjaju tvoji zemljaci.


ma bez nervoze aco...upravo si uleteo u zamku jer si se upravo TI previse palio...naravno da brinem o svom slobodnom ili radnom vremenu... i naravno da mi puca kurac ko ce kako da me protumaci...i naravno da nemoj da mi mesas ovde tumena jer ja izjavljujem sve u svoje ime i ne mesam nikoga... izvinjavam se svima koji su ljudi od dobrog ukusa jer ipak vidim da si ti i cistiji od mene...zaista si sjajan samo bez nervoze...nego mi reci nesto drugo..kako to da ti imas slobodnog vremena da tipkas na moje komentare vezane za mene samog...
DA MENE JE FEDERER RAZOCARAO A NE TEBE I ONDA JE LOGICNO DA JA PRICAM SA SAMIM SOBOM A NE SA TOBOM...imputiras ovde svakakve price,izigravas puritanca,i dosta moram priznati se osecas zasticeno...ali da ti ne ostanem duzan....- jebem federera usta kad god ga vidim,sisa mi moj ud kad god zamislim a to je vise nego dovoljno,ja svoje misljenje kazem javno jer je samo moje a ne i tvoje...nemoj da mi spocitavas boli me ud sta je tumen rekao,a sta ti...kazem jos jednom Aco jasno i glsno
FEDERER JE REWTARDIRANI KEPEC NEPRISTOJAN UMOBOLNI MAGARAC I NARAVNO RASISTA PAR EXELANS..
Za takve vise nema mesta u mome srcu...valjda je i tvoje srce takvo,jeli Aco?

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 14/09/2011 : 17:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Neka prica ko šta hoce, ali nema potrebe da se pojedini bune kad isto neko kaže šta misli o Novaku.

Edited by - Imrahil on 14/09/2011 17:50:24
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000