forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kutak za Kolekcionare
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 00:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Dali ste ikada trazili strip preko kutka za kolekcionare???
Koji strip(ovi) i u kom broju LMS ste to objavili?
Jeste li dobili sta ste trazili?
Kako vam se uopste dopalo to?


LMS 889 - Leteci Tigrovi. Trazio sam "Zagor Prica"
I naravno dobio

Kutak za kolekcionare je bio jedina mogucnost da se dodze do nekog extra (romana) stripa.

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 04/02/2010 20:10:42

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 01/02/2010 : 00:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message
Nisam baš tražio strip ali mi je izašlo pismo u jednom od Zagorovih specijala(Zlatna Serija).Mislim da je br.8 ili 9.Bilo je to najduže pismo koje su dobili,neko moje laprdanje o kolekcionarstvu,koje su oni odlucili da nagrade nekim prigodnim poklonom( nikad nisam poslao adresu).
Eh,ta mladost!
Go to Top of Page

milkywaymanser
Junior Member



Serbia
457 Posts

Member since 22/04/2003

Posted - 01/02/2010 : 01:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit milkywaymanser's Homepage  Send milkywaymanser a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29066
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 01/02/2010 : 01:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Tada su nasilje u darkvudu i pukovnikova podvala za mene bili naucna fantastika,a u zadnjih 4 godina prosli su mi preko ruke bar po 10 tak puta


Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 08:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by milkywaymanser

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29066



Ok, jasno
Moderatoru, brisi topic, ali molim te brisi, ali nemoj zakjucati, to mi je bas bez veze

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 01/02/2010 : 12:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
jooj kutak, secam ga se
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/02/2010 : 12:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by milkywaymanser

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29066



Ok, jasno
Moderatoru, brisi topic, ali molim te brisi, ali nemoj zakjucati, to mi je bas bez veze



Nema brisanja topica, samo kljuc.
Dobar ti je potpis.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 18:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by milkywaymanser

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29066



Ok, jasno
Moderatoru, brisi topic, ali molim te brisi, ali nemoj zakjucati, to mi je bas bez veze



Nema brisanja topica, samo kljuc.
Dobar ti je potpis.



Kljuc, kljuc, jebi ga.
Dosta sam se izblamirao za jedan dan
Za ostalo.... vidi potpis

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 01/02/2010 : 18:12:53  Show Profile Show Extended Profile
Nije valjda da ce pod kljuc? Ja bas hteo da kazem da postoji jedan top...
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 18:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Nije valjda da ce pod kljuc? Ja bas hteo da kazem da postoji jedan top...



E celavi, netko te prevari, vidi gore

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 01/02/2010 : 18:40:38  Show Profile Show Extended Profile
Ovde vidim jos uvek free? Hanter ne moz' da pronadje kljuTCHevi?
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 18:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Ovde vidim jos uvek free? Hanter ne moz' da pronadje kljuTCHevi?



Ne da ne moze, ali ostavja nas da se igramo jos malo, pa kad padne mrak, idemo svi kuci!!!

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 01/02/2010 : 19:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Da sam ga otvorio ja,zakljucan bi bio nakon posta broj 2,garant
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/02/2010 : 19:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Nikad nisam tražio strip preko kutka za kolekcionare, ali sam ga redovito citao, jer mi je bio interesantan... cesto puta interesantniji i od samog stripa uz koji je bio odštampan. Upravo zbog primjera tipa Ronalda Coklica (vidi kerberov sken par postova gore) koji samo za "Zagor pricu" u zamjenu daje 20 drugih stripova.
Kako ga je žarko želio. ;)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2010 : 20:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jesan .i mislin da san izaša bar dva puta.
u jednom LMS i jednom strip zabavniku

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 20:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Nikad nisam tražio strip preko kutka za kolekcionare, ali sam ga redovito citao, jer mi je bio interesantan... cesto puta interesantniji i od samog stripa uz koji je bio odštampan. Upravo zbog primjera tipa Ronalda Coklica (vidi kerberov sken par postova gore) koji samo za "Zagor pricu" u zamjenu daje 20 drugih stripova.
Kako ga je žarko želio. ;)




Ja ne znam nekoh ko je cita ZS i LMS a nije zelia da ima taj strip.
Za mene jos uvek strip br. 1 (iz tog vremena).
Ja sam tada dao vise od 2o stripova, za bedno, ali stvarno bedno couvanog Zagor Prica. Da sad nadzem taj broj, opet bi ga uzeo. Mislim, strip LMS 99 imam vise nego dovoljno, ali bih upravo tog stripa. Kerberu budalo, kako si mogo prodati moj strip, trebo si znati da cu se opet vratiti

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 20:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

Da sam ga otvorio ja,zakljucan bi bio nakon posta broj 2,garant



Nemoj bre Freundu da mi spamas po topicu, bas me interesuje, sta si ti trazio u to vreme

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/02/2010 : 20:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Da, znam, tada je "Zagor prica" vredio ko suvo zlato. ;)
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 01/02/2010 : 20:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by bihac-una

Da sam ga otvorio ja,zakljucan bi bio nakon posta broj 2,garant



Nemoj bre Freundu da mi spamas po topicu, bas me interesuje, sta si ti trazio u to vreme



Nije spamanje,to je tako i kazem kako je,nema tu spamanja nikakvog.Inace da pogledas moje postove,vidio bi da nisam taj tip!

