forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sta je za vas forum stripovi.com???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 22/02/2010 : 12:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Posto sam saznao za sajt stripovi.com registrovao sam se sa namerom da nabavljam stripove preko aukcija i popunim neke rupe u kolekciji. Kasnije sam se prikljucio forumu i isprve nesto nisam mnogo bio aktivan. Kasnije malo upoznajem neku ekipu za zezanje i evo me sada zgubidanim vec poprilicno dovoljno.
Naravno, forum i generalno stripovi.com, odlican je sajt informativno-edukativnog tipa a ovaj je forum jedini koji posecujem i ostavljam komentare. Posecujem jos par slicnih, ali nije to-to...
Da, forum je + odlicno mesto za "opustenciju"..;)



A romansa sa Groficom?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/02/2010 : 13:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Nadam se da pod "dobricinom opasne face" mislis na King Warriora. ;)



Ja napisao "drugarcinu" a ne "dobricinu".. Brkas termine
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/02/2010 : 13:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Vidi stvarno.
Od sad citam forum tek posto se probudim.
Kako god, pa nije valjda da imam opasnu facu, ja ne bih ni neko dete uplasio svojim izgledom...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/02/2010 : 13:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Ja sam ziv dokaz da to nije tacno

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 22/02/2010 : 14:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Šta je ovaj forum?
Da vam iskreno kažem: ovaj forum je najgora droga. Ko jednom dode, ''nakacen'' je do kraja života.
Imam i savršen primjer: u zadnjih mjesec i po dana nisam procitao nijedan noviji strip(!), a i dalje meljem sa istim entuzijazmom kao i ranije, ako ne i vecim.
Nadam se da ce nam ovaj forum trajati ne sto, nego najmanje hiljadu godina.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 22/02/2010 : 14:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
Drugi dom.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/02/2010 : 17:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Šta je ovaj forum?
Da vam iskreno kažem: ovaj forum je najgora droga. Ko jednom dode, ''nakacen'' je do kraja života.
Imam i savršen primjer: u zadnjih mjesec i po dana nisam procitao nijedan noviji strip(!), a i dalje meljem sa istim entuzijazmom kao i ranije, ako ne i vecim.
Nadam se da ce nam ovaj forum trajati ne sto, nego najmanje hiljadu godina.


Ja radim (znaci nemam citav dan vremena), svaki dan sam na forumu i svaki dan citam stripove...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2010 : 18:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
misto koje rado posjetin

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/02/2010 : 19:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Pa, kad sam se ponovno navuko na stripove, bilo mi je logicno i da se registriram na forum. Site i forum su mi prije svega bili važan izvor informacija.

Kako je vrijeme prolazilo, upoznao sam neke clanove i sad mi je druženje s njima (obicno u Zlatnom medi) puno fornije od pisanja po forumu. Upoznao sam poprilicno forumaša i mogu reci da to ima puno prednosti. Znaš kad neko ima isti ukus za stripove ko i ti, pa ti njegova preporuka nešto znaci. Recimo, poceo sam citati Alvara Mayora na preporuku (hvala Raven84 )

Na nekoliko mjesta na forumu i okolo sam procitao kako je 'vecina forumaša zatucana, drži se samo svojih principa, nemože se normalno raspravljati' itd. Mogu reci da ja imam potpuno drugacije iskustvo. Meni je ekipa s foruma baš super i kad sam bio u nekim raspravama, uvijek je ta rasprava bila plodonosna. E, sad. Ja ne ulazim na sve moguce otvorene teme koje postoje, nego samo na ono što me zanima. Imam i nešto malo iskustva sa forumima od prije, tako da nikad nisam imao problema sa moderatorima ili nešto slicno.

Sve u svemu, formu.stripovi.com su mi super!

