forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tenis 2011
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/09/2011 : 23:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Uopste ne vidim kako Murray ili Nadal sada mogu da osvoje ovaj turnir protiv ove masine. Sto se mene tice, ovaj drugi polufinal koji ce sada da odigraju je automatski za drugo mjesto; prvo je odluceno za Novaka.
Roger ima super igru da pobjedi Novaka, ali sad kad je sjebo stvar drugu godinu za redom, ne vjerujem da ce ga iko drugi moc da zaustavi, ali cu ipak gledat u ponedeljak, iako vec znam koji ce rezultat da bude.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Ma, ajde, pa nije Inmrahil klasican Srbin, vec je to 100 puta rekao :) Tenis jeste individualan sport. Svaka cast Novaku, nema nikom sta biti zao Federera, ovaj je sad bolji, i gotovo! Nadam se finalu sa Marejom, dovoljno je puta dobio Nadala ove godine.



Ja se nadam finalu sa Nadalom, to bi bio pravi spektakl i sesta pobeda Djokovica!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
On predstavlja samog sebe, ne znam šta se palite toliko..

Kejleb:
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Uopste ne vidim kako Murray ili Nadal sada mogu da osvoje ovaj turnir protiv ove masine. Sto se mene tice, ovaj drugi polufinal koji ce sada da odigraju je automatski za drugo mjesto; prvo je odluceno za Novaka.
Roger ima super igru da pobjedi Novaka, ali sad kad je sjebo stvar drugu godinu za redom, ne vjerujem da ce ga iko drugi moc da zaustavi, ali cu ipak gledat u ponedeljak, iako vec znam koji ce rezultat da bude.


Bez obzira ko bude u finalu, Nole je favorit, ali nece mu biti lalo da osvoji US open!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj


A meni je najvise zao Srba koji navijaju protiv svojih igraca, protiv svoje domovine, takvih mi je najzalije!



Ako se ne zajebava, ne kapiram ga uopste.
Meni je srce puno, jos sutra da cuknemo Tursku
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/09/2011 : 23:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ma dobice ovo Novak, šta vam je? ;-)




Kao što rekoh...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/09/2011 : 23:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
U neku ruku, Imrahil je u pravu. Nije ovo Davis Cup, igraci ne igraju za svoju zemlju nego za sebe, ali tesko je oduzeti ljudima pravo da budu nacionalni, pogotovo kad imaju ovakvog igraca
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 10/09/2011 : 23:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Ama, shvatite vec jednom da Grobari navijaju za Partizan, a ne za Srbiju. Za razliku od nas, koji znamo da je Zvezda = Srbija. :)
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Ne zajebavam se, tenis je za mene individualni sport gde igraci igraju za sebe.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Jebi ga, sta da kazem... stvarno mi je zao Rogera, zasluzio je da pobjedi ne samo danas, nego i prosle godine, 2 mec lopte oba puta i sad ovo, ne mogu ni pomislit kako se sad osjeca :(




Onako kako se Nole osecao godinama dok su mu on i Nadal nabijali komplekse.
Red je malo da i on uziva u svojih 5 minuta. Zasluzio je
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/09/2011 : 23:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

U neku ruku, Imrahil je u pravu. Nije ovo Davis Cup, igraci ne igraju za svoju zemlju nego za sebe, ali tesko je oduzeti ljudima pravo da budu nacionalni, pogotovo kad imaju ovakvog igraca
:)




Pa i jeste tako.
Meni nije toliko važno što je Novak pobedio, vec to što je nadmeni Švicer izgubio. I to na ovakav nacin...


Let`s do the dance!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/09/2011 : 23:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Ama, shvatite vec jednom da Grobari navijaju za Partizan, a ne za Srbiju. Za razliku od nas, koji znamo da je Zvezda = Srbija. :)



????? ?? ?? ?? ?????, ??? ??, ??? ?? ??????????? ???????.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

On predstavlja samog sebe, ne znam šta se palite toliko..

Kejleb:



Niko se ne pali, nego je lepo kad se kaze da je Srbin Djokovic u finalu i kad se kaze da je jedan Srbin prvi teniser Sveta! Ne mogu nikako da shvatim ljude kojima to smeta? Ali ko sto neko rece, ima nas raznih.

