forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NN---IL NUMERO ZERO?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 11/09/2003 : 17:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Verter, zar ti nisam ja poslao par NN almanaha?"

nisi marko,samo specijalce i gigante.
hajde de angelisovci javljajte se.hajde DDevile gdje si sadasala mala,sto se tice marvelovskog stila castelinija to mi se i svidja kod njega.inace conan mi je jedan od najdrazih stripova tako da prema marvelu imam veeeeeelikih simpatija.
djole ne zavaravaj se,gubite...

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/09/2003 : 17:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Sta je u naslovnici #51 previse komplikovano?

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."

Previše ljudi, previše zbrke. Prenapuceno.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 11/09/2003 : 20:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ma kakva zbrka! Naslovnica je odlicna, kao i svaka druga Castelinijeva!(pa, skoro, ume i on da omasi)

verter, nisam bio svestan toga da neko gubi a neko dobija ovde... sag cu da izlobiram podrsku: Dusman salje na mail specijalnu preview verziju DD #200 na srpskom svakom ko kaze da je De Angelis gori od Castelinija! ;)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/09/2003 : 20:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Ma zbrka živa. Meni je njegov Nathan kao na modnoj pisti, a ne u policiji.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 11/09/2003 : 23:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
mrs tamo djole koristis oruzje zabranjeno po zenevskoj konvenciji.tuzicu te Bushu pa ces da vidis onda

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 11/09/2003 : 23:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Hehehe, lobiranje je poznato i priznato sredstvo politicke borbe... :)

Verfalk, kakve to veze ima sa koloringom? A ako ti Casteliniju svojstvene grimase deluju kao modna pista, onda OK...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 12/09/2003 : 00:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
usput djole posto vidim da znas puno toga o nathanu i da se zanimas,da li znas kakvi su ono specijalni brojevi NN-a koji ne spadaju u ove redovne specijalne?vidio sam na e-bayu da se prodaju.recimo jedan o yakuzama i cini mi se da je pisalo da ga je crtao castellini???

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/09/2003 : 00:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A cuj, Castelini je ako se ne varam nacrtao samo jos jednu epizodu za Comic Art. I mislim da to nigde nije reprintovano. Imas par Bonellijevih vanrednih brojeva ( MM & NN, Klonz), plus naravno Mondadorijeve reprinte i Cartonate... a Vendetta yakuza je naslov jedne price iz Almanaha...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6133 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/09/2003 : 00:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

A cuj, Castelini je ako se ne varam nacrtao samo jos jednu epizodu za Comic Art
"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



Jel su to možda dvije malo krace price u boji,A4 format?Ako jesu,imam i to!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 12/09/2003 : 00:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Ma zbrka živa. Meni je njegov Nathan kao na modnoj pisti, a ne u policiji.


Otkad je Nathan u policiji? ;-)

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.

Edited by - dd fan on 12/09/2003 00:18:58
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/09/2003 : 00:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Jel su to možda dvije malo krace price u boji,A4 format?Ako jesu,imam i to!


Mrzim te.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 12/09/2003 : 00:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
mislim da je bilo rijeci o vendetta yakuza a onda sam ja nesto zajebo prilikom citanjapa bas zbog toga mi je bilo cudno to za castelinija.a to za comic art o cemu se radi?jel nesto dobro ili kratka neka?
taj klonz jel to o onom mjesancu nathanovih komsinica?mislim da sam vidio naslovnicu u jednom od il giornale-a

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/09/2003 : 00:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Aha, a i Petar Pan je prodavao na Berzi.

A u Comic Artu je kratka prica, da. Ali ne bih znao da li je dobra.

Pitaj Acu. >:/

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 12/09/2003 : 00:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Otkad je Nathan u policiji? ;-)"

otkad nije na modnoj pisti



AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 12/09/2003 : 09:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
1. Djole, kakav koloring? Ne sjecam se da sam spominjao koloring?
2. Ne policiji, nego policiji kao u službi zakona.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/09/2003 : 09:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Hm, da, prebacio sam se na onaj drugi topic sa istom raspravom. Sorry.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2003 : 09:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Hej Markos, pa ti mozes da uporedis ta dva crteza iz Almanaha... sta mislis, koji je bolji,mmm?

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



Pogledat cu, nema problema. Inace, imam par knjiga o Nathanu, gdje postoje Castellinijeve skice i razne probe, kako je Nathan trebao izgledati, e to je tek smijeh:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 12/09/2003 : 10:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
A tek one Villine skice Dylana... mogao je biti neki ruzni starac :-))

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 12/09/2003 : 12:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
pa mogao bi Markose te skice skenirat pa u nekakvu rubriku stavit,da i ostali vide,mislim da bi bilo zanimljivo...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2003 : 13:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa bas sam i mislio. Ali stvarno sam zatrpan poslom oko sajta. Cijelo vrijeme nesto radim, toliko puno da zapostavljavam posao... Trebao bi se malo odvikavati od sajta i Foruma, a vise se prihvatit posla:-(
Ali jednom cu to napraviti, definitivno!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 12/09/2003 : 13:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pa bas sam i mislio. Ali stvarno sam zatrpan poslom oko sajta. Cijelo vrijeme nesto radim, toliko puno da zapostavljavam posao... Trebao bi se malo odvikavati od sajta i Foruma, a vise se prihvatit posla:-(
Ali jednom cu to napraviti, definitivno!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Prije nego sto odes, nemoj zaboraviti imenovati Sanija webmasterom

_____________________
Cogito cogito ergo cogito sum. - Ambrose Bierce
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/09/2003 : 13:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/09/2003 : 22:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Witchblade:
_____________________
Prije nego sto odes, nemoj zaboraviti imenovati Sanija webmasterom
_____________________

Uffff... al' bi to bilo ludo, ne mogu ni da zamislim... Ustvari, bilo bi interesantno ako bi uz to postojao uslov da niko ne sme da napusti forum...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6133 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/09/2003 : 22:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Aha, a i Petar Pan je prodavao na Berzi.

A u Comic Artu je kratka prica, da. Ali ne bih znao da li je dobra.

Pitaj Acu. >:/

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



Procitao sam samo prvu pricu ("Luna").Prica se odvija na mjesecu,umješani su neki teroristi koji izbavljuju jednog svog kolegu iz posebnog zatvora pa zatim upadnu u neki restoran i drže ljude za taoce (medu njima je naravno i Nathan)itd..Puno akcije,makljaže i sl.Nathan cijelo vrijeme nosi onaj svoj kaput.Yes!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000