forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kako nastaje strip?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Baron von Draugn
Average Member

Sweden
705 Posts

Member since 19/07/2002

Posted - 07/11/2002 : 03:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Baron von Draugn a Private Message
quote:
Neznam stvarno koliko je cijenjen taj vas parlov, ali nikada nisam cuo za doticnog gospodina..Znam za MATU PARLOVA boxera, ali za PARLOVA sto crta, ne stvarno nisam cuo..


U "strip reviji 100%" br.2 iz ´92 se moze procitati jedan interviju sa njim..
u to vrijeme je crtao Nick Raider.. a imao je i mogucnosti da crta Ken Parkera.. a autor je albuma "2084" to je bilo davne ´92

Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 07/11/2002 : 04:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Od '91 do '96 dakle 5 punih godina, nekomije ukro..Nemogu nikako da povezem gdjeje nestao perid moga zivota od '91 do '96 godine..
Kao sto Dnevnik znao sasjeci neku pricu, takoje RAT meni sasjekao period dug 5 godina, iz moga zivota, i nemam blage veze dalisam uopste ZIVIO u tome periodu, pa tako da zaista nisam nikada niti cuo zate revije a niti za crtaca G.PARLOVA...Tek sada znam koje G.PARLOV i potrudicuse daga zauvijek zapamtim..Ako citav svijet ima svoje
FOSTERE,VILLE,BRINDISIJE, ALESSANDRINIJE,
HERMANE, e vala imamo imi SVOJEGA "G.PARLOVA"
Neka nam je ziv i zdrav, i jos mnogo mnogo godina crtao najbolja ostvarenja..

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaze;
"Prvo ces cuti kopita divljeg konja, ciji ce te udarci podsjetiti na
tam-tam posmrtnih svecanosti,i u trenutku kad se pojavi glasnik smrti, ispustices dusu"...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/11/2002 : 08:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
E sada se mozemo staffovci napiti! Konacno se i Goran prikljucio:-)))))))



"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 07/11/2002 : 09:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:

quote:
Neznam stvarno koliko je cijenjen taj vas parlov, ali nikada nisam cuo za doticnog gospodina..Znam za MATU PARLOVA boxera, ali za PARLOVA sto crta, ne stvarno nisam cuo..


U "strip reviji 100%" br.2 iz ´92 se moze procitati jedan interviju sa njim..
u to vrijeme je crtao Nick Raider.. a imao je i mogucnosti da crta Ken Parkera.. a autor je albuma "2084" to je bilo davne ´92




Ej, jos uvek imam taj album"2084"koji sam kupio jos tada kada je izasao.Inace, tada sam bio u fazonu Alfonso Fonta pa mi se otud svideo Parlovov rad koji je ocigledno tada bio pod njegovim uticajem...tako da sam pratio sve sto je radio tih godina.

Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 07/11/2002 : 12:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Ne mogu vam sad ovdje reci sta je sve uradio Parlov, jer ce covjek pomisliti, ono, da se ulizujem zbog ovog sto se desilo gore, ali ako nadjete koji stari broj Patka, otkricete i sta je on radio i sta je bila strip scena kod nas Osamdesetih...

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 07/11/2002 : 23:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
The Legend has Arrived!

Nema smisla govoriti kako mi je drago što imamo pravog autora ovdi na nasim domacim stranama da podjeli misljenja i sl.
Samo molba, ako g. Parlov procita ovo: jedan primjer klasicnog strip scenarija koji koristite. Ako nije puno, samo jednu-dvije strane...

Zagor Fan
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 11/11/2002 : 05:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Vrlo rado....kad bih znao kako se to radi!
Mozda ako mi gospon Webmaster to objasni...



Edited by - GParlov on 11/11/2002 05:16:25
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 11/11/2002 : 05:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message

Ali..on je mrgud i vrlo je zao.Mozda je bolje da mi netko od vas to objasni!


Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/11/2002 : 10:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Pozdrav legendo!

To sto hoces da uradis nije nista tesko... Samo skeniras i (ako Webmaster "Mrgud" nece da okaci na sajt) onda mozes ti okacis na neki http:// ili ako te mrzi da to radis mozes da posaljes nekom (khm khm khm (kasljem )) da on to prosledi dalje/okaci na neki sajt i slicno. Znaci samo ti treba skener!

Upoznao sam Bernarda! ;)
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/11/2002 : 11:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:


Ali..on je mrgud i vrlo je zao.Mozda je bolje da mi netko od vas to objasni!






S ovim se slazem jos da kazem da citira pogresno ljude s time jos da je priznao da je djeci uvaljivao strip na kome je doruckovao.On je stvarno evil himself

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

davor
New Member

Croatia
104 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 11/11/2002 : 11:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send davor a Private Message
Gorane da li bi nam mogao reci kako si se odlucio za crtanje stripova,kad si poceo,tko su ti bili uzori,kako si došao u Bonelli,imaš li kakav savjet za nas koji crtamo iz hobija itd.

radoja
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/11/2002 : 11:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Vrlo rado....kad bih znao kako se to radi!
Mozda ako mi gospon Webmaster to objasni...

Ali..on je mrgud i vrlo je zao.Mozda je bolje da mi netko od vas to objasni!



Nemoj se zajebavat sa webmasterom, izbacit cu te sa Foruma .
Oces da dodjem kod tebe pa ti objasnim... sakama? Pa u principu nema tu puno posla, ako imas one scenarije u wordu ili nekom drugom elekrtonskom obliku, samo ih copy&paste-as na Forum, a ako imas samo isprintani tekst (sto je, bojim se, slucaj kod tebe), skeniras stranicu dvije i posaljes mi sken. Ja to onda mogu ili OCR-ati pa dobiti iz toga tekst ili samo staviti skenove. Ali, ja tu vidim malo veci problem. Ti scenariji su na talijanskom, znaci nece ih bas puno ljudi razumjeti...
Ali dobro, i to se moze rijesiti. Prevedi ih Tj, mozda mozes poslati prijevode za Perovica?


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/11/2002 : 11:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Gorane da li bi nam mogao reci kako si se odlucio za crtanje stripova,kad si poceo,tko su ti bili uzori,kako si došao u Bonelli,imaš li kakav savjet za nas koji crtamo iz hobija itd.

radoja



Drugim rijecima - KAD CE TAJ INTERVJU VISE?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/11/2002 : 14:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Hvala, kako god ispadne
Ja ni nisam mislio da cete moci poslati kompletan scenario, nego eto stranicu - dvije koje mozete prekucati u Word za pola sata, pa staviti na forum. Interesuje me cisto kako izgleda to na papiru - kako se pojedinacna slika opisuje, kako se oznacava text u oblacicima i sl.

Zagor Fan
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 11/11/2002 : 18:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Ali..on je mrgud i vrlo je zao.Mozda je bolje da mi netko od vas to objasni!


A tek kako ima zao pogled:-)))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 12/11/2002 : 01:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message

S ovim se slazem jos da kazem da citira pogresno ljude s time jos da je priznao da je djeci uvaljivao strip na kome je doruckovao.On je stvarno evil himself

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.

[/quote]

Ne samo da je doruckovao na njemu ,nego je i pojeo par stranica!

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/11/2002 : 12:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Sad znamo zasto voli Disoa toliko!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2002 : 12:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Sad znamo zasto voli Disoa toliko!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




Ma "Zasjeda u mocvari" je Bignottijevo djelo:-) To sam pojeo od muke:-)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 12/11/2002 : 19:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
A sto je tek u stanju uciniti:-)))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000