forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Narednik Kirk
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 15/01/2010 : 21:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Citao sam malopre tekst o Osterheldu i dosao do podatka da su ovaj strip zajedno radili Hugo Prat kao crtac i Osterheld kao scenarista. Zanima me je li taj strip izlazio kod nas? Takodje, zanima me radi li se o remek delu?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2010 : 22:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Izlazio u Strip zabavniku, dvistotinjak tabli. Odlicno, preporucljivo. Za one koji su citali samo Corta ovo bi bilo crtacko iznenadenje. Pozitivno, naravno... E sad da je remek djelo opet ovisi o doživljaju ali nisan sklon da se sve povezano sa nekim crtackim/scenaristickim imenom automatski proglašava remek djelom.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26447 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/01/2010 : 22:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Citao sam malopre tekst o Osterheldu i dosao do podatka da su ovaj strip zajedno radili Hugo Prat kao crtac i Osterheld kao scenarista. Zanima me je li taj strip izlazio kod nas? Takodje, zanima me radi li se o remek delu?



Ti ka da nemaš više od dvadeset godina.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 15/01/2010 : 22:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
> radi li se o remek delu?

Ne.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000