No sikiriki
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 22/02/2010 : 19:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Za mene je ovaj forum znacio prozor u svet stripa, želeo sam da ono što saznam o novim izdanjima podelim sa ostalim forumašima, dolazak Ferija i kolekcionarsko izdanje Zagora sam upravo ja prvi najavio...
E onda je to nekome zasmetalo i neko (ili više njih) sa ovog foruma su smislili debilnu aferu "MIrabilis" sa namerom da me profesionalno diskredituju ali su umesto toga samo uspeli da navuku nepoverenje svih ikrenih ljubitelja stripova kada je rec o novim izdanjima u buducnosti i da nateraju buduce izdavacke kuce da se zapitaju da li više bilo šta da najavljuju preko ovog foruma!
Sve ovo pišem jer opravdano sumnjam da je "Mirabilis" maslo nekog od forumaša, i nek mu je na cast ako casti imalo ima!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/02/2010 : 20:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Za mene je ovaj forum znacio prozor u svet stripa, želeo sam da ono što saznam o novim izdanjima podelim sa ostalim forumašima, dolazak Ferija i kolekcionarsko izdanje Zagora sam upravo ja prvi najavio...
E onda je to nekome zasmetalo i neko (ili više njih) sa ovog foruma su smislili debilnu aferu "MIrabilis" sa namerom da me profesionalno diskredituju ali su umesto toga samo uspeli da navuku nepoverenje svih ikrenih ljubitelja stripova kada je rec o novim izdanjima u buducnosti i da nateraju buduce izdavacke kuce da se zapitaju da li više bilo šta da najavljuju preko ovog foruma!
Sve ovo pišem jer opravdano sumnjam da je "Mirabilis" maslo nekog od forumaša, i nek mu je na cast ako casti imalo ima!!!


Pusti to vec jednom. Par ljudi se malo naljutilo na tebe pa što.
Vjeruj, vecini ta epizoda nije znacila baš ništa (neki nisu ništa ni primjetili). Paranoja ti nece pomoci, nije nitko ubijen, samo par dezinformacija, ništa strašno. Zaboravi to i idemo dalje...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2313 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 22/02/2010 : 21:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
Na forumu se vrlo cesto najprije najave neka izdanja,(nemoram lutati od kiska do kioska da vidim što je došlo,nekad je znalo i izaci pa da nisu uopce dobili strip),upoznao sam dosta ljudi,a to mi je bitno kod aukcija,našao stripove koje nebih našao niti na jednom drugom sajtu,,a lutanje po placevima je dio prošlosti,a u mom gradu ionako gotovo niceg ni nema,bar što se stripova tice.Dobro je i što sam preko foruma upoznao neke clanove iz svog mjesta koje inace sigurno ne bih upoznao.

#!??
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 22/02/2010 : 22:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Prvo kad sam se registrovao, ima vec 2 godine(:O kad pre :D) koristio sam veci deo slobodnog vremena da lupam gluposti i smaram vas "dobre"(:D) ljude po forumu. Secam se da sam bash neshto brzo nabio preko 1.000 postova :D
TO mi je maltene bio i prvi forum na koji sam se registrovao. Nit sam imao facebook, nit Krstaricu, nit nishta. Jedino MSN preko koga sam ugovarao Counter-Strike Mecheve :D
Onda je krenula srednja, neke druge obaveze :D, a i onda sam prestao da postujem neshto preterano, vec sam ostavljao komentar samo kad imam neshto da kazhem. Trenutno sam najaktivniji u manga sektoru :D
Zanimljivo mi bilo u pocetku, sve novo, sada kada gledam svoje prve topice i postove smejem se svojim budalashtinama i vashim odgovorima :D
AL ipak, forum je bio i ostace mesto za odlicnu zabavu :)

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/02/2010 : 23:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Kao Mhejl kaže u pocetku, da kao droga, moram bar jedan put dnevno da zavirim gore i napišem nešto u svaštaru, kao i na striparni.com, a najprije idem na Spletkomat, ove tri stranice su zaista kao droga.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 22/02/2010 23:01:49
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 24/02/2010 : 20:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
Droga Portorož, eto šta je, prava navika, k'o cigara. Navuk'o se pravo. Prve dvije godine, uglavnom sam kupovao stripove na Aukcijama. U zadnje vrijeme sam prisutan i na forumu, al' vidim da se još moram iskontrolirati, jer
sam ters po prirodi, pa brzo reagujem i planem. Poslije mi bude krivo što sam nekoga nalijepio, a ni vidjeli se nismo. Virtualni svijet, svakakvih tipova i dobrih i manje dobrih. No, ne treba se paliti na svaku, bitno je ko ti je što rekao. Neke uvrede preskocim kao da me se ne doticu. Nekolicina clanova foruma mi je reklo da ovo nije mjesto za tipove poput mene. No, vremenom cu se i ja adaptirati. Ovo je jedini forum gdje sam registriran i aktivan.