Okrecemo se mi vedrijim temama i cekamo da vidimo ko ce biti drugi finalista, pa da uzivamo u jos jednom spektaklu! Da, i pobedi Djokovica Srbina!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 10/09/2011 : 23:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@srdjandj:
Jeste steta, jebi ga. Nista protiv Novaka, ali 2 mec lopte 2 godine za redom, Roger ce da ima nocne more sledecih 5 mjeseci do Australian Opena


I posle njega,pošto ce ga Novak i treci put osvojiti!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/09/2011 : 23:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Ne zajebavam se, tenis je za mene individualni sport gde igraci igraju za sebe.


Ne verujem!



Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/09/2011 : 23:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
? ????? ??????? ???? ?????! ????? ?? ???? ??????? ?? ?????????
?????? ?? ?? ??????? ????? ?????? ??? ???? ?? ???? ?????? ???????. ?, ???? ??-?? ?????????.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 10/09/2011 23:40:04
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Ama, shvatite vec jednom da Grobari navijaju za Partizan, a ne za Srbiju. Za razliku od nas, koji znamo da je Zvezda = Srbija. :)



Ma ja uvek navijam za Srbiju, pa taman sve Partizanovi igraci igrali za reprezentaciju.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/09/2011 : 23:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter




Meni nije toliko važno što je Novak pobedio, vec to što je nadmeni Švicer izgubio. I to na ovakav nacin...






Uh! Ima i toga. Meni nije jasno kako publika moze da bude uz onog ledenjaka, a ne soumena kakav je Nole.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Imrahil

On predstavlja samog sebe, ne znam šta se palite toliko..

Kejleb:



Niko se ne pali, nego je lepo kad se kaze da je Srbin Djokovic u finalu i kad se kaze da je jedan Srbin prvi teniser Sveta! Ne mogu nikako da shvatim ljude kojima to smeta? Ali ko sto neko rece, ima nas raznih.

Okrecemo se mi vedrijim temama i cekamo da vidimo ko ce biti drugi finalista, pa da uzivamo u jos jednom spektaklu! Da, i pobedi Djokovica Srbina!




Da je lepo, jeste, ali nemam ja korist od toga, tako da me iskreno briga.
Meni smeta kod Ðokovica kolektivno padanje u trans od strane ljudi koji nikad nisu pratili tenis pre njegove pojave. Ceo Delta City je vrištao kada je Ðokovic igrao finale Vimbldona.. jbt
Protiv njega licno nemam ništa.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Elderane84

Ama, shvatite vec jednom da Grobari navijaju za Partizan, a ne za Srbiju. Za razliku od nas, koji znamo da je Zvezda = Srbija. :)



????? ?? ?? ?? ?????, ??? ??, ??? ?? ??????????? ???????.



Zar ne kapiraš da je Lukicev sledbenik.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/09/2011 : 23:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

? ????? ??????? ???? ?????! ????? ?? ???? ??????? ?? ?????????
?????? ?? ?? ??????? ????? ?????? ??? ???? ?? ???? ?????? ???????. ?, ???? ??-?? ?????????.






Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/09/2011 : 23:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by manhunter




Meni nije toliko važno što je Novak pobedio, vec to što je nadmeni Švicer izgubio. I to na ovakav nacin...







Uh! Ima i toga. Meni nije jasno kako publika moze da bude uz onog ledenjaka, a ne soumena kakav je Nole.










NEPROCENJIVO!!!!!!!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 10/09/2011 23:44:53
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 10/09/2011 : 23:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by manhunter




Meni nije toliko važno što je Novak pobedio, vec to što je nadmeni Švicer izgubio. I to na ovakav nacin...






Uh! Ima i toga. Meni nije jasno kako publika moze da bude uz onog ledenjaka, a ne soumena kakav je Nole.


A cak je i Paf Dedi bio u loži Novaka Ðokovica...Baš bih voleo da vidim Federera kako igra pred publikom...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/09/2011 : 23:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
@manhunter:
Pa zar ti ne zivis u Svici? I jos uvijek navijas protiv Rogera...?
A joj...
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/09/2011 : 23:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@manhunter:
Pa zar ti ne zivis u Svici? I jos uvijek navijas protiv Rogera...?
A joj...
;)



? ??? ????? ???? ????????

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000