forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tenis 2011
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/09/2011 : 23:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Bice srpsko cetvrtfinale Djokovic - Tipsarevic!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/09/2011 : 23:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 06/09/2011 : 00:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
Decko nije lepotan, pa sta? Treba mu se rugati?
Dolgopolov je inace jedno nezrelo dete, koje ce veoma tesko pokazati sav svoj talenat ako ne smiri glavu kad je na terenu.
A ima genijalnih poena, samo sto je previse labilan i nestrpljiv.

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/09/2011 : 01:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
@tumen:
Ako publika navija 'protiv Noleta', to je zato sto hoce da vide duzi mec, a ne samo 3 seta. Ovo se dogadja sa Federerom u Wimbledonu, a bogami i sa Nadalom u Parizu. Ako neki sampion lagano pobjedjuje, ljudi pocinju da navijaju protiv favorita, da bi vidjeli duzi mec. Naravno, da se Nole naso u petom seto protiv Dogolpolova, vjeruj mi, publika bi sto-posto navijala za Novaka. To ti je New York: ljudi hoce najbolji moguci mec/show.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 06/09/2011 : 01:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
I to je jasno kao dan, ja da sam platio kartu, sigurno ne bih volio da vise od jednog puta vidim kako Novak dobija sve setove sa 6:0.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/09/2011 : 01:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

I to je jasno kao dan, ja da sam platio kartu, sigurno ne bih volio da vise od jednog puta vidim kako Novak dobija sve setove sa 6:0.



Naravno, ali vidis, ima ovdje takozvanih 'Novak fanatika', koji misle da je citav svijet protiv njega zbog nekih razloga koje ni sam ne kontam.
Nole antipatican, Tumen? Gdje si majke ti ovo izvukao? Sto se tice US Opena, nije moguce imati vise karizme od Noleta, mislim da je od Top 4 igraca svijeta on najvise sarmantan, uopste ne vidim zasto bi iko mislio da je antipatican.
A u New Yorku to mu je veliki plus: New Yorkeri obozavaju karizmu (oni su zbog toga obozavali i Agassija), i trenutno, ako mene pitate, New York publika navija za Noleta vise nego za ikog drugog. Sve druge teorije su cisto lupetanje.
Ovo od covjeka koji je vec bio na US Openu dva puta.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 06/09/2011 : 02:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@tumen:
Ako publika navija 'protiv Noleta', to je zato sto hoce da vide duzi mec, a ne samo 3 seta. Ovo se dogadja sa Federerom u Wimbledonu, a bogami i sa Nadalom u Parizu. Ako neki sampion lagano pobjedjuje, ljudi pocinju da navijaju protiv favorita, da bi vidjeli duzi mec. Naravno, da se Nole naso u petom seto protiv Dogolpolova, vjeruj mi, publika bi sto-posto navijala za Novaka. To ti je New York: ljudi hoce najbolji moguci mec/show.
:)



Ma razumem ja to i meni recimo to uopšte ne smeta, neka svako radi šta želi.Samo izvlacim odredenu paralelu, ništa drugo.

U globalu si u pravu, publika želi neizvesniji mec, ali ipak u praksi je to malkice drugacije.
Ponekad publika malo pretera, meni to naravno ne smeta (a i šta koga briga šta meni smeta ili ne), ali eto samom Novaku je to na mecu protiv Dolgopolova malo zasmetalo.A ipak je Nole kao igrac na samom terenu najrelevantniji u celoj toj prici.

E sad, ako publika uvek navija za što duži mec, pa kako je onda u Parizu u cetvrtom setu polufinala Garosa navijala za Federera, a ne za Noleta?Federer cesto ima podršku publike, vodio on protiv slabijeg igraca ili ne.

Generalno mislim da je americka publika poprilicno objektivna i da jednostavno vole da se više zabavljaju kao što je to i sada bio slucaj, ali kada su vec u pitanju gledaoci u Britaniji, Francuskoj (pogotovo tamo) , pa i Australiji, sasvim je druga prica.

A što se tice toga da li je Nole antipatican ili ne, nisam govorio o Amerikancima vec o pojedinim forumašima ovde, samo sam preneo njihove reci (naravno oni mogu da simpatišu koga god žele) .
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/09/2011 : 03:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

E sad, ako publika uvek navija za što duži mec, pa kako je onda u Parizu u cetvrtom setu polufinala Garosa navijala za Federera, a ne za Noleta?



