forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tenis 2011
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 08/03/2010 : 10:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Obelixe, ako Cilic bude najbolji teniser sveta ja cu kupiti novi hedov reket i pojesti ga naspanovanog...


a hoces li ga pojesti sa pasticadom

Be yourself; everyone else is already taken.

Edited by - ponki on 08/03/2010 11:35:15
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/03/2010 : 11:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Hrvatska-Srbija bit ce to potpuno izjednacen mec, iako je sve moguce, pa tako i da pobjeda bude uvjerljiva za bilo koju stranu, to je tenis i DC! Par Srbiji donosi sigurno bod kako sada stvari stoje. Ðokovic-Cilic, ako mec ode u peti set prednost Cilicu, možda i Karlovic bude imao svoj dan, pa kojim cudom dobije Ðokovica, nije za odbacit i ta opcija, puno je tu faktora, kao ozljede npr. u tom dijelu sezone, ovako sada stvari stoje.

3-2 a sad za koga teško predvidjeti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 08/03/2010 : 12:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message
Mrzi me da kuckam sada, ali bice kao sto sam rekao, mozemo i neke opkladice. U Tenisu rang ne znaci mnogo. Moze se dobiti i po sitnijim turnirima ako se redovno igraju. Pogledaj Jelenu koja je bila prva, kakva parodija. Pogledajte recimo Serenu. Njoj znaci samo novac. Bas je briga cele godine za turnire. Dodje GS gde su milionske nagrade i njoj je svejedno koja je na listi, tu ce biti prva.

Sawitchu, navedeni teniseri su ili vec u odlasku, ili nedovoljno dobri da bi harali, kao sto je Federer to cinio. Kakav Davidenko, Rodic. Nadal nikada nece biti sto je bio, kolena mu ne dozvoljavaju, a jedini ima ozbiljan potencijal.

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2010 : 16:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Pa nisu onda bar Del Potro, Marej i Djokovic na zalasku? Federer i dalje hara i ni naznake nema kada ce posustati...

@Delboj
Unistila mi volju za zivotom Simona ispumpavanjem sisa..
@Ponki
Sve sa pasticadom
@Tex2
Meni je tvoja opcija najrealnija... 3-2 pa za koga, videcemo...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Herr BIG BAD WOLF
Junior Member



Croatia
332 Posts

Member since 27/04/2007

Posted - 08/03/2010 : 16:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Herr BIG BAD WOLF a Private Message
Hrvatska - Srbija...joj, joj, joj, kakav susret!

mislim da nas ceka odvratno ružan tenis, nervozan, u grcu. to nisu krivi genijalni dokovic ili odlicni cilic...ne, to su krivi debilni mediji s obje strane granice. to napucavanje nacionalistickim tenzijama, pa kome to treba?

a što se samog sporta tice, igracki je Srbija ipak bolja i to se mora priznati. Ðokovic je cudovište od tenisaca, to mu se ne može poreci. kad ima dobar dan, nepobjediv je (osim ako je s druge strane posebno inspirirani federer ili, ah, nekoc, nadal). cilic je odlican, ali i dalje oscilira.

karlovic bi mogao slomiti meni dragog tipsarevica ili nepredvidljivog troickog, ali isto tako bi Tipsi ili Viktor mogli imati dobar dan i - to je to. potpuno otvoreno. da moram prognozirati, mislim da je jedino ishod parova vec sad siguran (iako, ako se malo oporavi ancic, par ancic-ljubicic je jako, jako teško pobijediti), a to je pobjeda Srbije. što se singlova tice, tu je sve otvoreno.

dakle, dajem 60% šansi izvrsnoj Srbiji na celu sa Novakom, a 40% šansi Hrvatskoj koja napreduje velikim koracima. da se igra u Srbiji, Hrvatska bi u mojoj prognozi imala 30% šansi za prolaz.

moram još nešto napisati...iskreno se nadam pobjedi ekipe RH...pošto mislim da pobjednik tog cetvrtfinala osvaja Davis Cup ove godine!!!