U svakom slucaju sjajan sajt, i svaki dan (obzirom da imam stalnu konekciju) bar malo vremena odvojim za forum.

Dobar topik, svaka cast.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/02/2010 : 21:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Za mene kao stripofila je ovo virtualno mjesto na kojemu volim boraviti sa saznanjem da nema nacionalni niti vjerski predznak, vec predznak nade u bolje sutra..i makar to bilo samo kroz strip..ipak je veliki korak.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 25/02/2010 : 17:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Dosshao sam prvobitno radi ljubai koju dijelimo prema stripovima,kasnije upoznah mnogo dobre dijece i ocheva:D

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 25/02/2010 : 20:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Odgovor dosao sam po sebe




so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 25/02/2010 20:33:26
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/02/2010 : 21:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by vronski 2

Za mene je ovaj forum znacio prozor u svet stripa, želeo sam da ono što saznam o novim izdanjima podelim sa ostalim forumašima, dolazak Ferija i kolekcionarsko izdanje Zagora sam upravo ja prvi najavio...
E onda je to nekome zasmetalo i neko (ili više njih) sa ovog foruma su smislili debilnu aferu "MIrabilis" sa namerom da me profesionalno diskredituju ali su umesto toga samo uspeli da navuku nepoverenje svih ikrenih ljubitelja stripova kada je rec o novim izdanjima u buducnosti i da nateraju buduce izdavacke kuce da se zapitaju da li više bilo šta da najavljuju preko ovog foruma!
Sve ovo pišem jer opravdano sumnjam da je "Mirabilis" maslo nekog od forumaša, i nek mu je na cast ako casti imalo ima!!!


Pusti to vec jednom. Par ljudi se malo naljutilo na tebe pa što.
Vjeruj, vecini ta epizoda nije znacila baš ništa (neki nisu ništa ni primjetili). Paranoja ti nece pomoci, nije nitko ubijen, samo par dezinformacija, ništa strašno. Zaboravi to i idemo dalje...


Slazem se sa Obijem.
Ljudi grijese, jos veci ljudi uce iz gresaka, oni najveci prastaju.
Otkani se vise toga, nauci iz greski.
Iz pocetka ces morati jos jedno vrijeme trpiti razna prebacivanja, sa vremenom ce i to nestati ako se pokazes pozitivno na drugim poljima.
Nije lako poceti od nule, ti si mozda cak i u minusu, ali sve se moze.
Istina kad tad izlazi na vidjelo.
Jos jednom, mani se toga, vrijeme ce zaljeciti rane.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 25/02/2010 : 21:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Meni je ovaj forum kao i svaki drugi, ima boljih, ima gorih.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 25/02/2010 : 21:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Meni je ovaj forum kao i svaki drugi, ima boljih, ima gorih.




Meni licno je ovaj forum iznad svih . . .


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 25/02/2010 : 22:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by kreŠa

Meni je ovaj forum kao i svaki drugi, ima boljih, ima gorih.




Meni licno je ovaj forum iznad svih . . .





... foruma naravno.
Meni je ovo jedini forum gde sam aktivan. Sve ostalo sam samo citao, doduse i ovdje sam bio "u ilegali" 6 godina. Prvi post sam napisao 6 godina nakon registriranja... i tako to krene

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 27/02/2010 : 17:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message
Meni je mjesto gdje mogo procitati misljenja drugih ljudi i stripovima, vidjeti sto ima novog u izdavastvu... Takoder s vremena na vrijeme kupujem i prodajem na aukcijama. Ali sto je najvaznije, kako mi 95 poso prijatelja nema interesa za strip, i i taj jedan koji ima ih procita par godisnje, tu sam nasao ljude s kojima u stvarnom svijetu :) mogu popricati o stripu, sto mi je jako drago. A i o drugim stvarima. Archy, pogledao sam Sherlocka, hvala na preporuci :) . Na sajtu sam svaki dan po vise puta, i svako jutro mi je jedan od prvih koje pogledam.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 05/02/2011 : 14:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
Ja iskopah jos jednu temu...
'ajmo ljudi, evo jos hleba i igara!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/02/2011 : 19:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ja bih ovaj forum nazvao "mjestom gdje mogu kvalitetno diskutirati o stripovima i stvarima vezanim (ili nevezanim) uz strip".

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000