Sto se ovog tice, evo ti moje teorije: Nole je bio perfektan, i ljudi su navijali na Federera u tom slucaju u Parizu, jer su stvarno htjeli da on pobjedi, jer nije nista ove godine osvojio (a Nole je i u to vrijeme osvojio gomilu drugih turnira), a sigurno zato sto su svi smatrali da mu je to mozda i poslednja prilika da Federer osvoji Grand Slam title. Federera uvijek vole svugdje, pa mozda u ovom slucaju su htjeli da Federer bude taj koji ce Djokovicu da da prvi poraz godine. Mozda zbog nostalgije, mozda zbog toga sto mu je karijeru blizu kraja, ko ce znat... nece ljudi uvijek navijat na Djokovica, nekad ce stvarno biti na strani jednog igraca, ali ono sto sam pokusao da ti kazem je to da u danasnjem slucaju protiv Dolgopolova, to su radili jer su htjeli da se mec produzi. Sve u svemu, smatram da ima vise navijaca u US Openu za Noleta, nego sto ima za Dolgopolova.
Mozda nije Nole uvijek crowd favorite, ali u New Yorku sigurno jeste, u to mozes biti siguran.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 06/09/2011 : 09:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
@ace
Pa ti rece da imas teoriju,a to pretpostavlja konkretne odgovore.
A ja samo citam mozda,mozda,mozda...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40025 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/09/2011 : 10:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Tezak mec protiv Dolgopolova sinoc.. Pretezak taj brejk, pa kada se cinilo da je Dolgopolov slomljen, vratio se u drugom setu, ali sreca Nole zadrzao servis do kraja nakon tog brejka... Treci set vec bio rutina.. Sada ce biti zajebano sa Tipsom koji je vec duze vreme u usponu samo stog a povrede jebavaju...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/09/2011 : 21:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Kisa pada citav dan u New Yorku, nijedan mec nije odigran, tournament director je oficialno otkazo sve meceve za danas, na zalost ...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 21:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Tezak mec protiv Dolgopolova sinoc.. Pretezak taj brejk, pa kada se cinilo da je Dolgopolov slomljen, vratio se u drugom setu, ali sreca Nole zadrzao servis do kraja nakon tog brejka... Treci set vec bio rutina.. Sada ce biti zajebano sa Tipsom koji je vec duze vreme u usponu samo stog a povrede jebavaju...


Ma cuj tezak. Ako se ne preda zbog povrede, Tipsarevic ce ladnjaka da se naguzi Novaku zbog nacionalnog interesa. Jarani su to !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/09/2011 : 14:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Izgleda da ce drugi dan za redom biti (skoro) kompletno otkazan na US Openu, jer kisi nema kraja ni danas. Najebali su igraci da donjem djelu zreba (Nadal, Isner, Murray, Roddick, itd), jer su oni jos uvijek u cetvrtom kolu, a ne u QF, kao Djokovic i Federer. Znaci ako pocnu da igraju u Cetvrtak, Murray ili Nadal ce morati da igraju 'best-of-5-set' matches cetiri dana za redom? Pa ni superman ne bi to mogao da izdrzi! Jebem ti i US Open; oni idioti iz USTA bi trebali, umjesto da dizu prize money za muske i zenske sampione svake godine, da dignu krov na dva glavna terena (Arthur Ashe i Louis Armstrong Stadium). Ako su mogli na Wimbledonu, onda moraju i ovdje, inace ovaj turnir ce da pati od slicnih oluja svake godine, pogotovo ako se uvijek razvija u isto doba, koji je inace najveci 'hurricane i tornado' season ovdje u Americi. Zadnje tri godine ni jedan muski final nije zavrsen na vrijeme u nedelju kako treba, nego turnir je produzen pa su zavrsili u ponedeljak. Ove godine, ako su sretni, zavrsice ge u utorak, a trenutno ni u to nisam vise siguran.
A ako Djokovic i Nadal stignu do finala, i zavrse tako kasno u sledecoj sedmici, zanima me hoce li i jedan od njih da bude prisutan u Davis Cupu? Zar to nije sledeceg vikenda? Vidis, ove kise ne sjebu samo ovaj turnir, nego i odlucuju hoce li top players sudjeleovat u drugim vaznim turnirima i takmicenjima. Ocajno je, stvarno, to da USTA jos uvijek nema krov. Sta ces kad idioti vladaju nad njom :(

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40025 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/09/2011 : 15:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Stvarno, nije mi normalno da takav turnir nema krov na glavnim terenima.. Smejurija... A ja se taman ponadao mecu Djokovic - Tipsarevic oko 19:30h...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/09/2011 : 16:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Stvarno, nije mi normalno da takav turnir nema krov na glavnim terenima.. Smejurija... A ja se taman ponadao mecu Djokovic - Tipsarevic oko 19:30h...

Igrajte na kladionici 3:1 za djokovica ........ili da ce biti cetiri seta ...kvota 4

Nema,nema niko tako lepe dragane.

Edited by - radulovic marko on 07/09/2011 16:28:19
Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 07/09/2011 : 18:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message
Ajmo Tipsarevicu!!!!
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 07/09/2011 : 20:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Stvarno, nije mi normalno da takav turnir nema krov na glavnim terenima.. Smejurija... A ja se taman ponadao mecu Djokovic - Tipsarevic oko 19:30h...