"Judo plesacu!"
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/03/2010 : 23:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Hrvatska- Srbija , jedva chekam.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2010 : 23:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Danas stvarno citam svasta na tu temu, slusam, gledam i ne mogu da verujem kako novinari lupetaju, daju bespotrebnu pozadinu fantasticnom susretu dve odlicne reprezentacije... Jebes podneblje u kom zivimo... Stvarno, jedva cekam meceve.. Verujem da ce biti odlican tenis, a neka pobede bolji...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

_saruman_
New Member



Croatia
203 Posts

Member since 07/10/2009

Posted - 09/03/2010 : 13:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send _saruman_ a Private Message
Igra parova bi mogla biti presudna. U svakom slucaju derbi cetvrtfinala. Podloga ce vjerojatno biti brza jer Srbima je ionako svejedno na kojoj podlozi igraju, dok su naši ipak slabiji na zemlji.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 10/03/2010 : 10:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
http://www.index.hr/sport/clanak/hrvatima-vrlo-dobar-zdrijeb-u-indian-wellsu/480043.aspx

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25151 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/03/2010 : 12:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ðokovic u trecem kolu Indijan Velsa



Srpski teniser Novak Ðokovic plasirao se u trece kolo turnira u Indijan Velsu pobedom nad Amerikancem Mardijem Fišom od 2:1 u setovima.

U mecu koji je trajao sat i 42 minuta, Ðokovic je od americkog tenisera bio bolji po setovima 6:1, 0:6, 6:2. Ðokovic, drugi teniser sveta, u trecem kolu sastace se sa 25. nosiocem, Nemcem Filipom Kolšjaberom.
U reprizi finala iz 2008. godine, Ðokovic je savladao Fiša sa 2:1, uprkos tome što je naprvio cak 37 neiznudenih grešaka, kao i devet dvostrukih servis grešaka.

Posle odlicnog starta i glatko dobijenog prvog seta sa 6:1 za 39 minuta igre, Ðokovic je potpuno podbacio u drugom. Amerikanac je pocistio srpskog tenisera sa 6:0 za samo 28 minuta igre.

Ipak, Ðokovic se uspešno vratio u igru u trecem setu gde je napravio brejk za vodstvo od 2:1, a zatim u sedmom gemu ponovo oduzeo servis portivniku sjajnim forhendom za prednost od 6:2. U narednom gemu srpski teniser je sacuvao brejk poen, da bih potom uspešno priveo mec kraju.

„Katastrofalno sam poceo drugi set. Napravio sam previše neiznudenih grešaka, a Mardi (Fiš) je odigrao nekoliko dobrih poena. Imao sam srece što sam uspeo na kraju da se izvucem. Takode, u ovo vreme obicno spavam, još se nisam navikao na vremensku razliku“, rekao je Ðokovic.

Naredni Ðokovicev protivnik bice Nemac Filip Kolšrajber koji je savladao svog zemljaka Filipa Pešnera sa 6:3, 6:2. Nemac, koji je postavljen za 25. nosioca na turniru, zauzima 31. poziciju na ATP listi i do sada se dva puta sastajao sa Ðokovicem. Prvi susret, 2008. na Indijan Velsu, pripao je srpskom teniseru, dok je Kolšrajber bio uspešniji prošle godine na Rolan Garosu.

Pobedniku muškog turnira pripašce 605.500 dolara.






Ana eliminisana, ispada iz Top 50

Beta/AP
Srpska teniserka Ana Ivanovic nije uspela da se plasira u trece kolo medunarodnog turnira u Indijan Velsu.

Ivanovicevu je u nedelju rano ujutru po našem vremenu u drugom kolu eliminisala Anastasja Sevastova iz Letonije, 63. na svetskoj rang listi, sa 6:2, 6:4 za jedan sat i 13 minuta. Ivanoviceva je na turniru bila 24. nosilac, a u prvom kolu je bila slobodna. Ovim porazom srpska teniserka ce po prvi put posle pet godina pasti ispod 50. mesta na WTA listi.
Srpska teniserka je odigrala izuzetno slabo, dozvolivši svojoj protivnici da iskoristi cak pet od ukupno sedam brejk prilika.

Ivanoviceva, koja je angažovala bivšeg trenera Štefi Graf, Hajnca Guntarta neposredno pre Indijan Velsa, ocekivala je bolji nastup na turniru.

