forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 183
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Poli
Advanced Member



Slovenia
37795 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/01/2010 : 23:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Gdje je Zagoru livo koljeno

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 22/01/2010 : 23:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Podseca naslovna na Dugo Putovanje, samo zimi xD

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/01/2010 : 23:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
vreme, ili vrijeme kako hocete da odmorimo ovaj topic - (citaj postove, zaneli smo se malo) :-))))

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2010 : 23:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Gdje je Zagoru livo koljeno

iza Blanke (nije Vlasic)
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 23/01/2010 : 02:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
izgleda tromislawski zaboravio danas staviti ovu najavu...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/01/2010 : 08:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
odlicna naslovna, podnošljiv Gamba(možda najbolji ikad)i odlicna zimska prica, ja od Zagora i ne
tražim više.Dolaze vrhunske epizode, sve do Demonske maske, pa i preko.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/01/2010 : 13:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
kad je izasla u ZS svima je bila dobra, danas odjednom svi postali fizicari.
Nije ni cudo sto su nam zemlje otisle u .....
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 15:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

kad je izasla u ZS svima je bila dobra, danas odjednom svi postali fizicari.
Nije ni cudo sto su nam zemlje otisle u .....



Ma nista nije slucajno bre!!!

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/01/2010 : 16:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message
quote:
Originally posted by teller

odlicna naslovna, podnošljiv Gamba(možda najbolji ikad)i odlicna zimska prica, ja od Zagora i ne
tražim više.Dolaze vrhunske epizode, sve do Demonske maske, pa i preko.

mislim da sad slijedi zlatni period zagora...
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 23:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by dilan kucko

quote:
Originally posted by teller

odlicna naslovna, podnošljiv Gamba(možda najbolji ikad)i odlicna zimska prica, ja od Zagora i ne
tražim više.Dolaze vrhunske epizode, sve do Demonske maske, pa i preko.

mislim da sad slijedi zlatni period zagora...



Zlatni mozda i ne, ali stvarno dobar. TOP. Meni Demonska maska ostala u secanju kao super epizoda, to mi je bilo kao mesavina zagora i realnog sveta.

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 24/01/2010 00:12:24
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 00:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by dilan kucko


mislim da sad slijedi zlatni period zagora...


traje jos od "Nasilje u Darkvudu" aka "Rat".

Edited by - King Warrior on 24/01/2010 00:00:12
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 24/01/2010 : 01:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by dilan kucko


mislim da sad slijedi zlatni period zagora...


traje jos od "Nasilje u Darkvudu" aka "Rat".



Tu se u potpunosti slazemo...


Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 24/01/2010 : 08:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Ja se ne slazem, ako je zlatni period od Nasilja od Darkvudu, onda sada pocinje Dijamantni period:):):)

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 24/01/2010 : 10:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije

Ja se ne slazem, ako je zlatni period od Nasilja od Darkvudu, onda sada pocinje Dijamantni period:):):)



Kad kazes "sad", nadam se da mislis na ExtraZagora, a ne na redvonu seriju. Jer ako mislis na redovnu. Joj decko, ne znam sta da ti kazem.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 24/01/2010 : 20:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
Cista nostalgija promatrajuci ovu naslovnicu.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/01/2010 : 08:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
i još se dobro poklopilo-Sijera Blanca taman na zimske dane.Bravo Ludens, cudno bi bilo ovo vidjeti na
kioscima usred ljeta.To bi izgledalo ko da Zagor nije stvarna osoba, a svi znam,o da je...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 25/01/2010 : 08:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by teller

i još se dobro poklopilo-Sijera Blanca taman na zimske dane.Bravo Ludens, cudno bi bilo ovo vidjeti na
kioscima usred ljeta.To bi izgledalo ko da Zagor nije stvarna osoba, a svi znam,o da je...



Pazi sta kazes bre, kako nije prava osoba
Znas ti onaj broj Zagor protiv Hihglandera???
Zagor pobedi Highlandera, odrubi mu glavu i ostane zadnji besmrtnik.
Tako produzi da zivi jos godina 100 (i mnogo vise)
Ali jeste LIU stize u pravo vreme. TOP

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/01/2010 : 09:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Ima par odlicnih Zagora sada (Svemirska Braca, Vampir, Demoska Maska) al sve u svemu mrsavo i jadno. Dominacija Gambe , nerazradjeni Sclavi....

Edited by - kasper on 25/01/2010 09:41:03
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/01/2010 : 10:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
e da me ubijete, meni se Gamba svida, znam da nemam ukus ali...
valjda iz nostalgicnih poriva, još bolji mi je u Malom Rendžeru.Bolji od nekih Cassara i D,arkagnella je sigurno.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
875 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 25/01/2010 : 11:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
quote:
Originally posted by teller

e da me ubijete, meni se Gamba svida, znam da nemam ukus ali...
valjda iz nostalgicnih poriva, još bolji mi je u Malom Rendžeru.Bolji od nekih Cassara i D,arkagnella je sigurno.


Hm, za malog rendžera je i meni Gamba super - posle Merattija (ili je to samo pseudonim za nekog drugug autora?)...ali za Zagora Gamba po mome nije baš najbolji. Koliko sam ja za vreme bavljenja stripom zapazio,Gamba je odlicno crtao ludake (Markus), grbace odnosno deformirance(Teror u dolini)...ali za crtanje same price u bilo kom Zagoru nije mi se dopao (Sijera Blanka, Spasilac Onondaga,Pecina cudovišta... pišem po sjecanju, nisam baš siguran, da su to prave Gambine epizode, ali sam 90% siguran, da ih je nacrtao on).

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....

Edited by - giant on 25/01/2010 11:12:12
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 25/01/2010 : 14:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message
quote:
Originally posted by teller

e da me ubijete, meni se Gamba svida, znam da nemam ukus ali...



ko prizna pola mu se prašta

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 25/01/2010 : 14:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by tiberije

Ja se ne slazem, ako je zlatni period od Nasilja od Darkvudu, onda sada pocinje Dijamantni period:):):)



Kad kazes "sad", nadam se da mislis na ExtraZagora, a ne na redvonu seriju. Jer ako mislis na redovnu. Joj decko, ne znam sta da ti kazem.



Normalno da mislim na Extra seriju i mislim da je to svima sa 2% mozga jasno, ali izgleda da nekima treba i pojasnjenje.

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 25/01/2010 : 14:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Cudi me kako svi zaboravljate spomenuti Vuka Samotnjaka,po meni jednu odlicnu epizodu...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/01/2010 : 15:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by kandraks

Cudi me kako svi zaboravljate spomenuti Vuka Samotnjaka,po meni jednu odlicnu epizodu...



Nisam neki optimista u pogledu iste, mislim da ju vreme je nacelo. No videcemo uskoro

Edited by - kasper on 25/01/2010 16:25:18
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 25/01/2010 : 16:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
Ima li gdje onog glavonje profesora, vidim da mu danas istice ova kazna nakon pomilovanja pa ocekujem opet pokolj na forumu

ps

Ne zamjerite ovaj spam ali vidim da se na prvoj stranici vodi debata da li je Zagoru zima, pa kontam da necete zamjeriti...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000