Mozda ce ipak odigrati veceras, nije jos otkazano.
A sta se ovo desava sa Nadalom.. na pocetku meca vec gubi 3:0.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/09/2011 : 22:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
cetvrt finali, Djokovic-Tipsarevic, i Federer-Tsonga, su oficialno otkazani za veceras.
Cilj USTA je da makar zavrse ostale RD of 16 meceve (Nadal, Murray, Roddick, Isner, etc.)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 07/09/2011 : 22:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
bar se nagledak boksa na eurosportu ...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 07/09/2011 : 22:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Izgleda da ce drugi dan za redom biti (skoro) kompletno otkazan na US Openu, jer kisi nema kraja ni danas. Najebali su igraci da donjem djelu zreba (Nadal, Isner, Murray, Roddick, itd), jer su oni jos uvijek u cetvrtom kolu, a ne u QF, kao Djokovic i Federer. Znaci ako pocnu da igraju u Cetvrtak, Murray ili Nadal ce morati da igraju 'best-of-5-set' matches cetiri dana za redom? Pa ni superman ne bi to mogao da izdrzi! Jebem ti i US Open; oni idioti iz USTA bi trebali, umjesto da dizu prize money za muske i zenske sampione svake godine, da dignu krov na dva glavna terena (Arthur Ashe i Louis Armstrong Stadium). Ako su mogli na Wimbledonu, onda moraju i ovdje, inace ovaj turnir ce da pati od slicnih oluja svake godine, pogotovo ako se uvijek razvija u isto doba, koji je inace najveci 'hurricane i tornado' season ovdje u Americi. Zadnje tri godine ni jedan muski final nije zavrsen na vrijeme u nedelju kako treba, nego turnir je produzen pa su zavrsili u ponedeljak. Ove godine, ako su sretni, zavrsice ge u utorak, a trenutno ni u to nisam vise siguran.
A ako Djokovic i Nadal stignu do finala, i zavrse tako kasno u sledecoj sedmici, zanima me hoce li i jedan od njih da bude prisutan u Davis Cupu? Zar to nije sledeceg vikenda? Vidis, ove kise ne sjebu samo ovaj turnir, nego i odlucuju hoce li top players sudjeleovat u drugim vaznim turnirima i takmicenjima. Ocajno je, stvarno, to da USTA jos uvijek nema krov. Sta ces kad idioti vladaju nad njom :(



Slažem se.
Sezona uragana ubi turnir i tako ce biti i u buducnosti.
Vimbldon je postavio krov, ali samo nad centralnim terenom, pa to nije baš potpuno dovoljno, u Parizu planiraju postavljanje, samo ne znam da li na jednom ili oba glavna stadiona?
Najbolji posao su ipak uradili u Melburnu i tamo imaju krov nad oba glavna stadiona, mada njima i najmanje treba (ipak cesto zbog vrucine dobro dode) .
Ako svemu ovome dodamo i podatak da u Parizu i Londonu nema ni osvetljenja za vecernje termine (a sve cešci su rekordno dugi mecevi), situacija je poprilicno haoticna.Na Vimbldonu su i tvrdoglavi pa nece da dozvole ni peti set bez taj-brejka, ne znam da li su se u Melburnu i Parizu predomislili što se toga tice?

Zaista je poprilicno cudna tvrdoglavost pojedinih organizatora i zvanicnika.

Edited by - tumen on 07/09/2011 22:53:26
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/09/2011 : 23:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
US Open je jedini Grand Slam koji ima zadnji set tiebreak, svi ostali igraju zadnji set (muskarci i zene) dok neko ne pobjedi za razliku od dva gejma (ili vise, ako je peti set 6:3 ili manje). Ne vjerujem da ce ova tradicija ikad biti promjenjena.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 07/09/2011 : 23:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Pa vec se razmišlja o menjanju te tradicije, samo što su za sada ti predlozi odbijeni u cemu prednjaci Vimbldon.
Kako bude bilo problema sa odigravanjem meceva i prenošenjem u naredne dane, sve se da kad tad promeniti.No, videcemo vec.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/09/2011 : 23:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Tumen:
Rijetko problemi sa tim dugim mecevima sjebu raspored turnira kao sto ova kisa trenutno radi u New Yorku. Problem je ovdje sto nemaju krov, niti planiraju da ga grade, a izgleda da njima ovdje treba vise nego u Australiji ili Parizu; u Parizu kad kisa lagano pada ili pljucka, tenis se jos uvijek moze igrat, ali ne na ovim hard courtovima. Krov je problem, a ne dugi ili kratki peti setovi. Ono sto smo prosle godine vidjeli sa Isner i Mahutom u Wimbledonu se desi mozda jednom u zivotu (a mozda se i nikad vise tako nesto nece desit).

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 07/09/2011 : 23:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Zaista mi nije jasno kako im još nije palo na pamet da dižu krov, a mislim da to za jedan Njujork i nije toliko težak zadatak.Ali valjda znaju šta im je ciniti.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/09/2011 : 23:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Kazu da bi ih krov kostao odprilike $200 milliona, a toliko novca trenutno nemaju.
Medjutim, otkazali su i cetvrto kolo meceve za danas, sto znaci da ce Nadal, ili Murray, ili Roddick, ili jedan od njih da donjoj strani zreba morati da igra 4 meca preko 4 dana. Najebali su, stvarno steta. Za sada, advantage za Novaka, Janka, Rogera i Tsongu: oni su vec zavrsili 4 kolo.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000