„Znate da u Njujorku igram veoma dobro. Bila sam veoma uzbudena povodom toga, ali je on (Gunthart) rekao da dobra igra nece doci preko noci“, rekla je Ivanoviceva.

„Mislila sam da dobro pratim lopticu, ali sam bila veoma spora. Imala sam dosta loših udaraca, a nisam uspevala ni da završim poene. Sve to je bilo frustrirajuce. Borili smo se tamo i razocarana sam što nisam pronašla odgovore. Mislim da sam imala dosta šansi“, zakljucila je srpska teniserka.

Ivanoviceva je protekle dve godine dolazila do finala Indijana Velsa, ranom eliminacijom ce pasti ispod 50. mesta najboljih teniserki sveta, prvi put posle pet godina. Naredni turnir Ivanovicevu ocekuje u Ki Biskejnu, mestu odakle se prvi put probila u Top 50 WTA liste.






Jankoviceva u dva seta do 3. kola

Najbolja teniserka Srbije prema WTA listi Jelena Jankovic plasirala se u trece kolo turnira u Indijan Velsu.

Jankoviceva je posle jednog casa i 40 minuta igre savladala Petru Martic iz Hrvatske rezultatom 2:0 (6:3, 7:6). Devetnaestogodišnja Splicanka stigla je u Indijan Vels kao 75. teniserka sveta. U trecem kolu naša teniserka igrace sa boljom iz duela Dominika Cibulkova (Slovacka) - Sara Erani (Italija).
U prvom setu Jelena Jankovic dobila je samo dva gema na svoj servis ali i napravila cetiri 'brejka', pa je povela i pored lošijeg drugog servisa (13% poena na drugi servis).

U drugom setu viden je po jedan 'brejk' u dvanaest gemova pa se ušlo u 13. gem u kojem je teniserka iz Srbije bila sigurna - 7:2.

Jankoviceva je sigurnije servirala a 'proradio' je i drugi servis (73% poena).

Ženski turnir igra se za nagradni fond od 3,65 miliona dolara.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25151 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/03/2010 : 12:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
V: Ispali Kuznjecova i Cilic

Najvece iznenadenje u drugom kolu Indijan Velsa napravila je Karla Suares Navaro pobedivši prvu nositeljku Svetlanu Kuznjecovu sa 2:1.

Španska teniserka je bila bolja od Ruskinje po setovima 6:4, 4:6, 6:1. U ostalim mecevima nije bilo vecih iznenadenja, favoritkinje medu kojima su bile Azarenka, Klajsters i druge, prošle su dalje. U muškoj konkurenciji Španac Giljermo Garsija Lopes eliminisao je osmog nosioca, Marina Cilica, sa 7:6, 6:0, dok su ostali favoriti obezbedili plasman u narednu rundu.
Rezultati drugog kola ženskog singla:

Anastasija Sevastova (Letonija) - (24) Ana Ivanovic (Srbija) 6:2, 6:4
(12) Vera Zvonarjeva (Rusija) - Sloan Stivens (SAD) 6:4, 7:5
Sara Erani (Italija) - (26) Dominika Cibulkova (Slovacka) 7:5. 6:4
Roberta Vinci (Italija) - (21) Danijela Hantuhova (Slovacka) 6:3, 7:5
(6) Jelena Jankovic (Srbija) - Petra Martic (Hrvatska) 6:3, 7:6 (7:2)
(8) Samanta Stosur (Australija) - Zzuli Koin (Francuska) 6:1, 7:6 (7:4)
(17) Šahar Per (Izrael) - Betani Matek-Sands (SAD) 6:2, 6:3
(14) Kim Klajsters (Belgija) - Barbora Zahlavova Stricova (Ceška) 6:2, 6:1
(23) Alisa Klejbanova (Rusija) - Cvetana Pironkova (Bugarska) 6:7 (5:7), 6:3, 6:1
(25) Anastasja Pavljucenkova (Rusija) - Karolina Sprem (Hrvatska) 6:3, 6:1
(19) Flavija Peneta (Italija) - Petra Kvitova (Ceška) 6:3, 6:3
(28) Marija Hose Martines Sances (Španija) - Aleksandra Dulheri (Rumunija) 2:6, 6:3. 6:1
(3) Viktorija Azarenka (Belorusija) - Sibil Bamer (Austrija) 6:1, 7:5
(13) Janina Vikmajer (Belgija) - Julija Gerges (Nemacka) 6:2, 6:4
(27) Agneš Šavaj (Madarska) - Can Jung Jan (Tajvan) 6:3, 6:2

