forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 185
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 21/04/2010 : 10:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
meni se takodje vise svidja iz redovne serije naslovnica ... ima neku ravnotezu u tutto seriji golotinja na desno kao da nije u herbarijumu ...


mislim da je ovo naznaka za nas stripofile da bernard nece stati gdje su stali u italiji , a i zasto bi kada se odlicno prodaje a sada idu samo najbolje epizode zagora , samo ce biti problem kada sustigne slobodnu dalmaciju sta onda prodavati ili ne od sd ... slatke muke

feka
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 21/04/2010 : 11:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Quebrasco

Ma vjerojatno mogu birati koju ce staviti...
Al' mislim stvarno, uzmu naslovnicu iz originalne serije
i onda opale ovo "R" posred tucka.

Verovatno je zbog toga i promenjena u tutto zbog logoa,ali Ludens to ocigledno nije primetio.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 21/04/2010 : 11:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Nije mi jasno ono "ferri g"??? Na originalu i na tutto je na onoj vazi a ovdje kod zagorovih nogu!? Tko to pomaknuse potpis?:)
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2160 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 21/04/2010 : 11:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message
TrOMISLAWSKI

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/04/2010 : 13:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
TrOMI ti je Ludensov Blažina u blaž(in)em obliku.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 21/04/2010 : 15:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
meni se uopste nesvidja ova opromena sa tutto naslovnica na redovne...dali jedan serjal moze da se izgura konstantno i celovito kao u originalu? izgleda da nemoze
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 21/04/2010 : 16:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Nije mi jasno ono "ferri g"??? Na originalu i na tutto je na onoj vazi a ovdje kod zagorovih nogu!? Tko to pomaknuse potpis?:)



Pomaknuli su ga zato sto tuda ide cijena...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/04/2010 : 20:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Najjaca stvar u vezi Crvene orhideje je to da je u njoj 40-ak stranica Hellingena!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/04/2010 : 20:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
potpisujem,živa istina...volim ljutom i namrgodenog Zagora,ona scena ulazka u utvrdu je legendarna...još kad Zagor ima bradu-carsko.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/04/2010 : 21:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Evo , upravo mi je osoba od nepovjerenja dostavila broj.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/04/2010 : 22:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Upravo listam broj, baš je dobro što ova jadna prica s Jimom završava na 59. stranici . Joj, ne mogu jednostavno docekati sljedeci broj. Malo mi je glup naziv ''Nevolje na vidiku'' za pocetak ove vjerojatno legendarne price, ali preživjet cu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 28/06/2010 : 10:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
procitah ovaj zagor extra,i uvideh da se zlo nastavlja kod ludensa!
otisak,stampa,sken,ili sta vec su ocajni!ludensovo izdanje svedeno na najtanji papir,i grube korice,isti onaj kratkovecni"abaton"u srbiji.ako misle da nastave u stampariji s.d,onda nek smanje cenu,jer ovakav kvalitet ne zasluzuje vecu cenu od 15kn.
velika je steta,sto je bernard promenio stampariju.ona prethodna nije bila najsjajnija,ali je od ove 3 puta bolja.
ljudi su u pravu oko poskupljenja maxi izdanja,a to sam procenio tek kad su stigla u srbiji tj,pred moje oci.
opet kazem,odradite izdanje ko sloba-geu,pa onda lupajte cene.
mozda cu i dalje da kritikujem,i v.c,ali brate,ispadose jednaki,cak v.c prednjaci uvezom,i lepim koricama(bez blazine).uvez kod v.c je nenormalno dobro odradjen,dok kod ludensa nesmes da otvoris strip,jer korice pucaju.
kupovacu i dalje zagor-extra,ali s onakvom stampom zasluzuju nagradu za "najgori kvalitet godine".
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 28/06/2010 : 11:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
Ja sam o nekvalitetnom uvezu kod "Ludensa" pisao pre par meseci...A sto se tice epizode Zagora u boji,sve pohvale "Veselom cetvrtku"!! Neka momci samo tako nastave...Sve pohvale i Slobi za "Tarzana"". Pravi izdavacki potez!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/06/2010 : 11:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