Sta sam trazio u to vrijeme???

Najvise po kioscima,mahalama itd..ono lokalno,znas.Nisam nikad nista narucivao ili po tom kutku oglase davao.

Inace sam veliki ljubitelj golubova,pa smo kombinirali,kompenzirali itd..golubove za romane(kod nas je bio roman),romane za golubove itd..
Inace.imam jarana(10-tak godina starijeg) iz djecacko-tinejdzerskih dana u mahali, koji je tad (80-tih)imao sve sa kioska do tad izislo,edicije lms i zs.1990 se ozenio i otisao za
Njemacku,nisam ga vise nikad vidio,niti je dosao poslije.Ja znam i garantujem da i dan danas u kuci njegovih roditelja negdje stoji ta kolekcija koju je kupovao(poceo je 1973 kupovati),a ono prije njega je nabavio,takodje super ocuvano.zelim da kazem,ima toga jos puno a li nemozes do toga ili neznas gdje ima

Edited by - bihac-una on 01/02/2010 21:00:52
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 21:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Nemoj bre Freundu da mi spamas po topicu, bas me interesuje, sta si ti trazio u to vreme
[/quote]

Nije spamanje,to je tako i kazem kako je,nema tu spamanja nikakvog.Inace da pogledas moje postove,vidio bi da nisam taj tip!

Sta sam trazio u to vrijeme???

Najvise po kioscima,mahalama itd..ono lokalno,znas.Nisam nikad nista narucivao ili po tom kutku oglase davao.

Inace sam veliki ljubitelj golubova,pa smo kombinirali,kompenzirali itd..golubove za romane(kod nas je bio roman),romane za golubove itd..
Inace.imam jarana(10-tak godina starijeg) iz djecacko-tinejdzerskih dana u mahali, koji je tad (80-tih)imao sve sa kioska do tad izislo,edicije lms i zs.1990 se ozenio i otisao za
Njemacku,nisam ga vise nikad vidio,niti je dosao poslije.Ja znam i garantujem da i dan danas u kuci njegovih roditelja negdje stoji ta kolekcija koju je kupovao(poceo je 1973 kupovati),a ono prije njega je nabavio,takodje super ocuvano.zelim da kazem,ima toga jos puno a li nemozes do toga ili neznas gdje ima
[/quote]

Ma salim se bre, mislim da vec znas sta mislim o tebi
E sto si u pravo u pravo si. Ima jos dosta toga sto stoji po raftovima i kome mnogi ljudi vrednost ne znaju, pa cekaju da to odnesu na otpad, ili im se mozda posreci (pozlati).
Sto se "romana" tice, mislim da smo ih svi tako zvali. Ja sam tek pre desetak godina prvi put upotrebio rec "strip". A prije bila bre i RotoRomanBiblioteka.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

almon
New Member

Croatia
236 Posts

Member since 13/11/2009

Posted - 01/02/2010 : 21:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send almon a Private Message
kutak za naivne, bez uvrede.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/02/2010 : 22:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by almon

kutak za naivne, bez uvrede.



ti bas volis ostati nedorecen

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

almon
New Member

Croatia
236 Posts

Member since 13/11/2009

Posted - 07/02/2010 : 00:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send almon a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by almon

kutak za naivne, bez uvrede.



ti bas volis ostati nedorecen




Par puta sam pokušao se mijenjati s nekim, ali nikad odgovora.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 07/02/2010 : 00:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by almon

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by almon

kutak za naivne, bez uvrede.



ti bas volis ostati nedorecen




Par puta sam pokušao se mijenjati s nekim, ali nikad odgovora.



Ja jednom pratio i dobio "Zagor Prica"

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

almon
New Member

Croatia
236 Posts

Member since 13/11/2009

Posted - 07/02/2010 : 00:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send almon a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by almon

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by almon

kutak za naivne, bez uvrede.



ti bas volis ostati nedorecen




Par puta sam pokušao se mijenjati s nekim, ali nikad odgovora.



Ja jednom pratio i dobio "Zagor Prica"





Sva sreca, da je bilo 'SD' i sada 'Ludensa', tako da 'Dnevnik', pada u zaborav.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 07/02/2010 : 11:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Ja jednom pratio i dobio "Zagor Prica"
[/quote]



Sva sreca, da je bilo 'SD' i sada 'Ludensa', tako da 'Dnevnik', pada u zaborav.
[/quote]

Pa ne slazem se bas. Jer mada vecinom pocinju govorit, kako se ne isplati kupovati ZS i LMS jer je mnogo skupo i kako SD i LUD i Lib + Fibra sve imaju, ipak kad na aukcije dodze nesto interesantno - svi trce da to kupe. Ja sam za sebe odlucio da cu prvo sve ostalo sto me zanima kupit - pa teko onda ZS i LMS. Ne zbog drugog, vec zbog cene. Za novac koji trebam potrositi za Zagora ZS i LMS (i da je celi komplet odjednom) mogu kupiti puno toga. Ali stvarno puno, a posebno Libellusa (doduse tamo manje). Samo mi zao sto mi Fibra nedostupna u Makedoniji.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000