Rezultati drugog kola muškog singla:

(17) Sem Kveri (SAD) - Žeremi Šardi (Francuska) 6:3, 6:4
(2) Novak Ðokovic (Srbija) - Mardi Fiš (SAD) 6:1, 0:6, 6:2
(25) Filip Kolšrajber (Nemacka) - Filip Pecner (Nemacka) 6:3, 6:2
(15) Džon Izner (SAD) - Kevin Anderson (J. Afrika) 6:3, 7:5
(21) Huan Monako (Argentina) - Fabio Fonjini (Italija) 6:4, 7:5
(11) Huan Karlos Ferero (Španija) - Danijel Kelerer (Austrija) 6:3, 6:0
Giljermo Garsija Lopes (Španija) - (8) Marin Cilic (Hrvatska) 7:6 (7:1), 6:0
(19) Tomas Berdih (Ceška) - Floran Sera (Francuska) 7:5, 4:6, 6:4
(20) Ivan Ljubicic (Hrvatska) - Rajan Harison (SAD) 6:2, 7:6 (7:2)
Mario Ancic (Hrvatska) - (31) Žilijen Beneto (Francuska) 4:6, 7:6 (7.5), 6:3
(5) Nikolaj Davidenko (Rusija) - Ernest Gulbis (Letonija) 6:4, 6:4
Brajan Dabul (Argentina) - (16) Žil Simon (Francuska) 7:5, 6:4
(10) Fernando Verdasko (Španija) - Ramon Delgado (Paragvaj) 6:4, 6:1
(29) Viktor Troicki (Srbija) - Pablo Kuevas (Urugvaj) 1:0 - predaja Kuevasa

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 15/03/2010 : 11:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Na sta lici kada igraju Sampras i Agasi. Mec je, inace, bio humanitarnog karaktera za pomoc Haitiju. Bruka, Miljenko, bruka...

http://www.youtube.com/watch?v=4QSK9t6OrgU&feature=player_embedded

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 15/03/2010 : 23:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Ðokovic dobio Kolšrajbera, na jedvite jade. I opet je bila velika vrucina, ali je Nole ovaj put sve to muški izdržao i u taj-brejku 3 seta dobio nemackog tenisera. Usput je spasio 3 mec lopte koje je nemac imao. Bravo za Novaka.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 23:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kolsrajber je meni odlican igrac i uvek sam gledao da teniseri koji su meni dragi budu u razlicitoj grani zreba od njega....

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 17/03/2010 : 20:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Ajme kako je naš Ancic stradao s Nadalom, pogleajte na ovom videu.
Od ova tri "running" forehenda ne zna se koji je bolji...

http://www.youtube.com/watch?v=UwNoymslevw

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/03/2010 : 21:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Jebote, kao u najboljim danima.. Onaj forhend kada je lopta upala uz onaj fels je strasan...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/03/2010 : 21:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Brejknuo Nole Ljubu!
I posle puko prvi set, baš bez veze!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 17/03/2010 22:38:38
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/03/2010 : 23:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
KOLIKI JE SKOR IZMEDJU NJIH KAD GOD GLEDAM LJUBICIC GA DERE....

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/03/2010 : 23:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Bolji skor ima Ðokovic, ali veceras izgleda gubi od Ljube!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/03/2010 : 23:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Servira Ljubo za mec..

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/03/2010 : 23:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
...i ode Nole kuci!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 18/03/2010 : 00:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Ode Nole na mali odmor...Potpuno zaslužena pobeda Ljubicica.
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 18/03/2010 : 21:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message
Odlican Ljubicic
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/03/2010 : 21:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Ode JJ u polufinale.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 19/03/2010 : 01:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
he, ko bi rekao za jj da ce u dva seta da dobije klejbanovu?
a ode i ljuba u cetvrt polu :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!

Edited by - Barker on 19/03/2010 01:11:59
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000