procitah ovaj zagor extra,i uvideh da se zlo nastavlja kod ludensa!
otisak,stampa,sken,ili sta vec su ocajni!ludensovo izdanje svedeno na najtanji papir,i grube korice,isti onaj kratkovecni"abaton"u srbiji.ako misle da nastave u stampariji s.d,onda nek smanje cenu,jer ovakav kvalitet ne zasluzuje vecu cenu od 15kn.
velika je steta,sto je bernard promenio stampariju.ona prethodna nije bila najsjajnija,ali je od ove 3 puta bolja.
ljudi su u pravu oko poskupljenja maxi izdanja,a to sam procenio tek kad su stigla u srbiji tj,pred moje oci.
opet kazem,odradite izdanje ko sloba-geu,pa onda lupajte cene.
mozda cu i dalje da kritikujem,i v.c,ali brate,ispadose jednaki,cak v.c prednjaci uvezom,i lepim koricama(bez blazine).uvez kod v.c je nenormalno dobro odradjen,dok kod ludensa nesmes da otvoris strip,jer korice pucaju.
kupovacu i dalje zagor-extra,ali s onakvom stampom zasluzuju nagradu za "najgori kvalitet godine".



Potpuno se slažem - ako se ne digne kvalitet tiska, molim lijepo...To ne vrijedi 18 kuna, jer ako VC može izdavati kvalitetnije stripove za 15-ak kuna...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 28/06/2010 : 19:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Teško da ce spustiti cijenu. Takvo nešto se još nije desilo.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/06/2010 : 19:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ne vjerujem da ca se kvalitet poboljsat, ili da ce cijena spast. "we're stuck with this, boys"
Iako meni ludensov 'kvalitet' ne smeta tako puno, moja nostalgijska ljubav za ove stare Zagorove epizode pobjedjuje ovake mane ;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 28/06/2010 : 19:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Teško da ce spustiti cijenu. Takvo nešto se još nije desilo.


nece smanjiti cenu,a i ko bi?kolko primecujem,mnogi ne kupe odmah izdanje,vec sacekaju remitendu,ili se snalaze kod preprodavaca.takvih ce biti sve vise,a onda cemo videti s kolikim tirazom ce raditi.
samo nekolicina bolesno zagrizenih kolekcionara kupovace s trafika.
ako bi popravili izgled samog stripa,kao nekad,ipak bi se drugcije cenilo,i na neki nacin vise kupovalo,u znak podrske izdavacu.ovo trenutno ide,u smislu,kupujte,i bacajte lovu,ipak je to zagor.
samo da dodam,danas sam uzeo,i dva marka(to vec kupujem ko remitendu).otisak jos gori nego kod zagora.
necu dalje,ako ne dodje do popravke,odustajem od skoro svih izdanja ludensa,osim tog zagora,koji je u pocetku bio extra-kvalitetan,a i drag mi je zbog zute rikne.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 28/06/2010 : 21:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Nažlsot sve ovo što je kazao cronos potpuno stoji Uporedivao sam skenirani ostisak Ikaravog pera ZS i pocetak iste price u ZEX-u 185, i apsolutno je otisak kud i kamo bolji u ZS Meni u principu kartonske korice ZEX-a su i dalje prihvatljive, papir tu i tamo ali otisak je cak i gori nego kod VC Šteta za takovo izdanje koje je do skora važilo za najbolje kiosk izdanje svih vremena na ovim prostorima, bar za mene

Edited by - Bruce Springsteen on 28/06/2010 21:37:13
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 28/06/2010 : 21:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Nažlsot sve ovo što je kazao cronos potpuno stoji Uporedivao sam skenirani ostisak Ikaravog pera ZS i pocetak iste price u ZEX-u 185, i apsolutno je otisak kud i kamo bolji u ZS Meni u principu kartonske korice ZEX-a su i dalje prihvatljive, papir tu i tamo ali otisak je cak i gori nego kod VC Šteta za takovo izdanje koje je do skora važilo za najbolje kiosk izdanje svih vremena na ovim prostorima, bar za mene


Tu si apsolutno u pravu,druze. Zbog otiska u piratskom izdanju "Prica sa Divljeg zapada"ja sam i pisao pre nekoliko meseci da bi trebalo pokrenuti neko ultimativno izdanje PSDZ. Pogledaj sken starih izdanja PSDZ u ZS i LMS,pa ces videti da je mnogo kvalitetniji nego kod "crvenog pirata". Takav je slucaj i sa Zagorom,kao sto si primetio...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/06/2010 : 21:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six


ljudi su u pravu oko poskupljenja maxi izdanja,a to sam procenio tek kad su stigla u srbiji tj,pred moje oci.




U pravu si, ali Maxi izdanja su ipak malko bolje kvalitete.
Evo, ja upravo listam novi SA MN ; dakako otvarajuci strip pod kutem od 30 stupnjeva ; ako ce ovako biti i sa nadolazecim SA Maxi izdanjima jao meni.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/06/2010 : 21:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six




nece smanjiti cenu,a i ko bi?kolko primecujem,mnogi ne kupe odmah izdanje,vec sacekaju remitendu,ili se snalaze kod preprodavaca.takvih ce biti sve vise,a onda cemo videti s kolikim tirazom ce raditi.
samo nekolicina bolesno zagrizenih kolekcionara kupovace s trafika.






Ned'o Bog; pa ovako je SD prop'o.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 28/06/2010 : 22:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Nažlsot sve ovo što je kazao cronos potpuno stoji Uporedivao sam skenirani ostisak Ikaravog pera ZS i pocetak iste price u ZEX-u 185, i apsolutno je otisak kud i kamo bolji u ZS Meni u principu kartonske korice ZEX-a su i dalje prihvatljive, papir tu i tamo ali otisak je cak i gori nego kod VC Šteta za takovo izdanje koje je do skora važilo za najbolje kiosk izdanje svih vremena na ovim prostorima, bar za mene


Tu si apsolutno u pravu,druze. Zbog otiska u piratskom izdanju "Prica sa Divljeg zapada"ja sam i pisao pre nekoliko meseci da bi trebalo pokrenuti neko ultimativno izdanje PSDZ. Pogledaj sken starih izdanja PSDZ u ZS i LMS,pa ces videti da je mnogo kvalitetniji nego kod "crvenog pirata". Takav je slucaj i sa Zagorom,kao sto si primetio...



I ti si apsolutno u pravu u vezi PSDZ, ja imam "crvenog pirata" ali u vecini prica izgleda kao da je kopija iz ZS i LMS što znaci kud i kamo lošije
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 28/06/2010 : 22:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by cronos six


ljudi su u pravu oko poskupljenja maxi izdanja,a to sam procenio tek kad su stigla u srbiji tj,pred moje oci.




U pravu si, ali Maxi izdanja su ipak malko bolje kvalitete.
Evo, ja upravo listam novi SA MN ; dakako otvarajuci strip pod kutem od 30 stupnjeva ; ako ce ovako biti i sa nadolazecim SA Maxi izdanjima jao meni.


mislim da se strip-agent izdanja i dalje rade u tipomatu,a ne sd,pa je zbog toga kod njih otisak puno bolji.sto se tice otiska strip-agent je bolji od ludensa,ali njih jebe prevod,koji je dno.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/06/2010 : 22:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
A jebe ih i uvez koji je takoder loš.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 28/06/2010 22:20:33
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 28/06/2010 : 22:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

A jebe ih i uvez koji je takoder loš.


to je tacno,ali da ne odemo predaleko,jer je ovde rec o zagoru extra 185.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000